Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 144 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Audio, video un multimēdiju forums

Tēma: Mājas akustika: Hi-Fi, 5.1, Dolby Atmos

AutorsZiņojums
Valcha
06. Jan 2022, 11:55 #1741

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21370

Braucu ar: ar ar ar ..

Varbūt kādam ir ieteikums soundbar ar Dolby Atmos cenā līdz 500 ?

SP8YA LG
Samsung HW-Q800A
Sony HT-ZF9
Sonos Beam Gen 2 (gribētos gan ar subi)
JBL 5.1 , šis gan bez Atmos


vel kādas pārbaudītas alternatīvas

P.s Ja TV ir LG Oled, izvēloties LG soudbar būs kādi ieguvumi vai pilnīgi vienalga

[ Šo ziņu laboja Valcha, 07 Jan 2022, 10:38:49 ]

Offline
Demagogs
29. Jan 2022, 23:10 #1742

Kopš: 02. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1196

Braucu ar:

Kāds lieto google nest? Gribās mājās paņemt, bet vai man vajaga šādus gribu saprast, varbūt ir kāds cits labāks wifi risinājums no razotājiem. Ir kas iesakāms? Vannas istabā, virtuvē, dzīvojamā istabā teiksim salikt un visur skan viens/vai arī pretēji hvz kaut ko fantazēju, bet lai skaņa nav caur pakaļu.
Offline
DusmigsZirgs
10. Feb 2022, 13:02 #1743

Kopš: 05. Oct 2020

Ziņojumi: 202

Braucu ar:

Čau,

Kādi Jums ieteikumi. Gribu ko kompaktu un kvalitatīvu savam mājas offisam ar dzidru skaņu. Ar iespēju, ka varu paķert līdz uz 150kvm garāžu arī. Kādi Jums ieteikumi?
Šobrīd skatos uz šo, internetā labas atsauksmes. Harman Kardon Citation One
Offline
deadalive
10. Feb 2022, 13:15 #1744

Kopš: 21. Sep 2008

Ziņojumi: 1549

Braucu ar: fiat panda 0,7tdi


10 Feb 2022, 13:02:18 @DusmigsZirgs rakstīja:
Čau,

Kādi Jums ieteikumi. Gribu ko kompaktu un kvalitatīvu savam mājas offisam ar dzidru skaņu. Ar iespēju, ka varu paķert līdz uz 150kvm garāžu arī. Kādi Jums ieteikumi?
Šobrīd skatos uz šo, internetā labas atsauksmes. Harman Kardon Citation One

tagad raustās agonijā.

[ Šo ziņu laboja deadalive, 10 Feb 2022, 13:16:07 ]



-----------------
crapwork

JA KĀDAM KAUT KAS NEPATĪK VNK IDITE NAHUJ PLEASE NEZVANIET UN NEKO NEPRASIET @LAKSHMI

Man tik dziļi pohui ka pat netaisos neko dzēst un slēpt :D @valvoline
Offline
artc
10. Feb 2022, 13:24 #1745

Kopš: 23. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2953

Braucu ar: muti

Pietrūka vēl beigās lētu.
Offline
juriz
10. Feb 2022, 13:34 #1746

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto

Ja paņemsi kādus 10 gab. tad garāžai būs kaut cik OK.
Offline
4chan
10. Feb 2022, 14:05 #1747

Kopš: 03. Mar 2010

Ziņojumi: 97

Braucu ar: Alpinweiss 3

Tumba Var paņemt 2 gab. priekš stereo Pie tik lielas garāžas pieļauju, ka nauda nav problēma
Offline
DeeCee
10. Feb 2022, 17:07 #1748

Kopš: 29. Jun 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 9264

Braucu ar: Tenere 700 un Procaliber


10 Feb 2022, 13:02:18 @DusmigsZirgs rakstīja:
Čau,

Kādi Jums ieteikumi. Gribu ko kompaktu un kvalitatīvu savam mājas offisam ar dzidru skaņu. Ar iespēju, ka varu paķert līdz uz 150kvm garāžu arī. Kādi Jums ieteikumi?
Šobrīd skatos uz šo, internetā labas atsauksmes. Harman Kardon Citation One


vismaz budžetu un ko uzskati par kompaktu vari nosaukt?

šie samērā kompakti, kaut gan garāžu nepavilks
https://www.moon-audio.com/focal-sopra-no3.html
Offline
bum_bumz
10. Feb 2022, 22:06 #1749

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7578

Braucu ar: E34


10 Feb 2022, 14:05:50 @4chan rakstīja:
Tumba Var paņemt 2 gab. priekš stereo Pie tik lielas garāžas pieļauju, ka nauda nav problēma

Jums, kungi neliekas, ka šiem jaunuzņēmumiem jau sen kā širmis aizvēries. 2 latu chips, plastmasa, thd piecas 0 aiz komata. Ok, apps ir uzbombīts, to studenti var pa kasti aliņiem.

Bet jautātājam: par šo ciparu sanāks 2 atsevišķi komplekti un nekas nebūs jāstibī
Offline
Mr_Rums
11. Feb 2022, 18:22 #1750

Kopš: 07. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 238

Braucu ar: e83

Ir mums darbā šāda PHANTOM tumba.
Skaņu jau nu dod ārā OgooGoooo. Jāsaka ka tikai mono izpildījumā. Bet reāli slikts DEVIALET softs viņiem. Mums vairākiem ir uzinstalēts bet -čakarējas visiem. Tas ir dzirdēts no vēl viena -neatkarīga lietotāja.
Offline
VLD
11. Feb 2022, 20:00 #1751

Kopš: 20. May 2003

Ziņojumi: 5791

Braucu ar:

Labvakar,

Gribetu dzirdet viedokli ko speciem par sha brizha jedzigako Dolby Atmos majas audio. Planots saparot ar 4k laser tv, telpa ap 30 m2.
Offline
JDS
11. Feb 2022, 20:16 #1752

Kopš: 18. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 11114

Braucu ar: 3, 5, TS, YP


11 Feb 2022, 20:00:41 @VLD rakstīja:
Labvakar,

Gribetu dzirdet viedokli ko speciem par sha brizha jedzigako Dolby Atmos majas audio. Planots saparot ar 4k laser tv, telpa ap 30 m2.

ar 4k hisense laser tv?
Kaadi iespaidi par to izstraadaajumu? Kaadi miinusi ? Plusi?
Offline
oswald
11. Feb 2022, 20:17 #1753

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

diezgan nekonkrēts uzdevums...dolby atmos "pēdiņās" skaitās gan mono BT skaļrunis, vai sound bārs, vai pilnvērtīga daudz skaļruņu sistēma...protams pēdējai vajag vietu, vadus un izmaksas...
Offline
VLD
11. Feb 2022, 20:28 #1754

Kopš: 20. May 2003

Ziņojumi: 5791

Braucu ar:


11 Feb 2022, 20:17:44 @oswald rakstīja:
diezgan nekonkrēts uzdevums...dolby atmos "pēdiņās" skaitās gan mono BT skaļrunis, vai sound bārs, vai pilnvērtīga daudz skaļruņu sistēma...protams pēdējai vajag vietu, vadus un izmaksas...


Noreduceshu uzdevumu lidz :

Soundbar + subis + rear speakers
Minimums vadu
Lidz 1K
Offline
VLD
11. Feb 2022, 20:37 #1755

Kopš: 20. May 2003

Ziņojumi: 5791

Braucu ar:


11 Feb 2022, 20:16:35 @JDS rakstīja:

11 Feb 2022, 20:00:41 @VLD rakstīja:
Labvakar,

Gribetu dzirdet viedokli ko speciem par sha brizha jedzigako Dolby Atmos majas audio. Planots saparot ar 4k laser tv, telpa ap 30 m2.

ar 4k hisense laser tv?
Kaadi iespaidi par to izstraadaajumu? Kaadi miinusi ? Plusi?


Polaris 4K, tas ir gandriz Hisense ar dazhiem uzlabojumiem.
Pa lielam - Android kaste ar projektora moduli. Ja saliek vajadzigo softu ( NTFS/ExFat supportam, UPnP/DLNA klientu un citus sikumus ) tad ir normals all in one devaisis. Miinuss - Android 6.0, bet man tas netraucee.

Plusi - ljoti jaudiigs, kontrastains, uz laba ekrana var skatities pie ieslegtam gaismam kaa parastu tv. Pasutiju 2.70x1.50 UST ALR ekranu, gaidu kad krievi uzrazhos
Kraasas super suligas, niansetas, 4K asums ljoti labs, laba detalizacija, triple laser kaa nekaa
Offline
Wokadoa
11. Feb 2022, 20:41 #1756

Kopš: 18. Dec 2018

Ziņojumi: 16

Braucu ar:


11 Feb 2022, 20:28:58 @VLD rakstīja:

11 Feb 2022, 20:17:44 @oswald rakstīja:
diezgan nekonkrēts uzdevums...dolby atmos "pēdiņās" skaitās gan mono BT skaļrunis, vai sound bārs, vai pilnvērtīga daudz skaļruņu sistēma...protams pēdējai vajag vietu, vadus un izmaksas...


Noreduceshu uzdevumu lidz :

Soundbar + subis + rear speakers
Minimums vadu
Lidz 1K


Iesaku apskatīties Samsung HW-Q950A 11.1.4.

Pats lietoju nedaudz vecāku sēriju Q90R 7.1.4 un par skaņu esmu apmierināts, atbalsta visu. Budžetā arī iekļaujas.
Offline
oswald
11. Feb 2022, 20:45 #1757

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

20W sabs uz 30 m2 ?
Offline
Wokadoa
11. Feb 2022, 20:57 #1758

Kopš: 18. Dec 2018

Ziņojumi: 16

Braucu ar:

20?
Offline
oswald
11. Feb 2022, 20:59 #1759

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

Subwoofer power consumption 28 W

kaut kas jau arī zudumos aiziet, pat ja 25 ...tas ir maz priekš 30m2 ...
tas ka marketeologi raksta 600W - tas priekš tiem kas nobastoja fiziku

nu normālas datortumbas, nekas vairāk

[ Šo ziņu laboja oswald, 11 Feb 2022, 21:01:38 ]

Offline
bum_bumz
11. Feb 2022, 22:46 #1760

Kopš: 05. Jan 2006

Ziņojumi: 7578

Braucu ar: E34


11 Feb 2022, 20:45:59 @oswald rakstīja:
20W sabs uz 30 m2 ?

pietiks, man ar 8" Yamaha pietiek, šis ir lielāks, 12" noteikti. es gan kino neskatos, bet spēlītēs drebina nepajokam, telpa 29.2

Kā viņš tur skan, nav ne jausmas, bet Samsungs gluži par fuflo arī to naudu tā neplēš.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, Mberg, PERFS, RVR, Staris, SteelRat, VLD, linda, maxell, mrc, noisex, smudo