Online

Pašreiz BMWPower skatās 139 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Q
12. May 2008, 18:57 #1701

Kopš: 15. Aug 2005

Ziņojumi: 559

Braucu ar: F25 x3 35d

kādam varbūt ir piedāvājumā tiešām labs zemesgabals ~2000-5000 kvm , par šābrīža labu cenu savrupmāju apbūves teritorijā Rīgā, Daugavas labajā krastā ar komunikācijām un sabiedrisko transportu?
Pļavās un pie maģistrālām ielām neder.
Offline
zinatnieks
12. May 2008, 20:57 #1702

Kopš: 25. Aug 2007

Ziņojumi: 102

Braucu ar:

Ir ļoti labs dzīvoklis Iecavā (nav bijis eksplutācijā). Ja ir interese par visu sīkāk PM!
Offline
Redline
13. May 2008, 00:04 #1703

Kopš: 02. May 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3021

Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.


08 May 2008, 13:55:36 Instigater rakstīja:

07 May 2008, 11:51:40 Puu rakstīja:
mmm, vēlreiz un lēnāk lūdzu

ar idiotisku prasību sagatavošanu es nenodarbojos, ja nu tāda bija ideja. bet man pa laikam sanāk iet uz tiesu pret tādiem prasītājiem

es jau ceru, ka līdz tam nenonāks. Saka jau, ka suns kas rej nekož...
Nu es jau tieshi domaaju, ka aizstaaveesi Redline tiesaa.
Offline
Puuchuks
13. May 2008, 00:18 #1704

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


12 May 2008, 14:03:18 kristapz rakstīja:
nu, mans absoluuti neko arhitektuuras/vides dizaina lietu nesaprotosha cilveeka viedoklis:

citiem vārdiem, Dailes teātris izskatās labāk (tas nekas, ka būvēts pirms 20 vai 30 gadiem)
Offline
Elmo
13. May 2008, 11:40 #1705

Kopš: 30. Jun 2006

Ziņojumi: 1927

Braucu ar: nozilinaatu citronu

Kuram ir pazīstami vērtētāji Interbaltijā???
Offline
Zeemax
13. May 2008, 12:14 #1706

Kopš: 26. Mar 2003

Ziņojumi: 540

Braucu ar: gludekli


13 May 2008, 11:40:12 Elmo rakstīja:
Kuram ir pazīstami vērtētāji Interbaltijā???



tur labaak neiet, tiesibsargajošās iestādes astē

[ Šo ziņu laboja Zeemax, 13 May 2008, 12:17:52 ]

Offline
Mikuzz
13. May 2008, 15:05 #1707

Kopš: 19. Aug 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 41384

Braucu ar: Transporta līdzekli

http://www.ss.lv/msg/lv/real_estate/flats/ludza...nwLGkpgSVU=.html
Offline
Martini22
13. May 2008, 18:01 #1708

Kopš: 28. Apr 2003

Ziņojumi: 717

Braucu ar: AA4070

Tiek tirgoti zemes gabali bez juridiskām problēmām. Cena zemāka par jebkuru citu piedāvājumu.
1. Jūrmalas gatve (Imanta) 3400 kv.m. atļauts celt daudzstāvu māju no 13 - 17 stāviem;
2. Drustu iela (Bieriņi) 2400 kv.m. privmāju celtniecībai;
3. Lielupes iela 36A (Bolderāja) 1550 kv.m. pretī Jahtu klubam privātmāju celtniecībai;
4. Jaunciema 4.līnija 57(Jaunciems) 3500 kv.m. uz paugura privātmājas celtniecībai;
5. Imantas 3.līnija 10A 3334 kv.m. (Imanta) privātmāju celtniecībai;
6. Vēja iela 29 (Torņkalns) 790 kv.m. jauktas apbūves teritorija;
7. Parādes iela 32B (Bolderāja) Dzīvojamās apbūves teritorijas līdz 5 stāviem 2850 kv.m;
8. Lemešu iela 6(Bolderāja) Dzīvojamās apbūves teritorijas līdz 5 stāviem 1300 kv.m.;
9. Dzelzceļa iela 17A (Bieriņi) 743 kv.m. privātmāju celtniecībai;
10. Apguldes iela 17A (Bieriņi) 890 kv.m. privātmāju celtniecībai. Uz ielas ievilkta gāze, ūdens, centrālā kanalizācija;
11. Gramzdas iela 144, 1.1 ha (netālu no lidostas);
12. Hāpsalas iela 10, 9 stāvu apbūve 1000 kv.m;
13. Dzintara iela (Buļļi) 2100 kv.m. privātmāju celtniecība.;
14. Jaunciema 7.škērslīnija 9f 600 kv.m.;
15. Ķemeru iela 3300 kv.m. jaukta apbūve.;
16. Jomas iela 700, privātmāju celtniecība.

Sīkāk PM.

[ Šo ziņu laboja Martini22, 13 May 2008, 18:07:51 ]

Offline
MMS
13. May 2008, 18:02 #1709

Kopš: 04. Dec 2002

Ziņojumi: 3145

Braucu ar: ///3


13 May 2008, 11:40:12 Elmo rakstīja:
Kuram ir pazīstami vērtētāji Interbaltijā???


Man ir, kas pa lietu?
Offline
Edzja
13. May 2008, 23:33 #1710

Kopš: 02. Jun 2005

Ziņojumi: 29025

Braucu ar: sievu :D

Pilniigi viss pa leeto
Offline
Raicha
13. May 2008, 23:53 #1711

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

palagi
Offline
Puuchuks
14. May 2008, 00:04 #1712

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


13 May 2008, 23:53:22 Raicha rakstīja:
palagi

cilvis noplēsis afišas no stabiem
Offline
Chainsaw
14. May 2008, 00:26 #1713

Kopš: 28. Oct 2006

Ziņojumi: 6565

Braucu ar: trimmeri

zemesgabaliem aadazhos aizmists pierakstiit ka blakus ir divas fermas un suudus ka meslojumu hujaarii uz laukiem un nu jaa smaka tur ir super, veicas ja nesmird
Offline
gilbert
14. May 2008, 00:40 #1714

Kopš: 04. Dec 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3134

Braucu ar:

Vismaz iešārē kkur un tikai linkus uz bildēm ieliec, savādāk grūti kko apskatīt caur forumu uz 17'nieka.
Offline
Tomikz
14. May 2008, 00:44 #1715

Kopš: 13. Oct 2006

Ziņojumi: 227

Braucu ar:


12 May 2008, 14:34:05 Zeemax rakstīja:
kādam nan kaads paraugs uz izmaksaam (tāme) apbuves gabalam, zemes darbiem cipa labiekārtošanai, lai buutu "tavarnijs vids" (elektro pieviksana, lidzinasana utt)????

Paldies, Steidzami PM


ko Tu domaa ar taami vai paraugu . To bez vietas apskatisanas nerali pateikt. musu firma veic apzalumosanas darbus/labiekartosanu ,bet , es atvainojos , elektribu uc inzenierkomunikaciju darbus nevaic apzalumotaji . bet ja ir ineterse , cik noprotu par zalienu un sikakiem darbiem , ludzu uz pm ar atrasanas vietu un velamajiem darbiem un Taviem kontaktiem, paskatisimies kaa var lidzeet.

[ Šo ziņu laboja Tomikz, 14 May 2008, 00:47:45 ]

Offline
Puuchuks
14. May 2008, 00:46 #1716

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


14 May 2008, 00:37:15 kv rakstīja:

14 May 2008, 00:04:39 Puu rakstīja:

13 May 2008, 23:53:22 Raicha rakstīja:
palagi

cilvis noplēsis afišas no stabiem

varbuut tu plees afissas no stabiem un meiggini kautko uzviit! nerunaa daudz ja neko nezini.


jā, apvainoties - tas bija pareizais gājiens...
čalīt, tev nepielec, ka no šāda izmēra bildes es redzu ~1/3 attiecīgi, man ir jāspiež uz katras bildes, lai vispār saprastu, par ko ir runa.
domā, tas palielina tavas cerības kaut ko no piedāvātā pārdot
Offline
Kroljix
14. May 2008, 00:53 #1717

Kopš: 06. Dec 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1686

Braucu ar: masku

kā iespējamā mērķauditorija saku, ka nē - vnk aizkaitināti skrollēju tālāk pēc iespējas ātrāk

-----------------
Principā sieviete varētu arī paklusēt. Tikai nelaime tāda, ka viņai nav tāda principa
Offline
ultraman
14. May 2008, 10:42 #1718

Kopš: 11. Jul 2002

Ziņojumi: 716

Braucu ar: 545_SMG_M

vai Eksporta 12 (osta) rajoniņš normāls - var tur dzīvot ?

[ Šo ziņu laboja ultraman, 14 May 2008, 10:43:18 ]

Offline
zfed
14. May 2008, 20:15 #1719

Kopš: 04. Jun 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 565

Braucu ar: vw golp

kas tie ir:
http://www.bezspekulantiem.lv/
?
maja letaka par hruscovkas rezidenci?
Offline
spy
14. May 2008, 20:20 #1720

Kopš: 18. Jul 2007

Ziņojumi: 1430

Braucu ar:


14 May 2008, 00:44:35 Tomikz rakstīja:

12 May 2008, 14:34:05 Zeemax rakstīja:
kādam nan kaads paraugs uz izmaksaam (tāme) apbuves gabalam, zemes darbiem cipa labiekārtošanai, lai buutu "tavarnijs vids" (elektro pieviksana, lidzinasana utt)????

Paldies, Steidzami PM


ko Tu domaa ar taami vai paraugu . To bez vietas apskatisanas nerali pateikt. musu firma veic apzalumosanas darbus/labiekartosanu ,bet , es atvainojos , elektribu uc inzenierkomunikaciju darbus nevaic apzalumotaji . bet ja ir ineterse , cik noprotu par zalienu un sikakiem darbiem , ludzu uz pm ar atrasanas vietu un velamajiem darbiem un Taviem kontaktiem, paskatisimies kaa var lidzeet.


te nu tu nedaudz neesi sapratis - čalis lūdza viņam iedot tāmes paraugu, kurā viņš varētu ierakstīt savus datus un skaitļus (steidzamam valsts pasūtījumam vai hvz kam ja tāda steiga)
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo