| Autors | Ziņojums |
Smalkais
| |
 Kopš: 07. Jan 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 762
Braucu ar: BMW
|
07 Feb 2016, 00:24:42 wanksta rakstīja:
06 Feb 2016, 21:53:24 Aigis rakstīja:
Tīri intereses pēc, pilns ss.lv stāv ar jauniem diskiem, komplekts 400eur r17, cik slikti tur ir?
Ir pirkts, braukts, nekādu problēmu, vēl tikko jaunas R20 oem replikas paņēmu pa 700e.
Nevaru arī piekrist, ka baigi tur kaut kas locītos, jāvalcē katru mēnesi utt. 
Uzliec uz Svariem savas replikas,un saliidzini ar OEM,buusi shokkaa!! Pluss paarbrauc pari dzelzcelja paarbrauktuvei,un vari braukt pa taisno metinaat plaisas!!
Ps.
Neesmu redzeejis neviennas Replicas kuras peec izskata nevaraeetu atshkjirt no OEM![ Šo ziņu laboja Smalkais, 07 Feb 2016, 17:11:22 ] |
Offline | |
|
| Dece | |
 Kopš: 05. Sep 2014
Ziņojumi: 85
Braucu ar:
| Nopirkšu diskus R18 vai R19 5x112 ar centru 66.6 vai lielāku
|
Offline | |
|
| GRIFEL | |
 Kopš: 15. Oct 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 461
Braucu ar: e28
|
07 Feb 2016, 17:09:15 Smalkais rakstīja:
07 Feb 2016, 00:24:42 wanksta rakstīja:
06 Feb 2016, 21:53:24 Aigis rakstīja:
Tīri intereses pēc, pilns ss.lv stāv ar jauniem diskiem, komplekts 400eur r17, cik slikti tur ir?
Ir pirkts, braukts, nekādu problēmu, vēl tikko jaunas R20 oem replikas paņēmu pa 700e.
Nevaru arī piekrist, ka baigi tur kaut kas locītos, jāvalcē katru mēnesi utt. 
Uzliec uz Svariem savas replikas,un saliidzini ar OEM,buusi shokkaa!! Pluss paarbrauc pari dzelzcelja paarbrauktuvei,un vari braukt pa taisno metinaat plaisas!!
Ps.
Neesmu redzeejis neviennas Replicas kuras peec izskata nevaraeetu atshkjirt no OEM!
labak vienu reizi paradit...
|
Offline | |
|
| HILUX | |
Kopš: 12. Jan 2015
Ziņojumi: 32
Braucu ar:
| Interesē toyota LC120, OEM r17 lieto disku centra vāciņi visi četri.PM |
Offline | |
|
| varonis | |
 Kopš: 05. Jul 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1276
Braucu ar: Volvo s90
| Meklēju style 32 R17 divus disku centriņus, varbūt kāds tirgo vai zin kur iegādāties.
[ Šo ziņu laboja varonis, 07 Feb 2016, 20:35:35 ] |
Offline | |
|
| dzuris | |
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
| Etk.lv |
Offline | |
|
Smalkais
| |
 Kopš: 07. Jan 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 762
Braucu ar: BMW
|
07 Feb 2016, 18:19:41 GRIFEL rakstīja:
07 Feb 2016, 17:09:15 Smalkais rakstīja:
07 Feb 2016, 00:24:42 wanksta rakstīja:
06 Feb 2016, 21:53:24 Aigis rakstīja:
Tīri intereses pēc, pilns ss.lv stāv ar jauniem diskiem, komplekts 400eur r17, cik slikti tur ir?
Ir pirkts, braukts, nekādu problēmu, vēl tikko jaunas R20 oem replikas paņēmu pa 700e.
Nevaru arī piekrist, ka baigi tur kaut kas locītos, jāvalcē katru mēnesi utt. 
Uzliec uz Svariem savas replikas,un saliidzini ar OEM,buusi shokkaa!! Pluss paarbrauc pari dzelzcelja paarbrauktuvei,un vari braukt pa taisno metinaat plaisas!!
Ps.
Neesmu redzeejis neviennas Replicas kuras peec izskata nevaraeetu atshkjirt no OEM!
labak vienu reizi paradit...
 |
Offline | |
|
| Jurbans22 | |
 Kopš: 30. Oct 2008
No: Jelgava
Ziņojumi: 515
Braucu ar: adidas
| intrese diski r19 r20 uz e klasi 5*112 var but ar defektiem |
Offline | |
|
|
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
|
07 Feb 2016, 17:09:15 Smalkais rakstīja:
Uzliec uz Svariem savas replikas,un saliidzini ar OEM,buusi shokkaa!! Pluss paarbrauc pari dzelzcelja paarbrauktuvei,un vari braukt pa taisno metinaat plaisas!!
Par parbraukuveem tukša pļūtīšana
A svariem, kas tur ir? |
Offline | |
|
Smalkais
| |
 Kopš: 07. Jan 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 762
Braucu ar: BMW
|
07 Feb 2016, 22:20:05 wanksta rakstīja:
07 Feb 2016, 17:09:15 Smalkais rakstīja:
Uzliec uz Svariem savas replikas,un saliidzini ar OEM,buusi shokkaa!! Pluss paarbrauc pari dzelzcelja paarbrauktuvei,un vari braukt pa taisno metinaat plaisas!!
Par parbraukuveem tukša pļūtīšana
A svariem, kas tur ir?
Replicas ir: smagi,neizsturiigi,un nekvalitativi diski - izskataas
Pastiprinaati bojaa ritosho,gultnjus utt..[ Šo ziņu laboja Smalkais, 07 Feb 2016, 23:07:56 ] |
Offline | |
|
Smalkais
| |
 Kopš: 07. Jan 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 762
Braucu ar: BMW
|
06 Feb 2016, 22:46:49 PAKLAVS rakstīja:
06 Feb 2016, 21:53:24 Aigis rakstīja:
Tīri intereses pēc, pilns ss.lv stāv ar jauniem diskiem, komplekts 400eur r17, cik slikti tur ir?
Replika paliek replika. Pats neesmu pārbaudījis, bet ir dzirdēti un redzēti visādi brīnumi.
To var pielīdzināt raķetes pulēšanai publiskā vietā. Negribi taču tā.
https://www.google.lv/search?q=dont+use+replica...eplica+rims+fail
http://www.ebay.com/gds/The-truth-about-replica...007814191/g.html
Preciizi!! [ Šo ziņu laboja Smalkais, 07 Feb 2016, 23:14:23 ] |
Offline | |
|
| Elwiz | |
 Kopš: 27. Oct 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 447
Braucu ar: gludekli
| Interesē
Rondell 0021
Jo mazāks ET, jo labāk. 
[ Šo ziņu laboja Elwiz, 10 Feb 2016, 14:03:14 ] |
Offline | |
|
| wanksta | |
 Kopš: 05. Jun 2012
Ziņojumi: 7872
Braucu ar:
|
07 Feb 2016, 23:05:14 Smalkais rakstīja:
Pastiprinaati bojaa ritosho,gultnjus utt..
Varētu par šo sīkāk? |
Offline | |
|
| cedgars | |
 Kopš: 25. Mar 2009
No: Smiltene
Ziņojumi: 541
Braucu ar:
| Interesē R17 vai R18 diski ar skrūvju attālumiem 5x114.3mm. Var piedāvāt gan bez riepām, gan ar riepām. |
Offline | |
|
DFS  | |
 Kopš: 08. Feb 2004
Ziņojumi: 15279
Braucu ar: 979
| meklēju R19 lietos diskus ar riepām priekš BMW E61. PM  |
Offline | |
|
Smalkais
| |
 Kopš: 07. Jan 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 762
Braucu ar: BMW
|
07 Feb 2016, 23:24:12 wanksta rakstīja:
07 Feb 2016, 23:05:14 Smalkais rakstīja:
Pastiprinaati bojaa ritosho,gultnjus utt..
Varētu par šo sīkāk?
BMW OEM diski,piemeeram R21 Style 215 sver 17.3 Kg. gabalaa, bet replikas ~22 Kg. kaa rezultaataa rati pa bedreem dauza pastiprinaati ritosho,attieciigi slodze gultnjiem amiishiem utt..Liidziigs efekts ir ar Flanchiem - Tas pats ar kjiinas riepaam,smagas neizsturiigas,nekvalitatiivas![ Šo ziņu laboja Smalkais, 08 Feb 2016, 00:04:37 ] |
Offline | |
|
|
|
| Dece | |
 Kopš: 05. Sep 2014
Ziņojumi: 85
Braucu ar:
|
07 Feb 2016, 23:05:14 Smalkais rakstīja:
07 Feb 2016, 22:20:05 wanksta rakstīja:
07 Feb 2016, 17:09:15 Smalkais rakstīja:
Uzliec uz Svariem savas replikas,un saliidzini ar OEM,buusi shokkaa!! Pluss paarbrauc pari dzelzcelja paarbrauktuvei,un vari braukt pa taisno metinaat plaisas!!
Par parbraukuveem tukša pļūtīšana
A svariem, kas tur ir?
Replicas ir: smagi,neizsturiigi,un nekvalitativi diski - izskataas
Pastiprinaati bojaa ritosho,gultnjus utt..
ko tu te pļūtī jēlu! smagi,neizturīgi vēl ok. Kādā veidā,tad bojā ritošo un vēl jo vairāk gultņus? |
Offline | |
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
| Aj da sūds tas viss ir, ja cilvēks āpsis tad viš pat oemu nošķils tur kur replikai nekas nenotiktu pietam nafig kkādu repliku metināt vai ko, viņu pa 150 vai cik tur eirām var jaunu paņemt jebkurā brīdī domā tie visi F01 uz melnām alpinām ar oemiem brauc? nu es ļoti šaubos |
Offline | |
|
| bubuliss | |
 Kopš: 07. Sep 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 48
Braucu ar: E61
| Pērku disku komplektu style 135 (paredzēti likt uz E61), bilde ieskatam
Piedāvājums PM
[ Šo ziņu laboja bubuliss, 09 Feb 2016, 10:47:44 ] |
Offline | |
|
| skiriis | |
Kopš: 30. Dec 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 32
Braucu ar: e34 / e53
| Joprojām aktuāli, iegādāšos style 32 R17
vai arī kaut ko labu priekš e34.
gaidu piedāvājumus
|
Offline | |
|