Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 128 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
barker
05. Sep 2015, 08:29 #19112

Kopš: 26. Jan 2006

Ziņojumi: 401

Braucu ar:

Kur var saremontēt kvarca galda pulksteni Seiko? Pulkstenis iet,pendele nekustas .
Offline
Bamperis
05. Sep 2015, 09:38 #19113

Kopš: 04. Mar 2004

No: Tukums

Ziņojumi: 4836

Braucu ar: 14` f11 530Xd ///M


31 Aug 2015, 14:58:46 SpOrcMeN rakstīja:
interese labs militarais pulkstens prasibas lai nebutu sudz un butu izturigs, neberzetu roku , nebutu smags, nebutu spidigs un ar mazu stiklinju lai neatspidetu no saules ??!! kur varetu dabut shitau ??
1. Suunto Core Military Watch

Domaju,ka tikai kads no G-shockiem,armijas vajadziibaam.
Offline
ozo
05. Sep 2015, 09:42 #19114

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar


04 Sep 2015, 22:35:46 detonators rakstīja:
edit: pircējs atmetās un aizbrauca vienročus raustīt, piedāvājums atkal spēkā.
Omega Speedmaster Automatic.
Stāvoklis ļoti labs. Korpusa izmērs 39mm. Papīri.
PM!

cena?
Offline
b1te
05. Sep 2015, 11:59 #19115

Kopš: 14. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1999

Braucu ar: das auto


04 Sep 2015, 20:14:33 bertons rakstīja:
Bankier Tu vareetu rolex datejust panjemt un peec paars meeneshiem uztaisiit man turbo diil

man kolēģei ir :26mm:, tev piestāvētu pie mašīnas, varu pajautāt vai nepārdod
Offline
05. Sep 2015, 12:18 #19116

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:


05 Sep 2015, 11:59:29 b1te rakstīja:

04 Sep 2015, 20:14:33 bertons rakstīja:
Bankier Tu vareetu rolex datejust panjemt un peec paars meeneshiem uztaisiit man turbo diil

man kolēģei ir :26mm:, tev piestāvētu pie mašīnas, varu pajautāt vai nepārdod


Nopeerc pats sev un neesaa uz sava mazaa pipuka stilists hrenovijs
Offline
05. Sep 2015, 16:00 #19117

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:



varat saakt dirst, man juusu komentaari ir ljoti ljoti svariigi

[ Šo ziņu laboja bertons, 05 Sep 2015, 16:00:47 ]

Offline
viesulis
05. Sep 2015, 16:05 #19118

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo


04 Sep 2015, 11:29:54 bertons rakstīja:
tas ir pilniigs bulshits ka vechiem plkst saakas no 42






Ļoti patīk tagad šāda izmēra tieši tagad Tikai sudraba krāsa labāk iet pie sirds
Offline
koni4jo
05. Sep 2015, 16:43 #19119

Kopš: 15. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 4171

Braucu ar: Spāņu Golf un Hūndī...


05 Sep 2015, 16:00:15 bertons rakstīja:


varat saakt dirst, man juusu komentaari ir ljoti ljoti svariigi


Ieliec kādas Juka bildes dienas snapos, šitam ir kaut kāda pod sport stūre, tad moš kaut kāda "paka" arī ir virsū?
Pulkstenis ir ok, pat laiks ir nosakāms
Offline
05. Sep 2015, 16:47 #19120

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Iemaacies Nismo tur no Juka ir tikai nosaukums

[ Šo ziņu laboja bertons, 05 Sep 2015, 16:48:10 ]

Offline
depo
06. Sep 2015, 00:53 #19121

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu

Huawei pulkstenis

:Christmas:

Paskatíjos dažus video youtubē, sieksss Beidzot kautkas normāls/premium segmentam. Cenas protams arī premium.

[ Šo ziņu laboja depo, 06 Sep 2015, 02:28:21 ]

Offline
fcu_deleted
06. Sep 2015, 03:50 #19122

Kopš: 08. May 2009

Ziņojumi: 947

Braucu ar:


06 Sep 2015, 00:53:45 depo rakstīja:
Huawei pulkstenis

:Christmas:

Paskatíjos dažus video youtubē, sieksss Beidzot kautkas normāls/premium segmentam. Cenas protams arī premium.


Ņemsi bez PVN?











Offline
UR
06. Sep 2015, 08:58 #19123

Kopš: 01. Feb 2003

Ziņojumi: 1224

Braucu ar:

Ko varat pateikt par šādu:
LOUIS ERARD 1931 78220AA01.BDC52

Neizdodas atrast normālu aprakstu, ražotāja mājaslapa arī kārtīgi nestrādā. Vispār par šo ražotāju maz kas dzirdēts.

[ Šo ziņu laboja UR, 06 Sep 2015, 08:59:41 ]

Offline
hronists
06. Sep 2015, 09:16 #19124

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


06 Sep 2015, 08:58:40 UR rakstīja:
Ko varat pateikt par šādu:
LOUIS ERARD 1931 78220AA01.BDC52

Neizdodas atrast normālu aprakstu,



ko tieši tu vēlies zināt? normāls mehānisms, safīrs, par cenu neko nezinu.
Offline
Pos1k
06. Sep 2015, 10:42 #19125

Kopš: 27. Mar 2009

Ziņojumi: 34

Braucu ar:

Cien. cilvēki, varbūt kādam ir TISSOT VISODATE? Gribu sev nopirkt, bet Rīgā nekur neatrādu. Pirms sūtīt, vēlos apskatīt/uzmerīt uz rokas. Protams par atlīdzību. PM vai 20 pieci viens pieci 951.
Bilde ieskatam:
Offline
06. Sep 2015, 15:44 #19126

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Offline
walder
06. Sep 2015, 15:50 #19127

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


06 Sep 2015, 10:42:25 Pos1k rakstīja:
Cien. cilvēki, varbūt kādam ir TISSOT VISODATE? Gribu sev nopirkt, bet Rīgā nekur neatrādu. Pirms sūtīt, vēlos apskatīt/uzmerīt uz rokas. Protams par atlīdzību. PM vai 20 pieci viens pieci 951.
Bilde ieskatam:
http://cdn2.jomashop.com/media/catalog/product/...194301105100.jpg

Ir baltais Visodate ar brūnu ādas siksniņu .
Brauc pielaiko, ikdienā esmu Teikā, PM
Offline
06. Sep 2015, 17:02 #19128

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Biturbo diils tikai poweraa. Alles top zustand, rets modelis.



Vintage remeiks.



Ar papiiriem viss okey. 300,- eur

http://www.jurawatches.co.uk/products/tissot-he...301605100-ts-168

[ Šo ziņu laboja bertons, 06 Sep 2015, 17:03:02 ]

Offline
spy
07. Sep 2015, 20:41 #19129

Kopš: 18. Jul 2007

Ziņojumi: 1430

Braucu ar:

Ir kadam Seiko ar FF modu uz tirgosanu?
Offline
FlYiNG
07. Sep 2015, 21:16 #19130

Kopš: 18. Oct 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 2514

Braucu ar:

Spaikam ir.
Offline
CP17
08. Sep 2015, 14:17 #19131

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

Interesants viģiks
https://www.facebook.com/inverse/videos/867590113289437/
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo