| Autors | Ziņojums |
| hancels | |
 Kopš: 09. Oct 2011
Ziņojumi: 259
Braucu ar: 92
|
21 Feb 2016, 13:09:38 proTEST rakstīja:
Tēma noteikti jau ir aprunāta.
Lietajiem diskiem ir piķis virsū.
Mēģināju ņemt nost gan ar motora mazgājamo līdzekli, gan ar speciālu tīrītāju priekš piķa noņemšanas, gan ar benzīnu.
Ja kādu pusstundu vienu vietu berž, tad varbūt būs vieta tīra, bet nav man stimuls tik ilgi ņemties gar 1 vietu diskam.
Ir kāds efektīvāks veids kā noņemt to lieko piķi nost?
Nezinu ar kādiem līdzekļiem Tu tur tīri, bet mums ar Wurth piķa noņēmēju nekad nav bijusi problēma, uzpūt, pagaidi un redz jau kā piķis pats tek nost!  |
Offline | |
|
| dzuris | |
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
| Chainas plastalins tev kautko izsaka?  |
Offline | |
|
| igorjok21 | |
Kopš: 19. Mar 2011
Ziņojumi: 1505
Braucu ar: X5
| pastāv cīsiņi priekš E39?
var būt kadam ir...savāktu! |
Offline | |
|
| dzuris | |
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
| No e60 bet vidus japardzen. |
Offline | |
|
| igorjok21 | |
Kopš: 19. Mar 2011
Ziņojumi: 1505
Braucu ar: X5
|
21 Feb 2016, 18:57:51 dzuris rakstīja:
No e60 bet vidus japardzen.
Ok, paldies!
kādam ir lieks cīsiņš no E60?[ Šo ziņu laboja igorjok21, 21 Feb 2016, 19:02:03 ] |
Offline | |
|
dz3333  | |
 Kopš: 22. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 992
Braucu ar: The Ultimate Driving Machine
| Nopirkšu vienu style 23. Vēlams OEM, bet var arī kreiso, zapaskai vajag.
----------------- IN BMW WE TRUST |
Offline | |
|
Garaiss  | |
 Kopš: 10. Apr 2004
Ziņojumi: 11538
Braucu ar:
|
Visi 5 gb 400eur
-----------------
|
Offline | |
|
| kurlis | |
 Kopš: 19. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4243
Braucu ar:
| Visas Style 167 padjobkas vajadzētu aizliegt ar likumu vai arī tolmetā uztaisīt akciju "Meklēšanā/atradējam atlīdzība" |
Offline | |
|
|
|
DFS  | |
 Kopš: 08. Feb 2004
Ziņojumi: 15279
Braucu ar: 979
| vēl joprojām meklēju priekš E61 R18-R19 diskus ar plauktu.PM |
Offline | |
|
| Funstone | |
 Kopš: 20. Jul 2013
Ziņojumi: 11
Braucu ar:
| Vēlos iegādāties C klases merša diskus mazlietotus, jaunus.
Bolt Pattern: 5x112
Offset Range: 28 to 38
Wheel Size Range: 17x7.5 to 20x8.5 |
Offline | |
|
| Sormis | |
 Kopš: 20. Jun 2011
No: Alūksne
Ziņojumi: 1651
Braucu ar: Ziemas sitamo.
| Nopirkšu 2gb lietos diskus priekš e36 vēlams R17 bet var piedāvāt arī citu izmeru (ne mazaku par R16)
Vajag priekš driftvāgena.
Ja super cena, paņemšu visus 4gb.
PM vai 22011060 piedāvājumu ar bildi uz watsup! |
Offline | |
|
| dzuris | |
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
| Kapec ne? Ar riepam un pareiziem platumiem domaju ok. Pie nosacijuma ka nav liki  |
Offline | |
|
| dexter1 | |
 Kopš: 22. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 916
Braucu ar: hvz
| R15 diski bez gumijas- 80E
|
Offline | |
|
artys  | |
 Kopš: 10. May 2008
No: Jēkabpils
Ziņojumi: 11258
Braucu ar: E30 cabrio, E53
| Vajag style 128 r19. PM
----------------- Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas |
Offline | |
|
| z-street | |
 Kopš: 14. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2735
Braucu ar: RR
|
R16 no e39tā ar švakām ziemas riepām 150e
Pm vai 27018100 |
Offline | |
|
| way | |
 Kopš: 06. Jun 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 196
Braucu ar: E53 n62 F07 n57
| Pardodu borbet style 95 r19 diskus ar riepām poweram 350 euro nepiecieshams remonts |
Offline | |
|
|
|
| chaboska | |
 Kopš: 22. Apr 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1354
Braucu ar:
| Piedāvājat 135stilu e46 labā stāvoklī ar gumiju. PM! |
Offline | |
|
MAXixt
| |
 Kopš: 18. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 6596
Braucu ar: M6 f13
| Style 72 8Jx8,5J diski ar vizualiem defektiem, vienam diskam izlauzts robs, var pirkt komplektu, var pa vienam atseviski, cenu piedavajiet pasi, disks ar defektu ir prieksejais 8J, ja kadam bus interese, noteikti vienosimies.
24554754 |
Offline | |
|
| Garozinsh | |
Kopš: 23. Feb 2016
Ziņojumi: 6
Braucu ar: 525i
| Labdien, interese Alpina orģinālie diski uz 4skrūvēm 4x100 r16 vai r17 priekš e30. Piedavājumus pm |
Offline | |
|
| jims | |
 Kopš: 20. Jul 2003
No: Viļāni
Ziņojumi: 1441
Braucu ar: izslēgtu DTC
|
21 Feb 2016, 16:28:35 kurlis rakstīja:
21 Feb 2016, 15:26:57 freimo rakstīja:
21 Feb 2016, 13:09:38 proTEST rakstīja:
Tēma noteikti jau ir aprunāta.
Lietajiem diskiem ir piķis virsū.
Mēģināju ņemt nost gan ar motora mazgājamo līdzekli, gan ar speciālu tīrītāju priekš piķa noņemšanas, gan ar benzīnu.
Ja kādu pusstundu vienu vietu berž, tad varbūt būs vieta tīra, bet nav man stimuls tik ilgi ņemties gar 1 vietu diskam.
Ir kāds efektīvāks veids kā noņemt to lieko piķi nost?
Palīdzēs
IronX esot laba štelle, tikai pašam nav sanācis pamēģināt 
Pēdējā laikā lietoju Wurth produktus un ar visu dikti apmierināts. Rozā wurth tīrītājs tāds vieglāks, var gadīties, ka visu neizņems, taču viņiem ir vēl niknāks un ķīmiskāks produkts, kurš smird galīgi dulli, ar kailām rokām čamdīt un par 30 sek ilgāk uz diska turēt neesot vēlams. Tas gan mani ir izručijis visos gadījumos 
kādu ķīmiju variet ieteikt priekš pulētiem plauktiem?? |
Offline | |
|