| Autors | Ziņojums |
| gapp | |
Kopš: 04. Aug 2007
No: Liepāja
Ziņojumi: 8309
Braucu ar: SD
| Double collar shirt. +/- |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
07 Oct 2015, 13:49:37 Zeds rakstīja:
krekls zem krekla?

|
Offline | |
|
| walder | |
 Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
| Bruņota laupīšana Montres De Lux |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Btw, taja bode uz vietas vienmer manits kautkas apsargam lidzigs. Nav taa, ka pardeveja viena pati stradaja.
Ne velti citur pasaule labo pulkstenu veikaliem ir dubultas durvis, kas liedz atri ieklut/izklut  [ Šo ziņu laboja AV, 07 Oct 2015, 23:35:43 ] |
Offline | |
|
| sandijslv | |
 Kopš: 07. Aug 2011
Ziņojumi: 264
Braucu ar:
| Kādam nevajag lētus Ulysse Nardin, AP, Zenith un citu ražotāju pulksteņus? Par konkrētiem modeļiem jautājiet, paskatīšos, kas vēl palicis.
Visi pulksteņi oriģināli, nelietoti, bet ar nozaudētām kastēm un dokumentiem.
--------------------
C'mon, tiešām jokus nesaprotat? Skatīt ziņu par aplaupīto veikalu!  [ Šo ziņu laboja sandijslv, 08 Oct 2015, 13:41:17 ] |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
08 Oct 2015, 11:49:50 sandijslv rakstīja:
Kādam nevajag lētus Ulysse Nardin, AP, Zenith un citu ražotāju pulksteņus? Par konkrētiem modeļiem jautājiet, paskatīšos, kas vēl palicis.
Visi pulksteņi oriģināli, nelietoti, bet ar nozaudētām kastēm un dokumentiem.
Atri gan!
Un zimoli kaareiz tie pasi, ko tirgoja konkretais veikals  [ Šo ziņu laboja AV, 08 Oct 2015, 12:02:53 ] |
Offline | |
|
| snowy | |
 Kopš: 05. Feb 2011
Ziņojumi: 1281
Braucu ar: Nepīpētu salonu
| Kādi labi zīmoli sanāk ~ līdz 400 - 500 Eur? Tā teikt - kuri ir labākie no lētajiem?  |
Offline | |
|
| envy | |
 Kopš: 02. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 2220
Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S
|  |
Offline | |
|
|
|
| PASSATizhi | |
 Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
|
08 Oct 2015, 12:19:58 snowy rakstīja:
Kādi labi zīmoli sanāk ~ līdz 400 - 500 Eur? Tā teikt - kuri ir labākie no lētajiem? 
labākais būs tas, kurš tev pašam patīk, nevis internāta ietekts. |
Offline | |
|
| sandijslv | |
 Kopš: 07. Aug 2011
Ziņojumi: 264
Braucu ar:
| Ziņa par lētajiem pulksteņiem bija joks laupīšanas sakarā.
No manis var nopirkt tikai CW Trident Pro C60, 42mm, uz ādas siksniņas. |
Offline | |
|
| Arsmens | |
 Kopš: 28. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 13306
Braucu ar: Trim durvīm
|
08 Oct 2015, 13:44:42 sandijslv rakstīja:
Ziņa par lētajiem pulksteņiem bija joks laupīšanas sakarā.
No manis var nopirkt tikai CW Trident Pro C60, 42mm, uz ādas siksniņas.
Joks būtu, ja poliči dzīvajā pie tevis gribētu noskaidrot vai tas joks, vai nē  |
Offline | |
|
| snowy | |
 Kopš: 05. Feb 2011
Ziņojumi: 1281
Braucu ar: Nepīpētu salonu
| Da kāds joks, čalis saprata, ka pieļauj kļūdu un fiksi notēlo ka joko.  |
Offline | |
|
Rihy  | |
Kopš: 07. Apr 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 2601
Braucu ar: G05, Macan, R9T, Escort mk2, STI
| Pieejams Hamilton Khaki Automatic, 42mm.
PM! |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| nemsi seamasterru po?  |
Offline | |
|
Rihy  | |
Kopš: 07. Apr 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 2601
Braucu ar: G05, Macan, R9T, Escort mk2, STI
| nē, man ir tissots |
Offline | |
|
| redneks | |
 Kopš: 21. Apr 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 198
Braucu ar:
| 38mm līdz 500eur ar metāla siksniņu un safīra stiklu ir atrodami? |
Offline | |
|
|
|
| sandijslv | |
 Kopš: 07. Aug 2011
Ziņojumi: 264
Braucu ar:
| Ir:
http://www.christopherward.co.uk/watches/dive/c...0-38-q-skks.html
09 Oct 2015, 08:37:28 redneks rakstīja:
38mm līdz 500eur ar metāla siksniņu un safīra stiklu ir atrodami?
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
09 Oct 2015, 08:37:28 redneks rakstīja:
38mm līdz 500eur ar metāla siksniņu un safīra stiklu ir atrodami?
39mm un 10eur par dargu, bet toties mehanika
Kemmner Taucheruhr "007" aged lume mit ETA 2824-2 swiss
|
Offline | |
|
| Wesker | |
Kopš: 14. Apr 2015
Ziņojumi: 88
Braucu ar:
| Uz tiem pulksteņiem esmu tik tālu aizskatījies, ka sāk likties, ka vairāk nezinu, ko pats gribu 
Varbūt varat ko ieteikt? Nevajag neko pārdabiski modernu. Galvenās prasības - Laiks, datums, redzamība tumsā (gaismiņa vai atspīdoši rādītāji), vēlams arī hronometrs. Vairāk par 100-150 Eur negribu tērēt. It kā pagaidām esmu saglabājis pāris variantus no Citizen, Fossil un Casio. Skatos, ka te cilvēki daudz vairāk pētījuši šo tēmu un varbūt var izpalīdzēt?  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
09 Oct 2015, 11:00:09 Wesker rakstīja:
Uz tiem pulksteņiem esmu tik tālu aizskatījies, ka sāk likties, ka vairāk nezinu, ko pats gribu 
Varbūt varat ko ieteikt? Nevajag neko pārdabiski modernu. Galvenās prasības - Laiks, datums, redzamība tumsā (gaismiņa vai atspīdoši rādītāji), vēlams arī hronometrs. Vairāk par 100-150 Eur negribu tērēt. It kā pagaidām esmu saglabājis pāris variantus no Citizen, Fossil un Casio. Skatos, ka te cilvēki daudz vairāk pētījuši šo tēmu un varbūt var izpalīdzēt? 
Casio & Citizen taja budzeta, laikam, bus labakie varianti.
Reku, dazi puslidz gaumigi exemplari ->
http://www.ebay.de/itm/Casio-Edifice-EFR-526L-7...h=item2a585ad6d9
http://www.ebay.de/itm/Casio-Edifice-EFR-526D-1...h=item2a585ad6bb
http://www.ebay.de/itm/Casio-Edifice-EFR-505D-1...h=item51d7fec341
http://www.ebay.de/itm/Casio-Edifice-Herrenuhr-...h=item5d562d6b9a
|
Offline | |
|