| Autors | Ziņojums |
| Q | | 12. May 2008, 18:57 |
#1701
|
|
 Kopš: 15. Aug 2005
Ziņojumi: 559
Braucu ar: F25 x3 35d
| kādam varbūt ir piedāvājumā tiešām labs zemesgabals ~2000-5000 kvm , par šābrīža labu cenu savrupmāju apbūves teritorijā Rīgā, Daugavas labajā krastā ar komunikācijām un sabiedrisko transportu?
Pļavās un pie maģistrālām ielām neder. |
Offline | |
|
| zinatnieks | | 12. May 2008, 20:57 |
#1702
|
|
 Kopš: 25. Aug 2007
Ziņojumi: 102
Braucu ar:
| Ir ļoti labs dzīvoklis Iecavā (nav bijis eksplutācijā). Ja ir interese par visu sīkāk PM! |
Offline | |
|
| Redline | | 13. May 2008, 00:04 |
#1703
|
|
 Kopš: 02. May 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3021
Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.
|
08 May 2008, 13:55:36 Instigater rakstīja:
07 May 2008, 11:51:40 Puu rakstīja:
mmm, vēlreiz un lēnāk lūdzu 
ar idiotisku prasību sagatavošanu es nenodarbojos, ja nu tāda bija ideja. bet man pa laikam sanāk iet uz tiesu pret tādiem prasītājiem
es jau ceru, ka līdz tam nenonāks. Saka jau, ka suns kas rej nekož... 
Nu es jau tieshi domaaju, ka aizstaaveesi Redline tiesaa. 
|
Offline | |
|
Puuchuks  | | 13. May 2008, 00:18 |
#1704
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
12 May 2008, 14:03:18 kristapz rakstīja:
nu, mans absoluuti neko arhitektuuras/vides dizaina lietu nesaprotosha cilveeka viedoklis:
citiem vārdiem, Dailes teātris izskatās labāk (tas nekas, ka būvēts pirms 20 vai 30 gadiem) |
Offline | |
|
Elmo  | | 13. May 2008, 11:40 |
#1705
|
|
 Kopš: 30. Jun 2006
Ziņojumi: 1927
Braucu ar: nozilinaatu citronu
| Kuram ir pazīstami vērtētāji Interbaltijā??? |
Offline | |
|
| Zeemax | | 13. May 2008, 12:14 |
#1706
|
|
 Kopš: 26. Mar 2003
Ziņojumi: 540
Braucu ar: gludekli
|
13 May 2008, 11:40:12 Elmo rakstīja:
Kuram ir pazīstami vērtētāji Interbaltijā???
tur labaak neiet, tiesibsargajošās iestādes astē  [ Šo ziņu laboja Zeemax, 13 May 2008, 12:17:52 ] |
Offline | |
|
Mikuzz  | | 13. May 2008, 15:05 |
#1707
|
|
 Kopš: 19. Aug 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 41384
Braucu ar: Transporta līdzekli
| http://www.ss.lv/msg/lv/real_estate/flats/ludza...nwLGkpgSVU=.html |
Offline | |
|
| Martini22 | | 13. May 2008, 18:01 |
#1708
|
|
 Kopš: 28. Apr 2003
Ziņojumi: 717
Braucu ar: AA4070
| Tiek tirgoti zemes gabali bez juridiskām problēmām. Cena zemāka par jebkuru citu piedāvājumu.
1. Jūrmalas gatve (Imanta) 3400 kv.m. atļauts celt daudzstāvu māju no 13 - 17 stāviem;
2. Drustu iela (Bieriņi) 2400 kv.m. privmāju celtniecībai;
3. Lielupes iela 36A (Bolderāja) 1550 kv.m. pretī Jahtu klubam privātmāju celtniecībai;
4. Jaunciema 4.līnija 57(Jaunciems) 3500 kv.m. uz paugura privātmājas celtniecībai;
5. Imantas 3.līnija 10A 3334 kv.m. (Imanta) privātmāju celtniecībai;
6. Vēja iela 29 (Torņkalns) 790 kv.m. jauktas apbūves teritorija;
7. Parādes iela 32B (Bolderāja) Dzīvojamās apbūves teritorijas līdz 5 stāviem 2850 kv.m;
8. Lemešu iela 6(Bolderāja) Dzīvojamās apbūves teritorijas līdz 5 stāviem 1300 kv.m.;
9. Dzelzceļa iela 17A (Bieriņi) 743 kv.m. privātmāju celtniecībai;
10. Apguldes iela 17A (Bieriņi) 890 kv.m. privātmāju celtniecībai. Uz ielas ievilkta gāze, ūdens, centrālā kanalizācija;
11. Gramzdas iela 144, 1.1 ha (netālu no lidostas);
12. Hāpsalas iela 10, 9 stāvu apbūve 1000 kv.m;
13. Dzintara iela (Buļļi) 2100 kv.m. privātmāju celtniecība.;
14. Jaunciema 7.škērslīnija 9f 600 kv.m.;
15. Ķemeru iela 3300 kv.m. jaukta apbūve.;
16. Jomas iela 700, privātmāju celtniecība.
Sīkāk PM.[ Šo ziņu laboja Martini22, 13 May 2008, 18:07:51 ] |
Offline | |
|
|
|
MMS  | | 13. May 2008, 18:02 |
#1709
|
|
 Kopš: 04. Dec 2002
Ziņojumi: 3145
Braucu ar: ///3
|
13 May 2008, 11:40:12 Elmo rakstīja:
Kuram ir pazīstami vērtētāji Interbaltijā???
Man ir, kas pa lietu? |
Offline | |
|
Edzja  | | 13. May 2008, 23:33 |
#1710
|
|
 Kopš: 02. Jun 2005
Ziņojumi: 29025
Braucu ar: sievu :D
| Pilniigi viss pa leeto  |
Offline | |
|
| Raicha | | 13. May 2008, 23:53 |
#1711
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| palagi |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 14. May 2008, 00:04 |
#1712
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
13 May 2008, 23:53:22 Raicha rakstīja:
palagi
cilvis noplēsis afišas no stabiem  |
Offline | |
|
| Chainsaw | | 14. May 2008, 00:26 |
#1713
|
|
 Kopš: 28. Oct 2006
Ziņojumi: 6565
Braucu ar: trimmeri
| zemesgabaliem aadazhos aizmists pierakstiit ka blakus ir divas fermas un suudus ka meslojumu hujaarii uz laukiem un nu jaa smaka tur ir super, veicas ja nesmird |
Offline | |
|
| gilbert | | 14. May 2008, 00:40 |
#1714
|
|
Kopš: 04. Dec 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3134
Braucu ar:
| Vismaz iešārē kkur un tikai linkus uz bildēm ieliec, savādāk grūti kko apskatīt caur forumu uz 17'nieka. |
Offline | |
|
| Tomikz | | 14. May 2008, 00:44 |
#1715
|
|
 Kopš: 13. Oct 2006
Ziņojumi: 227
Braucu ar:
|
12 May 2008, 14:34:05 Zeemax rakstīja:
kādam nan kaads paraugs uz izmaksaam (tāme) apbuves gabalam, zemes darbiem cipa labiekārtošanai, lai buutu "tavarnijs vids" (elektro pieviksana, lidzinasana utt)????
Paldies, Steidzami PM
ko Tu domaa ar taami vai paraugu . To bez vietas apskatisanas nerali pateikt. musu firma veic apzalumosanas darbus/labiekartosanu ,bet , es atvainojos , elektribu uc inzenierkomunikaciju darbus nevaic apzalumotaji . bet ja ir ineterse , cik noprotu par zalienu un sikakiem darbiem , ludzu uz pm ar atrasanas vietu un velamajiem darbiem un Taviem kontaktiem, paskatisimies kaa var lidzeet.  [ Šo ziņu laboja Tomikz, 14 May 2008, 00:47:45 ] |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 14. May 2008, 00:46 |
#1716
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
14 May 2008, 00:37:15 kv rakstīja:
14 May 2008, 00:04:39 Puu rakstīja:
13 May 2008, 23:53:22 Raicha rakstīja:
palagi
cilvis noplēsis afišas no stabiem 
varbuut tu plees afissas no stabiem un meiggini kautko uzviit! nerunaa daudz ja neko nezini.

jā, apvainoties - tas bija pareizais gājiens...
čalīt, tev nepielec, ka no šāda izmēra bildes es redzu ~1/3 attiecīgi, man ir jāspiež uz katras bildes, lai vispār saprastu, par ko ir runa.
domā, tas palielina tavas cerības kaut ko no piedāvātā pārdot  |
Offline | |
|
|
|
Kroljix  | | 14. May 2008, 00:53 |
#1717
|
|
 Kopš: 06. Dec 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1686
Braucu ar: masku
| kā iespējamā mērķauditorija saku, ka nē - vnk aizkaitināti skrollēju tālāk pēc iespējas ātrāk 
----------------- Principā sieviete varētu arī paklusēt. Tikai nelaime tāda, ka viņai nav tāda principa |
Offline | |
|
| ultraman | | 14. May 2008, 10:42 |
#1718
|
|
Kopš: 11. Jul 2002
Ziņojumi: 716
Braucu ar: 545_SMG_M
| vai Eksporta 12 (osta) rajoniņš normāls - var tur dzīvot ?  [ Šo ziņu laboja ultraman, 14 May 2008, 10:43:18 ] |
Offline | |
|
| zfed | | 14. May 2008, 20:15 |
#1719
|
|
Kopš: 04. Jun 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 565
Braucu ar: vw golp
| kas tie ir:
http://www.bezspekulantiem.lv/
?
maja letaka par hruscovkas rezidenci?  |
Offline | |
|
spy  | | 14. May 2008, 20:20 |
#1720
|
|
 Kopš: 18. Jul 2007
Ziņojumi: 1430
Braucu ar:
|
14 May 2008, 00:44:35 Tomikz rakstīja:
12 May 2008, 14:34:05 Zeemax rakstīja:
kādam nan kaads paraugs uz izmaksaam (tāme) apbuves gabalam, zemes darbiem cipa labiekārtošanai, lai buutu "tavarnijs vids" (elektro pieviksana, lidzinasana utt)????
Paldies, Steidzami PM
ko Tu domaa ar taami vai paraugu . To bez vietas apskatisanas nerali pateikt. musu firma veic apzalumosanas darbus/labiekartosanu ,bet , es atvainojos , elektribu uc inzenierkomunikaciju darbus nevaic apzalumotaji . bet ja ir ineterse , cik noprotu par zalienu un sikakiem darbiem , ludzu uz pm ar atrasanas vietu un velamajiem darbiem un Taviem kontaktiem, paskatisimies kaa var lidzeet. 
te nu tu nedaudz neesi sapratis - čalis lūdza viņam iedot tāmes paraugu, kurā viņš varētu ierakstīt savus datus un skaitļus (steidzamam valsts pasūtījumam vai hvz kam ja tāda steiga) |
Offline | |
|