Online

Pašreiz BMWPower skatās 151 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
rosigais
30. Oct 2008, 11:29 #2261

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību


27 Oct 2008, 16:25:52 JurisS rakstīja:

27 Oct 2008, 15:32:22 rosigais rakstīja:
sorry,neizlasiju lidz galam. varu piedavat so 80.00EUR/kv.m

Cena ietver:
uzbūvētas un darbojošās inženierkomunikāciju centrālās sistēmas apbūvējamai platībai - elektroapgāde, dabīgās gāzes vads, centrālais ūdens un kanalizācija, jauna drenāžas sistēma, iekšējās ielas ar dolomīta šķembu klājumu (sagatavotas asfaltēšanai pēc būvniecības) un ielu apgaismojumu.


Moška vari pastāstīt kapēc jau pāris gadus tur deg ielu apgaismojums, bet vel nekāda būvniecība nenotiek?

To es varu tev PM pateikt
shiberniek-ja nezini tad labak ir pakluset, tur nav nekadas aizsargjoslas
Offline
taksists
02. Nov 2008, 20:44 #2262

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza

Vajadzīgs kantoris + noliktava. Kaut kur kādā "loģistikas parkā" vai kā savādāk.
Kantoris - maza telpa 3 cilvēkiem. Noliktava - pēc vajadzības - negribu īrēt konkrētu vietu - galvenais, lai būtu iespēja izkraut, iekraut, nedaudz uzglabāt.
Ja blakus muita - vispār ideāli!

P.M.

-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
Jureks
10. Nov 2008, 10:19 #2263

Kopš: 14. May 2007

No: Talsi

Ziņojumi: 3832

Braucu ar: bmw

Čoms bija izīrējis dzīvokli un samaksājis drošības naudu, bet tagad pārvācās citur. Kad nodeva dzīvokli saimniekam nekādas pretenzījas nebija un vienojās, ka drošības naudu atmaksās. Bet nu jau labs laiks pagājis un saimnieks nereaģē uz tel. zavaniem utt. Kā lābāk rīkoties un vai vispār reali dabūt naudu atpakļ? Mentenē kādu iesniegumu rakstīt?
Offline
rosigais
10. Nov 2008, 10:44 #2264

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību

piedavājiet ekskluzivu dzivokli ar labu remontu un mēbelēm. sākot ar 180kv.m, liftu ja ir augstāk par 2.stāvu utt
Piedāvājumus uz PM
Offline
Jureks
11. Nov 2008, 15:57 #2265

Kopš: 14. May 2007

No: Talsi

Ziņojumi: 3832

Braucu ar: bmw

Neviens nevar kādu padomu pamest attiecībā uz manu komentu vakar?
Offline
Didzis
11. Nov 2008, 15:58 #2266

Kopš: 04. Dec 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 7248

Braucu ar: Prāmi B-)


11 Nov 2008, 15:57:44 Jureks rakstīja:
Neviens nevar kādu padomu pamest attiecībā uz manu komentu vakar?


Līgums ir ?
Offline
Jureks
11. Nov 2008, 16:04 #2267

Kopš: 14. May 2007

No: Talsi

Ziņojumi: 3832

Braucu ar: bmw


11 Nov 2008, 15:58:21 Didzis85 rakstīja:

11 Nov 2008, 15:57:44 Jureks rakstīja:
Neviens nevar kādu padomu pamest attiecībā uz manu komentu vakar?


Līgums ir ?


ir!
Offline
Zeds
11. Nov 2008, 16:20 #2268

Kopš: 15. Jul 2008

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1936

Braucu ar: Q7


11 Nov 2008, 16:04:09 Jureks rakstīja:

11 Nov 2008, 15:58:21 Didzis85 rakstīja:

11 Nov 2008, 15:57:44 Jureks rakstīja:
Neviens nevar kādu padomu pamest attiecībā uz manu komentu vakar?


Līgums ir ?


ir!


Līgumā drošības nauda ir paredzēta? un kādā veidā viņu dabūn atpakaļ? Parasti jau vieķārši nesamaksā par pēdējo mēnesi..
Offline
Puuchuks
13. Nov 2008, 00:44 #2269

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

ja ir rakstisks līgums un pierādījumi ar drošības naudas samaksu, rakstām pretenziju.
ja arī tad vēl nemaksā, tad tikai caur tiesu.
tas būtu juridiskais ceļš.

otrs ceļš (praktiskais) - aizejam pie tā džeka un ar pārliecināšanas vai spēka metodēm dabonam naudu.
otrais ceļš reizēm efektīgāks par pirmo, reizēm riskantāks (atkarīgs no metodēm arī )
Offline
mtx
13. Nov 2008, 09:38 #2270

Kopš: 25. Apr 2008

Ziņojumi: 636

Braucu ar: tavu mammu

Trešais veids ir pied_irst viņam avenes ...
Offline
Jureks
13. Nov 2008, 10:15 #2271

Kopš: 14. May 2007

No: Talsi

Ziņojumi: 3832

Braucu ar: bmw


13 Nov 2008, 00:44:11 Puu rakstīja:
ja ir rakstisks līgums un pierādījumi ar drošības naudas samaksu, rakstām pretenziju.
ja arī tad vēl nemaksā, tad tikai caur tiesu.
tas būtu juridiskais ceļš.

otrs ceļš (praktiskais) - aizejam pie tā džeka un ar pārliecināšanas vai spēka metodēm dabonam naudu.
otrais ceļš reizēm efektīgāks par pirmo, reizēm riskantāks (atkarīgs no metodēm arī )


Puu, kam tā pretenzīja jāiesniedz?

Paldies!
Offline
lietus
13. Nov 2008, 10:21 #2272

Kopš: 21. Nov 2004

Ziņojumi: 2070

Braucu ar:


13 Nov 2008, 00:44:11 Puu rakstīja:
ja ir rakstisks līgums un pierādījumi ar drošības naudas samaksu, rakstām pretenziju.
ja arī tad vēl nemaksā, tad tikai caur tiesu.
tas būtu juridiskais ceļš.

otrs ceļš (praktiskais) - aizejam pie tā džeka un ar pārliecināšanas vai spēka metodēm dabonam naudu.
otrais ceļš reizēm efektīgāks par pirmo, reizēm riskantāks (atkarīgs no metodēm arī )

otro celju tiesībsargājošās iestādes pēc tam traktēs kā izspiešanu.
Offline
Delerium
13. Nov 2008, 10:37 #2273

Kopš: 29. Apr 2004

No: Sigulda

Ziņojumi: 8329

Braucu ar: Alfa Romeo 159, Ford S-max, Saab 900 cabrio


13 Nov 2008, 09:38:43 mtx rakstīja:
Trešais veids ir pied_irst viņam avenes ...


Offline
Siipols
15. Nov 2008, 18:39 #2274

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100

Izīrēšu Meitenei-sievietei(ļoti vēlams) 1 istabu 4istabu dzīvoklī centrā uz Lāčplēša ielas. 5 stāvs,Autonomā gāzes apkure,stūra vanna,veļasmašīna,daļējs kosmētiskais remonts istabā. virtuvē 100% kosmētiskais.
Istabā no mēbelēm tik Matracis gultai un sienas skapīši. Ir Wi-Fi internets,būs kabeļtelevīzija,lidz autobusu galapunktam Abrenes ielā 3min. gājiens.
no 120-140ls ar komunālajiem.


-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
Instigater
15. Nov 2008, 18:41 #2275

Kopš: 08. May 2003

No: Jūrmala

Ziņojumi: 7428

Braucu ar: ne BMW

Ja nebūs spogulis, tad tikai kaut kādu datoriķi tur iekšā dabūsi.
Offline
Siipols
15. Nov 2008, 18:50 #2276

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100

Kads spogulis? ko tu te murgo?
pārējās istabās dzīvo sieviete ar bērnu,un pāris,Tapēc vēlama meitene.... Lai mazāk nepatīkamu pārpratumu

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
rosigais
15. Nov 2008, 18:51 #2277

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību


15 Nov 2008, 18:39:25 Siipols rakstīja:
Izīrēšu Meitenei-sievietei(ļoti vēlams) 1 istabu 4istabu dzīvoklī centrā uz Lāčplēša ielas. 5 stāvs,Autonomā gāzes apkure,stūra vanna,veļasmašīna,daļējs kosmētiskais remonts istabā. virtuvē 100% kosmētiskais.
Istabā no mēbelēm tik Matracis gultai un sienas skapīši. Ir Wi-Fi internets,būs kabeļtelevīzija,lidz autobusu galapunktam Abrenes ielā 3min. gājiens.
no 120-140ls ar komunālajiem.



piedavaju to pašu perses iela, tikai +spogulis, liela gulta,liels skapis, 2sanmezgli(viena dzakuzi)..150 ar komunalajiem
Offline
Siipols
15. Nov 2008, 18:53 #2278

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100

Nu ja sievietei tas ir tik svarīgi,es tur ievietošu pāris spoguļus.

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
rosigais
15. Nov 2008, 19:00 #2279

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību

un kartigu lampu virs spogulja-lai redz katru kasjaku
Offline
Siipols
15. Nov 2008, 19:19 #2280

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100


15 Nov 2008, 19:00:11 rosigais rakstīja:
un kartigu lampu virs spogulja-lai redz katru kasjaku

Labāk 0.5 vodku džekam ribās un pofig visi kasjaki

Sory par

Ja nu tomēr kadam intresē mūslaikos,tad varu piedāvāt 1h zemes industriālās ražošanas utt komunālās saimniecības iecerētajā teritorijā.Daugmalē,25km no Mūkusalas apļa.
Ir Ūdensvads maģistrālais un augstspiediena gāzesvads uz robežas.Par elektrību ir varianti. 1km no šosejas Rīga-Jaunjelgava.
10eiro m2

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo