Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 102 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Banānrepublika VI

AutorsZiņojums
kexxx
29. Apr 2026, 11:15 #1961

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14207

Braucu ar:


29 Apr 2026, 11:06:50 @Zalespljavejs rakstīja:

29 Apr 2026, 11:03:42 @kexxx rakstīja:

29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:

28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi

pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???



Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...


man tam grūti noticēt
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt



Izklausās ka neesi strādājis ar ārpakalpojumu. Tās ir pilnīgas briesmas. Tāpēc apsveicami, ka LVM attīsta iekšējo IT un maksā naudu viņiem nevis Indiešiem vai Pakistāņiem.


savulaik esmu- un pieredze bija dažāda, lielākoties laba

p.s. kāpēc jāņen tieši indieši vai pakistāņi?

[ Šo ziņu laboja kexxx, 29 Apr 2026, 11:16:47 ]

Offline
Zalespljavejs
29. Apr 2026, 11:18 #1962

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2900

Braucu ar: tautas auto


29 Apr 2026, 11:15:38 @kexxx rakstīja:

29 Apr 2026, 11:06:50 @Zalespljavejs rakstīja:

29 Apr 2026, 11:03:42 @kexxx rakstīja:

29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:

28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi

pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???



Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...


man tam grūti noticēt
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt



Izklausās ka neesi strādājis ar ārpakalpojumu. Tās ir pilnīgas briesmas. Tāpēc apsveicami, ka LVM attīsta iekšējo IT un maksā naudu viņiem nevis Indiešiem vai Pakistāņiem.


savulaik esmu- un pieredze bija dažāda, lielākoties laba

p.s. kāpēc jāņen tieši indieši vai pakistāņi?



Tu uzdod nepareizo jautājumu. Drīzāk jautājums ir "Kāpēc tiek ņemti indieši/pakistāņi". Un atbilde ir vienkārša - izmaksas.
Offline
kexxx
29. Apr 2026, 11:27 #1963

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14207

Braucu ar:


29 Apr 2026, 11:18:21 @Zalespljavejs rakstīja:

29 Apr 2026, 11:15:38 @kexxx rakstīja:

29 Apr 2026, 11:06:50 @Zalespljavejs rakstīja:

29 Apr 2026, 11:03:42 @kexxx rakstīja:

29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:

28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi

pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???



Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...


man tam grūti noticēt
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt



Izklausās ka neesi strādājis ar ārpakalpojumu. Tās ir pilnīgas briesmas. Tāpēc apsveicami, ka LVM attīsta iekšējo IT un maksā naudu viņiem nevis Indiešiem vai Pakistāņiem.


savulaik esmu- un pieredze bija dažāda, lielākoties laba

p.s. kāpēc jāņen tieši indieši vai pakistāņi?



Tu uzdod nepareizo jautājumu. Drīzāk jautājums ir "Kāpēc tiek ņemti indieši/pakistāņi". Un atbilde ir vienkārša - izmaksas.


wow, nu tad varbūt nevajag pirkt lētāko
Offline
Zalespljavejs
29. Apr 2026, 11:33 #1964

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2900

Braucu ar: tautas auto


29 Apr 2026, 11:27:54 @kexxx rakstīja:

29 Apr 2026, 11:18:21 @Zalespljavejs rakstīja:

29 Apr 2026, 11:15:38 @kexxx rakstīja:

29 Apr 2026, 11:06:50 @Zalespljavejs rakstīja:

29 Apr 2026, 11:03:42 @kexxx rakstīja:

29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:

28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi

pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???



Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...


man tam grūti noticēt
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt



Izklausās ka neesi strādājis ar ārpakalpojumu. Tās ir pilnīgas briesmas. Tāpēc apsveicami, ka LVM attīsta iekšējo IT un maksā naudu viņiem nevis Indiešiem vai Pakistāņiem.


savulaik esmu- un pieredze bija dažāda, lielākoties laba

p.s. kāpēc jāņen tieši indieši vai pakistāņi?



Tu uzdod nepareizo jautājumu. Drīzāk jautājums ir "Kāpēc tiek ņemti indieši/pakistāņi". Un atbilde ir vienkārša - izmaksas.


wow, nu tad varbūt nevajag pirkt lētāko



Protams, ka nevajag pirkt lētāko. Bet dzīves realitāte ir pavisam savādāka.
Offline
user
29. Apr 2026, 11:36 #1965

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:


29 Apr 2026, 11:18:21 @Zalespljavejs rakstīja:

29 Apr 2026, 11:15:38 @kexxx rakstīja:

29 Apr 2026, 11:06:50 @Zalespljavejs rakstīja:

29 Apr 2026, 11:03:42 @kexxx rakstīja:

29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:

28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi

pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???



Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...


man tam grūti noticēt
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt



Izklausās ka neesi strādājis ar ārpakalpojumu. Tās ir pilnīgas briesmas. Tāpēc apsveicami, ka LVM attīsta iekšējo IT un maksā naudu viņiem nevis Indiešiem vai Pakistāņiem.


savulaik esmu- un pieredze bija dažāda, lielākoties laba

p.s. kāpēc jāņen tieši indieši vai pakistāņi?



Tu uzdod nepareizo jautājumu. Drīzāk jautājums ir "Kāpēc tiek ņemti indieši/pakistāņi". Un atbilde ir vienkārša - izmaksas.


tātad attīstot iekšējo IT komandu izdodas atrast vietējos koderus, bet izmantot uzņēmumu, kurā strādā vietējie nevar dirst vajag mazāk

Offline
casivupi
29. Apr 2026, 11:36 #1966

Kopš: 28. Jul 2023

Ziņojumi: 445

Braucu ar:


29 Apr 2026, 11:03:42 @kexxx rakstīja:

29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:

28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi

pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???



Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...


man tam grūti noticēt
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt


nezinu ko tu tur murgo. IT ir pilnīgi vienalga vai tu zāģē koku vai ej vēlēt.

ja jau LVM ir pieslēgts, tad gan jau Symfony projektu taisīs
Offline
user
29. Apr 2026, 11:40 #1967

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:


29 Apr 2026, 11:36:38 @casivupi rakstīja:

29 Apr 2026, 11:03:42 @kexxx rakstīja:

29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:

28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi

pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???



Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...


man tam grūti noticēt
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt


nezinu ko tu tur murgo. IT ir pilnīgi vienalga vai tu zāģē koku vai ej vēlēt.

ja jau LVM ir pieslēgts, tad gan jau Symfony projektu taisīs


paskaties - tur 3 uznemumi piesaistiti..

bet symfony noteikti nebūtu nepareizākais ceļš, bet šaubos, jo tur nevienam nav jāmaksā par licencēm, tātad nederēs. nu ok var te ari pieslegt maksas riikus un tas butu ok bet nu redzesim kas te sanaks
Offline
kexxx
29. Apr 2026, 11:55 #1968

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14207

Braucu ar:


29 Apr 2026, 11:36:38 @casivupi rakstīja:

29 Apr 2026, 11:03:42 @kexxx rakstīja:

29 Apr 2026, 09:40:24 @RVR rakstīja:

28 Apr 2026, 18:53:07 @kexxx rakstīja:
https://jauns.lv/raksts/zinas/706992-velesanu-s...ijas-valsts-mezi

pričom tur vsp LVM- viņi ir IT izstādes uzņēmums???



Iedomājies, lai 21. gadsimtā pārvaldītu un apsaimniekotu mežus, vajag virkni dažādu IT risinājumu nu, tur visāda ģeotelpiskā informācija un kas tik vēl nē...


man tam grūti noticēt
tikai lieta tāda, ka parasti sistēmas izstrādā ārpakalpojums un paša uzņēmuma it darbinieki tās tikai uztur
ok, lvm varētu būt eksperti ar mežsaimniecību saistītām it sistēmām, bet vēlēšanas tak pavisam cita tēma
nu apmēram- vajag salabit zobus, iesim pie celtnieka, jo viņš taču arī māk urbt un špakteli zieķēt


nezinu ko tu tur murgo. IT ir pilnīgi vienalga vai tu zāģē koku vai ej vēlēt.

ja jau LVM ir pieslēgts, tad gan jau Symfony projektu taisīs


pasaki, ka neko nesajēdz no it, nepasakot, ka neko nesajēdz no it
Offline
uldens1
29. Apr 2026, 13:16 #1969

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:

https://www.youtube.com/watch?v=Qr2LZ2Hqz3s mēmi interesanti Dambja veiksmes stāsts.
Skatoties aizdomājos ka viņam jau tā pati valdiba kas citiem,tikai viņam sanāk Būtu LV tādi 100 Dambji dažādās jomās,viss grieztos.Ja šādu cilvēku ir maz,liec kāku valdību gribi,būsim tur kur esam
Offline
Arsm3ns
29. Apr 2026, 13:20 #1970

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1977

Braucu ar:


29 Apr 2026, 13:16:57 @uldens1 rakstīja:
https://www.youtube.com/watch?v=Qr2LZ2Hqz3s mēmi interesanti Dambja veiksmes stāsts.
Skatoties aizdomājos ka viņam jau tā pati valdiba kas citiem,tikai viņam sanāk Būtu LV tādi 100 Dambji dažādās jomās,viss grieztos.Ja šādu cilvēku ir maz,liec kāku valdību gribi,būsim tur kur esam
kā ar tiem, kuri šeit bija nekas, bet citā valstī piencitas valdības varēja realizēties?
Un ja rosļikovu palaistu pie šprices, arī teiktu, ka po, kāda valdība, viss no cilvēka

Patiesībā, arī zimbabvju nostūros ir baigie talanti, tikai viņus regulāri atfizģī un apfizģī
Offline
abyss
29. Apr 2026, 13:50 #1971

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8870

Braucu ar: e39 523


29 Apr 2026, 13:20:42 @Arsm3ns rakstīja:

29 Apr 2026, 13:16:57 @uldens1 rakstīja:
https://www.youtube.com/watch?v=Qr2LZ2Hqz3s mēmi interesanti Dambja veiksmes stāsts.
Skatoties aizdomājos ka viņam jau tā pati valdiba kas citiem,tikai viņam sanāk Būtu LV tādi 100 Dambji dažādās jomās,viss grieztos.Ja šādu cilvēku ir maz,liec kāku valdību gribi,būsim tur kur esam
kā ar tiem, kuri šeit bija nekas, bet citā valstī piencitas valdības varēja realizēties?
Un ja rosļikovu palaistu pie šprices, arī teiktu, ka po, kāda valdība, viss no cilvēka

Patiesībā, arī zimbabvju nostūros ir baigie talanti, tikai viņus regulāri atfizģī un apfizģī


Kas tieši ir ar viņiem?? Kā šeit bija retardi, tā UK un Īrija ir. Tikai tur lasa zemenes
Offline
Arsm3ns
29. Apr 2026, 14:07 #1972

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1977

Braucu ar:


29 Apr 2026, 13:50:29 @abyss rakstīja:

29 Apr 2026, 13:20:42 @Arsm3ns rakstīja:

29 Apr 2026, 13:16:57 @uldens1 rakstīja:
https://www.youtube.com/watch?v=Qr2LZ2Hqz3s mēmi interesanti Dambja veiksmes stāsts.
Skatoties aizdomājos ka viņam jau tā pati valdiba kas citiem,tikai viņam sanāk Būtu LV tādi 100 Dambji dažādās jomās,viss grieztos.Ja šādu cilvēku ir maz,liec kāku valdību gribi,būsim tur kur esam
kā ar tiem, kuri šeit bija nekas, bet citā valstī piencitas valdības varēja realizēties?
Un ja rosļikovu palaistu pie šprices, arī teiktu, ka po, kāda valdība, viss no cilvēka

Patiesībā, arī zimbabvju nostūros ir baigie talanti, tikai viņus regulāri atfizģī un apfizģī


Kas tieši ir ar viņiem?? Kā šeit bija retardi, tā UK un Īrija ir. Tikai tur lasa zemenes
moš tavi čomi tādi ir. Man labi piemēri.
Offline
tracums71
29. Apr 2026, 14:11 #1973

Kopš: 27. Oct 2016

Ziņojumi: 115

Braucu ar:


29 Apr 2026, 10:38:14 @user rakstīja:

29 Apr 2026, 10:31:34 @casivupi rakstīja:
LVM ir meitas uzņēmums ar IT izstrādi, bet tur (agrāk) bija uz pirkstiem saskaitīt darbiniekus. Biju ciemos pirms 4 gadiem.


kā sauc to meiteas uzņēmumu? aizmirsu.. biju vienā konferencē, kurā LVM stāstīja par savu jauno tooli, bet to bija izstrādājis privāts uzņēmums


BSR - biznesa sistēmu risinājumi. Starp citu BSR klientu vidū ir Zviedrijas valsts nekustamo īpašumu pārvalde (SFV), Lietuvas valsts mežu apsaimniekotāji, u.c.
Bet dīvāna eksperti jau visu zin labāk
Offline
kaprons2
29. Apr 2026, 15:39 #1974

Kopš: 04. Jun 2019

Ziņojumi: 1119

Braucu ar:

Mans viedoklis, ka Latvijas attīstību bremzē 4 faktori.
1. Reāli kaitnieki, kas sabotē visu labo.

2. Pašlabuma meklētāji(nebūs vilcienu iepirkums, ja nebūs otkats)

3. Saprašanas līmenis nav, bet gribēšanas pie resursiem tikt ir(vispirms, lai gūst vienkāršu darbu pieredzi šajā jomā, ne lien pie ruļļiem)

4. Izglītības kvalitāte(vienkārši tā ir jāceļ no pirmajām klasēm)

Hokejā mēs esam top10 visos vecumos pasaulē(U18, U20, OS), tad kāpēc lai citās jomās nebūtu?

Hokejā praktiski neeksistē vai maz eksistē šie 4 faktori!

[ Šo ziņu laboja kaprons2, 29 Apr 2026, 15:41:02 ]

Offline
uldens1
29. Apr 2026, 16:14 #1975

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:


29 Apr 2026, 14:07:23 @Arsm3ns rakstīja:

29 Apr 2026, 13:50:29 @abyss rakstīja:

29 Apr 2026, 13:20:42 @Arsm3ns rakstīja:

29 Apr 2026, 13:16:57 @uldens1 rakstīja:
https://www.youtube.com/watch?v=Qr2LZ2Hqz3s mēmi interesanti Dambja veiksmes stāsts.
Skatoties aizdomājos ka viņam jau tā pati valdiba kas citiem,tikai viņam sanāk Būtu LV tādi 100 Dambji dažādās jomās,viss grieztos.Ja šādu cilvēku ir maz,liec kāku valdību gribi,būsim tur kur esam
kā ar tiem, kuri šeit bija nekas, bet citā valstī piencitas valdības varēja realizēties?
Un ja rosļikovu palaistu pie šprices, arī teiktu, ka po, kāda valdība, viss no cilvēka

Patiesībā, arī zimbabvju nostūros ir baigie talanti, tikai viņus regulāri atfizģī un apfizģī


Kas tieši ir ar viņiem?? Kā šeit bija retardi, tā UK un Īrija ir. Tikai tur lasa zemenes
moš tavi čomi tādi ir. Man labi piemēri.
Rādi redzēt tos piemērus,savādāk tukša diršana
Offline
Arsm3ns
29. Apr 2026, 16:16 #1976

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1977

Braucu ar:


29 Apr 2026, 16:14:16 @uldens1 rakstīja:

29 Apr 2026, 14:07:23 @Arsm3ns rakstīja:

29 Apr 2026, 13:50:29 @abyss rakstīja:

29 Apr 2026, 13:20:42 @Arsm3ns rakstīja:

29 Apr 2026, 13:16:57 @uldens1 rakstīja:
https://www.youtube.com/watch?v=Qr2LZ2Hqz3s mēmi interesanti Dambja veiksmes stāsts.
Skatoties aizdomājos ka viņam jau tā pati valdiba kas citiem,tikai viņam sanāk Būtu LV tādi 100 Dambji dažādās jomās,viss grieztos.Ja šādu cilvēku ir maz,liec kāku valdību gribi,būsim tur kur esam
kā ar tiem, kuri šeit bija nekas, bet citā valstī piencitas valdības varēja realizēties?
Un ja rosļikovu palaistu pie šprices, arī teiktu, ka po, kāda valdība, viss no cilvēka

Patiesībā, arī zimbabvju nostūros ir baigie talanti, tikai viņus regulāri atfizģī un apfizģī


Kas tieši ir ar viņiem?? Kā šeit bija retardi, tā UK un Īrija ir. Tikai tur lasa zemenes
moš tavi čomi tādi ir. Man labi piemēri.
Rādi redzēt tos piemērus,savādāk tukša diršana
man tevi pie rociņas tagad pa NL rūpnīcām pavadāt?
Zemeņu lasītājus man vari neatradīt. Ļoti ticu, ka arī tādi ir.
Offline
uldens1
29. Apr 2026, 16:19 #1977

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:


29 Apr 2026, 13:20:42 @Arsm3ns rakstīja:

29 Apr 2026, 13:16:57 @uldens1 rakstīja:
https://www.youtube.com/watch?v=Qr2LZ2Hqz3s mēmi interesanti Dambja veiksmes stāsts.
Skatoties aizdomājos ka viņam jau tā pati valdiba kas citiem,tikai viņam sanāk Būtu LV tādi 100 Dambji dažādās jomās,viss grieztos.Ja šādu cilvēku ir maz,liec kāku valdību gribi,būsim tur kur esam
kā ar tiem, kuri šeit bija nekas, bet citā valstī piencitas valdības varēja realizēties?
Un ja rosļikovu palaistu pie šprices, arī teiktu, ka po, kāda valdība, viss no cilvēka

Patiesībā, arī zimbabvju nostūros ir baigie talanti, tikai viņus regulāri atfizģī un apfizģī
protams ka ir kas aizbrauc citur,kur tās valsts pilsoņi ir visu uzcēluši 100 gados un atliek tikai pie pilnas siles piesēsties kad viss gatavs.Cits aizbrauc jo lv klimats riebjās,gadā 9 mēneši depresijā jādzīvo
Offline
uldens1
29. Apr 2026, 16:20 #1978

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:


29 Apr 2026, 16:16:12 @Arsm3ns rakstīja:

29 Apr 2026, 16:14:16 @uldens1 rakstīja:

29 Apr 2026, 14:07:23 @Arsm3ns rakstīja:

29 Apr 2026, 13:50:29 @abyss rakstīja:

29 Apr 2026, 13:20:42 @Arsm3ns rakstīja:

29 Apr 2026, 13:16:57 @uldens1 rakstīja:
https://www.youtube.com/watch?v=Qr2LZ2Hqz3s mēmi interesanti Dambja veiksmes stāsts.
Skatoties aizdomājos ka viņam jau tā pati valdiba kas citiem,tikai viņam sanāk Būtu LV tādi 100 Dambji dažādās jomās,viss grieztos.Ja šādu cilvēku ir maz,liec kāku valdību gribi,būsim tur kur esam
kā ar tiem, kuri šeit bija nekas, bet citā valstī piencitas valdības varēja realizēties?
Un ja rosļikovu palaistu pie šprices, arī teiktu, ka po, kāda valdība, viss no cilvēka

Patiesībā, arī zimbabvju nostūros ir baigie talanti, tikai viņus regulāri atfizģī un apfizģī


Kas tieši ir ar viņiem?? Kā šeit bija retardi, tā UK un Īrija ir. Tikai tur lasa zemenes
moš tavi čomi tādi ir. Man labi piemēri.
Rādi redzēt tos piemērus,savādāk tukša diršana
man tevi pie rociņas tagad pa NL rūpnīcām pavadāt?
Zemeņu lasītājus man vari neatradīt. Ļoti ticu, ka arī tādi ir.
Nu rūpnīcas nosaukumus tak zini,iemet lai zinam tautiešus
Offline
Arsm3ns
29. Apr 2026, 18:21 #1979

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1977

Braucu ar:

Tas ir kā es paprasītu, kurā vagā ir atrodami tie zemeņu lasītāji
Offline
uldens1
29. Apr 2026, 18:26 #1980

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:


29 Apr 2026, 18:21:40 @Arsm3ns rakstīja:
Tas ir kā es paprasītu, kurā vagā ir atrodami tie zemeņu lasītāji
Nu tad nestāsti ka tādus zini,kaut kur jau pa kādam noteikti arī ir.Bet tiem kam te viss ir slikti.lv iedotu ideālo valdību,viņiem nebūtu nekā,tieši tāpat kā tagad
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4