Online

Pašreiz BMWPower skatās 123 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
mixons
10. Feb 2014, 19:46 #17801

Kopš: 30. Aug 2013

Ziņojumi: 13

Braucu ar:

Pārdošanā m60b40

Izjauktā veidā.

Bloks honēts (dārgais)
Galvas portētas, slīpēta, slīpētas vārstu sēdvietas.
kloķene nobalansēta un atjaunota.


Lai pielaistu vajadzēs iegādāties gredzenus, blīves blīvslēgus, šāles.

nāk līdzi viss kas ap motoru. (bez kārbas, izplūdes kolektora)

Runājami 900Eur.... Pm
Offline
wanksta
10. Feb 2014, 19:54 #17802

Kopš: 05. Jun 2012

Ziņojumi: 7872

Braucu ar:

Pārdodu divus OEM E38/E39 lielos (robotu) spoguļu stikliņus, apsildāmi, 30eur par abiem.
Online
AV89
10. Feb 2014, 20:11 #17803

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā


09 Feb 2014, 18:34:12 AV89 rakstīja:
Pārdodu 94g e34 2.5 vanos motoru ar 3 paaudzes gāzes iekārtu! Sajūgs slīd, bet var notestēt, motors labs. Ar kārbu, gāzes iekārtu (bez balona), starteri, ģeneratoru 350eināri. Atrodas Latgalē, par piegādi kko varbūt ar varētu vienoties..

up!
teorētiski pieejamas visas detaļas..
Offline
marihuans
10. Feb 2014, 20:44 #17804

Kopš: 29. Mar 2005

Ziņojumi: 23186

Braucu ar: 4 x 666

pieejams pelēks E39 touringa ādas salons,ir pasēdēts,bet nekas traks. ar durvju apdarēm cena 70eiro visam.

-----------------
T: 203-65-203
Offline
duzis89
10. Feb 2014, 20:54 #17805

Kopš: 29. Sep 2013

Ziņojumi: 414

Braucu ar: 318i

Pardodu detalas no E34 525 TDS m51 92gads
visas detalas
Loti labs suknis 995
turbina
starters
generators
durvis, bampers
utt..
Loti labas cenas
Offline
imisy
10. Feb 2014, 21:00 #17806

Kopš: 10. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 346

Braucu ar: e30

peerku
Nopirksu e36 bloki lielaja korpusaa
28888266
Offline
Bez_Ieksam
10. Feb 2014, 21:12 #17807

Kopš: 27. Jul 2009

Ziņojumi: 137

Braucu ar: Jūtām

Pardodu.
BMW e36 detalas. garazas tirisana.
Sedana bagaznieks , balts bez rusas.
Sedana durvis sarkana toni bez rusas.(labas puses)
Viss no 2.0 bez vanosa dzineja.
starteris , ellas suknis , vadi utt.
OBC 6pogu , izputejs visa garuma.
cenas jusu pm. atrodas talsos.

[ Šo ziņu laboja Bez_Ieksam, 10 Feb 2014, 21:14:26 ]

Offline
Orionz
10. Feb 2014, 21:35 #17808

Kopš: 09. May 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 276

Braucu ar: dažādiem BMW

Par sakarīgu ciparu iegādāšos M20b25 vai M50b25 .Vajadzīgs pilnā komplektā , vēlams, lai vēl var iedarbināt.
Offline
andzhi
10. Feb 2014, 21:38 #17809

Kopš: 09. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 825

Braucu ar:

perku sajuga disku (var beigto, par attiecigu naudu)
ar smalkam slicem
bilde ieskatam

var ari piedavat ar visu sparratu un kurvi

ka ari kulisi, velams no 330 6gang, bet deres ari lidziga no k-ka cita

[ Šo ziņu laboja andzhi, 10 Feb 2014, 21:53:25 ]

Offline
Tomaass
10. Feb 2014, 21:41 #17810

Kopš: 15. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 500

Braucu ar: BMW


10 Feb 2014, 21:35:00 Orionz rakstīja:
Par sakarīgu ciparu iegādāšos M20b25 vai M50b25 .Vajadzīgs pilnā komplektā , vēlams, lai vēl var iedarbināt.


M50B25 no E34, bez vanos. 350 Eiro. Pilns komplekts. Var patestet, stav masinaa.
Offline
janzi
10. Feb 2014, 21:44 #17811

Kopš: 30. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: D Power

Varbūt kādam interesē - kaut kāda telefona sistēma izņemta no E36
Vai strādā un ir visas sastāvdaļas - nezinu!
Cenu piedāvajat paši!
Varu iemainīt pret kādu mobilo telefonu!
PM

[ Šo ziņu laboja janzi, 10 Feb 2014, 22:01:33 ]

Offline
e36powers
10. Feb 2014, 22:05 #17812

Kopš: 11. Dec 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 810

Braucu ar: 192hp

Mekleju kalpaki uz E34/E36 r15
Un moldingu no durvim labaja puse E34
Offline
Locis
10. Feb 2014, 22:05 #17813

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu


05 Feb 2014, 23:01:57 Locis rakstīja:

04 Feb 2014, 19:22:20 Locis rakstīja:
Jauna Osram D2S spuldze iepakojumā 45eur. Var arī otru sagādāt.
Pm vai 26548865


3dien uz Rīgu varu nogādāt.
Varu vēl kaut ko no jaunām daļām sagādāt. pm
Offline
evertss
10. Feb 2014, 22:08 #17814

Kopš: 13. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 343

Braucu ar: EVO TME , E36, STI

Nopirkšu E36 kupejas
1)pr. lukturus (tādus lai var skati iziet)
2)Lielā reduktora alum. vāku , vai visu reduktoru , ja nav baigi dārgs (attiecības pofig)
3)M3 S50B32 dzinēju , vai pat pat visu auto - angļu , vai ar defektu.
PM vai 2 9207871
Offline
TP
10. Feb 2014, 22:09 #17815

Kopš: 18. Jul 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4047

Braucu ar: e36 323ti e46 318i

vajag vienu xenona bloku
Offline
Peecis
10. Feb 2014, 22:31 #17816

Kopš: 27. Jan 2003

No: Aizkraukle

Ziņojumi: 2318

Braucu ar: 02’ 530dA M Touring Individual Messing, A8 D2 4.2q un Passat B5 Variant TDI

Pērku e39 pirmsfacelift parkingu bloku (ar 2 štekeriem, tikai aizmugurējie parkingi). Der arī no e46. Detaļas kods 66209129815
Offline
Anriinii
10. Feb 2014, 22:39 #17817

Kopš: 19. Jul 2008

Ziņojumi: 145

Braucu ar:

Mekleju e46 320d facelift Katalizatoru.
Offline
susurs
10. Feb 2014, 22:53 #17818

Kopš: 14. Dec 2006

No: Cēsis

Ziņojumi: 64

Braucu ar: e30-e34-e36

STEIDZAMI!!!
Perku m20b25 vai m20b27 motora bloku. 22443090
Offline
GRIFEL
10. Feb 2014, 22:55 #17819

Kopš: 15. Oct 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 461

Braucu ar: e28

Varbut kadam ir uz pardosanu aizmugurejas regulejamas apaksejas sviras no BMW e36??? Vai ka vini pareizi saucas nezinu...

[ Šo ziņu laboja GRIFEL, 10 Feb 2014, 22:58:28 ]

Offline
r18
10. Feb 2014, 22:58 #17820

Kopš: 02. Feb 2008

Ziņojumi: 129

Braucu ar: 740d

nopirksu m62b44 bez vanos dzineju ,pm
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo