Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 118 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
hronists
17. Apr 2015, 13:40 #18752

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

90k
Offline
AV
17. Apr 2015, 13:41 #18753

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Normali. Ne parak dargi, ne ari leeti
Offline
hronists
17. Apr 2015, 13:45 #18754

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


17 Apr 2015, 13:41:45 AV rakstīja:
Normali. Ne parak dargi, ne ari leeti


jā, bet man īsti neiepatikās
Offline
Zigulists
17. Apr 2015, 14:09 #18755

Kopš: 24. Feb 2003

Ziņojumi: 1939

Braucu ar: e talonu.

Piedodiet, ja redzēts, bet man šodien piektdiena.
Spied "Play", lai skatītos video!
Offline
hronists
17. Apr 2015, 14:16 #18756

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


17 Apr 2015, 14:09:36 Zigulists rakstīja:
Piedodiet, ja redzēts


:igaunis:
Offline
VMR
17. Apr 2015, 17:47 #18757

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Offline
SpOrcMeN
17. Apr 2015, 18:12 #18758

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

vajag armijas vajadzibam kaut kadu aparatu ko ieteiksiet ???

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
Arsmens
17. Apr 2015, 18:12 #18759

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


17 Apr 2015, 17:47:02 VMR rakstīja:
[IMG]http://www.stulbums.com/comics/2015-04-01.png

Labs
Es īstenībā hronogrāfu mēdzu uzspiest, kad tikšanās tiek norunāta pēc teiksim 1.5h. Tad varu pa laikam iemest aci cik pagājis laiks kopš zvana
Offline
crashiks
17. Apr 2015, 18:22 #18760

Kopš: 14. Aug 2006

Ziņojumi: 497

Braucu ar: Accordu


17 Apr 2015, 18:12:11 SpOrcMeN rakstīja:
vajag armijas vajadzibam kaut kadu aparatu ko ieteiksiet ???

Es paņēmu Casio G-shock. Bet tev jau vajag ko smalkāku
Offline
oswald
17. Apr 2015, 18:25 #18761

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

jā parasti zoļļi izvēlas G shock vai pro trek, usa ar pamatā tos lieto , UK princis liekas dienēja ar CWC lētuci. USA vēl marathon ir populārs. Tas tā kās WUSā manīts par armijniekiem.
Offline
oswald
17. Apr 2015, 18:26 #18762

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

arnolds bija iecienījis seiko H558 - bet tam cena tagad kosmo.

[ Šo ziņu laboja oswald, 17 Apr 2015, 18:28:59 ]

Offline
SpOrcMeN
17. Apr 2015, 18:29 #18763

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

NEKAD VEL NEESMU LEITOJIS )

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
VMR
17. Apr 2015, 18:40 #18764

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu


17 Apr 2015, 18:12:11 SpOrcMeN rakstīja:
vajag armijas vajadzibam kaut kadu aparatu ko ieteiksiet ???

Kko no Victorinox SWISS ARMY
Offline
hronists
17. Apr 2015, 19:08 #18765

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

Sporc, tev vajag kārtīgu Švarcenēģera pulksteni

http://www.ablogtowatch.com/arnold-schwarzenegg...and-debuts-2015/

Offline
18. Apr 2015, 00:01 #18766

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:


16 Apr 2015, 17:12:16 VMR rakstīja:

31 Mar 2015, 19:55:44 PG rakstīja:
VMR atsūti pm adresi, nosūtīšu pa pastu, lai ir gaidīšanas prieks pirms atdod bērniem vai māsiņai, no tevis wristshots operāciju zālē


Ar visu māsiņu fonā!




ecco tupeles vel butu
Offline
toyokawa
20. Apr 2015, 11:03 #18767

Kopš: 09. Oct 2009

Ziņojumi: 263

Braucu ar:

Interesē jauns sieviešu pulkstenis budžetā 50 - 80 EUR. Pasūtīt par vēlu. Ir kādam uz vietas, kas aizķēries. Var ieteikt arī veikalu kur apskatīties.
Paldies jau iepriekš.
Offline
Stanislavs
20. Apr 2015, 23:19 #18768

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:

Sveicināti, ja gadijumā kāds ir bijis pie mums remontēties un ir apmierināts jeb varbūt arī neapmierināts ar mūsu darbu, ieliec savu atsauksmi google mājaslapā.

http://www.watchmaker.lv/

Poweram kā vienmēr atlaide.

https://www.google.lv/webhp?sourceid=chrome-ins...C5%86u%20remonts

[ Šo ziņu laboja Stanislavs, 20 Apr 2015, 23:21:00 ]

Offline
AV
21. Apr 2015, 15:13 #18769

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

[ Šo ziņu laboja AV, 21 Apr 2015, 15:14:02 ]

Offline
Archie
21. Apr 2015, 23:38 #18770

Kopš: 22. Mar 2011

Ziņojumi: 449

Braucu ar:


International watch co

Varbūt ir kāds zinaataajs, kas pateiks aptuveno cenu?

[ Šo ziņu laboja Archie, 21 Apr 2015, 23:50:25 ]

Offline
patric
22. Apr 2015, 00:14 #18771

Kopš: 22. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 3199

Braucu ar:


21 Apr 2015, 15:13:17 AV rakstīja:
[IMG]dura[/IMG]


ja nazi tur kā dura tad ne tas vien ir iespējams
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo