Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 109 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
fimbars
11. May 2013, 15:28 #20341

Kopš: 08. May 2011

No: Grobiņa

Ziņojumi: 240

Braucu ar: Troļļmobili


11 May 2013, 11:46:32 RS7 rakstīja:
Pārdodu visas rezerves daļas no SAAB 9000 2,3 Turbo 1994 gads ja kas interesē tad PM vai 25906322
ādas benķi 40 Ls
Turbīna 60 Ls
interkūleris 30 Ls
orģinālie diski 4x108 R15 45 Ls


Tu esi parliecinats,ka ta masina ir 94.gada?Pec izskata spriezot lidz 93.
Turbinas
Offline
nutastur
11. May 2013, 15:49 #20342

Kopš: 01. Mar 2009

Ziņojumi: 3658

Braucu ar: POLO

Kādam varbūt lētu normālu trubu?

http://www.gsmarena.com/huawei_u8650_sonic-4205.php
te būs aprakstiņš.

PM
Offline
Hooligan
11. May 2013, 18:09 #20343

Kopš: 31. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 581

Braucu ar:

Vajag Apple iPhone 4 / 4s pa labu ciparu (labák melnu, bet var arí baltu) neverlocked. Var bút ar defektiem. PM vai zvanat 29574828.
Offline
glock
11. May 2013, 18:09 #20344

Kopš: 30. Mar 2013

Ziņojumi: 183

Braucu ar:


11 May 2013, 08:38:35 glock rakstīja:
Pardodu diskus ar riepam.

No golf 4.
Cena ar visam riepam 140ls
R17, riepas 215- 45
Cena runajama, var ar mainju uz dzelzs diskiem + riepas - tad cena bus mazak,

Pm ludzu


Up,

Par cenu var vienoties..
Offline
Black_Bug
11. May 2013, 19:47 #20345

Kopš: 22. Jun 2005

Ziņojumi: 268

Braucu ar: E31

Ja nu kādam ir nepieciešams - ir iespēja iegādaties BLACK BUG čipu (metku), reāli tika lietota 2 mēn., pirkta Sia GEOSPARS. Jaunas cena - 40Ls. Savējo mazlietoto piedāvaju pa 15Ls.

p.s.
Čipu bus iespējams pieprogrammēt jūsu BLACK BUG sitemai servisos, kas uzstāda šo sistēmu.

PM
Offline
BorissE60
11. May 2013, 20:04 #20346

Kopš: 13. Jan 2013

No: Tukums

Ziņojumi: 395

Braucu ar: E60 525i

Pardošu 5gb riepas R18 245/40 3gb ziemas riepas,divas vasaras. Protektors kwdi 5mm. Nesmu meerijis. Vnk palika pari. Pa visam 5 riepam 50ls.
Offline
Oldijs
12. May 2013, 06:55 #20347

Kopš: 20. Jun 2012

No: Ainaži

Ziņojumi: 1397

Braucu ar: Igauņu divipieci

uzmet pm kads kurs darbojas ar letakiem smekisiem!
Offline
takijs
12. May 2013, 09:22 #20348

Kopš: 07. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 137

Braucu ar: e30



19 Apr 2013, 09:56:06 takijs rakstīja:
Vans Authentic SARKANI jauni svaigi. EUR43 - 28cm.

29499549

SRAKANI 30 Ls

UP

Offline
whichwayisright
12. May 2013, 11:06 #20349

Kopš: 11. Dec 2012

Ziņojumi: 458

Braucu ar: kawasaki

četri ielūgumi uz filmu mammu es Tevi mīlu
kino splendid palace.
sākas 12:00
Ogrē.
ogrēnieši vēl var paspēt ieskriet pēc diviem valmiermuižas aliņiem un savākt ielūgumus.
Offline
taksists
12. May 2013, 11:28 #20350

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza

Nopirkšu mobilo telefonu NOKIA e75.
PM.

-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
dreimanis_lv
12. May 2013, 11:43 #20351

Kopš: 28. Mar 2008

Ziņojumi: 1538

Braucu ar: two turbo on board

Varbu kadam ir kads lieks Tallink kruizs Riga Stockholm?
Labprat nopirktu par saldaku cenu
Offline
Edzhus
12. May 2013, 12:43 #20352

Kopš: 04. Dec 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3842

Braucu ar: 4x5


09 May 2013, 16:44:56 Edzhus rakstīja:
Pārdodu! Pilnīgi jauns! 65ls
Ja savāks sodien vai riit tad 50ls un chetrpaka valmiermuizas! Sodien varu rīgā atdot!
Gaisma
Offline
kurlis
12. May 2013, 15:48 #20353

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:

Kāds var piedāvāt garos uzgriežņus disku špiļkām ?



NEO hroma (bildē) vai hroma
Interesē 16gab., derēs arī 20gab.
PM vai pasaka, kur var nopirkt

[ Šo ziņu laboja kurlis, 12 May 2013, 15:49:58 ]

Offline
Hooligan
12. May 2013, 15:58 #20354

Kopš: 31. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 581

Braucu ar:

Kungi, diezgan steidzami vajag Apple iPhone 4 NeverLocked versiju un kādu Sony vai Pioneer (vai kādu citu, tik ne ķīniešus) automašīnas maģi ar USB!

Pērku!!

Rakstat PM!
Offline
sonx33
12. May 2013, 16:47 #20355

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

kadam nav mājas aizķerusies viena 225/45 r17 riepa laba stāvokli? ja nu kas, pm
Offline
einaars
12. May 2013, 18:05 #20356

Kopš: 17. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2277

Braucu ar:

nopirksu visparastāko bruģi, apm 4m2, varbūt kādam ir kaut kur palicis pāri vai pa lēto var dabūt.
Offline
RL90
12. May 2013, 19:58 #20357

Kopš: 19. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 326

Braucu ar: SATAjet 5000B RP un BMW 330Ci

Atceros kādreiz te pārdevās Rīgas cepures un hoodiji...ir radusies vēlme iegūt!

Netā nevaru atrast...lkm igaunis!

Offline
Mednieks
12. May 2013, 20:00 #20358

Kopš: 24. Oct 2008

Ziņojumi: 721

Braucu ar: sievietēm

Kāds nodarbojas ar mēbeļu tirdzniecību?
Offline
Hooligan
12. May 2013, 20:06 #20359

Kopš: 31. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 581

Braucu ar:


12 May 2013, 15:58:57 Hooligan rakstīja:
Kungi, diezgan steidzami vajag Apple iPhone 4 NeverLocked versiju un kādu Sony vai Pioneer (vai kādu citu, tik ne ķīniešus) automašīnas maģi ar USB!

Pērku!!

Rakstat PM!


Maģis nopirkts jau !

Bet ir vajadzība pēc iPhone 4. Ļoti vajag ...
Offline
eddyboy
12. May 2013, 20:31 #20360

Kopš: 15. Sep 2008

No: Jelgava

Ziņojumi: 941

Braucu ar: Challenger

pērku bērnu ķiveri kvadrai. bērnam trīs gadi.
PM vai 27200200

[ Šo ziņu laboja eddyboy, 12 May 2013, 20:32:12 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo