| Autors | Ziņojums |
| inbox | |
Kopš: 05. May 2015
Ziņojumi: 110
Braucu ar:
| Meklēju R17 duskus E38 modelim. Var ar ziemas riepām. Piedāvājumus PM. |
Offline | |
|
| Sormis | |
 Kopš: 20. Jun 2011
No: Alūksne
Ziņojumi: 1651
Braucu ar: Ziemas sitamo.
|
27 Nov 2015, 13:12:35 Sormis rakstīja:
14 Nov 2015, 22:34:01 Sormis rakstīja:
Pārdodu x5 diskus, style 132 oem, dažāda platuma R19
Ja ir interese PM
Vai mainu pret style 87
Cena 300 eur bez riepam!
|
Offline | |
|
| Misterstvisters | |
Kopš: 24. Nov 2013
Ziņojumi: 343
Braucu ar: ra ucuarB
| Nopirkšu Borbet B 16". 27632774, pz, sms, zvani vai wacap |
Offline | |
|
| Pusplests | |
 Kopš: 09. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 287
Braucu ar: Das auto
|
26 Nov 2015, 14:36:37 Pusplests rakstīja:
25 Nov 2015, 16:55:20 Pusplests rakstīja:
Pārdodu AEZ lietos diskus.
18"
5x112
225/40/R18
Bez riepām.
Atrodos Rīgā.
Cena 300 eur. (Nedaudz runajama)
PM!
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=k7wfx5pc5d56fr4doqfj.jpg][/URL]
250 un done!
UP. |
Offline | |
|
| godyr123 | |
 Kopš: 22. Feb 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 36
Braucu ar: BMW 440i
| Nopirkšu Style 166 R18 replikas 4 diskus. PM [ Šo ziņu laboja godyr123, 30 Nov 2015, 10:37:02 ] |
Offline | |
|
| pelu_junkurs | |
 Kopš: 27. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2444
Braucu ar: žurx
| Kādam neinteresētu samainīt savus R17 (vēlams ar labām riepām) pret pulverotiem (grafītpelēki laikam) R16 style 60 ar labām M+S dunlop 225/55 riepām (7-8mm)?
Var ar kaut kādu manu piemaksu. Var arī mainīt pret jaunām R18 245/45 (40) M+S. Izskatīšu visus piedāvājumus. PM varam padiskutēt.
R16[ Šo ziņu laboja pelu_junkurs, 30 Nov 2015, 11:58:05 ] |
Offline | |
|
| erwinn | |
 Kopš: 07. Aug 2006
Ziņojumi: 919
Braucu ar:
| Pārdodu vai mainu šos X5/X6 R22 diskus |
Offline | |
|
| aivis21 | |
 Kopš: 22. Aug 2008
No: Jūrmala
Ziņojumi: 353
Braucu ar: 3x AO
|
20 Nov 2015, 21:59:35 aivis21 rakstīja:
Bmw style 172 replika 400 eiro, PM vai 27447071
SS.LV
pardoti[ Šo ziņu laboja aivis21, 30 Nov 2015, 19:55:00 ] |
Offline | |
|
|
|
| motherfuckers | |
 Kopš: 06. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 473
Braucu ar: E53 V8
| Ir X5 E53 style 1Ir X5 E53 style32 R19 diski ar riepām.
Diski labi,dažādplatuma.
400eur. P.m. vai 26551539[ Šo ziņu laboja motherfuckers, 30 Nov 2015, 15:38:39 ] |
Offline | |
|
| fleix | |
 Kopš: 27. Jun 2006
Ziņojumi: 8379
Braucu ar: 22
| X5, X6 style 258 diski ar ziemas riepām.
Links |
Offline | |
|
| TERRSON | |
 Kopš: 17. Apr 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 35
Braucu ar:
| https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...5960615172516555
Joprojām tirgoju, bet tagad bez riepām.
PM vai 2883732nulle. |
Offline | |
|
| dzuris | |
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
| Dodiet vienu komplektu nesapisti style6 ar visiem vāciņiem. Rīgā steidzami. |
Offline | |
|
| Egle11 | |
 Kopš: 15. Aug 2006
Ziņojumi: 1486
Braucu ar: e46 LSTT, e46 03' Kemperi, Auto no DE, Yamaha MT-03,
|
18 Nov 2015, 10:48:28 Egle11 rakstīja:
9.5j plati steelies diski no e91 ar jaunaam GT radial ziemas riepaam 205/55R16. komplets 260,-
|
Offline | |
|
| Cheh | |
 Kopš: 21. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 48
Braucu ar:
| Interesē lietie diski r15 8j vai 9j ieteicams 4 skrūves , bet var būt 5cas,
projektam
PM  |
Offline | |
|
| Agriits520 | |
 Kopš: 07. Apr 2011
Ziņojumi: 691
Braucu ar: BMW E34 E30
| Pārdodu MiM r15 diskus no bmw e30. 250E |
Offline | |
|
FIB  | |
 Kopš: 08. Sep 2006
No: Valmiera
Ziņojumi: 905
Braucu ar: Touringu un kabrio
| Style 44 ar 4mm vasaras riepām, cena 140eur
Vairāk bildes šeit Links
divi2324025 |
Offline | |
|
|
|
| puikaa20 | |
Kopš: 06. Feb 2013
Ziņojumi: 100
Braucu ar:
| R17/10,5 et35 205/40 r17
R17/11,5 et35 225/40 r17
Cena : 1,200 Eiro
+37128256674 vai PM
[ Šo ziņu laboja puikaa20, 02 Dec 2015, 19:45:09 ] |
Offline | |
|
| tulenj | |
Kopš: 30. Oct 2014
No: Jelgava
Ziņojumi: 359
Braucu ar: BMW f30 330e performance
| STYLE 65 ORIGINAL R18, nav metinati un sisti, kursh cik var piedavat? mazliet ir skrapejumi |
Offline | |
|
| beerzinsh | |
 Kopš: 04. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2572
Braucu ar:
| Pārdodu zemāk norādīto R18 riepu komplektu! Stāvēja uz E61, visi vienāda platuma, nav liekti vai metināti! Cena par komplektu 350 Eur! Var piedāvāt maiņu uz Style 135 PM!!
[ Šo ziņu laboja beerzinsh, 02 Dec 2015, 22:51:15 ] |
Offline | |
|
| dzuris | |
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
|
27 Nov 2015, 18:17:16 dzuris rakstīja:
Style81 r17 priekš e39. Vienāda platuma ar riepām 250naudinas, bez 200 naudinas. 
Links uz ss.lv
Up.  |
Offline | |
|