Online

Pašreiz BMWPower skatās 160 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
gapp
07. Oct 2015, 14:53 #19292

Kopš: 04. Aug 2007

No: Liepāja

Ziņojumi: 8309

Braucu ar: SD

Double collar shirt. +/-
Offline
hronists
07. Oct 2015, 15:06 #19293

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


07 Oct 2015, 13:49:37 Zeds rakstīja:

krekls zem krekla?




Offline
walder
07. Oct 2015, 22:21 #19294

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

Bruņota laupīšana Montres De Lux
Offline
AV
07. Oct 2015, 23:32 #19295

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Btw, taja bode uz vietas vienmer manits kautkas apsargam lidzigs. Nav taa, ka pardeveja viena pati stradaja.
Ne velti citur pasaule labo pulkstenu veikaliem ir dubultas durvis, kas liedz atri ieklut/izklut

[ Šo ziņu laboja AV, 07 Oct 2015, 23:35:43 ]

Offline
sandijslv
08. Oct 2015, 11:49 #19296

Kopš: 07. Aug 2011

Ziņojumi: 264

Braucu ar:

Kādam nevajag lētus Ulysse Nardin, AP, Zenith un citu ražotāju pulksteņus? Par konkrētiem modeļiem jautājiet, paskatīšos, kas vēl palicis.

Visi pulksteņi oriģināli, nelietoti, bet ar nozaudētām kastēm un dokumentiem.

--------------------
C'mon, tiešām jokus nesaprotat? Skatīt ziņu par aplaupīto veikalu!

[ Šo ziņu laboja sandijslv, 08 Oct 2015, 13:41:17 ]

Offline
AV
08. Oct 2015, 12:00 #19297

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


08 Oct 2015, 11:49:50 sandijslv rakstīja:
Kādam nevajag lētus Ulysse Nardin, AP, Zenith un citu ražotāju pulksteņus? Par konkrētiem modeļiem jautājiet, paskatīšos, kas vēl palicis.

Visi pulksteņi oriģināli, nelietoti, bet ar nozaudētām kastēm un dokumentiem.

Atri gan!
Un zimoli kaareiz tie pasi, ko tirgoja konkretais veikals

[ Šo ziņu laboja AV, 08 Oct 2015, 12:02:53 ]

Offline
snowy
08. Oct 2015, 12:19 #19298

Kopš: 05. Feb 2011

Ziņojumi: 1281

Braucu ar: Nepīpētu salonu

Kādi labi zīmoli sanāk ~ līdz 400 - 500 Eur? Tā teikt - kuri ir labākie no lētajiem?
Offline
envy
08. Oct 2015, 12:21 #19299

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2220

Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S

Offline
PASSATizhi
08. Oct 2015, 13:07 #19300

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp


08 Oct 2015, 12:19:58 snowy rakstīja:
Kādi labi zīmoli sanāk ~ līdz 400 - 500 Eur? Tā teikt - kuri ir labākie no lētajiem?
labākais būs tas, kurš tev pašam patīk, nevis internāta ietekts.
Offline
sandijslv
08. Oct 2015, 13:44 #19301

Kopš: 07. Aug 2011

Ziņojumi: 264

Braucu ar:

Ziņa par lētajiem pulksteņiem bija joks laupīšanas sakarā.

No manis var nopirkt tikai CW Trident Pro C60, 42mm, uz ādas siksniņas.
Offline
Arsmens
08. Oct 2015, 14:01 #19302

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


08 Oct 2015, 13:44:42 sandijslv rakstīja:
Ziņa par lētajiem pulksteņiem bija joks laupīšanas sakarā.

No manis var nopirkt tikai CW Trident Pro C60, 42mm, uz ādas siksniņas.

Joks būtu, ja poliči dzīvajā pie tevis gribētu noskaidrot vai tas joks, vai nē
Offline
snowy
08. Oct 2015, 14:06 #19303

Kopš: 05. Feb 2011

Ziņojumi: 1281

Braucu ar: Nepīpētu salonu

Da kāds joks, čalis saprata, ka pieļauj kļūdu un fiksi notēlo ka joko.
Offline
Rihy
08. Oct 2015, 14:07 #19304

Kopš: 07. Apr 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2601

Braucu ar: G05, Macan, R9T, Escort mk2, STI

Pieejams Hamilton Khaki Automatic, 42mm.




PM!
Offline
08. Oct 2015, 14:25 #19305

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

nemsi seamasterru po?
Offline
Rihy
08. Oct 2015, 14:29 #19306

Kopš: 07. Apr 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2601

Braucu ar: G05, Macan, R9T, Escort mk2, STI

nē, man ir tissots
Offline
redneks
09. Oct 2015, 08:37 #19307

Kopš: 21. Apr 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 198

Braucu ar:

38mm līdz 500eur ar metāla siksniņu un safīra stiklu ir atrodami?
Offline
sandijslv
09. Oct 2015, 09:23 #19308

Kopš: 07. Aug 2011

Ziņojumi: 264

Braucu ar:

Ir:
http://www.christopherward.co.uk/watches/dive/c...0-38-q-skks.html


09 Oct 2015, 08:37:28 redneks rakstīja:
38mm līdz 500eur ar metāla siksniņu un safīra stiklu ir atrodami?
Offline
AV
09. Oct 2015, 10:34 #19309

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


09 Oct 2015, 08:37:28 redneks rakstīja:
38mm līdz 500eur ar metāla siksniņu un safīra stiklu ir atrodami?

39mm un 10eur par dargu, bet toties mehanika

Kemmner Taucheruhr "007" aged lume mit ETA 2824-2 swiss

Offline
Wesker
09. Oct 2015, 11:00 #19310

Kopš: 14. Apr 2015

Ziņojumi: 88

Braucu ar:

Uz tiem pulksteņiem esmu tik tālu aizskatījies, ka sāk likties, ka vairāk nezinu, ko pats gribu
Varbūt varat ko ieteikt? Nevajag neko pārdabiski modernu. Galvenās prasības - Laiks, datums, redzamība tumsā (gaismiņa vai atspīdoši rādītāji), vēlams arī hronometrs. Vairāk par 100-150 Eur negribu tērēt. It kā pagaidām esmu saglabājis pāris variantus no Citizen, Fossil un Casio. Skatos, ka te cilvēki daudz vairāk pētījuši šo tēmu un varbūt var izpalīdzēt?
Offline
AV
09. Oct 2015, 11:17 #19311

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


09 Oct 2015, 11:00:09 Wesker rakstīja:
Uz tiem pulksteņiem esmu tik tālu aizskatījies, ka sāk likties, ka vairāk nezinu, ko pats gribu
Varbūt varat ko ieteikt? Nevajag neko pārdabiski modernu. Galvenās prasības - Laiks, datums, redzamība tumsā (gaismiņa vai atspīdoši rādītāji), vēlams arī hronometrs. Vairāk par 100-150 Eur negribu tērēt. It kā pagaidām esmu saglabājis pāris variantus no Citizen, Fossil un Casio. Skatos, ka te cilvēki daudz vairāk pētījuši šo tēmu un varbūt var izpalīdzēt?

Casio & Citizen taja budzeta, laikam, bus labakie varianti.

Reku, dazi puslidz gaumigi exemplari ->

http://www.ebay.de/itm/Casio-Edifice-EFR-526L-7...h=item2a585ad6d9
http://www.ebay.de/itm/Casio-Edifice-EFR-526D-1...h=item2a585ad6bb
http://www.ebay.de/itm/Casio-Edifice-EFR-505D-1...h=item51d7fec341
http://www.ebay.de/itm/Casio-Edifice-Herrenuhr-...h=item5d562d6b9a
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo