Online
Pašreiz BMWPower skatās 157 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Darba tirgus
| Autors | Ziņojums |
| XK220 | | Kopš: 26. Dec 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 3310
Braucu ar: zirgu
| Es nepelnu 3k+ klabinot taustiņus un nebraucu ar otro ātrāko dīzeli pagastā  | Offline | | |
sn  | |  Kopš: 24. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1879753
Braucu ar: nekrāsotu BMW :(
|
04 Sep 2016, 12:25:43 @Gato_jurko rakstīja:
04 Sep 2016, 12:19:53 @sn rakstīja:
@Gato_jurko, tev liekas normāli, ka Kaspars lien visos topikos pēc kārtas un beztēmā stāsta cik dārgi ir viņa velo, cik alfas viņam pieder, ka parkojas kā lohs un liek mīksto kaimiņiem un cik gudrāks/spēcīgāks/skaistāks viņš ir par visiem pārējiem? Un banot cilvēku, kuram pubertāte vēl nav beigusies, nav vērts, viņš kļūs vēl agresīvāks un viņa mamma atkal zvanīs skaidroties, kā tas bija eozā.
Nezinu, kur viņš posto, jo nelasu vienkārši! Tev ar ieteiktu nereaģēt Tu ar neesi bez grēka ar savām nievājošajām piezīmēm! Biheviorisms - stimuls reakcija! Izgudroja psihologi asv, visa multene Toms un Džerijs ir pilna ar biheviorismu! Ja reaģē, ir stimuls, ja nereaģē, tad nav 
tu jau esi pieaudzis cilvēks un dzīvi saproti, pēc pirmā bana pārstāji powerā putinu slavēt. ar citiem gan ir švakāk.
----------------- Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo! | Offline | | |
| Gato_jurko | |  Kopš: 03. Apr 2016
Ziņojumi: 701
Braucu ar:
❤ Eiroskeptiķu Rīcības Partija, Putins un Ždanoka ❤
|
04 Sep 2016, 12:28:57 @sn rakstīja:
04 Sep 2016, 12:25:43 @Gato_jurko rakstīja:
04 Sep 2016, 12:19:53 @sn rakstīja:
@Gato_jurko, tev liekas normāli, ka Kaspars lien visos topikos pēc kārtas un beztēmā stāsta cik dārgi ir viņa velo, cik alfas viņam pieder, ka parkojas kā lohs un liek mīksto kaimiņiem un cik gudrāks/spēcīgāks/skaistāks viņš ir par visiem pārējiem? Un banot cilvēku, kuram pubertāte vēl nav beigusies, nav vērts, viņš kļūs vēl agresīvāks un viņa mamma atkal zvanīs skaidroties, kā tas bija eozā.
Nezinu, kur viņš posto, jo nelasu vienkārši! Tev ar ieteiktu nereaģēt Tu ar neesi bez grēka ar savām nievājošajām piezīmēm! Biheviorisms - stimuls reakcija! Izgudroja psihologi asv, visa multene Toms un Džerijs ir pilna ar biheviorismu! Ja reaģē, ir stimuls, ja nereaģē, tad nav 
tu jau esi pieaudzis cilvēks un dzīvi saproti, pēc pirmā bana pārstāji powerā putinu slavēt. ar citiem gan ir švakāk.
Putinu slavināt neesmu pārstājis un nekaunos no tā, ka man simpatizē labākais prezidents uz pasaules! Man ir tiesības uz savu viedokli un domām, vienalga kādas tās ir! Tas ir noteikts gan ANO statūtos, gan mūsu pašu Satversmē! Diemžēl ar savu prezidentu mēs nevaram lepoties!
Visiem pīs 
----------------- 36 reizes banots, bet es turpinu reģistrēt jaunus nikus un rakstīt sūdu. Gribu dzīvot Krievijā! | Offline | | |
RVR  | |  Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23062
Braucu ar: RVR
| No privātas vietnes (kāda ir bmwpower.lv) var izmest ārā neko nepaskaidrojot - un nav svarīgi, kas rakstīts visādos dokumentos  [ Šo ziņu laboja 91, 04 Sep 2016, 12:52:35 ] | Offline | | |
| Amish | |  Kopš: 21. Mar 2015
Ziņojumi: 995
Braucu ar: sievasmātes Opeli
|
04 Sep 2016, 12:38:11 @Gato_jurko rakstīja:
04 Sep 2016, 12:28:57 @sn rakstīja:
04 Sep 2016, 12:25:43 @Gato_jurko rakstīja:
04 Sep 2016, 12:19:53 @sn rakstīja:
@Gato_jurko, tev liekas normāli, ka Kaspars lien visos topikos pēc kārtas un beztēmā stāsta cik dārgi ir viņa velo, cik alfas viņam pieder, ka parkojas kā lohs un liek mīksto kaimiņiem un cik gudrāks/spēcīgāks/skaistāks viņš ir par visiem pārējiem? Un banot cilvēku, kuram pubertāte vēl nav beigusies, nav vērts, viņš kļūs vēl agresīvāks un viņa mamma atkal zvanīs skaidroties, kā tas bija eozā.
Nezinu, kur viņš posto, jo nelasu vienkārši! Tev ar ieteiktu nereaģēt Tu ar neesi bez grēka ar savām nievājošajām piezīmēm! Biheviorisms - stimuls reakcija! Izgudroja psihologi asv, visa multene Toms un Džerijs ir pilna ar biheviorismu! Ja reaģē, ir stimuls, ja nereaģē, tad nav 
tu jau esi pieaudzis cilvēks un dzīvi saproti, pēc pirmā bana pārstāji powerā putinu slavēt. ar citiem gan ir švakāk.
Putinu slavināt neesmu pārstājis un nekaunos no tā, ka man simpatizē labākais prezidents uz pasaules! Man ir tiesības uz savu viedokli un domām, vienalga kādas tās ir! Tas ir noteikts gan ANO statūtos, gan mūsu pašu Satversmē! Diemžēl ar savu prezidentu mēs nevaram lepoties!
Visiem pīs 
Klau, tū, draņķi! Kāp vilcienā un a nu ka pisies prom no LV http://l-ekspresis.eu/pasazieru-parvadajumi/vil...stibas-saraksts/ | Offline | | |
| Archy96 | |  Kopš: 04. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 1107
Braucu ar: KTM 1290 SA & Toyota LC120
|
04 Sep 2016, 12:38:11 @Gato_jurko rakstīja:
04 Sep 2016, 12:28:57 @sn rakstīja:
04 Sep 2016, 12:25:43 @Gato_jurko rakstīja:
04 Sep 2016, 12:19:53 @sn rakstīja:
@Gato_jurko, tev liekas normāli, ka Kaspars lien visos topikos pēc kārtas un beztēmā stāsta cik dārgi ir viņa velo, cik alfas viņam pieder, ka parkojas kā lohs un liek mīksto kaimiņiem un cik gudrāks/spēcīgāks/skaistāks viņš ir par visiem pārējiem? Un banot cilvēku, kuram pubertāte vēl nav beigusies, nav vērts, viņš kļūs vēl agresīvāks un viņa mamma atkal zvanīs skaidroties, kā tas bija eozā.
Nezinu, kur viņš posto, jo nelasu vienkārši! Tev ar ieteiktu nereaģēt Tu ar neesi bez grēka ar savām nievājošajām piezīmēm! Biheviorisms - stimuls reakcija! Izgudroja psihologi asv, visa multene Toms un Džerijs ir pilna ar biheviorismu! Ja reaģē, ir stimuls, ja nereaģē, tad nav 
tu jau esi pieaudzis cilvēks un dzīvi saproti, pēc pirmā bana pārstāji powerā putinu slavēt. ar citiem gan ir švakāk.
Putinu slavināt neesmu pārstājis un nekaunos no tā, ka man simpatizē labākais prezidents uz pasaules! Man ir tiesības uz savu viedokli un domām, vienalga kādas tās ir! Tas ir noteikts gan ANO statūtos, gan mūsu pašu Satversmē! Diemžēl ar savu prezidentu mēs nevaram lepoties!
Visiem pīs 
Cik reizes pats Krievijā esi pabijis????? | Offline | | |
| RS7 | |  Kopš: 20. Mar 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 9319
Braucu ar: dīzeļ Teslu
| 0 - bet pa rtr rada baigi viss harašo  | Offline | | |
| Archy96 | |  Kopš: 04. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 1107
Braucu ar: KTM 1290 SA & Toyota LC120
|
04 Sep 2016, 18:11:56 @RS7 rakstīja:
0 - bet pa rtr rada baigi viss harašo 
Apmēram šādi, ja????
| Offline | | |
|
|
| DisCumple | | Kopš: 22. May 2016
Ziņojumi: 431
Braucu ar:
| Kurš strādā automātikas nozarē,, kāda ir aptuvenā alga uz rokas/papīra: projekta amatā?
automātikas nozarē,
Vai arī no cik svārstās? | Offline | | |
| Modrs | |  Kopš: 22. Nov 2004
No: Zilupe
Ziņojumi: 10494
Braucu ar: Latvijas veiksmes stāstu
| Māsa nu jau kādu brīdi strādā Sanitex administrācijā. Izskatās, ka šis uzņēmums ir beidzamā vieta, kur iet strādāt. Tur visirslikti.lv visos līmeņos 
Nevienam neiesaku, tur tu vnk pa dienu "izdedz"un vakarā pie ģimenes esi nekāds. | Offline | | |
| cipargalva | |  Kopš: 07. Jul 2009
No: Valmiera
Ziņojumi: 6750
Braucu ar: quattro
|
04 Sep 2016, 18:20:56 @DisCumple rakstīja:
Kurš strādā automātikas nozarē,, kāda ir aptuvenā alga uz rokas/papīra: projekta amatā?
automātikas nozarē,
Vai arī no cik svārstās?
Kas tavā izpratnē ir automātikas nozare?[ Šo ziņu laboja cipargalva, 04 Sep 2016, 19:58:16 ] | Offline | | |
| DisCumple | | Kopš: 22. May 2016
Ziņojumi: 431
Braucu ar:
| Ēku vadības automatizācija sistēmas programmētājs | Offline | | |
| DisCumple | | Kopš: 22. May 2016
Ziņojumi: 431
Braucu ar:
| Ēku vadības automatizācija sistēmas programmētājs | Offline | | |
| bills | |  Kopš: 02. Jan 2009
Ziņojumi: 1242
Braucu ar:
|
04 Sep 2016, 19:57:49 @cipargalva rakstīja:
04 Sep 2016, 18:20:56 @DisCumple rakstīja:
Kurš strādā automātikas nozarē,, kāda ir aptuvenā alga uz rokas/papīra: projekta amatā?
automātikas nozarē,
Vai arī no cik svārstās?
Precīzi nepateišu, bet varētu būt kkas ap 1000 -1200 uz rokas + bonusi par gada apgrozījumu.
Katrā ziņā tas atkarīgs no uzņēmuma lieluma, t.i. jo lielāks jo mazāka būs alga.
Vienīgi tā uzreiz kļūt par automātikas projektu vadītāju diez vai var kļūt.[ Šo ziņu laboja bills, 04 Sep 2016, 20:35:45 ]
| Offline | | |
| edzhaans | |  Kopš: 15. Jan 2012
Ziņojumi: 7337
Braucu ar:
|
04 Sep 2016, 19:55:23 @Modrs rakstīja:
Māsa nu jau kādu brīdi strādā Sanitex administrācijā. Izskatās, ka šis uzņēmums ir beidzamā vieta, kur iet strādāt. Tur visirslikti.lv visos līmeņos 
Nevienam neiesaku, tur tu vnk pa dienu "izdedz"un vakarā pie ģimenes esi nekāds.
Pat ko tu brinies. Tā ir tirdzniecība. Pardod vai pisies. Pie tam Saņitex ir lietuvieši pie ruļļiem cik pedējo reizi manīju. Tiem kas braukā ar sarkanajiem auto jebšu aģenti saņem nu tā nu "dzīvot var" atalgojumu bet tur jāpašī. 
Kādas konkrēti problēmas rodas. Man ir interesanti. Pats tur nestrādāju. Vnk pastāsti 
P.s. varbut pārpratu nedaudz jo admins nav isti agents. Kas tur jādara ka tā pa dienu stress un vakarā baldriāņi?  [ Šo ziņu laboja edzhaans, 04 Sep 2016, 20:36:19 ] | Offline | | |
BigBear  | |  Kopš: 09. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1890
Braucu ar: Glanci
|
03 Sep 2016, 19:00:48 @TD91 rakstīja:
03 Sep 2016, 17:11:54 @BigBear rakstīja:
03 Sep 2016, 11:00:37 @Alxz rakstīja:
02 Sep 2016, 15:43:52 @kkas rakstīja:
skatos visi baigie naži. situācija tāda- darbs oficiāli ir no 8.00-17.00, citreiz jābūt LV otrā galā. uzstādījums tāds, ka man tajos 8.00 jābūt tur.
tās pāris h ceļā neskaitoties. tipa tas pats, ja 10 min līdz darbam. 8.00 jābūt un punkts. vot kā ar šito dzīvot? uzgrillēt DD darba inspekcijā?
sanitex nav? man tas pats sūds bija. tāds atmaru kantoris
Pašam vienā darba vietā vakarā vēl 23.00 krāvu busu un naktī 3.00 startēju uz Rēzekni un darba devēju tas vispār nep***. Normāli protams būtu, kas tas viss ir apmaksāts utt...vispār cik pa šoferi ir pastrādāts pa lielam sajūta, ka tieši uz to liela daļa cenšas ieekanomēt!
Tu beidzot esi prom ?
Opā....jā jau labu laiku atpakaļ...cik ta var turēt... | Offline | | |
|
|
| grunchs | |  Kopš: 30. Sep 2014
No: Kuldīga
Ziņojumi: 610
Braucu ar: e21
| Pie leišiem vispār nevajag strādāt. Dīvaina tauta. Es nolauzu dažus gadus vienā leišu loģistikas kantorī. Psc smadzenes izēda un bija ļoti izbrīnīti, ka gribu vispār kaut ko saņemt par darbu - tipa, sākumā vajagot attīstīties un tikai pēc tam saņemt algu. | Offline | | |
| edzhaans | |  Kopš: 15. Jan 2012
Ziņojumi: 7337
Braucu ar:
|
04 Sep 2016, 21:29:06 @grunchs rakstīja:
Pie leišiem vispār nevajag strādāt. Dīvaina tauta. Es nolauzu dažus gadus vienā leišu loģistikas kantorī. Psc smadzenes izēda un bija ļoti izbrīnīti, ka gribu vispār kaut ko saņemt par darbu - tipa, sākumā vajagot attīstīties un tikai pēc tam saņemt algu.
Protams, sapelnīt peso uzņēmumam, tad būsi worthy   | Offline | | |
| DisCumple | | Kopš: 22. May 2016
Ziņojumi: 431
Braucu ar:
|
04 Sep 2016, 20:35:02 @bills rakstīja:
04 Sep 2016, 19:57:49 @cipargalva rakstīja:
04 Sep 2016, 18:20:56 @DisCumple rakstīja:
Kurš strādā automātikas nozarē,, kāda ir aptuvenā alga uz rokas/papīra: projekta amatā?
automātikas nozarē,
Vai arī no cik svārstās?
Precīzi nepateišu, bet varētu būt kkas ap 1000 -1200 uz rokas + bonusi par gada apgrozījumu.
Katrā ziņā tas atkarīgs no uzņēmuma lieluma, t.i. jo lielāks jo mazāka būs alga.
Vienīgi tā uzreiz kļūt par automātikas projektu vadītāju diez vai var kļūt.
Jo lielaks uzņēmums jo mazāka alga? Man ir 2 varianti, viens liels, otrs mazāks Tu pats kautkur līdzigā strādā, ja , jā lūdzu uzraksti PM kada firmā, ja , protams, nav noslēpums. 
| Offline | | |
| MRoZ | | Kopš: 13. Apr 2016
Ziņojumi: 91
Braucu ar: RS6
| Vēršos pēc padoma.
Strādāju pilnīgi citā virzienā un nav pieredzes ar cilvēku algošanu jebkam, kur nu vēl fiziskam darbam.
Pēc opīša aiziešanas ir jāiztīra ēkas un zemes gabals no savāktās nu neizmestās drazas - nedaudz būvgruži, visādas vecas gultas u.c. padarīšanas. Diez gan daudz. Pierīgā.
Kādas ir reālās izmaksas palīgstrādniekam, fizisks darbs, bet nav nenormāli smags?
1) kā šādos gadījumos parasti ir aprēķinātā metode - gabaldarbs vai takse stundās/dienās?
2) kāda ir normāla alga dienā palīgstrādniekam par šāda veida darbu? | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|