| Autors | Ziņojums |
| LT7 | |
Kopš: 18. Sep 2013
Ziņojumi: 106
Braucu ar:
| Varbut ir kads kas grib samainit manus style83 diskus
pret style33 diskiem?
|
Offline | |
|
| kiril726 | |
Kopš: 19. Mar 2014
Ziņojumi: 102
Braucu ar:
|
21 Jan 2016, 14:19:06 kiril726 rakstīja:
Mekleju bbs rc040 divdaļigus diskus.
r17 7.5j et41
->PM
Aktuali |
Offline | |
|
| arvidos | |
Kopš: 03. Sep 2015
Ziņojumi: 172
Braucu ar:
| Pardodu style 60 diskus ar ziemas riepam michelin 8mm atlikums.28454454 |
Offline | |
|
| Icikinsh | |
 Kopš: 16. Aug 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1426
Braucu ar: A;B Kategoriju
| Nopirkšu 1 vai 2 (bijusi kā rezerves riteni or smth)
Style5 (BBS) R15 4x100 no e30
Piedāvājumus PM!  |
Offline | |
|
| gaucho30 | |
 Kopš: 31. Jan 2016
No: Jelgava
Ziņojumi: 7
Braucu ar:
| Nopirkšu R18 ,kas derētu e46, piedāvājumus ar bildēm un cenām PM. |
Offline | |
|
| AnTraX | |
 Kopš: 17. Apr 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 34
Braucu ar: 1.9TDI
| Ir šādi diski. Oriģinālie BMW 2008. gada ražojums. Stāvēja uz E60 kā vasaras diski.
Par cenu nezinu. Piedāvājat PM.[ Šo ziņu laboja AnTraX, 31 Jan 2016, 21:56:20 ] |
Offline | |
|
| Asch | |
Kopš: 29. Jan 2007
Ziņojumi: 4536
Braucu ar:
| Interese style 132, ar vasaras riepam. PM |
Offline | |
|
| z-street | |
 Kopš: 14. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2735
Braucu ar: RR
| Style 32 r17 no e39 laikam 8J 50e
PM vai 27018100 |
Offline | |
|
|
|
imisy
| |
 Kopš: 10. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 346
Braucu ar: e30
| 2diski r16.5 staveja uz e28 lidzigi style 5 diskiem. 20e abi |
Offline | |
|
| TheRad1ks | |
 Kopš: 21. Jul 2014
No: Tukums
Ziņojumi: 6
Braucu ar: E39
| Pārdodas r19 der uz e46 diski pilnība jauni 9,5j
cenu piedāvājiet PM
Var piedāvāt maiņu tikai ne mazākus par r18.
https://failiem.lv/u/dq7sfdjq#_
[ Šo ziņu laboja TheRad1ks, 02 Feb 2016, 17:05:35 ] |
Offline | |
|
| 999 | |
Kopš: 29. Aug 2013
Ziņojumi: 150
Braucu ar:
|
28 Jan 2016, 22:33:01 999 rakstīja:
Pārdod Beyern Mesh 5x120, 17", 8J, ET40.
SS.LV
[url=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=5nzdzpfgjcn1ggn3bzx.jpg][/url]
[url=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=4ypnxxhrm9uqrd7y411.jpg][/url]
400EUR PM!
UP! 350 EUR |
Offline | |
|
| HORNET | |
Kopš: 11. May 2015
Ziņojumi: 54
Braucu ar: BMW
| Piedāvājiet R18 vai R19 diskus prekš BMW E39!
Piedāvājumus ar cenām PM. |
Offline | |
|
| Edziic89 | |
Kopš: 16. Sep 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 40
Braucu ar: E38 740
| Mainu savus R18 Style 123 diskis ar ziemas riepam 235/50 5-6mm, pret R19 diskiem ar ziemas vai vasaras riepam. Var ar manu piemaksu. 
http://www.bmwstylewheels.com/bmw/123
Piedavajums PM |
Offline | |
|
| fleix | |
 Kopš: 27. Jun 2006
Ziņojumi: 8379
Braucu ar: 22
| Nopirkšu style 434 vai style 312 diskus. Der arī nepilni komplekti. |
Offline | |
|
| cliors | |
Kopš: 22. Oct 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 116
Braucu ar: GF8
| Pārdodu X5 snowflake diski(style 63), 4gab, nesamīcīti, nemetināti, nemet neko, bet vietām saskrāpēti gan. Cena 150e Platums 2gab 9J, otriem 10J.
Ja vēlies redzēt kā izskatās uz Audi A4 B7, dod ziņu, ir bildes.
Oriģināli atrodas Ogrē, bet katru dienu nēsājos uz Rīgu, nekādu problēmu satikties Rīgā.
Saziņa: PM, wacaps[ Šo ziņu laboja cliors, 01 Feb 2016, 18:55:53 ] |
Offline | |
|
| Sprogjis92 | |
 Kopš: 03. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 82
Braucu ar: E60 530i / UAZ 469
| Pārdodu oriģinālus dažādu platumu R18 Style 32, (8j/et20 un 9j/et22) ar "lielo plauktu". Diski no 7er, bet centri izvirpoti lai derētu e39 (74.1mm).
Ir braucamas riepas 225/40 priekša un 255/35 aizmugure. Kā arī 2 gab flanči uz 20mm.
Par visu kopā EUR 320.
Atsevišķi pērkot tikai diskus par ciparu vienosimies.
+371 25716803, Rīga, Rīgas raj.
[ Šo ziņu laboja Sprogjis92, 01 Feb 2016, 20:55:07 ] |
Offline | |
|
|
|
| Robercz | |
 Kopš: 27. Jan 2012
No: Jūrmala
Ziņojumi: 567
Braucu ar: 4
| Kāda būtu adekvāta cena par style 132 r19 (no e53 fl) ar labām riepām? Taisni, apaļi, krāsojami. [ Šo ziņu laboja Robercz, 01 Feb 2016, 22:43:42 ] |
Offline | |
|
| TheRad1ks | |
 Kopš: 21. Jul 2014
No: Tukums
Ziņojumi: 6
Braucu ar: E39
| Pārdodu BBS RC302 R17 8,5j
Cena PM
Var piedāvāt maiņu.
[ Šo ziņu laboja TheRad1ks, 02 Feb 2016, 17:06:16 ] |
Offline | |
|
| Rolands_KIRSS | |
 Kopš: 27. Mar 2015
Ziņojumi: 10
Braucu ar:
| Meklēju smukus un labus 16" diskus žurkai, piedāvājumus PM  |
Offline | |
|
Kaross  | |
 Kopš: 21. Oct 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4555
Braucu ar: 540ix G31 B58, Audi 200 20VT, Audi 100 20VT, 344K V8, Ducati Monster, Audi V8 4.2
| Pērku BBS LM 5x112.
----------------- Individuāls CHIPTUNING, diagnostika un citi nestandarta darbi.
http://www.kaross-chip.lv
http://www.chiptuner.lv
DPF filtri un to problēmas
AdBlue remonts
|
Offline | |
|