| Autors | Ziņojums |
Valcha  | | 06. Jan 2022, 11:55 |
#1741
|
|
 Kopš: 10. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 21370
Braucu ar: ar ar ar ..
| Varbūt kādam ir ieteikums soundbar ar Dolby Atmos cenā līdz 500 ?
SP8YA LG
Samsung HW-Q800A
Sony HT-ZF9
Sonos Beam Gen 2 (gribētos gan ar subi)
JBL 5.1 , šis gan bez Atmos
vel kādas pārbaudītas alternatīvas
P.s Ja TV ir LG Oled, izvēloties LG soudbar būs kādi ieguvumi vai pilnīgi vienalga [ Šo ziņu laboja Valcha, 07 Jan 2022, 10:38:49 ] |
Offline | |
|
| Demagogs | | 29. Jan 2022, 23:10 |
#1742
|
|
 Kopš: 02. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1196
Braucu ar:
| Kāds lieto google nest? Gribās mājās paņemt, bet vai man vajaga šādus gribu saprast, varbūt ir kāds cits labāks wifi risinājums no razotājiem. Ir kas iesakāms? Vannas istabā, virtuvē, dzīvojamā istabā teiksim salikt un visur skan viens/vai arī pretēji hvz kaut ko fantazēju, bet lai skaņa nav caur pakaļu. |
Offline | |
|
| DusmigsZirgs | | 10. Feb 2022, 13:02 |
#1743
|
|
Kopš: 05. Oct 2020
Ziņojumi: 202
Braucu ar:
| Čau,
Kādi Jums ieteikumi. Gribu ko kompaktu un kvalitatīvu savam mājas offisam ar dzidru skaņu. Ar iespēju, ka varu paķert līdz uz 150kvm garāžu arī. Kādi Jums ieteikumi?
Šobrīd skatos uz šo, internetā labas atsauksmes. Harman Kardon Citation One |
Offline | |
|
deadalive  | | 10. Feb 2022, 13:15 |
#1744
|
|
 Kopš: 21. Sep 2008
Ziņojumi: 1549
Braucu ar: fiat panda 0,7tdi
|
10 Feb 2022, 13:02:18 @DusmigsZirgs rakstīja:
Čau,
Kādi Jums ieteikumi. Gribu ko kompaktu un kvalitatīvu savam mājas offisam ar dzidru skaņu. Ar iespēju, ka varu paķert līdz uz 150kvm garāžu arī. Kādi Jums ieteikumi?
Šobrīd skatos uz šo, internetā labas atsauksmes. Harman Kardon Citation One
tagad raustās agonijā.[ Šo ziņu laboja deadalive, 10 Feb 2022, 13:16:07 ]
----------------- crapwork
JA KĀDAM KAUT KAS NEPATĪK VNK IDITE NAHUJ PLEASE NEZVANIET UN NEKO NEPRASIET @LAKSHMI
Man tik dziļi pohui ka pat netaisos neko dzēst un slēpt :D @valvoline |
Offline | |
|
artc  | | 10. Feb 2022, 13:24 |
#1745
|
|
 Kopš: 23. Jul 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 2953
Braucu ar: muti
| Pietrūka vēl beigās lētu. |
Offline | |
|
| juriz | | 10. Feb 2022, 13:34 |
#1746
|
|
Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2733
Braucu ar: auto
| Ja paņemsi kādus 10 gab. tad garāžai būs kaut cik OK. |
Offline | |
|
| 4chan | | 10. Feb 2022, 14:05 |
#1747
|
|
Kopš: 03. Mar 2010
Ziņojumi: 97
Braucu ar: Alpinweiss 3
| Tumba Var paņemt 2 gab. priekš stereo Pie tik lielas garāžas pieļauju, ka nauda nav problēma  |
Offline | |
|
| DeeCee | | 10. Feb 2022, 17:07 |
#1748
|
|
 Kopš: 29. Jun 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 9264
Braucu ar: Tenere 700 un Procaliber
|
10 Feb 2022, 13:02:18 @DusmigsZirgs rakstīja:
Čau,
Kādi Jums ieteikumi. Gribu ko kompaktu un kvalitatīvu savam mājas offisam ar dzidru skaņu. Ar iespēju, ka varu paķert līdz uz 150kvm garāžu arī. Kādi Jums ieteikumi?
Šobrīd skatos uz šo, internetā labas atsauksmes. Harman Kardon Citation One
vismaz budžetu un ko uzskati par kompaktu vari nosaukt? 
šie samērā kompakti, kaut gan garāžu nepavilks
https://www.moon-audio.com/focal-sopra-no3.html |
Offline | |
|
|
|
| bum_bumz | | 10. Feb 2022, 22:06 |
#1749
|
|
Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7578
Braucu ar: E34
|
10 Feb 2022, 14:05:50 @4chan rakstīja:
Tumba Var paņemt 2 gab. priekš stereo Pie tik lielas garāžas pieļauju, ka nauda nav problēma 
Jums, kungi neliekas, ka šiem jaunuzņēmumiem jau sen kā širmis aizvēries. 2 latu chips, plastmasa, thd piecas 0 aiz komata. Ok, apps ir uzbombīts, to studenti var pa kasti aliņiem.
Bet jautātājam: par šo ciparu sanāks 2 atsevišķi komplekti un nekas nebūs jāstibī  |
Offline | |
|
| Mr_Rums | | 11. Feb 2022, 18:22 |
#1750
|
|
Kopš: 07. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 238
Braucu ar: e83
| Ir mums darbā šāda PHANTOM tumba.
Skaņu jau nu dod ārā OgooGoooo. Jāsaka ka tikai mono izpildījumā. Bet reāli slikts DEVIALET softs viņiem. Mums vairākiem ir uzinstalēts bet -čakarējas visiem. Tas ir dzirdēts no vēl viena -neatkarīga lietotāja. |
Offline | |
|
VLD  | | 11. Feb 2022, 20:00 |
#1751
|
|
Kopš: 20. May 2003
Ziņojumi: 5791
Braucu ar:
| Labvakar,
Gribetu dzirdet viedokli ko speciem par sha brizha jedzigako Dolby Atmos majas audio. Planots saparot ar 4k laser tv, telpa ap 30 m2. |
Offline | |
|
| JDS | | 11. Feb 2022, 20:16 |
#1752
|
|
 Kopš: 18. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 11114
Braucu ar: 3, 5, TS, YP
|
11 Feb 2022, 20:00:41 @VLD rakstīja:
Labvakar,
Gribetu dzirdet viedokli ko speciem par sha brizha jedzigako Dolby Atmos majas audio. Planots saparot ar 4k laser tv, telpa ap 30 m2.
ar 4k hisense laser tv?
Kaadi iespaidi par to izstraadaajumu? Kaadi miinusi ? Plusi? |
Offline | |
|
| oswald | | 11. Feb 2022, 20:17 |
#1753
|
|
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| diezgan nekonkrēts uzdevums...dolby atmos "pēdiņās" skaitās gan mono BT skaļrunis, vai sound bārs, vai pilnvērtīga daudz skaļruņu sistēma...protams pēdējai vajag vietu, vadus un izmaksas... |
Offline | |
|
VLD  | | 11. Feb 2022, 20:28 |
#1754
|
|
Kopš: 20. May 2003
Ziņojumi: 5791
Braucu ar:
|
11 Feb 2022, 20:17:44 @oswald rakstīja:
diezgan nekonkrēts uzdevums...dolby atmos "pēdiņās" skaitās gan mono BT skaļrunis, vai sound bārs, vai pilnvērtīga daudz skaļruņu sistēma...protams pēdējai vajag vietu, vadus un izmaksas...
Noreduceshu uzdevumu lidz :
Soundbar + subis + rear speakers
Minimums vadu
Lidz 1K |
Offline | |
|
VLD  | | 11. Feb 2022, 20:37 |
#1755
|
|
Kopš: 20. May 2003
Ziņojumi: 5791
Braucu ar:
|
11 Feb 2022, 20:16:35 @JDS rakstīja:
11 Feb 2022, 20:00:41 @VLD rakstīja:
Labvakar,
Gribetu dzirdet viedokli ko speciem par sha brizha jedzigako Dolby Atmos majas audio. Planots saparot ar 4k laser tv, telpa ap 30 m2.
ar 4k hisense laser tv?
Kaadi iespaidi par to izstraadaajumu? Kaadi miinusi ? Plusi?
Polaris 4K, tas ir gandriz Hisense ar dazhiem uzlabojumiem.
Pa lielam - Android kaste ar projektora moduli. Ja saliek vajadzigo softu ( NTFS/ExFat supportam, UPnP/DLNA klientu un citus sikumus ) tad ir normals all in one devaisis. Miinuss - Android 6.0, bet man tas netraucee.
Plusi - ljoti jaudiigs, kontrastains, uz laba ekrana var skatities pie ieslegtam gaismam kaa parastu tv. Pasutiju 2.70x1.50 UST ALR ekranu, gaidu kad krievi uzrazhos 
Kraasas super suligas, niansetas, 4K asums ljoti labs, laba detalizacija, triple laser kaa nekaa  |
Offline | |
|
| Wokadoa | | 11. Feb 2022, 20:41 |
#1756
|
|
Kopš: 18. Dec 2018
Ziņojumi: 16
Braucu ar:
|
11 Feb 2022, 20:28:58 @VLD rakstīja:
11 Feb 2022, 20:17:44 @oswald rakstīja:
diezgan nekonkrēts uzdevums...dolby atmos "pēdiņās" skaitās gan mono BT skaļrunis, vai sound bārs, vai pilnvērtīga daudz skaļruņu sistēma...protams pēdējai vajag vietu, vadus un izmaksas...
Noreduceshu uzdevumu lidz :
Soundbar + subis + rear speakers
Minimums vadu
Lidz 1K
Iesaku apskatīties Samsung HW-Q950A 11.1.4.
Pats lietoju nedaudz vecāku sēriju Q90R 7.1.4 un par skaņu esmu apmierināts, atbalsta visu. Budžetā arī iekļaujas. |
Offline | |
|
|
|
| oswald | | 11. Feb 2022, 20:45 |
#1757
|
|
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| 20W sabs uz 30 m2 ? |
Offline | |
|
| Wokadoa | | 11. Feb 2022, 20:57 |
#1758
|
|
Kopš: 18. Dec 2018
Ziņojumi: 16
Braucu ar:
| 20?  |
Offline | |
|
| oswald | | 11. Feb 2022, 20:59 |
#1759
|
|
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| Subwoofer power consumption 28 W
kaut kas jau arī zudumos aiziet, pat ja 25 ...tas ir maz priekš 30m2 ...
tas ka marketeologi raksta 600W - tas priekš tiem kas nobastoja fiziku 
nu normālas datortumbas, nekas vairāk  [ Šo ziņu laboja oswald, 11 Feb 2022, 21:01:38 ] |
Offline | |
|
| bum_bumz | | 11. Feb 2022, 22:46 |
#1760
|
|
Kopš: 05. Jan 2006
Ziņojumi: 7578
Braucu ar: E34
|
11 Feb 2022, 20:45:59 @oswald rakstīja:
20W sabs uz 30 m2 ?
pietiks, man ar 8" Yamaha pietiek, šis ir lielāks, 12" noteikti. es gan kino neskatos, bet spēlītēs drebina nepajokam, telpa 29.2
Kā viņš tur skan, nav ne jausmas, bet Samsungs gluži par fuflo arī to naudu tā neplēš. |
Offline | |
|