Online

Pašreiz BMWPower skatās 161 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
Smalkais
07. Feb 2016, 17:09 #17861

Kopš: 07. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 762

Braucu ar: BMW


07 Feb 2016, 00:24:42 wanksta rakstīja:

06 Feb 2016, 21:53:24 Aigis rakstīja:
Tīri intereses pēc, pilns ss.lv stāv ar jauniem diskiem, komplekts 400eur r17, cik slikti tur ir?


Ir pirkts, braukts, nekādu problēmu, vēl tikko jaunas R20 oem replikas paņēmu pa 700e.
Nevaru arī piekrist, ka baigi tur kaut kas locītos, jāvalcē katru mēnesi utt.


Uzliec uz Svariem savas replikas,un saliidzini ar OEM,buusi shokkaa!! Pluss paarbrauc pari dzelzcelja paarbrauktuvei,un vari braukt pa taisno metinaat plaisas!!

Ps.

Neesmu redzeejis neviennas Replicas kuras peec izskata nevaraeetu atshkjirt no OEM!

[ Šo ziņu laboja Smalkais, 07 Feb 2016, 17:11:22 ]

Offline
Dece
07. Feb 2016, 18:12 #17862

Kopš: 05. Sep 2014

Ziņojumi: 85

Braucu ar:

Nopirkšu diskus R18 vai R19 5x112 ar centru 66.6 vai lielāku
Offline
GRIFEL
07. Feb 2016, 18:19 #17863

Kopš: 15. Oct 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 461

Braucu ar: e28


07 Feb 2016, 17:09:15 Smalkais rakstīja:

07 Feb 2016, 00:24:42 wanksta rakstīja:

06 Feb 2016, 21:53:24 Aigis rakstīja:
Tīri intereses pēc, pilns ss.lv stāv ar jauniem diskiem, komplekts 400eur r17, cik slikti tur ir?


Ir pirkts, braukts, nekādu problēmu, vēl tikko jaunas R20 oem replikas paņēmu pa 700e.
Nevaru arī piekrist, ka baigi tur kaut kas locītos, jāvalcē katru mēnesi utt.


Uzliec uz Svariem savas replikas,un saliidzini ar OEM,buusi shokkaa!! Pluss paarbrauc pari dzelzcelja paarbrauktuvei,un vari braukt pa taisno metinaat plaisas!!

Ps.

Neesmu redzeejis neviennas Replicas kuras peec izskata nevaraeetu atshkjirt no OEM!

labak vienu reizi paradit...
Offline
HILUX
07. Feb 2016, 19:29 #17864

Kopš: 12. Jan 2015

Ziņojumi: 32

Braucu ar:

Interesē toyota LC120, OEM r17 lieto disku centra vāciņi visi četri.PM
Offline
varonis
07. Feb 2016, 20:34 #17865

Kopš: 05. Jul 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1276

Braucu ar: Volvo s90

Meklēju style 32 R17 divus disku centriņus, varbūt kāds tirgo vai zin kur iegādāties.

[ Šo ziņu laboja varonis, 07 Feb 2016, 20:35:35 ]

Offline
dzuris
07. Feb 2016, 20:36 #17866

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:

Etk.lv
Offline
Smalkais
07. Feb 2016, 20:47 #17867

Kopš: 07. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 762

Braucu ar: BMW


07 Feb 2016, 18:19:41 GRIFEL rakstīja:

07 Feb 2016, 17:09:15 Smalkais rakstīja:

07 Feb 2016, 00:24:42 wanksta rakstīja:

06 Feb 2016, 21:53:24 Aigis rakstīja:
Tīri intereses pēc, pilns ss.lv stāv ar jauniem diskiem, komplekts 400eur r17, cik slikti tur ir?


Ir pirkts, braukts, nekādu problēmu, vēl tikko jaunas R20 oem replikas paņēmu pa 700e.
Nevaru arī piekrist, ka baigi tur kaut kas locītos, jāvalcē katru mēnesi utt.


Uzliec uz Svariem savas replikas,un saliidzini ar OEM,buusi shokkaa!! Pluss paarbrauc pari dzelzcelja paarbrauktuvei,un vari braukt pa taisno metinaat plaisas!!

Ps.

Neesmu redzeejis neviennas Replicas kuras peec izskata nevaraeetu atshkjirt no OEM!

labak vienu reizi paradit...



Offline
Jurbans22
07. Feb 2016, 22:18 #17868

Kopš: 30. Oct 2008

No: Jelgava

Ziņojumi: 515

Braucu ar: adidas

intrese diski r19 r20 uz e klasi 5*112 var but ar defektiem
Offline
wanksta
07. Feb 2016, 22:20 #17869

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:


07 Feb 2016, 17:09:15 Smalkais rakstīja:
Uzliec uz Svariem savas replikas,un saliidzini ar OEM,buusi shokkaa!! Pluss paarbrauc pari dzelzcelja paarbrauktuvei,un vari braukt pa taisno metinaat plaisas!!


Par parbraukuveem tukša pļūtīšana
A svariem, kas tur ir?
Offline
Smalkais
07. Feb 2016, 23:05 #17870

Kopš: 07. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 762

Braucu ar: BMW


07 Feb 2016, 22:20:05 wanksta rakstīja:

07 Feb 2016, 17:09:15 Smalkais rakstīja:
Uzliec uz Svariem savas replikas,un saliidzini ar OEM,buusi shokkaa!! Pluss paarbrauc pari dzelzcelja paarbrauktuvei,un vari braukt pa taisno metinaat plaisas!!


Par parbraukuveem tukša pļūtīšana
A svariem, kas tur ir?


Replicas ir: smagi,neizsturiigi,un nekvalitativi diski - izskataas
Pastiprinaati bojaa ritosho,gultnjus utt..

[ Šo ziņu laboja Smalkais, 07 Feb 2016, 23:07:56 ]

Offline
Smalkais
07. Feb 2016, 23:14 #17871

Kopš: 07. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 762

Braucu ar: BMW


06 Feb 2016, 22:46:49 PAKLAVS rakstīja:

06 Feb 2016, 21:53:24 Aigis rakstīja:
Tīri intereses pēc, pilns ss.lv stāv ar jauniem diskiem, komplekts 400eur r17, cik slikti tur ir?

Replika paliek replika. Pats neesmu pārbaudījis, bet ir dzirdēti un redzēti visādi brīnumi.
To var pielīdzināt raķetes pulēšanai publiskā vietā. Negribi taču tā.
https://www.google.lv/search?q=dont+use+replica...eplica+rims+fail

http://www.ebay.com/gds/The-truth-about-replica...007814191/g.html


Preciizi!!

[ Šo ziņu laboja Smalkais, 07 Feb 2016, 23:14:23 ]

Offline
Elwiz
07. Feb 2016, 23:22 #17872

Kopš: 27. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 447

Braucu ar: gludekli

Interesē

Rondell 0021
Jo mazāks ET, jo labāk.

[ Šo ziņu laboja Elwiz, 10 Feb 2016, 14:03:14 ]

Offline
wanksta
07. Feb 2016, 23:24 #17873

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:


07 Feb 2016, 23:05:14 Smalkais rakstīja:
Pastiprinaati bojaa ritosho,gultnjus utt..


Varētu par šo sīkāk?
Offline
cedgars
07. Feb 2016, 23:24 #17874

Kopš: 25. Mar 2009

No: Smiltene

Ziņojumi: 541

Braucu ar:

Interesē R17 vai R18 diski ar skrūvju attālumiem 5x114.3mm. Var piedāvāt gan bez riepām, gan ar riepām.
Offline
DFS
07. Feb 2016, 23:30 #17875

Kopš: 08. Feb 2004

Ziņojumi: 15279

Braucu ar: 979

meklēju R19 lietos diskus ar riepām priekš BMW E61. PM
Offline
Smalkais
07. Feb 2016, 23:33 #17876

Kopš: 07. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 762

Braucu ar: BMW


07 Feb 2016, 23:24:12 wanksta rakstīja:

07 Feb 2016, 23:05:14 Smalkais rakstīja:
Pastiprinaati bojaa ritosho,gultnjus utt..


Varētu par šo sīkāk?


BMW OEM diski,piemeeram R21 Style 215 sver 17.3 Kg. gabalaa, bet replikas ~22 Kg. kaa rezultaataa rati pa bedreem dauza pastiprinaati ritosho,attieciigi slodze gultnjiem amiishiem utt..Liidziigs efekts ir ar Flanchiem - Tas pats ar kjiinas riepaam,smagas neizsturiigas,nekvalitatiivas!

[ Šo ziņu laboja Smalkais, 08 Feb 2016, 00:04:37 ]

Offline
Dece
08. Feb 2016, 00:08 #17877

Kopš: 05. Sep 2014

Ziņojumi: 85

Braucu ar:


07 Feb 2016, 23:05:14 Smalkais rakstīja:

07 Feb 2016, 22:20:05 wanksta rakstīja:

07 Feb 2016, 17:09:15 Smalkais rakstīja:
Uzliec uz Svariem savas replikas,un saliidzini ar OEM,buusi shokkaa!! Pluss paarbrauc pari dzelzcelja paarbrauktuvei,un vari braukt pa taisno metinaat plaisas!!


Par parbraukuveem tukša pļūtīšana
A svariem, kas tur ir?


Replicas ir: smagi,neizsturiigi,un nekvalitativi diski - izskataas
Pastiprinaati bojaa ritosho,gultnjus utt..

ko tu te pļūtī jēlu! smagi,neizturīgi vēl ok. Kādā veidā,tad bojā ritošo un vēl jo vairāk gultņus?
Offline
Fashion
08. Feb 2016, 00:16 #17878

Kopš: 06. Jun 2007

Ziņojumi: 15052

Braucu ar:

Aj da sūds tas viss ir, ja cilvēks āpsis tad viš pat oemu nošķils tur kur replikai nekas nenotiktu pietam nafig kkādu repliku metināt vai ko, viņu pa 150 vai cik tur eirām var jaunu paņemt jebkurā brīdī domā tie visi F01 uz melnām alpinām ar oemiem brauc? nu es ļoti šaubos
Offline
bubuliss
08. Feb 2016, 09:15 #17879

Kopš: 07. Sep 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 48

Braucu ar: E61

Pērku disku komplektu style 135 (paredzēti likt uz E61), bilde ieskatam


Piedāvājums PM

[ Šo ziņu laboja bubuliss, 09 Feb 2016, 10:47:44 ]

Offline
skiriis
08. Feb 2016, 09:58 #17880

Kopš: 30. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 32

Braucu ar: e34 / e53

Joprojām aktuāli, iegādāšos style 32 R17

vai arī kaut ko labu priekš e34.

gaidu piedāvājumus
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo