| Autors | Ziņojums |
| shiirs_legit | | 01. Oct 2018, 07:29 |
#2143
|
|
 Kopš: 16. Jul 2018
Ziņojumi: 2405
Braucu ar: Tavu muteri uz Biķernieku mežu
|
29 Sep 2018, 16:36:11 @zaps rakstīja:
https://twitter.com/Knoks/status/1046016396696662016?s=19
Nevajadzēja samazināt PVN Latvijā raksturīgajiem dārzeņiem. 
Maze fakas = muterīšu dupsētāji. |
Offline | |
|
| shiirs_legit | | 01. Oct 2018, 08:00 |
#2144
|
|
 Kopš: 16. Jul 2018
Ziņojumi: 2405
Braucu ar: Tavu muteri uz Biķernieku mežu
| Par retardu kļuvi pēc regulāras kandžas dzeršanas jeb tāds jau piedzimi?  |
Offline | |
|
CP17  | | 01. Oct 2018, 22:19 |
#2145
|
|
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
| Bmw meet
|
Offline | |
|
| Pufaix | | 02. Oct 2018, 11:18 |
#2146
|
|
 Kopš: 07. Apr 2006
No: Jūrmala
Ziņojumi: 1763
Braucu ar: NC700XD, gludekli
| sajauca pedāļus  |
Offline | |
|
CP17  | | 02. Oct 2018, 11:21 |
#2147
|
|
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
| Atstāja Draivā un izkāpa |
Offline | |
|
sn  | | 02. Oct 2018, 11:51 |
#2148
|
|
 Kopš: 24. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1879753
Braucu ar: nekrāsotu BMW :(
| pat tik vecas miskastes kā 15gadīgi e60 nebrauc uz priekšu, ja durvis tiek attaisītas vaļā. vai tur cilvēks ir ielicis draivā uz izkāpis pa logu? 
----------------- Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo! |
Offline | |
|
| subaru | | 02. Oct 2018, 12:08 |
#2149
|
|
 Kopš: 17. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 10489
Braucu ar: rokām uz stūres
|
02 Oct 2018, 11:51:12 @sn rakstīja:
pat tik vecas miskastes kā 15gadīgi e60 nebrauc uz priekšu, ja durvis tiek attaisītas vaļā. vai tur cilvēks ir ielicis draivā uz izkāpis pa logu? 
"tās visas nevajadzīgās huiņas ir jāravē nost"
kaut kāds durvju sensors safišas un rāda ka duris vaļā ... nevar pabraukt.
samudrījam tā, lai durvis vislaik rāda ka ir ciet un viss gerai.
 |
Offline | |
|
CP17  | | 02. Oct 2018, 13:07 |
#2150
|
|
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
|
02 Oct 2018, 11:51:12 @sn rakstīja:
pat tik vecas miskastes kā 15gadīgi e60 nebrauc uz priekšu, ja durvis tiek attaisītas vaļā. vai tur cilvēks ir ielicis draivā uz izkāpis pa logu? 
Neticu ka atverot e60 šofera durvis nevar pabraukt, esmu arī dubļos stidzis ar savu utt. Bet varu aiziet paexperimentēt tagad uz asfalta...
Edit: Tikko: hvz bet ar manu un atvērtām durvīm var aizbraukt pie tevis uz Ādažiem 
Tik Ding. Dongs izbesīs[ Šo ziņu laboja CP17, 02 Oct 2018, 18:16:01 ] |
Offline | |
|
|
|
| V.I.P. | | 02. Oct 2018, 18:00 |
#2151
|
|
 Kopš: 18. May 2005
Ziņojumi: 17404
Braucu ar: AA numuriem [///M4, G wagon, GSX-R]
|
02 Oct 2018, 13:07:36 @CP17 rakstīja:
02 Oct 2018, 11:51:12 @sn rakstīja:
pat tik vecas miskastes kā 15gadīgi e60 nebrauc uz priekšu, ja durvis tiek attaisītas vaļā. vai tur cilvēks ir ielicis draivā uz izkāpis pa logu? 
Neticu ka atverot e60 šofera durvis nevar pabraukt, esmu arī dubļos stidzis ar savu utt. Bet varu aiziet paexperimentēt tagad uz asfalta...
Edit: Tikko: hvz bet ar manu un atvērtām durvīm var aizbraukt pie tevis uz Ādažiem 
Tev ir oldskuuls. 
muusdieniigiem auto, atverot durvis, aktivizeejas rokasbremze. 
taa arii neviens nav atbildeejis, kas notiek, ja pie 50km/h atver durvis. 
pasham negribas meegjinaat.  [ Šo ziņu laboja V.I.P., 02 Oct 2018, 18:00:59 ] |
Offline | |
|
CP17  | | 02. Oct 2018, 18:10 |
#2152
|
|
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
| Iepējams tas ir tiem, kuriem ir elektro rocene, hvz. Man ir laikam ar trosēm?  |
Offline | |
|
| edzhaans | | 02. Oct 2018, 18:16 |
#2153
|
|
 Kopš: 15. Jan 2012
Ziņojumi: 7337
Braucu ar:
|
02 Oct 2018, 18:10:14 @CP17 rakstīja:
Iepējams tas ir tiem, kuriem ir elektro rocene, hvz. Man ir laikam ar trosēm? 
Nu ja! Tad jārauj pašam, kad atver durvis. |
Offline | |
|
CP17  | | 02. Oct 2018, 18:18 |
#2154
|
|
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
|
02 Oct 2018, 18:16:11 @edzhaans rakstīja:
02 Oct 2018, 18:10:14 @CP17 rakstīja:
Iepējams tas ir tiem, kuriem ir elektro rocene, hvz. Man ir laikam ar trosēm? 
Nu ja! Tad jārauj pašam, kad atver durvis.
Baigais čakakars |
Offline | |
|
KF  | | 02. Oct 2018, 19:32 |
#2155
|
|
Kopš: 16. May 2011
Ziņojumi: 1446
Braucu ar: 7
| facelift E60 nebrauc uz priekšu ar atvērtām durvīm |
Offline | |
|
| 968-jk | | 02. Oct 2018, 19:44 |
#2156
|
|
 Kopš: 08. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 14075
Braucu ar: 30niekiem
| Noraujot roceni (elektro) braucošam auto, tā bremzē lēnām. Gan jau durvis atverot arī tad lēnām bremzēsies. Pamēģinot sajāt neko nevar. |
Offline | |
|
Mikuzz  | | 02. Oct 2018, 22:34 |
#2157
|
|
 Kopš: 19. Aug 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 41384
Braucu ar: Transporta līdzekli
|
02 Oct 2018, 19:32:36 @KF rakstīja:
facelift E60 nebrauc uz priekšu ar atvērtām durvīm
Ja vien josta vai tā stilīgā imitācija nav iesprausta  |
Offline | |
|
| Rockstar | | 02. Oct 2018, 23:20 |
#2158
|
|
Kopš: 11. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 3946
Braucu ar:
|  Spied "Play", lai skatītos video! |
Offline | |
|
|
|
| subaru | | 03. Oct 2018, 08:22 |
#2159
|
|
 Kopš: 17. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 10489
Braucu ar: rokām uz stūres
|
02 Oct 2018, 19:44:07 @968-jk rakstīja:
Noraujot roceni (elektro) braucošam auto, tā bremzē lēnām. Gan jau durvis atverot arī tad lēnām bremzēsies. Pamēģinot sajāt neko nevar.
Runājot par braukšanu un durvju atvēšanu un citām līdzīgām lietām: https://youtu.be/NlPr80I2bZo?t=2m58s  |
Offline | |
|
karro  | | 03. Oct 2018, 11:58 |
#2160
|
|
 Kopš: 08. Apr 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 4934
Braucu ar: studentu variantu
| drīz uz visiem Latvijas ceļiem:
|
Offline | |
|
Artis_D  | | 03. Oct 2018, 19:48 |
#2161
|
|
 Kopš: 22. Aug 2002
Ziņojumi: 13429
Braucu ar: BMW
|
02 Oct 2018, 19:32:36 @KF rakstīja:
facelift E60 nebrauc uz priekšu ar atvērtām durvīm
+ |
Offline | |
|
| JankyLV | | 04. Oct 2018, 14:14 |
#2162
|
|
 Kopš: 23. Jul 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 3214
Braucu ar: imperialblau
| |
Offline | |
|