Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 88 viesi un 13 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Banānrepublika VI

AutorsZiņojums
Samsasi
10. May 2026, 19:13 #2001

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5628

Braucu ar:


10 May 2026, 19:08:55 @Fandulis rakstīja:
Beidzot, tas idiņš ir prom.


nu cerams, ka tas Melnis būs gerai kunigaitis.

oi pļec tā idiņa presene

[ Šo ziņu laboja Samsasi, 10 May 2026, 19:20:58 ]

Offline
janeks7
10. May 2026, 19:24 #2002

Kopš: 21. Feb 2005

Ziņojumi: 3638

Braucu ar:


10 May 2026, 19:08:55 @Fandulis rakstīja:
Beidzot, tas idiņš ir prom.


Nu tak pastāsti kurš,daudz tak tādu visapkārt
Offline
Samsasi
10. May 2026, 19:26 #2003

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5628

Braucu ar:

sprūdels
Offline
bum_bumz
10. May 2026, 19:39 #2004

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7555

Braucu ar: E34

Viņš tā kā pats gribēja to paziņot, bet galma dāma pasteidzās pirmā izraidīt Tagad jāgaida nākamais drons un NBS šefa reakcija
Offline
Fandulis
10. May 2026, 19:52 #2005

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Jā, viņam visi traucēja, ieskaitot abus valsts sekretārus, laikam tie iepirkumi kavējās, jo visi padomnieki iepirkumu speciālisti. Jaunā vienotība visu sapisa. Ja viņas nebūtu, mums ļoti paveiktos, jo ir sprūda kgs.
Offline
uldens1
10. May 2026, 21:41 #2006

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17314

Braucu ar:


10 May 2026, 19:39:11 @bum_bumz rakstīja:
Viņš tā kā pats gribēja to paziņot, bet galma dāma pasteidzās pirmā izraidīt Tagad jāgaida nākamais drons un NBS šefa reakcija
Pilnīgi neviens ministrs neko neizdarīs un tie droni ielidos tāpat,bet tas neatceļ faktu ka sprūds nebij piemērots šim amatam
Offline
Corey
10. May 2026, 22:35 #2007

Kopš: 18. Aug 2008

Ziņojumi: 2531

Braucu ar: gc8 type-ra Honda crx

Viņš pamet amatu,lai palīdzētu valsts drošībai un nbs, atstājot visu pārējo blēžu rokās? Jebal. Viņi paši pārlasa to lapeli skaļi pirms tam?
Offline
user
10. May 2026, 22:43 #2008

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14467

Braucu ar:


10 May 2026, 21:41:51 @uldens1 rakstīja:

10 May 2026, 19:39:11 @bum_bumz rakstīja:
Viņš tā kā pats gribēja to paziņot, bet galma dāma pasteidzās pirmā izraidīt Tagad jāgaida nākamais drons un NBS šefa reakcija
Pilnīgi neviens ministrs neko neizdarīs un tie droni ielidos tāpat,bet tas neatceļ faktu ka sprūds nebij piemērots šim amatam

Sprūds vispār nav piemērots darbam, bet nu par to dronu sienu un bļaušanu ir pilnīgi gobzemisti visi.. jo Krievijā un Ukrainā neielido neviens drons
Offline
Samsasi
10. May 2026, 22:58 #2009

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5628

Braucu ar:


10 May 2026, 22:43:27 @user rakstīja:

10 May 2026, 21:41:51 @uldens1 rakstīja:

10 May 2026, 19:39:11 @bum_bumz rakstīja:
Viņš tā kā pats gribēja to paziņot, bet galma dāma pasteidzās pirmā izraidīt Tagad jāgaida nākamais drons un NBS šefa reakcija
Pilnīgi neviens ministrs neko neizdarīs un tie droni ielidos tāpat,bet tas neatceļ faktu ka sprūds nebij piemērots šim amatam

Sprūds vispār nav piemērots darbam, bet nu par to dronu sienu un bļaušanu ir pilnīgi gobzemisti visi.. jo Krievijā un Ukrainā neielido neviens drons


nu pats jau viņš sasolīja.....nu un pie tam incanti, ka pēc čukstiem par demisijas pieprasījumu pēkšņi kā uz burvju mājiena uzradās 50 pārtvērējdroni, kurus izvietot pierobežā.... incanti, kur viņus līdz šim turēja?
Offline
kkas
11. May 2026, 10:39 #2010

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10301

Braucu ar: Alfu


10 May 2026, 22:43:27 @user rakstīja:

10 May 2026, 21:41:51 @uldens1 rakstīja:

10 May 2026, 19:39:11 @bum_bumz rakstīja:
Viņš tā kā pats gribēja to paziņot, bet galma dāma pasteidzās pirmā izraidīt Tagad jāgaida nākamais drons un NBS šefa reakcija
Pilnīgi neviens ministrs neko neizdarīs un tie droni ielidos tāpat,bet tas neatceļ faktu ka sprūds nebij piemērots šim amatam

Sprūds vispār nav piemērots darbam, bet nu par to dronu sienu un bļaušanu ir pilnīgi gobzemisti visi.. jo Krievijā un Ukrainā neielido neviens drons

ministri ir tikai sejas. ministriju valsts sekretāri rullē ballītes. bet tā pēc sajūtām man sprūds likās slidens, tā kā labi ka nav vairs viņa.
Offline
Kaneponis
12. May 2026, 23:04 #2011

Kopš: 07. Dec 2020

Ziņojumi: 114

Braucu ar:

Bremanis krasava, iedeva piepipet sideriem
Offline
kexxx
13. May 2026, 08:13 #2012

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14184

Braucu ar:

https://jauns.lv/raksts/zinas/708957-rigas-dome...#google_vignette

te gan izskatās, ka tusnis mūk ko kājas nes
Offline
abyss
13. May 2026, 09:02 #2013

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8864

Braucu ar: e39 523

Pagaidi, nākamajā sēdē ieradīsies palī, tad visiem pizda būs
Offline
kexxx
13. May 2026, 09:03 #2014

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14184

Braucu ar:


13 May 2026, 09:02:10 @abyss rakstīja:
Pagaidi, nākamajā sēdē ieradīsies palī, tad visiem pizda būs


tu domāji- visām sievietēm
Offline
user
14. May 2026, 10:59 #2015

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14467

Braucu ar:

Silinas runa baigais sūds. Labi, ka ir prom

Offline
protams
14. May 2026, 11:03 #2016

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6308

Braucu ar: NS7

Krauze off dies Mierkalns maksās drošības naudu?!

[ Šo ziņu laboja protams, 14 May 2026, 11:20:05 ]



-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Online
Zalespljavejs
14. May 2026, 11:09 #2017

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2893

Braucu ar: tautas auto

Šleserveidīgie un citi intelektuāļi tagad var sist plaukstas un priecāties - ziedu laiki tūlīt aiz stūra.
Offline
user
14. May 2026, 11:17 #2018

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14467

Braucu ar:


14 May 2026, 11:09:05 @Zalespljavejs rakstīja:
Šleserveidīgie un citi intelektuāļi tagad var sist plaukstas un priecāties - ziedu laiki tūlīt aiz stūra.


Siliņa savā uzrunā mēģināja saukt ko viņas valdiba ir izdarījusi, panakusi.. tā arī neko nespēja pateikt.

Kādēļ vispār no Tevis tāds komentārs? Tipa zbis ka idioti vada valsti?
Offline
user
14. May 2026, 11:18 #2019

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14467

Braucu ar:

Protams, knab arī labs taimings
Offline
Zalespljavejs
14. May 2026, 11:22 #2020

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2893

Braucu ar: tautas auto


14 May 2026, 11:17:41 @user rakstīja:

14 May 2026, 11:09:05 @Zalespljavejs rakstīja:
Šleserveidīgie un citi intelektuāļi tagad var sist plaukstas un priecāties - ziedu laiki tūlīt aiz stūra.


Siliņa savā uzrunā mēģināja saukt ko viņas valdiba ir izdarījusi, panakusi.. tā arī neko nespēja pateikt.

Kādēļ vispār no Tevis tāds komentārs? Tipa zbis ka idioti vada valsti?



Neuztvēri sarkasmu. Man neliekas zbis, ja valsti vada idioti, bet šoreiz nu tiešām Siliņa nebūs tā, kas būs vainīga pie visām nebūšanām.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4