Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 119 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
lapsins
02. Apr 2013, 08:47 #19441

Kopš: 17. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 900

Braucu ar: subaru

Ir perfekts, bez nolietujuma pēdām. Lattellecom virszemes TV dekoders. Pilns komplekts. Var pārbaudīt vēl + karte bez līguma. Aizej uz maximu, nopērc atjaunošanas kodus, un skaties. Var arī porno skatīties, bet tad baigi dārgi sanāk. Bilde nebūs īstā, jo aizmirsu lādētāju fočukam pie mammas. Bet nu dekoderis ir perfekts, un ar neko neatšķiras no šīs bildes.



ak jā cena. Nezinu, kādi 20LS, vai labākajā variantā, samainīšu pret mobilo telefonu.

[ Šo ziņu laboja lapsins, 02 Apr 2013, 08:47:49 ]



-----------------
http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=8220
Offline
janzi
02. Apr 2013, 10:26 #19442

Kopš: 30. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: D Power


28 Mar 2013, 14:18:48 janzi rakstīja:
Piedāvāju Acer Extensa 5220 portatīvo.
Intel celeron 2,16ghz
Ram 1Gb
Baterija 0 minūtes
Eņģes izlauztas.
Trūkst dažas pogas
Cena 30Ls
Interesentus PM


Offline
Zigulists
02. Apr 2013, 11:45 #19443

Kopš: 24. Feb 2003

Ziņojumi: 1939

Braucu ar: e talonu.

Pārdodu wannabe pilota starta komplektu.
7,- Ls.
PM.

Offline
Hooligan
02. Apr 2013, 12:12 #19444

Kopš: 31. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 581

Braucu ar:

Varbūt kādam ir piedāvāt kādu iPhone 4 / 4s / 5 pa kādu labu ciparu?
Interesē telefoni ar defektiem, sisti, bloķēti (pēc IMEI nepiedāvāt) uz tīkliem utt. var arī LMT. Rakstat PM, sarunāsim lietas ...
Offline
freeks
02. Apr 2013, 12:46 #19445

Kopš: 16. Jun 2005

No: Salacgrīva

Ziņojumi: 711

Braucu ar: M3

Pardodu Tallink atlaizu kuponu Riga-Stoholma-Stoholma-Riga Kurs obligati jaiztere lidz 09.04.13
Ar so kuponu var braukt cetras personas par : 40ls-B kaite,51ls-A kaite!!!
Cena -10ls
pm vai 22348855
Offline
bulbazaurs
02. Apr 2013, 12:49 #19446

Kopš: 10. Aug 2012

Ziņojumi: 49

Braucu ar: carshare


02 Apr 2013, 12:04:26 kirurgs777 rakstīja:
LIETOTU LCD TV (PHILIPS,SONY)PAPILDINĀJUMS BŪS MĒNEŠA BEIGĀS.IEPRIEKŠ PIEDĀVĀTIE IZPĀRDOTI.

VĒL PIEDĀVĀJUMĀ:
LG 15LC1RB 15' 50 Ls

ACER MONITORS AL1714 17' 35 Ls

PM VAI 29205619


Sorry, bet šiem ekrāniem tirgus cena ir ~5Ls un ~10Ls. Par 50Ls jau ir iespēja nopirkt jaunu 19collu ekrānu (salidzini.lv)
Offline
PATRIOTS
02. Apr 2013, 12:53 #19447

Kopš: 20. Nov 2005

No: Daugavpils

Ziņojumi: 638

Braucu ar: BMW X5 un e30 cabrio

interese kas nodarbojas ar katalizatoru uzpirksanu
atsutiet cena pm
Offline
lapsins
02. Apr 2013, 13:16 #19448

Kopš: 17. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 900

Braucu ar: subaru

narvesen uzlīmes. Mainu pret kaut ko garšīgu

http://www.narvesen.lv/akcijas/brivdienas-tapa-kad-sakraju-kappa/

-----------------
http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=8220
Offline
Zigulists
02. Apr 2013, 13:48 #19449

Kopš: 24. Feb 2003

Ziņojumi: 1939

Braucu ar: e talonu.

Pārdodu lietotas USB zibatmiņas. 4GB.
2 ls katra, ir vairākas. Bilde informatīva.

PM.

[ Šo ziņu laboja Zigulists, 02 Apr 2013, 14:32:06 ]

Offline
Harcix
02. Apr 2013, 14:03 #19450

Kopš: 16. May 2002

No: Valmiera

Ziņojumi: 7824

Braucu ar: V10

Peerku ko shaadu ko logaa karinaat:

var buut jauns vai lietots. varbuut kaads nodarbojas ar ko shaadu

[ Šo ziņu laboja Harcix, 02 Apr 2013, 14:05:28 ]



-----------------
www.bmwpowerty.lv
Offline
takers
02. Apr 2013, 14:34 #19451

Kopš: 15. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 132

Braucu ar: EO-53 un HS-91

Piedāvājiet auto rēķins-uzziņa, vajag rīt! PM vai 26485170
Offline
mg50
02. Apr 2013, 14:35 #19452

Kopš: 16. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 251

Braucu ar: F31

nopirkšu Iphone 4S mašīnas lādētāju, piedāvājumus PM
Offline
anrios
02. Apr 2013, 15:19 #19453

Kopš: 31. Mar 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 344

Braucu ar: 740i

Pārdodas šāds brīnums, faktiski nelietots, jo mana sirds dāma pēkšņi saprata, ka viņai viņš nav vajadzīgs. Pirku jaunu daudz dārgāk...Garantija vēl 17 mēneši,neviena skrāpējuma vai kāda cita defekta- ideālā stāvoklī. http://www.dateks.lv/cenas/140/69651_asus_eee_p..._3g_eng_dock.php

Cena 300 lati, ja spēsi jauki runāt, tad iespējams arī kko sarunāsim.

Zvaniet(26769122),vai rakstiet šeit
Offline
Turbomen
02. Apr 2013, 16:19 #19454

Kopš: 15. Sep 2009

Ziņojumi: 1063

Braucu ar: ,... ..KTM un ar,lielu smaidu uz sejas , ,, , ,.,, ,..

Laabrat iepirktu divas riepas uz izmeriem r17 205/40 vai 215/40
Offline
anrios
02. Apr 2013, 16:30 #19455

Kopš: 31. Mar 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 344

Braucu ar: 740i


02 Apr 2013, 15:19:16 anrios rakstīja:
Pārdodas šāds brīnums, faktiski nelietots, jo mana sirds dāma pēkšņi saprata, ka viņai viņš nav vajadzīgs. Pirku jaunu daudz dārgāk...Garantija vēl 17 mēneši,neviena skrāpējuma vai kāda cita defekta- ideālā stāvoklī. http://www.dateks.lv/cenas/140/69651_asus_eee_p..._3g_eng_dock.php

Cena 300 lati, ja spēsi jauki runāt, tad iespējams arī kko sarunāsim.

Zvaniet(26769122),vai rakstiet šeit


270 ls vajag naudu gāzei
Offline
HUBLOC
02. Apr 2013, 16:34 #19456

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7







Uz vairāksolišanu. Viss strādā. Kafijas automātam tehnisko apkopīti vajag, bet var arī tapat lietot - 2 gadus tika lietots. Printeri kā jau printeri. Krēslam biku audums no sānu stiprinājuma panācis nost vienā vietā, kasu 6cm. Ideāli būtu visu vienam cilvēkam atdot. Atrodamies Vīlandes ielā, Rīgā.
Offline
mezhavecis
02. Apr 2013, 17:14 #19457

Kopš: 19. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 108

Braucu ar: C240 W203

Pērku lietotu Volvo, Scania vai kādas citas smagās mašīnas ledusskapi uz 24V līdz kādiem 70Ls. Aukstumkastes īslaicīgai lietošanai nederēs.

Tāpat arī derētu iegādāties videokasešu atskaņotāju līdz 10 Ls, kas nerauj iekšā lentes, sakarīgi rāda un ir pietiekami mazos gabarītos.


Telefons: divi deviņi viens četri septītnieki nulle
Epasts: cybmz [zināmais simbols] inbox punkts lv
Offline
Kalnz
02. Apr 2013, 19:54 #19458

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:



30 Mar 2013, 17:54:41 snowy rakstīja:

30 Mar 2013, 16:16:03 Krekeris rakstīja:

06 Jan 2013, 15:31:16 andrjuha rakstīja:

06 Jan 2013, 14:26:50 jungle rakstīja:
Pārdošanā zivju eļļa OMEGA - 3 (iegūta no lašiem, nevis lētajām mencu aknām) 1000mg kapsulas.

Cenas ļoti demokrātiskas ( nav jāmaksā par aptieku uzcenojumu un iepakojumu - draugs dzīvo Norvēģijā un sūta uz LV)

tātad:
180 kapsulas (pietiek pusgadam) - 10Ls

Nestāstīšu par to cik veselīgas un kam vajadzīgas, domāju ka visi jau paši zin.

PM - 26490100 (atrodos Zolitūdē, zvanīt pa vakariem)



uzbliez sastaavu, kaa te paraadiits:
http://www.vp.lv/index.php?env=-in-commerce/pro...ails:m89--3-4-s--1570----


Diezgan maz epa un dha uz 1000mg


Tas jau tas svarīgākais tajā zivju eļļā. Parasti visi tik skatās lai ir vienā kapsulā 1000mg, bet par EPA/DHA neko nenojauš.


Kur tad iepirkt "pareizās" zivju eļļas?
Offline
mezhavecis
02. Apr 2013, 20:46 #19459

Kopš: 19. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 108

Braucu ar: C240 W203

Tāpēc cilvēki jābrīdina no tādiem kosmonautiem, kas cenšas nezinošiem cilvēkiem iebarot pa velti savācamus CRT monitorus, ka arī LCD, kura cenu jādala ar 2. Arī tas 15" teļuks nav tās cenas vērts.

02 Apr 2013, 17:21:14 kirurgs777 rakstīja:
Tad iegādajies to,kas Tev izdevīgāks Tavai zināšanai,veljoprojam crt cenas no 1-15 Ls.Es nebārstu komentarus par to ko citi tirgo,ja interesē pērku.

02 Apr 2013, 12:49:51 bulbazaurs rakstīja:

02 Apr 2013, 12:04:26 kirurgs777 rakstīja:
LIETOTU LCD TV (PHILIPS,SONY)PAPILDINĀJUMS BŪS MĒNEŠA BEIGĀS.IEPRIEKŠ PIEDĀVĀTIE IZPĀRDOTI.

VĒL PIEDĀVĀJUMĀ:
LG 15LC1RB 15' 50 Ls

ACER MONITORS AL1714 17' 35 Ls

PM VAI 29205619


Sorry, bet šiem ekrāniem tirgus cena ir ~5Ls un ~10Ls. Par 50Ls jau ir iespēja nopirkt jaunu 19collu ekrānu (salidzini.lv)

Offline
jonyboy
02. Apr 2013, 23:50 #19460

Kopš: 20. Mar 2010

Ziņojumi: 415

Braucu ar:

pusautomats pa letuci
Mig-Mag metināšanai
V - 230
Metināšanas strāva: 30-145 A
Jauda. kVt: 1,4 - 3,7
Jaudas koeficients: Cos 0,9
Tērauda stieples diametrs - 0,6-0,8 mm
Nerūsējošā tērauda stieples diametrs - 0,8 mm
Alumīnija stieples diametrs 0,8-1,0 mm
Kausēšanas stieples diametrs 0,8-1,2 mm

Venfāzes aparāts loka metināšanai.
Gaisa dzesēšana.
Ar termisko aizsardzību.
Komplektā ar FLUX metināšanas piederumiem.

[ Šo ziņu laboja jonyboy, 02 Apr 2013, 23:59:22 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo