Online

Pašreiz BMWPower skatās 100 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
hronists
18. Sep 2015, 15:39 #19212

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

это. просто. пиздец.



[ Šo ziņu laboja hronists, 18 Sep 2015, 15:41:52 ]

Offline
PASSATizhi
18. Sep 2015, 15:41 #19213

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

man šķiet ka nēsāt dizaina kopijas nav smuki. visiem normāliem zīmoliem, arī lētiem, ir pieejami savi, unikāli modeļi.
Offline
Wesker
20. Sep 2015, 18:12 #19214

Kopš: 14. Apr 2015

Ziņojumi: 88

Braucu ar:

Skaidrs ar tām Invictām Uz tādu ciparu (110-130) arī pagaidām lūkojos, bet vēl īsti nevaru izdomāt, ko pats gribu. Arī tepat minētajam Orient izskatās, ka nav ne vainas. Varbūt vēl ir kādi varianti, ko varat ieteikt?
Pats vēl iepriekš skatījos uz Diesel DZ4298 un Casio G-shock, tagad klāt arī vēl šie

[ Šo ziņu laboja Wesker, 20 Sep 2015, 18:14:06 ]

Offline
Zakis18
20. Sep 2015, 19:40 #19215

Kopš: 18. Jan 2011

No: Ogre

Ziņojumi: 276

Braucu ar: Spaina krāsas e65

http://www.swisstime.lv/
Laikam jāņem tas Hublots F1 ,labs skidons
Vispār lēts i-veikals

[ Šo ziņu laboja Zakis18, 20 Sep 2015, 19:41:15 ]

Offline
Wesker
20. Sep 2015, 20:08 #19216

Kopš: 14. Apr 2015

Ziņojumi: 88

Braucu ar:

Aizdomīgi lēti
Offline
dust
21. Sep 2015, 15:54 #19217

Kopš: 12. May 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 6538

Braucu ar: KZ2

Nevienam nav lieks Longines Legend Diver vai ML Pontos S Diver?

-----------------

Offline
Juanito
21. Sep 2015, 16:07 #19218

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu

Tāds jautājums - ML Les Classiques stikliņš tikai ar presi nomaināms?
Offline
AV
21. Sep 2015, 17:43 #19219

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


21 Sep 2015, 17:29:52 Bimmer rakstīja:
Kāds ir konkrēti šos pētījis (apskatus, jēdzību utt.)? LV šonedēļ prezentēšot, gribu saprast, cik šie WOW vai ne-WOW:
http://frederiqueconstant.com/watch-finder/horo...atch-fc-285b5b6/

Cik petiju, funkcionalite ir loti 'basic' - butiba vienkarsh activity trackeris. Toties izskatas pec normala pulkstena. Galvenais pluss ir battery life - lidz pat 2 gadiem. Nav isti skaidrs kaa tas iegust energiju prieks sasleguma ar telefonu. Vabut ir kads 'kinetic' tipa atsvars, kurs griezh 'dinamo masinu' un sadi uzlade akumulatoru? Hvz.
Offline
hronists
21. Sep 2015, 18:09 #19220

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


21 Sep 2015, 17:29:52 Bimmer rakstīja:
Kāds ir konkrēti šos pētījis (apskatus, jēdzību utt.)? LV šonedēļ prezentēšot, gribu saprast, cik šie WOW vai ne-WOW:
http://frederiqueconstant.com/watch-finder/horo...atch-fc-285b5b6/


nu jau nedēļu kā stāv skatlogos.
Offline
edzulis
23. Sep 2015, 21:39 #19221

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 56481

Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4

bednyaga

https://www.classicdriver.com/en/article/watche...sts-more-bentley

[ Šo ziņu laboja edzulis, 23 Sep 2015, 21:39:47 ]

Offline
TIINIZ
23. Sep 2015, 23:27 #19222

Kopš: 20. Jul 2004

Ziņojumi: 832

Braucu ar:


20 Sep 2015, 18:12:21 Wesker rakstīja:
Skaidrs ar tām Invictām Uz tādu ciparu (110-130) arī pagaidām lūkojos, bet vēl īsti nevaru izdomāt, ko pats gribu. Arī tepat minētajam Orient izskatās, ka nav ne vainas. Varbūt vēl ir kādi varianti, ko varat ieteikt?
Pats vēl iepriekš skatījos uz Diesel DZ4298 un Casio G-shock, tagad klāt arī vēl šie


Man ir viens no Invicta arī. Ja nemaldos, tad S1 rally hronogrāfs. Ar silikona siksnu tīri labi izskatās. Izskatās tiešām pat kvalitatīvs. Cik esmu patestējis, tad patīk, ka izturīgs un nekādu problēmu ūdenī arī. Vienīgi nesen pamanīju, ka minūšu skaitītājs, kad nolieku hronogrāfu pa nullēm nenostājas uz nulli, bet vienu iedaļu pirms, bet man tas šobrīd netraucē.
Orient man arī lietošanā, liekas ka Speedtech saucās. Arī tīri apmierināts, bet sekunžu rādītājs gan izskatās nedaudz šķībs, ja ļoti ieskatās. Nenostājas precīzi pret iedaļām, bet tas desmitdaļas no milimetra.
Offline
Glenfiddich
24. Sep 2015, 11:21 #19223

Kopš: 23. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1352

Braucu ar: 3.0D


09 Sep 2015, 23:34:08 Glenfiddich rakstīja:

09 Sep 2015, 08:58:21 AV rakstīja:

09 Sep 2015, 00:10:28 Glenfiddich rakstīja:
Iesakat kàdu ideju
ko nopirkt nopietnai sievietei lidz 1K euro?
Sudraba kràsà.
Please.
p.s. laika maz.

Apskaties Frederique Constant Laiks veikalos (jeb, ja laiks atlauj, interneta).

AV- paldies par ieteikumu.
Skatos uz Orishttps://www.premiumwatches.com/oris-classic-dat...-07-5-18-10.html
vai leeto http://www.jurawatches.co.uk/collections/mauric...811-watch-ml-769
tik bez zelta
veel ieteikumi?
premiumwatces.com ir ok pàrdevejs?

Paldies AV Vacheron tieshàm ok, bet
tomer tika iepirkts
http://laikswatches.lv/lv/louis-erard-10800aa11...s-pulkstenis.htm
jo vajadzeeja tomeer birulikus
par kvarcu cena pisec_tev
mehànika leetaak bija Tissot un Certina, bet netiktu noveerteeta
ligarhs_sildu_LV_ekonomiku haha2
Offline
depo
25. Sep 2015, 23:20 #19224

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu

Ir ceļā pie manis

Offline
Icikinsh
29. Sep 2015, 22:43 #19225

Kopš: 16. Aug 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1426

Braucu ar: A;B Kategoriju

Esmu grūtas izvēles priekšā!
GARMIN Fēnix3 vs EPIX? Idejas, ierosinājumi un atsauksmes, lūdzu!
Offline
nrcha
29. Sep 2015, 22:56 #19226

Kopš: 16. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 2643

Braucu ar: smaidu


20 Sep 2015, 18:12:21 Wesker rakstīja:
Skaidrs ar tām Invictām Uz tādu ciparu (110-130) arī pagaidām lūkojos, bet vēl īsti nevaru izdomāt, ko pats gribu. Arī tepat minētajam Orient izskatās, ka nav ne vainas. Varbūt vēl ir kādi varianti, ko varat ieteikt?
Pats vēl iepriekš skatījos uz Diesel DZ4298 un Casio G-shock, tagad klāt arī vēl šie


Ja kvarcs nav obligāta prasība, tad pavisam nedaudz pieliekot jau var meklēt Seiko Sport 5. Man liekas, ka par to naudiņu neslikts variants. Šķiet, ka ebay var atrast 150 eur robežās, ja pameklē.

-----------------
"Trees're always a relief, after people." (c) D. Mitchell
Offline
sandijslv
30. Sep 2015, 11:54 #19227

Kopš: 07. Aug 2011

Ziņojumi: 264

Braucu ar:

Uz šādiem jautājumiem atbildes vislabāk meklēt http://www.dcrainmaker.com/

Un konkrēti:
http://www.dcrainmaker.com/2015/01/garmin-epix-mapping-multisport.html


29 Sep 2015, 22:43:20 Icikinsh rakstīja:
Esmu grūtas izvēles priekšā!
GARMIN Fēnix3 vs EPIX? Idejas, ierosinājumi un atsauksmes, lūdzu!
Offline
tuktuks
30. Sep 2015, 17:33 #19228

Kopš: 17. Sep 2014

Ziņojumi: 286

Braucu ar:

Interesē, kas notiek ar Seiko Solar, cik droši un piemēroti mūsu ne tik daudz saulanajam dienām?
Offline
mats
30. Sep 2015, 17:52 #19229

Kopš: 21. Mar 2011

No: Liepāja

Ziņojumi: 901

Braucu ar: VAG palaistuli & Bavārijas draiskuli

Bļin 15.gads nav

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=hfek0yur04xsdnj7sx63.jpg]
[/URL]
Offline
SpOrcMeN
30. Sep 2015, 18:03 #19230

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

2017.gada jasak ar tuningu japarzime ciparnica )


-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
PASSATizhi
30. Sep 2015, 23:24 #19231

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp


30 Sep 2015, 17:33:06 tuktuks rakstīja:
Interesē, kas notiek ar Seiko Solar, cik droši un piemēroti mūsu ne tik daudz saulanajam dienām?
viņš tak neapstājas uzreiz pēc saulrieta, bet lādē ar sauli iebūvētu aķi. man ir citizen ar saules lādētāju. viens plkst meistars arī baidija ka šamie nevarot uzlādēties. es gan neko tādu nemanu. arī ziemas asptākļos, kas daudz drēbju un maz saules, uzlādes līmenis nekrīt.





uznāca šodien luste nobildēt zilīti

[ Šo ziņu laboja PASSATizhi, 30 Sep 2015, 23:36:50 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo