Online

Pašreiz BMWPower skatās 102 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
Arsmens
04. Nov 2015, 15:35 #19452

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm

Tāds siksniņas izpildījums vēl nebija redzēts
Offline
edgarsp
04. Nov 2015, 15:49 #19453

Kopš: 02. Nov 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 906

Braucu ar: nilu

Tāpēc, ka tas siksniņas veids ir mēsls , izviebsies biežāk ņemot nost un atkal virsū.
Offline
onkul5
05. Nov 2015, 14:05 #19454

Kopš: 08. Sep 2006

Ziņojumi: 686

Braucu ar: e70 4.8, e53 4.6is

Joprojām neesmu iegādājies kvarcu ikdienai.

1)

http://www.laikswatches.lv/lv/seiko-spc135p1-sp...s-pulkstenis.htm

2)

http://www.laikswatches.lv/lv/louis-erard-13900...s-pulkstenis.htm


3)

http://www.laikswatches.lv/lv/maurice-lacroix-l...s-pulkstenis.htm

kuru no šiem nevar ņemt ?
Offline
SpOrcMeN
05. Nov 2015, 14:10 #19455

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

Av vara mmeginat pirkt kopa ma ninteresee armijas shtelle un man vel ir savi gali laika ka neka mans klients - man vajag http://www.laikswatches.lv/lv/casio-ga-100cm-5a...s-pulkstenis.htm

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
05. Nov 2015, 14:19 #19456

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

pasuti no amazones pa 70$

http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_2?url=se...ds=G-shock++camo
Offline
05. Nov 2015, 14:21 #19457

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

vai reku pa 15

http://www.amazon.com/Fanmis-Outdoor-Sports-Wat...rds=Fanmis++camo
Offline
edgarsp
05. Nov 2015, 14:22 #19458

Kopš: 02. Nov 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 906

Braucu ar: nilu

S-Shock
Offline
Zigulists
05. Nov 2015, 15:41 #19459

Kopš: 24. Feb 2003

Ziņojumi: 1939

Braucu ar: e talonu.

Ja es visu pareizi saprotu un Tu gaidi, ka kāds Tavā vietā izlems kādu pulksteni Tev labāk pirkt, tad es izvēlos trešo.


05 Nov 2015, 14:05:37 onkul5 rakstīja:
Joprojām neesmu iegādājies kvarcu ikdienai.

1)

http://www.laikswatches.lv/lv/seiko-spc135p1-sp...s-pulkstenis.htm

2)

http://www.laikswatches.lv/lv/louis-erard-13900...s-pulkstenis.htm


3)

http://www.laikswatches.lv/lv/maurice-lacroix-l...s-pulkstenis.htm

kuru no šiem nevar ņemt ?
Offline
crashiks
05. Nov 2015, 15:54 #19460

Kopš: 14. Aug 2006

Ziņojumi: 497

Braucu ar: Accordu


05 Nov 2015, 14:10:52 SpOrcMeN rakstīja:
Av vara mmeginat pirkt kopa ma ninteresee armijas shtelle un man vel ir savi gali laika ka neka mans klients - man vajag http://www.laikswatches.lv/lv/casio-ga-100cm-5a...s-pulkstenis.htm

Sporc, paskaties citu modeli. Šim bonuss ir analogās bultiņas bet tumsā elektronisko grūti redzēt. Gaismas ieslēgšana uz pulkstena neko daudz nedod.
Bet ja daudz naudas var ņemt un pārliecināties pats
Offline
AV
05. Nov 2015, 15:58 #19461

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


05 Nov 2015, 14:10:52 SpOrcMeN rakstīja:
Av vara mmeginat pirkt kopa ma ninteresee armijas shtelle un man vel ir savi gali laika ka neka mans klients - man vajag http://www.laikswatches.lv/lv/casio-ga-100cm-5a...s-pulkstenis.htm

Daffai, bet bish dargaku verkji deretu, jo 30% atlaide uz letako (uz sho) nav parak daudz.
Offline
AV
05. Nov 2015, 16:15 #19462

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


05 Nov 2015, 14:05:37 onkul5 rakstīja:
Joprojām neesmu iegādājies kvarcu ikdienai.

1)

http://www.laikswatches.lv/lv/seiko-spc135p1-sp...s-pulkstenis.htm

2)

http://www.laikswatches.lv/lv/louis-erard-13900...s-pulkstenis.htm


3)

http://www.laikswatches.lv/lv/maurice-lacroix-l...s-pulkstenis.htm

kuru no šiem nevar ņemt ?

Izmeru zina atskirigi pulksteni. Piemeri uz rokas un tad jau pasam bus viedoklis. Seiko dizains 'nu taa'. Parejie dizainiski skjiet +/- OK, bet nepatik prasitais cipars par kvarcu.

P.S. Uzmet aci Alpina zimolam (ari Laiks tirgo) - tur ir simpatiskas kvarca alternativas, t.sk 'smarwatch' ar jauno mehanismu. Vai veel labak, weba par to pasu naudu var atrast jaunu mehaniku.

[ Šo ziņu laboja AV, 05 Nov 2015, 16:20:57 ]

Offline
Glenfiddich
05. Nov 2015, 17:54 #19463

Kopš: 23. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1352

Braucu ar: 3.0D


Onkul gan jau piesaista tie hronometra rimbuli.
Pa to cenu jau var mehàniku skatities.
Offline
onkul5
05. Nov 2015, 18:00 #19464

Kopš: 08. Sep 2006

Ziņojumi: 686

Braucu ar: e70 4.8, e53 4.6is

manā piemērā, tas seiko ir resns bifelis.

pārējie uz rokas nav bijuši.

varbūt skatīties uzreiz uz dārgākiem (labākiem ?) ML kvarca hronogrāfiem ?

alpinu saņemšos un vismaz pielaikošu.

papildus iemesls manam spamam ir tas, ka gada sākumā iegādātais FC automāts, kam viss ir labi, pamazām ... apbružājas, nolietojas, kā jau viss, kas ir `pa vienam`.
Offline
AV
05. Nov 2015, 18:08 #19465

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


05 Nov 2015, 18:00:08 onkul5 rakstīja:
papildus iemesls manam spamam ir tas, ka gada sākumā iegādātais FC automāts, kam viss ir labi, pamazām ... apbružājas, nolietojas, kā jau viss, kas ir `pa vienam`.

Tas ir normali. Iedod parslipet/nopulet - bus atkal kaa jauns
Offline
shmurger
05. Nov 2015, 19:13 #19466

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


05 Nov 2015, 18:00:08 onkul5 rakstīja:
manā piemērā, tas seiko ir resns bifelis.

pārējie uz rokas nav bijuši
iesaku paskatīties šo, nenormāli izturīgs, kā ikdienas pulkstenis seiko
Offline
rages
05. Nov 2015, 19:40 #19467

Kopš: 06. Sep 2004

Ziņojumi: 120

Braucu ar: 4x4

Vai ir kaut kur nopērkamas nato siksniņa LV karoga krāsās?
Offline
onkul5
05. Nov 2015, 19:46 #19468

Kopš: 08. Sep 2006

Ziņojumi: 686

Braucu ar: e70 4.8, e53 4.6is

paldies par komentiem. īpaši par smārtwačiem.

cerams, šoreiz nebūšu bremze un kautko arī iegādāšos

šitāds, piem. ?

http://www.laikswatches.lv/lv/frederique-consta...s-pulkstenis.htm

Offline
FlYiNG
05. Nov 2015, 19:55 #19469

Kopš: 18. Oct 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 2514

Braucu ar:

Kur labak pirkt shaadu? Kvalitates/Cenas attieciba?
Paldies!


Offline
viesulis
05. Nov 2015, 20:58 #19470

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo


05 Nov 2015, 18:08:10 AV rakstīja:

05 Nov 2015, 18:00:08 onkul5 rakstīja:
papildus iemesls manam spamam ir tas, ka gada sākumā iegādātais FC automāts, kam viss ir labi, pamazām ... apbružājas, nolietojas, kā jau viss, kas ir `pa vienam`.

Tas ir normali. Iedod parslipet/nopulet - bus atkal kaa jauns


Cik šāds prieks bleķo?
Offline
Wolfe
05. Nov 2015, 22:50 #19471

Kopš: 28. Apr 2015

No: Jelgava

Ziņojumi: 15

Braucu ar:


05 Nov 2015, 19:40:06 rages rakstīja:
Vai ir kaut kur nopērkamas nato siksniņa LV karoga krāsās?

Šeit būs:
http://www.cheapestnatostraps.com/collections/n...ite-stripe-20-mm
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo