Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 174 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
truseens
30. Mar 2014, 17:09 #20241

Kopš: 29. Apr 2013

Ziņojumi: 120

Braucu ar: f10

Meklēju e39 sedana zilās vai m piekares atsperes.
Visas četras. PM
Offline
delfins01
30. Mar 2014, 18:00 #20242

Kopš: 13. Feb 2011

No: Ventspils

Ziņojumi: 801

Braucu ar:

Pārdodu priekš E65 bagāžnieka nodalījuma apgaismoju ar spuldzi.






10 EUR

22009275 vai PM
Offline
garsh1
30. Mar 2014, 18:09 #20243

Kopš: 02. Oct 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 94

Braucu ar: 328i, 330i,

nopirksu kupejas/cabrio adas sportsizes gaisi peleka krasaa! var mehaniskas, var arii elektriskas! ja ar apsildi tad vispar labi! PM welcomeeti jeb divi6708880...
Offline
wanksta
30. Mar 2014, 18:41 #20244

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:




5eur/gab, divas 8eur
Offline
artis77777
30. Mar 2014, 18:45 #20245

Kopš: 19. Sep 2013

No: Cēsis

Ziņojumi: 17

Braucu ar: E91 330XD

pērku navigācijas disku priekš e91 navi business
Offline
Locis
30. Mar 2014, 18:50 #20246

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu


30 Mar 2014, 12:42:07 Driver rakstīja:

30 Mar 2014, 12:14:12 proTEST rakstīja:

Lietots oriģinālais termostats no E46 330d.
Cena 5 eiro


Griida!
Ja kadam vajag varu pielasit lietotus termostatus no dazadiem bmw, ko neesmu paspejis izmest

es jaunu wahler ar blivi pa 6 eur nemu.
p.s varu ari veco notirgot.
Offline
andrjuha37
30. Mar 2014, 18:51 #20247

Kopš: 28. Feb 2014

No: Jelgava

Ziņojumi: 67

Braucu ar: e36

Velos uzzinat cik maksa un kur var meklet e36 M kreisa spogulja stiklinju ar apsildi , kur neskatijos visur gatavie spoguli tirgojas
(sorry ja nepareizaja tema uzrakstiju)
Offline
Locis
30. Mar 2014, 18:53 #20248

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu


30 Mar 2014, 14:11:12 depo rakstīja:

30 Mar 2014, 13:57:00 inferno-ex rakstīja:
Pārdošu mazlietotu eļļas filtru no M50 motora. Braukts ap 2k km tikai.2 EU tikai šodien.


Le pisec, šitas ir gada sludinājums Jāliek topikā pie pērlēm

Tu netirgo sievas izlietoto tamponu vai biksīšu ieliktnīti? Baigi vajag

pardodu mazlietotu ellu. Nobraukti tikai 500 km dzineja piebrauksanai. Par cik taa ir castroll un nekas slikts pa 500 km,tad cena kaa veikala,bet ELLA VAIRS NAV JAPIEBRAUC.
Offline
PowerBMW
30. Mar 2014, 18:58 #20249

Kopš: 27. Jul 2006

Ziņojumi: 5824

Braucu ar:


30 Mar 2014, 18:50:40 Locis rakstīja:

30 Mar 2014, 12:42:07 Driver rakstīja:

30 Mar 2014, 12:14:12 proTEST rakstīja:

Lietots oriģinālais termostats no E46 330d.
Cena 5 eiro


Griida!
Ja kadam vajag varu pielasit lietotus termostatus no dazadiem bmw, ko neesmu paspejis izmest

es jaunu wahler ar blivi pa 6 eur nemu.
p.s varu ari veco notirgot.

verēji jau nerakstīt cik ļoti mili kapeiku
Offline
r18
30. Mar 2014, 19:10 #20250

Kopš: 02. Feb 2008

Ziņojumi: 129

Braucu ar: 740d

mekleju no m62b44(199.8 gada) -manualo swapu ,vai automatu,piedavajumus pm ,paldies .

[ Šo ziņu laboja r18, 30 Mar 2014, 19:11:57 ]

Offline
karlo2
30. Mar 2014, 19:13 #20251

Kopš: 07. May 2008

No: Valmiera

Ziņojumi: 702

Braucu ar: BMW


05 Mar 2014, 20:20:02 karlo2 rakstīja:

veel palikusas daljas no 530d manuaalja
-shadowline 45 eur
-manuaalaa kaarba 100 eur
-visas durvis bez praktiski bez ruusas paziimeem 30 eur
- ABS bloks 001 100 eur
- dzinejs 300 eur
kaa arii visaadi citi siikumi no sii auto
FEISLIFTA Lampas paardotas!
ja ir interese par detaļām tad uz pm,vai 26186533,ir iespēja arī nogādāt uz Rīgu.


Offline
Kasics
30. Mar 2014, 19:55 #20252

Kopš: 19. Feb 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2529

Braucu ar: kuģi pa bruģi.

Pērku e39 540 1996 gada m62 b44 motoram sadalenes dačiku- tādu kāds bildē.
Cenas PM

[ Šo ziņu laboja Kasics, 30 Mar 2014, 19:56:46 ]

Offline
MAXixt
30. Mar 2014, 20:34 #20253

Kopš: 18. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 6596

Braucu ar: M6 f13


30 Mar 2014, 18:50:40 Locis rakstīja:

30 Mar 2014, 12:42:07 Driver rakstīja:

30 Mar 2014, 12:14:12 proTEST rakstīja:

Lietots oriģinālais termostats no E46 330d.
Cena 5 eiro


Griida!
Ja kadam vajag varu pielasit lietotus termostatus no dazadiem bmw, ko neesmu paspejis izmest

es jaunu wahler ar blivi pa 6 eur nemu.
p.s varu ari veco notirgot.
3.0d vismaz 30 maksa
Offline
Voits
30. Mar 2014, 20:48 #20254

Kopš: 07. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 433

Braucu ar: e39,e90,e63

Joprojam aktuali - M62b35 dzinejs. PM
Offline
AI
30. Mar 2014, 20:54 #20255

Kopš: 05. Sep 2010

No: Baldone

Ziņojumi: 55

Braucu ar: BMW e92 coupe

Interese prieksh e46 kupejas ramis ap atrum klokji !
Ieskatam http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/W8EAAO...MdS8Djh/$_35.JPG

Un vaks virs akumulatora .
Cenas ar piedavajumiem PM !
Offline
proTEST
30. Mar 2014, 20:54 #20256

Kopš: 23. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2561

Braucu ar: 9 x 99


30 Mar 2014, 18:50:40 Locis rakstīja:
es jaunu wahler ar blivi pa 6 eur nemu.
p.s varu ari veco notirgot.

Hvz kur Jūs tādas cenas ņemat.
Man nāca ar visu korpusu. Un pažizmaksa Gates termostatam ar korpusu bija 30 eiro.
Offline
TaranoFF
30. Mar 2014, 20:59 #20257

Kopš: 11. Jun 2012

No: Rēzekne

Ziņojumi: 50

Braucu ar: BMW X5 3.0d, Mercedes-Benz W211 320CDI

Pērku E39 (96 gada) multistūres kontakt gredzenu
- Audio / Telefona / Kruīza vadība, bez apsildes (ja tas ir no svara )

PM..

[ Šo ziņu laboja TaranoFF, 30 Mar 2014, 21:00:12 ]

Offline
Locis
30. Mar 2014, 21:03 #20258

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu


30 Mar 2014, 18:58:10 PowerBMW rakstīja:

30 Mar 2014, 18:50:40 Locis rakstīja:

30 Mar 2014, 12:42:07 Driver rakstīja:

30 Mar 2014, 12:14:12 proTEST rakstīja:

Lietots oriģinālais termostats no E46 330d.
Cena 5 eiro


Griida!
Ja kadam vajag varu pielasit lietotus termostatus no dazadiem bmw, ko neesmu paspejis izmest

es jaunu wahler ar blivi pa 6 eur nemu.
p.s varu ari veco notirgot.

verēji jau nerakstīt cik ļoti mili kapeiku

kada tur kapeika? tipa wahler kaut kads mesls? neesi galvu pret bardacoku atsitis? originalas droseles,egr varsti utt dazadiem auto nak no wahler.
Offline
PowerBMW
30. Mar 2014, 21:16 #20259

Kopš: 27. Jul 2006

Ziņojumi: 5824

Braucu ar:

Kurā vietā tas termostats jaucas ārā

kapeikmīlis esi jo pats ķūnēji to termostatu korpusā iekšā
+ tava firma nepiedāvājas nopirkties
https://www.eparts.lv/catalog/#tab:3/part_numbe...20056%20/type:10
Offline
spridits5
30. Mar 2014, 21:18 #20260

Kopš: 24. Sep 2012

No: Tukums

Ziņojumi: 34

Braucu ar: E36

Tiek tirgotas e36 93g sedan daļas.

4cyl ģenerators 20e
4cyl starteris 20e
4cyl stūres hidrouliskais sūknis 15e
Mehāniskā ātrumkārba 30e
Priekšējie amratizātori pilnā zborā 15e katrs
Aizmugurējie amratizātori 10e katrs

ir vēl šādas tādas detaļas.

PM. vai 29874150
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo