Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 157 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Darba tirgus

AutorsZiņojums
XK220
04. Sep 2016, 12:27 #17581

Kopš: 26. Dec 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 3310

Braucu ar: zirgu

Es nepelnu 3k+ klabinot taustiņus un nebraucu ar otro ātrāko dīzeli pagastā
Offline
sn
04. Sep 2016, 12:28 #17582

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(


04 Sep 2016, 12:25:43 @Gato_jurko rakstīja:

04 Sep 2016, 12:19:53 @sn rakstīja:
@Gato_jurko, tev liekas normāli, ka Kaspars lien visos topikos pēc kārtas un beztēmā stāsta cik dārgi ir viņa velo, cik alfas viņam pieder, ka parkojas kā lohs un liek mīksto kaimiņiem un cik gudrāks/spēcīgāks/skaistāks viņš ir par visiem pārējiem? Un banot cilvēku, kuram pubertāte vēl nav beigusies, nav vērts, viņš kļūs vēl agresīvāks un viņa mamma atkal zvanīs skaidroties, kā tas bija eozā.

Nezinu, kur viņš posto, jo nelasu vienkārši! Tev ar ieteiktu nereaģēt Tu ar neesi bez grēka ar savām nievājošajām piezīmēm! Biheviorisms - stimuls reakcija! Izgudroja psihologi asv, visa multene Toms un Džerijs ir pilna ar biheviorismu! Ja reaģē, ir stimuls, ja nereaģē, tad nav
tu jau esi pieaudzis cilvēks un dzīvi saproti, pēc pirmā bana pārstāji powerā putinu slavēt. ar citiem gan ir švakāk.

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
Gato_jurko
04. Sep 2016, 12:38 #17583

Kopš: 03. Apr 2016

Ziņojumi: 701

Braucu ar:

❤ Eiroskeptiķu Rīcības Partija, Putins un Ždanoka ❤


04 Sep 2016, 12:28:57 @sn rakstīja:

04 Sep 2016, 12:25:43 @Gato_jurko rakstīja:

04 Sep 2016, 12:19:53 @sn rakstīja:
@Gato_jurko, tev liekas normāli, ka Kaspars lien visos topikos pēc kārtas un beztēmā stāsta cik dārgi ir viņa velo, cik alfas viņam pieder, ka parkojas kā lohs un liek mīksto kaimiņiem un cik gudrāks/spēcīgāks/skaistāks viņš ir par visiem pārējiem? Un banot cilvēku, kuram pubertāte vēl nav beigusies, nav vērts, viņš kļūs vēl agresīvāks un viņa mamma atkal zvanīs skaidroties, kā tas bija eozā.

Nezinu, kur viņš posto, jo nelasu vienkārši! Tev ar ieteiktu nereaģēt Tu ar neesi bez grēka ar savām nievājošajām piezīmēm! Biheviorisms - stimuls reakcija! Izgudroja psihologi asv, visa multene Toms un Džerijs ir pilna ar biheviorismu! Ja reaģē, ir stimuls, ja nereaģē, tad nav
tu jau esi pieaudzis cilvēks un dzīvi saproti, pēc pirmā bana pārstāji powerā putinu slavēt. ar citiem gan ir švakāk.

Putinu slavināt neesmu pārstājis un nekaunos no tā, ka man simpatizē labākais prezidents uz pasaules! Man ir tiesības uz savu viedokli un domām, vienalga kādas tās ir! Tas ir noteikts gan ANO statūtos, gan mūsu pašu Satversmē! Diemžēl ar savu prezidentu mēs nevaram lepoties!
Visiem pīs


-----------------
36 reizes banots, bet es turpinu reģistrēt jaunus nikus un rakstīt sūdu. Gribu dzīvot Krievijā!
Offline
RVR
04. Sep 2016, 12:51 #17584

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23062

Braucu ar: RVR

No privātas vietnes (kāda ir bmwpower.lv) var izmest ārā neko nepaskaidrojot - un nav svarīgi, kas rakstīts visādos dokumentos

[ Šo ziņu laboja 91, 04 Sep 2016, 12:52:35 ]

Offline
Amish
04. Sep 2016, 14:28 #17585

Kopš: 21. Mar 2015

Ziņojumi: 995

Braucu ar: sievasmātes Opeli


04 Sep 2016, 12:38:11 @Gato_jurko rakstīja:

04 Sep 2016, 12:28:57 @sn rakstīja:

04 Sep 2016, 12:25:43 @Gato_jurko rakstīja:

04 Sep 2016, 12:19:53 @sn rakstīja:
@Gato_jurko, tev liekas normāli, ka Kaspars lien visos topikos pēc kārtas un beztēmā stāsta cik dārgi ir viņa velo, cik alfas viņam pieder, ka parkojas kā lohs un liek mīksto kaimiņiem un cik gudrāks/spēcīgāks/skaistāks viņš ir par visiem pārējiem? Un banot cilvēku, kuram pubertāte vēl nav beigusies, nav vērts, viņš kļūs vēl agresīvāks un viņa mamma atkal zvanīs skaidroties, kā tas bija eozā.

Nezinu, kur viņš posto, jo nelasu vienkārši! Tev ar ieteiktu nereaģēt Tu ar neesi bez grēka ar savām nievājošajām piezīmēm! Biheviorisms - stimuls reakcija! Izgudroja psihologi asv, visa multene Toms un Džerijs ir pilna ar biheviorismu! Ja reaģē, ir stimuls, ja nereaģē, tad nav
tu jau esi pieaudzis cilvēks un dzīvi saproti, pēc pirmā bana pārstāji powerā putinu slavēt. ar citiem gan ir švakāk.

Putinu slavināt neesmu pārstājis un nekaunos no tā, ka man simpatizē labākais prezidents uz pasaules! Man ir tiesības uz savu viedokli un domām, vienalga kādas tās ir! Tas ir noteikts gan ANO statūtos, gan mūsu pašu Satversmē! Diemžēl ar savu prezidentu mēs nevaram lepoties!
Visiem pīs


Klau, tū, draņķi! Kāp vilcienā un a nu ka pisies prom no LV http://l-ekspresis.eu/pasazieru-parvadajumi/vil...stibas-saraksts/
Offline
Archy96
04. Sep 2016, 18:10 #17586

Kopš: 04. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1107

Braucu ar: KTM 1290 SA & Toyota LC120


04 Sep 2016, 12:38:11 @Gato_jurko rakstīja:

04 Sep 2016, 12:28:57 @sn rakstīja:

04 Sep 2016, 12:25:43 @Gato_jurko rakstīja:

04 Sep 2016, 12:19:53 @sn rakstīja:
@Gato_jurko, tev liekas normāli, ka Kaspars lien visos topikos pēc kārtas un beztēmā stāsta cik dārgi ir viņa velo, cik alfas viņam pieder, ka parkojas kā lohs un liek mīksto kaimiņiem un cik gudrāks/spēcīgāks/skaistāks viņš ir par visiem pārējiem? Un banot cilvēku, kuram pubertāte vēl nav beigusies, nav vērts, viņš kļūs vēl agresīvāks un viņa mamma atkal zvanīs skaidroties, kā tas bija eozā.

Nezinu, kur viņš posto, jo nelasu vienkārši! Tev ar ieteiktu nereaģēt Tu ar neesi bez grēka ar savām nievājošajām piezīmēm! Biheviorisms - stimuls reakcija! Izgudroja psihologi asv, visa multene Toms un Džerijs ir pilna ar biheviorismu! Ja reaģē, ir stimuls, ja nereaģē, tad nav
tu jau esi pieaudzis cilvēks un dzīvi saproti, pēc pirmā bana pārstāji powerā putinu slavēt. ar citiem gan ir švakāk.

Putinu slavināt neesmu pārstājis un nekaunos no tā, ka man simpatizē labākais prezidents uz pasaules! Man ir tiesības uz savu viedokli un domām, vienalga kādas tās ir! Tas ir noteikts gan ANO statūtos, gan mūsu pašu Satversmē! Diemžēl ar savu prezidentu mēs nevaram lepoties!
Visiem pīs



Cik reizes pats Krievijā esi pabijis?????
Offline
RS7
04. Sep 2016, 18:11 #17587

Kopš: 20. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 9319

Braucu ar: dīzeļ Teslu

0 - bet pa rtr rada baigi viss harašo
Offline
Archy96
04. Sep 2016, 18:15 #17588

Kopš: 04. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1107

Braucu ar: KTM 1290 SA & Toyota LC120


04 Sep 2016, 18:11:56 @RS7 rakstīja:
0 - bet pa rtr rada baigi viss harašo


Apmēram šādi, ja????

Offline
DisCumple
04. Sep 2016, 18:20 #17589

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 431

Braucu ar:

Kurš strādā automātikas nozarē,, kāda ir aptuvenā alga uz rokas/papīra: projekta amatā?
automātikas nozarē,
Vai arī no cik svārstās?
Offline
Modrs
04. Sep 2016, 19:55 #17590

Kopš: 22. Nov 2004

No: Zilupe

Ziņojumi: 10494

Braucu ar: Latvijas veiksmes stāstu

Māsa nu jau kādu brīdi strādā Sanitex administrācijā. Izskatās, ka šis uzņēmums ir beidzamā vieta, kur iet strādāt. Tur visirslikti.lv visos līmeņos

Nevienam neiesaku, tur tu vnk pa dienu "izdedz"un vakarā pie ģimenes esi nekāds.
Offline
cipargalva
04. Sep 2016, 19:57 #17591

Kopš: 07. Jul 2009

No: Valmiera

Ziņojumi: 6750

Braucu ar: quattro


04 Sep 2016, 18:20:56 @DisCumple rakstīja:
Kurš strādā automātikas nozarē,, kāda ir aptuvenā alga uz rokas/papīra: projekta amatā?
automātikas nozarē,
Vai arī no cik svārstās?


Kas tavā izpratnē ir automātikas nozare?

[ Šo ziņu laboja cipargalva, 04 Sep 2016, 19:58:16 ]

Offline
DisCumple
04. Sep 2016, 20:06 #17592

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 431

Braucu ar:

Ēku vadības automatizācija sistēmas programmētājs
Offline
DisCumple
04. Sep 2016, 20:07 #17593

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 431

Braucu ar:

Ēku vadības automatizācija sistēmas programmētājs
Offline
bills
04. Sep 2016, 20:35 #17594

Kopš: 02. Jan 2009

Ziņojumi: 1242

Braucu ar:


04 Sep 2016, 19:57:49 @cipargalva rakstīja:

04 Sep 2016, 18:20:56 @DisCumple rakstīja:
Kurš strādā automātikas nozarē,, kāda ir aptuvenā alga uz rokas/papīra: projekta amatā?
automātikas nozarē,
Vai arī no cik svārstās?


Precīzi nepateišu, bet varētu būt kkas ap 1000 -1200 uz rokas + bonusi par gada apgrozījumu.
Katrā ziņā tas atkarīgs no uzņēmuma lieluma, t.i. jo lielāks jo mazāka būs alga.

Vienīgi tā uzreiz kļūt par automātikas projektu vadītāju diez vai var kļūt.

[ Šo ziņu laboja bills, 04 Sep 2016, 20:35:45 ]

Offline
edzhaans
04. Sep 2016, 20:35 #17595

Kopš: 15. Jan 2012

Ziņojumi: 7337

Braucu ar:


04 Sep 2016, 19:55:23 @Modrs rakstīja:
Māsa nu jau kādu brīdi strādā Sanitex administrācijā. Izskatās, ka šis uzņēmums ir beidzamā vieta, kur iet strādāt. Tur visirslikti.lv visos līmeņos

Nevienam neiesaku, tur tu vnk pa dienu "izdedz"un vakarā pie ģimenes esi nekāds.

Pat ko tu brinies. Tā ir tirdzniecība. Pardod vai pisies. Pie tam Saņitex ir lietuvieši pie ruļļiem cik pedējo reizi manīju. Tiem kas braukā ar sarkanajiem auto jebšu aģenti saņem nu tā nu "dzīvot var" atalgojumu bet tur jāpašī.
Kādas konkrēti problēmas rodas. Man ir interesanti. Pats tur nestrādāju. Vnk pastāsti

P.s. varbut pārpratu nedaudz jo admins nav isti agents. Kas tur jādara ka tā pa dienu stress un vakarā baldriāņi?

[ Šo ziņu laboja edzhaans, 04 Sep 2016, 20:36:19 ]

Offline
BigBear
04. Sep 2016, 21:04 #17596

Kopš: 09. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1890

Braucu ar: Glanci


03 Sep 2016, 19:00:48 @TD91 rakstīja:

03 Sep 2016, 17:11:54 @BigBear rakstīja:

03 Sep 2016, 11:00:37 @Alxz rakstīja:

02 Sep 2016, 15:43:52 @kkas rakstīja:
skatos visi baigie naži. situācija tāda- darbs oficiāli ir no 8.00-17.00, citreiz jābūt LV otrā galā. uzstādījums tāds, ka man tajos 8.00 jābūt tur.
tās pāris h ceļā neskaitoties. tipa tas pats, ja 10 min līdz darbam. 8.00 jābūt un punkts. vot kā ar šito dzīvot? uzgrillēt DD darba inspekcijā?



sanitex nav? man tas pats sūds bija. tāds atmaru kantoris


Pašam vienā darba vietā vakarā vēl 23.00 krāvu busu un naktī 3.00 startēju uz Rēzekni un darba devēju tas vispār nep***. Normāli protams būtu, kas tas viss ir apmaksāts utt...vispār cik pa šoferi ir pastrādāts pa lielam sajūta, ka tieši uz to liela daļa cenšas ieekanomēt!

Tu beidzot esi prom ?



Opā....jā jau labu laiku atpakaļ...cik ta var turēt...
Offline
grunchs
04. Sep 2016, 21:29 #17597

Kopš: 30. Sep 2014

No: Kuldīga

Ziņojumi: 610

Braucu ar: e21

Pie leišiem vispār nevajag strādāt. Dīvaina tauta. Es nolauzu dažus gadus vienā leišu loģistikas kantorī. Psc smadzenes izēda un bija ļoti izbrīnīti, ka gribu vispār kaut ko saņemt par darbu - tipa, sākumā vajagot attīstīties un tikai pēc tam saņemt algu.
Offline
edzhaans
04. Sep 2016, 21:32 #17598

Kopš: 15. Jan 2012

Ziņojumi: 7337

Braucu ar:


04 Sep 2016, 21:29:06 @grunchs rakstīja:
Pie leišiem vispār nevajag strādāt. Dīvaina tauta. Es nolauzu dažus gadus vienā leišu loģistikas kantorī. Psc smadzenes izēda un bija ļoti izbrīnīti, ka gribu vispār kaut ko saņemt par darbu - tipa, sākumā vajagot attīstīties un tikai pēc tam saņemt algu.

Protams, sapelnīt peso uzņēmumam, tad būsi worthy
Offline
DisCumple
04. Sep 2016, 22:06 #17599

Kopš: 22. May 2016

Ziņojumi: 431

Braucu ar:


04 Sep 2016, 20:35:02 @bills rakstīja:

04 Sep 2016, 19:57:49 @cipargalva rakstīja:

04 Sep 2016, 18:20:56 @DisCumple rakstīja:
Kurš strādā automātikas nozarē,, kāda ir aptuvenā alga uz rokas/papīra: projekta amatā?
automātikas nozarē,
Vai arī no cik svārstās?


Precīzi nepateišu, bet varētu būt kkas ap 1000 -1200 uz rokas + bonusi par gada apgrozījumu.
Katrā ziņā tas atkarīgs no uzņēmuma lieluma, t.i. jo lielāks jo mazāka būs alga.

Vienīgi tā uzreiz kļūt par automātikas projektu vadītāju diez vai var kļūt.

Jo lielaks uzņēmums jo mazāka alga? Man ir 2 varianti, viens liels, otrs mazāks Tu pats kautkur līdzigā strādā, ja , jā lūdzu uzraksti PM kada firmā, ja , protams, nav noslēpums.
Offline
MRoZ
04. Sep 2016, 22:16 #17600

Kopš: 13. Apr 2016

Ziņojumi: 91

Braucu ar: RS6

Vēršos pēc padoma.
Strādāju pilnīgi citā virzienā un nav pieredzes ar cilvēku algošanu jebkam, kur nu vēl fiziskam darbam.

Pēc opīša aiziešanas ir jāiztīra ēkas un zemes gabals no savāktās nu neizmestās drazas - nedaudz būvgruži, visādas vecas gultas u.c. padarīšanas. Diez gan daudz. Pierīgā.


Kādas ir reālās izmaksas palīgstrādniekam, fizisks darbs, bet nav nenormāli smags?

1) kā šādos gadījumos parasti ir aprēķinātā metode - gabaldarbs vai takse stundās/dienās?
2) kāda ir normāla alga dienā palīgstrādniekam par šāda veida darbu?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo