| Autors | Ziņojums |
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| 90k |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Normali. Ne parak dargi, ne ari leeti  |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
17 Apr 2015, 13:41:45 AV rakstīja:
Normali. Ne parak dargi, ne ari leeti 
jā, bet man īsti neiepatikās |
Offline | |
|
| Zigulists | |
 Kopš: 24. Feb 2003
Ziņojumi: 1939
Braucu ar: e talonu.
| Piedodiet, ja redzēts, bet man šodien piektdiena.
 Spied "Play", lai skatītos video! |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
17 Apr 2015, 14:09:36 Zigulists rakstīja:
Piedodiet, ja redzēts
:igaunis: |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| |
Offline | |
|
SpOrcMeN  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 34090
Braucu ar: banderautomobili
| vajag armijas vajadzibam kaut kadu aparatu ko ieteiksiet ???
----------------- ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!
|
Offline | |
|
| Arsmens | |
 Kopš: 28. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 13306
Braucu ar: Trim durvīm
|
17 Apr 2015, 17:47:02 VMR rakstīja:
[IMG]http://www.stulbums.com/comics/2015-04-01.png
Labs 
Es īstenībā hronogrāfu mēdzu uzspiest, kad tikšanās tiek norunāta pēc teiksim 1.5h. Tad varu pa laikam iemest aci cik pagājis laiks kopš zvana  |
Offline | |
|
|
|
| crashiks | |
 Kopš: 14. Aug 2006
Ziņojumi: 497
Braucu ar: Accordu
|
17 Apr 2015, 18:12:11 SpOrcMeN rakstīja:
vajag armijas vajadzibam kaut kadu aparatu ko ieteiksiet ???
Es paņēmu Casio G-shock. Bet tev jau vajag ko smalkāku  |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| jā parasti zoļļi izvēlas G shock vai pro trek, usa ar pamatā tos lieto , UK princis liekas dienēja ar CWC lētuci. USA vēl marathon ir populārs. Tas tā kās WUSā manīts par armijniekiem. |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| arnolds bija iecienījis seiko H558 - bet tam cena tagad kosmo. 
[ Šo ziņu laboja oswald, 17 Apr 2015, 18:28:59 ] |
Offline | |
|
SpOrcMeN  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 34090
Braucu ar: banderautomobili
| NEKAD VEL NEESMU LEITOJIS )
----------------- ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!
|
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
|
17 Apr 2015, 18:12:11 SpOrcMeN rakstīja:
vajag armijas vajadzibam kaut kadu aparatu ko ieteiksiet ???
Kko no Victorinox SWISS ARMY  |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| Sporc, tev vajag kārtīgu Švarcenēģera pulksteni 
http://www.ablogtowatch.com/arnold-schwarzenegg...and-debuts-2015/
|
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
|
16 Apr 2015, 17:12:16 VMR rakstīja:
31 Mar 2015, 19:55:44 PG rakstīja:
VMR atsūti pm adresi, nosūtīšu pa pastu, lai ir gaidīšanas prieks pirms atdod bērniem vai māsiņai, no tevis wristshots operāciju zālē  
Ar visu māsiņu fonā! 
ecco tupeles vel butu  |
Offline | |
|
| toyokawa | |
 Kopš: 09. Oct 2009
Ziņojumi: 263
Braucu ar:
| Interesē jauns sieviešu pulkstenis budžetā 50 - 80 EUR. Pasūtīt par vēlu. Ir kādam uz vietas, kas aizķēries. Var ieteikt arī veikalu kur apskatīties.
Paldies jau iepriekš. |
Offline | |
|
|
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
| Sveicināti, ja gadijumā kāds ir bijis pie mums remontēties un ir apmierināts jeb varbūt arī neapmierināts ar mūsu darbu, ieliec savu atsauksmi google mājaslapā.
http://www.watchmaker.lv/
Poweram kā vienmēr atlaide.
https://www.google.lv/webhp?sourceid=chrome-ins...C5%86u%20remonts[ Šo ziņu laboja Stanislavs, 20 Apr 2015, 23:21:00 ] |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| [ Šo ziņu laboja AV, 21 Apr 2015, 15:14:02 ] |
Offline | |
|
| Archie | |
 Kopš: 22. Mar 2011
Ziņojumi: 449
Braucu ar:
|
International watch co
Varbūt ir kāds zinaataajs, kas pateiks aptuveno cenu?[ Šo ziņu laboja Archie, 21 Apr 2015, 23:50:25 ] |
Offline | |
|
| patric | |
 Kopš: 22. Sep 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 3199
Braucu ar:
|
21 Apr 2015, 15:13:17 AV rakstīja:
[IMG]dura[/IMG]
ja nazi tur kā dura tad ne tas vien ir iespējams 
|
Offline | |
|