| Autors | Ziņojums |
| 3AKOH | | 08. Sep 2008, 16:18 |
#2061
|
|
 Kopš: 27. May 2008
Ziņojumi: 1673
Braucu ar: 3AKOH , HZ 3 un CP 777, GP 777
| Interesetu Jugla, Teika. 2 ist. dzivokli ap 50 kvm., Ka ari ofisa telpas. Nu, protams, pa leto, jo savadak nevajag. |
Offline | |
|
Elmo  | | 08. Sep 2008, 16:25 |
#2062
|
|
 Kopš: 30. Jun 2006
Ziņojumi: 1927
Braucu ar: nozilinaatu citronu
| Vai šeit kāds ir saistīts ar CSDD juridisko departamentu??? Ir konkrēts jautājums, bet to uz PM! |
Offline | |
|
100  | | 08. Sep 2008, 16:30 |
#2063
|
|
 Kopš: 27. Jun 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4543
Braucu ar: ...
|
08 Sep 2008, 16:15:22 EimZ rakstīja:
04 Sep 2008, 16:32:09 Puu rakstīja:
04 Sep 2008, 09:38:43 -tihijs- rakstīja:
03 Sep 2008, 22:49:19 EimZ rakstīja:
tad,kad tirgus cena buus kvadraatmetra meenesha iires maksa x 100,tad taa arii buus reaalaa tirgus veertiiba. Neatceros,kaa tas pareizi saucaas,bet citaas (normaalaas) valstiis veertee peec shii principa. Un liidz shim liimenim cenas vareetu kristies liidz pat jau naakamaa gada beigaam, ja ne aatraak.
tieshi ta shito es lasiiju un to paredzeja lattio ipashnieks un ta ari bus 
izraut no konteksta latttttio īpašnieka 1 teikumu un pasniegt to kā absolūto patiesību - tas ir 
it īpaši svarīga ir piebilde "Neatceros,kaa tas pareizi saucaas" piedod visam tekstam stabilitāti un ticamību, tā sacīt 
Godaatais Puu kungs, kuraa vietaa es rakstiiju, ka tas ir Shiina teksts? Shos principus skaidroja augstskolaa,ja nemaldos, pirmajaa kursaa. Man ar to nebija pilniigi nekaadas saskrasmes liidz shim, logiski,ka es aizmirsu kaa tas saucas.
Un atcereejos par tiem tikai taapeec, ka saliidzinoshi nesen, jaa, klubaa izlasiiju interviju ar Shiinu.
Un ja cenas nekritiisies, kljuushu par baleriinu 
ja taa buus tad buus ljoti izdevigi nopirkt un iziireet 
----------------- 100. |
Offline | |
|
| Virzins | | 08. Sep 2008, 23:55 |
#2064
|
|
 Kopš: 26. Jun 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 394
Braucu ar: BMW F01 ktm exc450
| Pardodu!
|
Offline | |
|
Pauliic  | | 09. Sep 2008, 08:30 |
#2065
|
|
 Kopš: 01. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8774
Braucu ar: 10, 101
| teorētiski vēl gada beigās vai nāk.gada sākumā bankas paziņos kautkādus datus par nek.īp. ka viss ir slikti utt, un tās cenas vēl mazliet pakritīsies un ap vasaru sāks lēnām celties apakaļ, imo.
btw, labs laiks, lai iegādātu kādus pāris 1istabniekus un izīrētu viņus 
----------------- http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv |
Offline | |
|
| Krisiic | | 09. Sep 2008, 08:44 |
#2066
|
|
 Kopš: 08. Aug 2006
Ziņojumi: 298
Braucu ar: prieku
|
09 Sep 2008, 08:30:50 Pauliic rakstīja:
teorētiski vēl gada beigās vai nāk.gada sākumā bankas paziņos kautkādus datus par nek.īp. ka viss ir slikti utt, un tās cenas vēl mazliet pakritīsies un ap vasaru sāks lēnām celties apakaļ, imo.
btw, labs laiks, lai iegādātu kādus pāris 1istabniekus un izīrētu viņus 
Un kas tad būs tas, kas liks cenām celties? Ekonomikā pēkšņi ieplūdīs daudz naudas? Btw, mūsu mājsaimniecību un uzņēmumu saistības pret IKP stipri pārsniedz visus EU valstu rādītājus, kas vienkāršā valodā nozīmē, ka Latvijas tauta kredītus un kaspichus jau ir sagrābusies stipri vairāk kā vajag.
Manuprāt, "bedre" vēl nav sasniegta, un viss ir vēl priekšā.  |
Offline | |
|
| Instigater | | 09. Sep 2008, 09:10 |
#2067
|
|
 Kopš: 08. May 2003
No: Jūrmala
Ziņojumi: 7428
Braucu ar: ne BMW
| Domaa, tie atlikushie 5% tautas, kuriem veel nav sava kaspicha, tagad skries tos pagaadaat? |
Offline | |
|
| AigarsV | | 09. Sep 2008, 09:41 |
#2068
|
|
Kopš: 26. May 2003
Ziņojumi: 563
Braucu ar:
|
08 Sep 2008, 16:30:32 100 rakstīja:
ja taa buus tad buus ljoti izdevigi nopirkt un iziireet 
Tiešām, tad būs tik ļoti izdevīgi?
Ar 5% vēlamo ienesīgumu gadā ir vajadzīgi nepilni 11 gadi, lai atmaksātos investīcijas (dzīvokļa cena 100 īres maksas)
Ar 10% vēlamo ienesīgumu gadā - nepilni 17 gadi
Ar 15% vēlamo ienesīgumu arī 40 gadi būs par īsu termiņu, lai investīcijas atmaksātos.
Protams, šajā laikā īres maksātāji savā starpā kaujoties, lai varētu dzīvot tieši šajā dzīvoklī 100% no visa pieejamā laika, kad dzīvoklis tiek izīrēts, labiekārtos nolietoto dzīvokli un īpašniekam IIN arī nebūs jāmaksā.
P.S. Dzīvokļa pārdošanas vērtība netiek ņemta vērā  |
Offline | |
|
|
|
MMS  | | 11. Sep 2008, 22:41 |
#2069
|
|
 Kopš: 04. Dec 2002
Ziņojumi: 3145
Braucu ar: ///3
| Runā, ka drīz atkal cenas iešot uz augšu ... |
Offline | |
|
MMS  | | 11. Sep 2008, 22:45 |
#2070
|
|
 Kopš: 04. Dec 2002
Ziņojumi: 3145
Braucu ar: ///3
| Nu bet man nopietni ļaudis teica ka tagad esot jaapeerk!!! |
Offline | |
|
| Instigater | | 11. Sep 2008, 22:46 |
#2071
|
|
 Kopš: 08. May 2003
No: Jūrmala
Ziņojumi: 7428
Braucu ar: ne BMW
| ... un jaapeerk tieshi no vinjiem!  |
Offline | |
|
DFS  | | 11. Sep 2008, 22:47 |
#2072
|
|
 Kopš: 08. Feb 2004
Ziņojumi: 15279
Braucu ar: 979
| Pārdod privātmāju Siguldā,netālu no paša centra. Info PM vai 29334241 |
Offline | |
|
MMS  | | 11. Sep 2008, 22:50 |
#2073
|
|
 Kopš: 04. Dec 2002
Ziņojumi: 3145
Braucu ar: ///3
|  |
Offline | |
|
| jurci-s | | 11. Sep 2008, 23:09 |
#2074
|
|
 Kopš: 13. Mar 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3386
Braucu ar: 3-er...M-tech e30, e46
| Cilvēki jau arī mēģina bieži sagrozīt faktus pašlabuma meklējumu pēc...  |
Offline | |
|
taksists  | | 12. Sep 2008, 16:19 |
#2075
|
|
 Kopš: 22. Sep 2004
No: Kuldīga
Ziņojumi: 1869
Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza
|
12 Sep 2008, 16:04:28 Frozen rakstīja:
Shim "Ķengaraga ziedam" noteikti ir aatri jaaskrien pakalj, lai nenokaveetu. 
Drausmīga vieta Blakus Nelda, spēļu zāles, kautkādas noliktavas..
----------------- Tā nav dzīve, bet stragls.. |
Offline | |
|
| Raicha | | 12. Sep 2008, 16:43 |
#2076
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
|
12 Sep 2008, 16:19:41 taksists rakstīja:
12 Sep 2008, 16:04:28 Frozen rakstīja:
Shim "Ķengaraga ziedam" noteikti ir aatri jaaskrien pakalj, lai nenokaveetu. 
Drausmīga vieta Blakus Nelda, spēļu zāles, kautkādas noliktavas..
nav lombarda, attieciigi iespeeja veela vakaraa palikt bez mobiljnjika ir samazinaata par 5% |
Offline | |
|
|
|
taksists  | | 12. Sep 2008, 16:46 |
#2077
|
|
 Kopš: 22. Sep 2004
No: Kuldīga
Ziņojumi: 1869
Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza
| Ir lombards Kā reiz uz krustojuma. Blakus "laimētavai" Gāju tur meklēt sev nozagto kompi
----------------- Tā nav dzīve, bet stragls.. |
Offline | |
|
| Raicha | | 12. Sep 2008, 16:46 |
#2078
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
|
12 Sep 2008, 16:46:16 taksists rakstīja:
Ir lombards Kā reiz uz krustojuma. Blakus "laimētavai" Gāju tur meklēt sev nozagto kompi
|
Offline | |
|
E-d-g-a-r-s  | | 12. Sep 2008, 18:50 |
#2079
|
|
Kopš: 12. Sep 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 432
Braucu ar: BMW e21 323i ’79
|
12 Sep 2008, 16:04:28 Frozen rakstīja:
11 Sep 2008, 23:09:42 jurci-s rakstīja:
Cilvēki jau arī mēģina bieži sagrozīt faktus pašlabuma meklējumu pēc... 
http://www.db.lv/Default2.aspx?ArticleID=337c270d-8478-4d4a-ba09-7e4d7e60d870
Izcili idiotisks pasuutiijuma reklaamraksts 
"Mūsu klientiem mēs vienmēr atbildam, ka nav jēgas gaidīt. Mēs jau esam nedaudz pazeminājuši cenas, un vairāk neplānojam to darīt,” uzskata Mаrno J projektu vadītāja Laura Freiberga.
http://www.marnoj.lv/lat/catalog/objects/?cid=2&id=14
Dzīvojamo māju komplekss „Ķengaraga zieds” atrodas Ķengaragā, Prūšu ielā 4.
Lieliskā atrašanas vieta garantē vieglu un ērtu nokļūšanu uz jebkuru pilsētas vietu. Attīstītā infrastruktūra būs Jūsu palīgs ikdienā.
Shim "Ķengaraga ziedam" noteikti ir aatri jaaskrien pakalj, lai nenokaveetu. 
Kad izlasīju to Marno J optimismu - riktīgi nosmējos, jo viņiem Prūšu ielā 4 būvniecība apstājusies, jo nav vairāk naudas un banka droši vien arī pateica, ka nedos naudu viņu superpārdomātajam 13 000 m2 megaprojektam Ķengaragā!
Pirms tam jau viņiem labi gāja ar irdzniecības objekiem - varbūt aizgāja kāds gudrs cilvēks prom...
----------------- *For sale: Alpina 15*7 Wheels*
*For Sale: Kosei RT-Penta R16 Wheels* |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 13. Sep 2008, 18:31 |
#2080
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| Pārdod veikala / biroja telpas Melnsila ielā 10, Rīgā, 1. stāvā, ieeja no ielas.
114kvm, normālā stāvoklī, cena šobrīd 125kEUR, runājama.
atrodas starp Kalnciema un Kapseļu ielām.
tieši pie durvīm ir vieta 1 automašīnai (un blakus ielās ir vietas ļoti daudzām darbinieku/klientu/viesu mašīnām ).
PM vai 29243919 
|
Offline | |
|