Online

Pašreiz BMWPower skatās 78 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
AigarsV
08. Jan 2009, 17:53 #2321

Kopš: 26. May 2003

Ziņojumi: 562

Braucu ar:


08 Jan 2009, 17:02:38 VMR rakstīja:
Ja nepērku, es zaudēju pirmo iemaksu, jeb 15 000 eur. Sanāk paīrēt "pa skaisto"


Principā jau 15k EUR var uzskatīt par izmaksām, kas jau ir notikušas un tās vairs nevajag skatīt rēķinot kādas alternatīvas.
Vēl viens iespējamais variants:
- nopirkt ko līdzvērtīgu, bet lētāk, nekā atlikusī summa par šo dzīvokli - vai nu tagad vai arī pagaidīt vēl vēlāk (ja līgums atļauj pēc 2 gadu īres dzīvokli nepirkt) - kad dzīvokļu cenas vēl vairāk nokrītas - tas, protams, pie nosacījuma, ka ir skaidri zināms, ka būs pieejams nepieciešamais finansējums šādas alternatīvas veiksmīgai īstenošanai.
Offline
DockuH
08. Jan 2009, 18:15 #2322

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


08 Jan 2009, 17:02:38 VMR rakstīja:
Ja nepērku, es zaudēju pirmo iemaksu, jeb 15 000 eur. Sanāk paīrēt "pa skaisto"


tas nav tas projekts kas zolikaa uzbuvets?

Vai ir verts zaudet tos 15k eur vai nau ir atkariigs no pirkuma summas. Ja tu vari lidziigo dzivokli panjemt pa 30k - 50k eur letaak tad var zaudeet, jo cita gadijuma tu njem krediitu uz to parmaxato summu un vel maksa procentus.
Offline
VMR
08. Jan 2009, 18:15 #2323

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Ja es sūtu nah, es atgūstu 1. iemaksu, jo termiņi ir nokavēti par gadu un līgumā ir atrunāts, ka šajā gadījumā es mierīgi varu pacelt cepuri un savākt iemaksu, zaudēju es tikai māklerim parmaksāto uzcenojumu, ko jau esmu zaudējis jebkurā gadījumā. Bet dzīvot kkur vajag...un pēc diviem gadiem varbūt ar kredītiem būs galīgi slikti...
Offline
VMR
08. Jan 2009, 18:17 #2324

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu


08 Jan 2009, 18:15:14 DockuH rakstīja:

tas nav tas projekts kas zolikaa uzbuvets?



Nē, Titurga, "Bērzavoti", baigi patīk gan vieta, gan projekts.
Offline
Burx
08. Jan 2009, 18:20 #2325

Kopš: 27. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 977

Braucu ar: melnu mitsu

Manuprāt ar kredītiem tik slikti kā šobrīd jau nu nebus sliktāk pēc 2 gadiem... tagad jau bankas tā iestājušās pozā, ka K dabūt pat ar kaut cik normāliem ienākumiem un ķīlām ir grūti!!!
Offline
DockuH
08. Jan 2009, 18:26 #2326

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


08 Jan 2009, 18:17:54 VMR rakstīja:

08 Jan 2009, 18:15:14 DockuH rakstīja:

tas nav tas projekts kas zolikaa uzbuvets?



Nē, Titurga, "Bērzavoti", baigi patīk gan vieta, gan projekts.


kada tev 1kv/m cena>?
nu projekts nav patslabakais, pasam kadu laiku atpakalj bij doma tur panjemt dzivokli, labi ka pardomaju.
par to ka maklerim parmaxaja, aizmrs ja var naudu no attistitaja savakt tad nau ko domat
Tagad jau paradas izdevigi varianti un kauko var piemklet.

Burx-am taisniiba, nebus sliktat ar kreditiem tochna.
Offline
VMR
08. Jan 2009, 18:31 #2327

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

1243.05 EUR, ar terasi
Offline
DockuH
08. Jan 2009, 18:34 #2328

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


08 Jan 2009, 18:31:37 VMR rakstīja:
1243.05 EUR, ar terasi


terase neskaitas, tiira dzivojama
Offline
VMR
08. Jan 2009, 18:41 #2329

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Tad ~ 2000, bet terase bonusā
Offline
walder
08. Jan 2009, 18:56 #2330

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

pēc diviem gadiem tu varbūt kaut ko līdzīgu varēsi nopirkt pa 1000 - 1200 Eur. Nav jau zināms kas būs ar tām cenām, bet tagad pirkt pa tādu ciparu nav prāta darbs.
Offline
SCHNITZEL
08. Jan 2009, 21:47 #2331

Kopš: 26. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3387

Braucu ar: dyzelinas

VMR lai gan neesmu speciālists nekustamā īpašuma tirgus analizēšanā pirms un pēc burbuļa - iesaku tomēr savākt to iemaksu un kādu pusgadu paīrēt kādu citu dzīvokli. Lavīnveidīgais cenu kritums vēl nav sācies, bet kad sāksies atliek tikai noķert momentu pirms sāk kāpt atpakaļ. Tad arī lien kredītsaistībās uz entajiem gadiem vismaz es tā darītu.

-----------------
Offline
Ingunina
08. Jan 2009, 21:52 #2332

Kopš: 04. Apr 2008

No: Aizkraukle

Ziņojumi: 2088

Braucu ar: 528 iA

Kāda cena varētu būt 1 istabas dzīvoklim (30 km ) Āgenskalnā? Ir centrālā apkure, duškabīne, atsevišķa wc, remontēts (nav eiro, bet viss tīrs, kārtīgs), pilnībā mēbelēts.

Uz īri, ja dod.

-----------------
Ģeniāla savā vienkāršībā un vienkārša savā ģenialitātē!
Offline
Ingunina
08. Jan 2009, 21:53 #2333

Kopš: 04. Apr 2008

No: Aizkraukle

Ziņojumi: 2088

Braucu ar: 528 iA


28 Dec 2008, 10:52:44 cherbis rakstīja:
varbūt kāds zin lapu ar nekustama īpašuma piedāvājumiem spānijā!?

Arī interesē!!!

-----------------
Ģeniāla savā vienkāršībā un vienkārša savā ģenialitātē!
Offline
DockuH
08. Jan 2009, 22:50 #2334

Kopš: 09. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 485

Braucu ar:


08 Jan 2009, 18:41:28 VMR rakstīja:
Tad ~ 2000, bet terase bonusā


tu ko psec nereali dargi, bet ta terase ir tiiri bonuss, jo uz terases nevar dzivot

jau tagad var dabut dzivokli riga jaunaja projekta ap 1300E/m2 izsatas driiz bus ap 1,1 - 1,2 un ipasii zemaak nebus, iznjemot kaukadus sudigus projektus
Offline
xn3x
14. Jan 2009, 13:33 #2335

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2810

Braucu ar: sieviešu auto

Ir doma iepirkt lētu dzīvokli, nauda ir cashā
Ir arī problēma - nekādas pieredzes šajās lietās. Kas ir jāizčeko, lai mani neapkrāpj? Kaut kas man ieteica, ka caur darījuma kontu jātaisot, ir no tā jēga? Tad vēl, kāda vispār ir tā pirkšanas/pārdošanas procedūra, uz kurieni ir jāiet, kādas izziņas tur vai kas jādabū, utt? Jau iepriekš paldies

[ Šo ziņu laboja xn3x, 14 Jan 2009, 13:35:11 ]

Offline
Puuchuks
14. Jan 2009, 13:48 #2336

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


08 Jan 2009, 18:41:28 VMR rakstīja:
Tad ~ 2000, bet terase bonusā

nereāls cipars arī treknajos gados

par to izdevīgumu 2 gadus īrēt joprojām nesapratu - kāpēc tu saki, ka, 2 gadus maksājot tikai komunālos, pēc tiem 2 gadiem varēsi ņemt mazāku krītu? tu taču no dzīvokļa pirkuma summas neko nebūsi samaksājis

domājams, es rautu ārā tos 15k, ja tas vispār ir iespējams
Offline
spy
14. Jan 2009, 13:53 #2337

Kopš: 18. Jul 2007

Ziņojumi: 1430

Braucu ar:

piekrītu viedoklim par roķenes izņemšanu (protams, ja tas attīstītājs vispār spēs tev to atmaksāt). Tā pavirši paskatoties, tagad jau Mārupes apkaimē (ja jau tu esi tik liels "zaļās" dzīvošanas fans) ir jauni dzīvokļi pa 1-1,2k/kv.m. Varbūt apskati pašreizējos piedāvājumus pirms veic "super dīlu"
Offline
raivisp
14. Jan 2009, 13:59 #2338

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


08 Jan 2009, 21:52:36 Ingunina rakstīja:
Kāda cena varētu būt 1 istabas dzīvoklim (30 km ) Āgenskalnā? Ir centrālā apkure, duškabīne, atsevišķa wc, remontēts (nav eiro, bet viss tīrs, kārtīgs), pilnībā mēbelēts.

Uz īri, ja dod.


Vienmēr esmu gribējis zināt, kas ir eiroremonts Kas ir tie kritēriji, pēc kuriem nosaka - ir vai nav?
Offline
Puuchuks
14. Jan 2009, 14:00 #2339

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


14 Jan 2009, 13:33:41 xn3x rakstīja:
Ir doma iepirkt lētu dzīvokli, nauda ir cashā
Ir arī problēma - nekādas pieredzes šajās lietās. Kas ir jāizčeko, lai mani neapkrāpj? Kaut kas man ieteica, ka caur darījuma kontu jātaisot, ir no tā jēga? Tad vēl, kāda vispār ir tā pirkšanas/pārdošanas procedūra, uz kurieni ir jāiet, kādas izziņas tur vai kas jādabū, utt? Jau iepriekš paldies

darījuma konts ir visdrošākais samaksas variants - banka nosacīti sargā to naudu - nauda tiek iemaksāta pirms darījuma noslēgšanas un izņemta pēc tā. pa vidu ne1 no pusēm netiek tai klāt. ja darījums izdodas, to aizskaita pārdevējam. ja noraujas, tad atpakaļ pircējam.

var, protams, arī riskēt un maksāt vai nu avansā (tad riskē pircējs) vai pēc reģistrācijas (tad pārdevējs).

procedūra īstenībā elementāra - lai pārdevējs iedod zemesgrāmatas kopiju. tu to vari pārbaudīt caur hanzanetu vai zemesgramata.lv.
kāds sagatavo līgumu - viens no jums iedod savu paraugu, vai kāds jurists vai notārs.
līgumu var parakstīt arī tāpat, bez jebkāda apliecinājuma.
bet nostiprinājuma lūgumu jāiet apliecināt pie notāra (viņš pats to arī gatavo, un pie reizes vēl apskatās zemesgrāmatā, vai viss tur ir korekti).
pēc tam kāds ņem pirkuma līgumu, nost.lūgumu un veco zemesgrāmatu un čāpo uz attiecīgo zemesgrāmatu nodaļu, samaksā nodevas, iesniedz un pēc ~2-3 nedēļām viss gatavs.
drošāk ir, ja visus dokumentus paraksta pats pārdevējs, nevis pilnvarots pārstāvis - minimāls, bet kaut kāds riska % tomēr ir.
Offline
Puuchuks
14. Jan 2009, 14:02 #2340

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


08 Jan 2009, 18:17:54 VMR rakstīja:
Nē, Titurga, "Bērzavoti", baigi patīk gan vieta, gan projekts.

"Bērzavoti" = SIA "Ķīšzeme" man te jau ir 1 klienti no šī projekta, neizskatās, ka Ķīšzeme gribētu viņiem ko atmaksāt
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo