Online

Pašreiz BMWPower skatās 113 viesi un 9 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
3AKOH
08. Sep 2008, 16:18 #2061

Kopš: 27. May 2008

Ziņojumi: 1673

Braucu ar: 3AKOH , HZ 3 un CP 777, GP 777

Interesetu Jugla, Teika. 2 ist. dzivokli ap 50 kvm., Ka ari ofisa telpas. Nu, protams, pa leto, jo savadak nevajag.
Offline
Elmo
08. Sep 2008, 16:25 #2062

Kopš: 30. Jun 2006

Ziņojumi: 1927

Braucu ar: nozilinaatu citronu

Vai šeit kāds ir saistīts ar CSDD juridisko departamentu??? Ir konkrēts jautājums, bet to uz PM!
Offline
100
08. Sep 2008, 16:30 #2063

Kopš: 27. Jun 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4543

Braucu ar: ...


08 Sep 2008, 16:15:22 EimZ rakstīja:

04 Sep 2008, 16:32:09 Puu rakstīja:

04 Sep 2008, 09:38:43 -tihijs- rakstīja:

03 Sep 2008, 22:49:19 EimZ rakstīja:
tad,kad tirgus cena buus kvadraatmetra meenesha iires maksa x 100,tad taa arii buus reaalaa tirgus veertiiba. Neatceros,kaa tas pareizi saucaas,bet citaas (normaalaas) valstiis veertee peec shii principa. Un liidz shim liimenim cenas vareetu kristies liidz pat jau naakamaa gada beigaam, ja ne aatraak.
tieshi ta shito es lasiiju un to paredzeja lattio ipashnieks un ta ari bus

izraut no konteksta latttttio īpašnieka 1 teikumu un pasniegt to kā absolūto patiesību - tas ir
it īpaši svarīga ir piebilde "Neatceros,kaa tas pareizi saucaas" piedod visam tekstam stabilitāti un ticamību, tā sacīt

Godaatais Puu kungs, kuraa vietaa es rakstiiju, ka tas ir Shiina teksts? Shos principus skaidroja augstskolaa,ja nemaldos, pirmajaa kursaa. Man ar to nebija pilniigi nekaadas saskrasmes liidz shim, logiski,ka es aizmirsu kaa tas saucas.
Un atcereejos par tiem tikai taapeec, ka saliidzinoshi nesen, jaa, klubaa izlasiiju interviju ar Shiinu.
Un ja cenas nekritiisies, kljuushu par baleriinu


ja taa buus tad buus ljoti izdevigi nopirkt un iziireet

-----------------
100.
Offline
Virzins
08. Sep 2008, 23:55 #2064

Kopš: 26. Jun 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 394

Braucu ar: BMW F01 ktm exc450

Pardodu!





Offline
Pauliic
09. Sep 2008, 08:30 #2065

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101

teorētiski vēl gada beigās vai nāk.gada sākumā bankas paziņos kautkādus datus par nek.īp. ka viss ir slikti utt, un tās cenas vēl mazliet pakritīsies un ap vasaru sāks lēnām celties apakaļ, imo.

btw, labs laiks, lai iegādātu kādus pāris 1istabniekus un izīrētu viņus

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
Krisiic
09. Sep 2008, 08:44 #2066

Kopš: 08. Aug 2006

Ziņojumi: 298

Braucu ar: prieku


09 Sep 2008, 08:30:50 Pauliic rakstīja:
teorētiski vēl gada beigās vai nāk.gada sākumā bankas paziņos kautkādus datus par nek.īp. ka viss ir slikti utt, un tās cenas vēl mazliet pakritīsies un ap vasaru sāks lēnām celties apakaļ, imo.

btw, labs laiks, lai iegādātu kādus pāris 1istabniekus un izīrētu viņus

Un kas tad būs tas, kas liks cenām celties? Ekonomikā pēkšņi ieplūdīs daudz naudas? Btw, mūsu mājsaimniecību un uzņēmumu saistības pret IKP stipri pārsniedz visus EU valstu rādītājus, kas vienkāršā valodā nozīmē, ka Latvijas tauta kredītus un kaspichus jau ir sagrābusies stipri vairāk kā vajag.
Manuprāt, "bedre" vēl nav sasniegta, un viss ir vēl priekšā.
Offline
Instigater
09. Sep 2008, 09:10 #2067

Kopš: 08. May 2003

No: Jūrmala

Ziņojumi: 7428

Braucu ar: ne BMW

Domaa, tie atlikushie 5% tautas, kuriem veel nav sava kaspicha, tagad skries tos pagaadaat?
Offline
AigarsV
09. Sep 2008, 09:41 #2068

Kopš: 26. May 2003

Ziņojumi: 563

Braucu ar:


08 Sep 2008, 16:30:32 100 rakstīja:
ja taa buus tad buus ljoti izdevigi nopirkt un iziireet


Tiešām, tad būs tik ļoti izdevīgi?

Ar 5% vēlamo ienesīgumu gadā ir vajadzīgi nepilni 11 gadi, lai atmaksātos investīcijas (dzīvokļa cena 100 īres maksas)
Ar 10% vēlamo ienesīgumu gadā - nepilni 17 gadi
Ar 15% vēlamo ienesīgumu arī 40 gadi būs par īsu termiņu, lai investīcijas atmaksātos.

Protams, šajā laikā īres maksātāji savā starpā kaujoties, lai varētu dzīvot tieši šajā dzīvoklī 100% no visa pieejamā laika, kad dzīvoklis tiek izīrēts, labiekārtos nolietoto dzīvokli un īpašniekam IIN arī nebūs jāmaksā.

P.S. Dzīvokļa pārdošanas vērtība netiek ņemta vērā
Offline
MMS
11. Sep 2008, 22:41 #2069

Kopš: 04. Dec 2002

Ziņojumi: 3145

Braucu ar: ///3

Runā, ka drīz atkal cenas iešot uz augšu ...
Offline
MMS
11. Sep 2008, 22:45 #2070

Kopš: 04. Dec 2002

Ziņojumi: 3145

Braucu ar: ///3

Nu bet man nopietni ļaudis teica ka tagad esot jaapeerk!!!
Offline
Instigater
11. Sep 2008, 22:46 #2071

Kopš: 08. May 2003

No: Jūrmala

Ziņojumi: 7428

Braucu ar: ne BMW

... un jaapeerk tieshi no vinjiem!
Offline
DFS
11. Sep 2008, 22:47 #2072

Kopš: 08. Feb 2004

Ziņojumi: 15279

Braucu ar: 979

Pārdod privātmāju Siguldā,netālu no paša centra. Info PM vai 29334241
Offline
MMS
11. Sep 2008, 22:50 #2073

Kopš: 04. Dec 2002

Ziņojumi: 3145

Braucu ar: ///3

Offline
jurci-s
11. Sep 2008, 23:09 #2074

Kopš: 13. Mar 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3386

Braucu ar: 3-er...M-tech e30, e46

Cilvēki jau arī mēģina bieži sagrozīt faktus pašlabuma meklējumu pēc...
Offline
taksists
12. Sep 2008, 16:19 #2075

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza


12 Sep 2008, 16:04:28 Frozen rakstīja:
Shim "Ķengaraga ziedam" noteikti ir aatri jaaskrien pakalj, lai nenokaveetu.


Drausmīga vieta Blakus Nelda, spēļu zāles, kautkādas noliktavas..

-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
Raicha
12. Sep 2008, 16:43 #2076

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:


12 Sep 2008, 16:19:41 taksists rakstīja:

12 Sep 2008, 16:04:28 Frozen rakstīja:
Shim "Ķengaraga ziedam" noteikti ir aatri jaaskrien pakalj, lai nenokaveetu.


Drausmīga vieta Blakus Nelda, spēļu zāles, kautkādas noliktavas..


nav lombarda, attieciigi iespeeja veela vakaraa palikt bez mobiljnjika ir samazinaata par 5%
Offline
taksists
12. Sep 2008, 16:46 #2077

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza

Ir lombards Kā reiz uz krustojuma. Blakus "laimētavai" Gāju tur meklēt sev nozagto kompi

-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
Raicha
12. Sep 2008, 16:46 #2078

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:


12 Sep 2008, 16:46:16 taksists rakstīja:
Ir lombards Kā reiz uz krustojuma. Blakus "laimētavai" Gāju tur meklēt sev nozagto kompi



Offline
E-d-g-a-r-s
12. Sep 2008, 18:50 #2079

Kopš: 12. Sep 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 432

Braucu ar: BMW e21 323i ’79


12 Sep 2008, 16:04:28 Frozen rakstīja:

11 Sep 2008, 23:09:42 jurci-s rakstīja:
Cilvēki jau arī mēģina bieži sagrozīt faktus pašlabuma meklējumu pēc...

http://www.db.lv/Default2.aspx?ArticleID=337c270d-8478-4d4a-ba09-7e4d7e60d870

Izcili idiotisks pasuutiijuma reklaamraksts

"Mūsu klientiem mēs vienmēr atbildam, ka nav jēgas gaidīt. Mēs jau esam nedaudz pazeminājuši cenas, un vairāk neplānojam to darīt,” uzskata Mаrno J projektu vadītāja Laura Freiberga.

http://www.marnoj.lv/lat/catalog/objects/?cid=2&id=14

Dzīvojamo māju komplekss „Ķengaraga zieds” atrodas Ķengaragā, Prūšu ielā 4.
Lieliskā atrašanas vieta garantē vieglu un ērtu nokļūšanu uz jebkuru pilsētas vietu. Attīstītā infrastruktūra būs Jūsu palīgs ikdienā.

Shim "Ķengaraga ziedam" noteikti ir aatri jaaskrien pakalj, lai nenokaveetu.




Kad izlasīju to Marno J optimismu - riktīgi nosmējos, jo viņiem Prūšu ielā 4 būvniecība apstājusies, jo nav vairāk naudas un banka droši vien arī pateica, ka nedos naudu viņu superpārdomātajam 13 000 m2 megaprojektam Ķengaragā!

Pirms tam jau viņiem labi gāja ar irdzniecības objekiem - varbūt aizgāja kāds gudrs cilvēks prom...

-----------------
*For sale: Alpina 15*7 Wheels*
*For Sale: Kosei RT-Penta R16 Wheels*
Offline
Puuchuks
13. Sep 2008, 18:31 #2080

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

Pārdod veikala / biroja telpas Melnsila ielā 10, Rīgā, 1. stāvā, ieeja no ielas.

114kvm, normālā stāvoklī, cena šobrīd 125kEUR, runājama.

atrodas starp Kalnciema un Kapseļu ielām.
tieši pie durvīm ir vieta 1 automašīnai (un blakus ielās ir vietas ļoti daudzām darbinieku/klientu/viesu mašīnām ).

PM vai 29243919
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo