Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 171 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Automobiļu sacensības

Tēma: Rallijs

AutorsZiņojums
Atonioo
Šodien, 15:36 #1861

Kopš: 04. Mar 2010

Ziņojumi: 1660

Braucu ar:


Par ar izdeviigaaku starta vietu knapi apbrauca komandas biedru. Bet jaa, visi teiks ka atkal kaut kas cits patrauceeja nodoklju beerna izpriecaam

Atbildei, nerakstiishu veelreiz gribeesi atradiis ko esmu rakstiijis. Negribeesi ej peerc merchu un uzliec kaadu likmi
Offline
Zalespljavejs
Šodien, 16:44 #1862

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2902

Braucu ar: tautas auto


28 Jun 2026, 01:14:00 @Corey rakstīja:
Kas ar nodoklu naudu? Konkreti var?


Kaut ko miglaini atceros, ka Antonioo norādīja uz to ka Sesku klans esot izshēmojis nodokļu maksātāju naudu caur Tet(iepriekš LMT), lai varētu startēt Rallijā.
Offline

Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo