Online

Pašreiz BMWPower skatās 169 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Raicha
25. Sep 2008, 15:58 #2161

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

zoljiks, atvainojiet, ir sameeraa omuliigs, pienaaciigi apzaljumots un saliidzinoshi maz piedrazots mikrorajons, ariidzan labaa vietaa un iedziivotaajiem draudziigi attiistiijies/izplaanots - dzelzsceljs, veikali, skolas, viss pa rokai. vecenes arii smukas
Offline
taksists
25. Sep 2008, 15:59 #2162

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza

Nesen viens paziņa nopirka Vecozolu Namos ~100m2 dzīvokli 4. stāvā par 45000 LVL. Krīze 2008, ibio. Pelēkā apdare.
Man šķita fantastika. Neesmu gan redzējis - kā un kas.

[ Šo ziņu laboja taksists, 25 Sep 2008, 16:00:11 ]



-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
Puuchuks
25. Sep 2008, 16:12 #2163

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


25 Sep 2008, 15:58:02 Raicha rakstīja:
zoljiks, atvainojiet, ir sameeraa omuliigs, pienaaciigi apzaljumots un saliidzinoshi maz piedrazots mikrorajons, ariidzan labaa vietaa un iedziivotaajiem draudziigi attiistiijies/izplaanots - dzelzsceljs, veikali, skolas, viss pa rokai. vecenes arii smukas

... salīdzini kādu veco Mārupes privātmāju rajonu, kur nav ne1 daudzstāvenes, un Zoļika 9-stāveņu rajonu, un tu sapratīsi, par ko es

es nezinu, iespējams, ka zoļiks ir labāks paar kādu citu Rīgas mirkorajonu, Imantu, Pļavniekiem vai Ķengaragu, bet ne jau par to šoreiz stāsts
Offline
Raicha
25. Sep 2008, 16:16 #2164

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

piekriitu. bet rajona gods un sava nekustamaa iipashuma veertiiba jaaizstaav


imanta, kjengarags utt utp atpuushas saliidzinaajumaa ar zolituudi. turklaat arii te ir privaatmaaju sadalja, no kuras es rakstu shiis rindas un nekaada saspringuma nav, pilseetas kanalizaaciju tieshi shobriid darbonji rok iekshaa, un lidz dzelzscelja stacijai ir 7 minuutes gara pastaiga
Offline
dzintars_
25. Sep 2008, 16:28 #2165

Kopš: 25. Aug 2003

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2186

Braucu ar: v60


25 Sep 2008, 16:16:18 Raicha rakstīja:
piekriitu. bet rajona gods un sava nekustamaa iipashuma veertiiba jaaizstaav


imanta, kjengarags utt utp atpuushas saliidzinaajumaa ar zolituudi. turklaat arii te ir privaatmaaju sadalja, no kuras es rakstu shiis rindas un nekaada saspringuma nav, pilseetas kanalizaaciju tieshi shobriid darbonji rok iekshaa, un lidz dzelzscelja stacijai ir 7 minuutes gara pastaiga


diez vai tās smukās vecenes pa zoļika privātmāju rajonu grozās
Offline
peecise28
25. Sep 2008, 16:29 #2166

Kopš: 19. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 3649

Braucu ar: r1100s, dažādi depresīvi auto


25 Sep 2008, 16:16:18 Raicha rakstīja:
piekriitu. bet rajona gods un sava nekustamaa iipashuma veertiiba jaaizstaav


imanta, kjengarags utt utp atpuushas saliidzinaajumaa ar zolituudi. turklaat arii te ir privaatmaaju sadalja, no kuras es rakstu shiis rindas un nekaada saspringuma nav, pilseetas kanalizaaciju tieshi shobriid darbonji rok iekshaa, un lidz dzelzscelja stacijai ir 7 minuutes gara pastaiga


kad tu peedeejo reizi esi sabtransportu izmantojis?
Offline
Raicha
25. Sep 2008, 16:34 #2167

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:



dzintar, dalja no smukajaam te dziivo, naakamaa porcija driiz buus pieaugusi, blokmaaju rajons ir tepat aiz stuura, un ja neesi izveeliigs - imanta ir paari sliedeem, neredzu probleemu

peeci - es personiigi izmantoju itin biezhi, jo normaalas mashiinas nav un ja vajag nokljuut centraa vai no centra majaas darbdienas "laimiigajaas stundaas", vilciens rulz - preciizi 11 minuutes
Offline
Puuchuks
01. Oct 2008, 15:15 #2168

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

3 studenti meklē 4to
Offline
raivisp
01. Oct 2008, 15:33 #2169

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


25 Sep 2008, 15:44:54 IVO_ rakstīja:
Par Vecozolu namu "sociālajām mājām" tas nav nekāds storijs, tā ir reāla lieta. Vari ieiet apskatīties pilsētbūvnieka mājas lapā, tur no attīstītājiem piedāvā pirkt nekustamos īpašumus un tur starp pretendentiem ar kuriem uzsāktas sarunas ir Vecozolu nami, tā kā drīz tur būs Zoļik 3.


Kooo

Tas noziimee ka tagad pa maarupi visaadi salashnjas vazaasies, vai kaa

Ko vispaar iisti noziimee sociaalaas maajas? Salashnjas, jeb vienkaarshi kaukaadi veci cilveeki?
Offline
ALLWILL
01. Oct 2008, 15:37 #2170

Kopš: 21. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1863

Braucu ar:


25 Sep 2008, 15:44:54 IVO_ rakstīja:
Par Vecozolu namu "sociālajām mājām" tas nav nekāds storijs, tā ir reāla lieta. Vari ieiet apskatīties pilsētbūvnieka mājas lapā, tur no attīstītājiem piedāvā pirkt nekustamos īpašumus un tur starp pretendentiem ar kuriem uzsāktas sarunas ir Vecozolu nami, tā kā drīz tur būs Zoļik 3.


+1, bija pat sižets Tautas balsī vai Bez Tabu par šo lietu..
Offline
raivisp
01. Oct 2008, 15:46 #2171

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


01 Oct 2008, 15:37:55 ED6000 rakstīja:

25 Sep 2008, 15:44:54 IVO_ rakstīja:
Par Vecozolu namu "sociālajām mājām" tas nav nekāds storijs, tā ir reāla lieta. Vari ieiet apskatīties pilsētbūvnieka mājas lapā, tur no attīstītājiem piedāvā pirkt nekustamos īpašumus un tur starp pretendentiem ar kuriem uzsāktas sarunas ir Vecozolu nami, tā kā drīz tur būs Zoļik 3.


+1, bija pat sižets Tautas balsī vai Bez Tabu par šo lietu..


Pilniigs idiotisms

Maarupe ir saliidzinoshi ljoti tiira no urlaam un smerdeljiem. Choms busam no aizdedzes pat uz ielas atsleegu nenjem aaraa Bljagj labi ka man maaja ir diezgan pataalu no tiem Vecozoliem, praktiski pie Riigas robezhas bet nu taapataas pizgjec. bessii. nahuj labs rajons jaapiedirsh ar urlaam un cietumniekiem. Lai celj taadas sranas maajas visaados pljavniekos un imantaas. Lai liek privaatmaaju rajonus mieraa, kroplji sranie
Offline
walder
01. Oct 2008, 15:58 #2172

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


25 Sep 2008, 15:59:05 taksists rakstīja:
Nesen viens paziņa nopirka Vecozolu Namos ~100m2 dzīvokli 4. stāvā par 45000 LVL. Krīze 2008, ibio. Pelēkā apdare.
Man šķita fantastika. Neesmu gan redzējis - kā un kas.

A ja pārējos dzīvokļus pārtaisīs par sociālajiem, tad viņa dzīvokļa vērtība nokritīs uz pusi un varēs nakts vidū kaimiņa dzīvoklī, kur ierīkota točka, nopirkt "Preiļu rūkto"
P.s Tur ir jāiesūdz tiesā projekta attīstītājs, lai atmaksā veltīgi iztērēto naudu dzīvokļa iegādei!

[ Šo ziņu laboja walder, 01 Oct 2008, 16:00:18 ]

Offline
markelis
01. Oct 2008, 16:00 #2173

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


01 Oct 2008, 15:46:04 raivisp rakstīja:

Pilniigs idiotisms

Maarupe ir saliidzinoshi ljoti tiira no urlaam un smerdeljiem. Choms busam no aizdedzes pat uz ielas atsleegu nenjem aaraa Bljagj labi ka man maaja ir diezgan pataalu no tiem Vecozoliem, praktiski pie Riigas robezhas bet nu taapataas pizgjec. bessii. nahuj labs rajons jaapiedirsh ar urlaam un cietumniekiem. Lai celj taadas sranas maajas visaados pljavniekos un imantaas. Lai liek privaatmaaju rajonus mieraa, kroplji sranie




ko tu taa sacepies? ej pie vieteejas pasvaldiibas, aplejies ar grila kurinaamo un aizdedzinies
Offline
grands_
01. Oct 2008, 16:01 #2174

Kopš: 06. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 268

Braucu ar: melnu 4riteņu tanku


01 Oct 2008, 15:37:55 ED6000 rakstīja:

25 Sep 2008, 15:44:54 IVO_ rakstīja:
Par Vecozolu namu "sociālajām mājām" tas nav nekāds storijs, tā ir reāla lieta. Vari ieiet apskatīties pilsētbūvnieka mājas lapā, tur no attīstītājiem piedāvā pirkt nekustamos īpašumus un tur starp pretendentiem ar kuriem uzsāktas sarunas ir Vecozolu nami, tā kā drīz tur būs Zoļik 3.


+1, bija pat sižets Tautas balsī vai Bez Tabu par šo lietu..

grrrr....ceru, ka Mārupe arī paliks viens no mierīgakajiem Pierīgas rajoniem. Kad izdomāšu pirkt māju vai dzīvokli, tad vienīgā doma bija par Mārupi. Vislabāk vakaros Elvi uz Tēriņu ielas var redzēt, ka nevar redzēt urlātus vai citus dīvaiņus. Ir kaut kādi čigāni, bet arī tie miermīlīgi. Ar draudzeni tā arī runājām, ka, lai arī tāds turīgs rajons, nav redzēti deguni mākoņos.
Offline
raivisp
01. Oct 2008, 16:02 #2175

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


01 Oct 2008, 15:58:12 walder rakstīja:

25 Sep 2008, 15:59:05 taksists rakstīja:
Nesen viens paziņa nopirka Vecozolu Namos ~100m2 dzīvokli 4. stāvā par 45000 LVL. Krīze 2008, ibio. Pelēkā apdare.
Man šķita fantastika. Neesmu gan redzējis - kā un kas.

A ja pārējos dzīvokļus pārtaisīs par sociālajiem, tad viņa dzīvokļa vērtība nokritīs uz pusi un varēs nakts vidū kaimiņa dzīvoklī, kur ierīkota točka, nopirkt "Preiļu rūkto"
P.s Tur ir jāiesūdz tiesā projekta attīstītājs, lai atmaksā veltīgi iztērēto naudu iegādājoties dzīvokli!


A kaa tur sanaak, nevar buut taa, ka Maarupes pashvaldiiba var pasuutiit tur visus nahuj? Po ka RD konkurs ut. bet taa taksh cita pashvaldiiba reaali.
Offline
raivisp
01. Oct 2008, 16:14 #2176

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


01 Oct 2008, 16:00:42 markelis rakstīja:



ko tu taa sacepies? ej pie vieteejas pasvaldiibas, aplejies ar grila kurinaamo un aizdedzinies


Ej noshaujies mikrorajonchik

Sacepos par to, ka tagad daljeeji dziivoju Maarupee, bet driiz, kad maaja buus pabeigta liidz galam, tad tur paarvaakshos.


01 Oct 2008, 16:01:38 grands_ rakstīja:

grrrr....ceru, ka Mārupe arī paliks viens no mierīgakajiem Pierīgas rajoniem. Kad izdomāšu pirkt māju vai dzīvokli, tad vienīgā doma bija par Mārupi. Vislabāk vakaros Elvi uz Tēriņu ielas var redzēt, ka nevar redzēt urlātus vai citus dīvaiņus. Ir kaut kādi čigāni, bet arī tie miermīlīgi. Ar draudzeni tā arī runājām, ka, lai arī tāds turīgs rajons, nav redzēti deguni mākoņos.



Tieshi taa. Riigaa ir daudzi rajoni, kur Tu ar mieriigu sirdi vari atstaat TOMTOMu pie loga, vai atveertu kompi uz blakus benjkja, kameer iepeerc paiku? + veel hlamaa pastaigaaties pa rajonu ar paarlieciibu, ka urlas Tev maku un telefonu pa celjam neluugs?

Nav man nekaadas veeleeshanaas pagalmaa tureet plastmasas daarza galdu, tikai taapeec, ka koka ir paaraak veertiigs, lai daavinaatu urleeniem katru nedeelju.

P.S. chigaani kas dziivo Maarupee ir turigi un ar vinjiem probleemu tur nu nekaadu.
Offline
grands_
01. Oct 2008, 16:27 #2177

Kopš: 06. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 268

Braucu ar: melnu 4riteņu tanku



Tieshi taa. Riigaa ir daudzi rajoni, kur Tu ar mieriigu sirdi vari atstaat TOMTOMu pie loga, vai atveertu kompi uz blakus benjkja, kameer iepeerc paiku? + veel hlamaa pastaigaaties pa rajonu ar paarlieciibu, ka urlas Tev maku un telefonu pa celjam neluugs?

Nav man nekaadas veeleeshanaas pagalmaa tureet plastmasas daarza galdu, tikai taapeec, ka koka ir paaraak veertiigs, lai daavinaatu urleeniem katru nedeelju.

P.S. chigaani kas dziivo Maarupee ir turigi un ar vinjiem probleemu tur nu nekaadu.

Kad braucu ciemos pie tantes netālu no lidostas toč reti kad slēdzu auto ciet. vasarā ir stāvējis pat ar nolaistiem logiem.
Bet, gan jau arī līdz Mārupei aizies tas, kas notiek citur
Offline
raivisp
01. Oct 2008, 16:37 #2178

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas


01 Oct 2008, 16:27:09 grands_ rakstīja:

Kad braucu ciemos pie tantes netālu no lidostas toč reti kad slēdzu auto ciet. vasarā ir stāvējis pat ar nolaistiem logiem.
Bet, gan jau arī līdz Mārupei aizies tas, kas notiek citur



Pie maajas Maarupee pagajusho nedeelj atstaaju mashiinu uz n-dienaam. protams ka aizmirsu aizsleegt un arii fochuku uz benjkja aizmirsu. Aizvakar savaacu beidzot fochuku un aizsleedzu to auto Piebildiishu, ka seeta aarii liidz galam nav uztaisiita un no ielas ienaakt nav ne mazaako probleemu. Vieniigais kas peedeejaa laikaa bishkji biedee, ir, ka pa nakti kaads neiepuush kaadu gaazi un neapzog, kameer Tu guli.
Offline
grands_
01. Oct 2008, 16:41 #2179

Kopš: 06. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 268

Braucu ar: melnu 4riteņu tanku


01 Oct 2008, 16:37:46 raivisp rakstīja:

01 Oct 2008, 16:27:09 grands_ rakstīja:

Kad braucu ciemos pie tantes netālu no lidostas toč reti kad slēdzu auto ciet. vasarā ir stāvējis pat ar nolaistiem logiem.
Bet, gan jau arī līdz Mārupei aizies tas, kas notiek citur



Pie maajas Maarupee pagajusho nedeelj atstaaju mashiinu uz n-dienaam. protams ka aizmirsu aizsleegt un arii fochuku uz benjkja aizmirsu. Aizvakar savaacu beidzot fochuku un aizsleedzu to auto Piebildiishu, ka seeta aarii liidz galam nav uztaisiita un no ielas ienaakt nav ne mazaako probleemu. Vieniigais kas peedeejaa laikaa bishkji biedee, ir, ka pa nakti kaads neiepuush kaadu gaazi un neapzog, kameer Tu guli.

Kā nekā...tur dzīvo arī Ziftiņš.
Visi baidās....
Offline
taksists
01. Oct 2008, 17:01 #2180

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza


01 Oct 2008, 16:41:11 grands_ rakstīja:
Kā nekā...tur dzīvo arī Ziftiņš.
Visi baidās....

Aha - "mārupe racing team" ar saviem Subāriem liek plakaniski un Zivelītim uzmīž.

-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo