Tēma: Rallijs
| Autors | Ziņojums |
| Atonioo | | Kopš: 04. Mar 2010
Ziņojumi: 1660
Braucu ar:
|
Par ar izdeviigaaku starta vietu knapi apbrauca komandas biedru. Bet jaa, visi teiks ka atkal kaut kas cits patrauceeja nodoklju beerna izpriecaam 
Atbildei, nerakstiishu veelreiz gribeesi atradiis ko esmu rakstiijis. Negribeesi ej peerc merchu un uzliec kaadu likmi  | Offline | | |
| Zalespljavejs | |  Kopš: 28. Jul 2015
Ziņojumi: 2902
Braucu ar: tautas auto
|
28 Jun 2026, 01:14:00 @Corey rakstīja:
Kas ar nodoklu naudu? Konkreti var? 
Kaut ko miglaini atceros, ka Antonioo norādīja uz to ka Sesku klans esot izshēmojis nodokļu maksātāju naudu caur Tet(iepriekš LMT), lai varētu startēt Rallijā.  | Offline | | |
|
Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo