Online

Pašreiz BMWPower skatās 163 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
agang
18. Dec 2012, 20:54 #16941

Kopš: 11. Oct 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 176

Braucu ar: melnu kupeju

kurs te ar auto akumulatoriem tirgojas?
Offline
rencho
18. Dec 2012, 21:04 #16942

Kopš: 23. Mar 2009

No: Sigulda

Ziņojumi: 1469

Braucu ar: X6 F16 , MB W210 E240, BMW Z3, Honda FMX650, Suzuki Bandit 1200S


18 Dec 2012, 20:54:01 agang rakstīja:
kurs te ar auto akumulatoriem tirgojas?

viaslabākās cenas: http://www.bmwpower.lv/user.php?u=xjs_4
Offline
Dzhanis
18. Dec 2012, 21:07 #16943

Kopš: 29. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 3734

Braucu ar: kreiso labejo


18 Dec 2012, 20:31:13 rencho rakstīja:

18 Dec 2012, 18:29:57 matrixxxx rakstīja:

18 Dec 2012, 16:25:22 rencho rakstīja:
varbūt kādam šķūnī aizķērušās kameras priekš R13 ripuļiem?
Ja ir,tad- Pm

Man domaat, ka ja "shkjuunii aizkjeerushaas", tad vairs nav lietojamas

ar tāda doma iešāvās prātā, bet varbūt līme un ielāps palīdz.
jauna kamera skiet 5Ls max maksaja. jauna ir jauna un nav jachakarejas limet utt. iebrauksi zhigulju veikala zem kalnciema ielas tilta un domaju, ka 99% tur bus
Offline
borrows
18. Dec 2012, 22:01 #16944

Kopš: 30. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 94

Braucu ar: Z3 roadster

Nopirkšu lietotu gala bunduli ar ieeju 63 mm.
Apmēram tādu
Offline
J.CASH
18. Dec 2012, 22:24 #16945

Kopš: 21. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 955

Braucu ar: 306

Pārdodu labas NIKE BAUER supreme 70 slidas 7,5uk, jeb 42,5Eur izmēra slidas - 50Ls

PM vai 20085397
Offline
zhuupa
18. Dec 2012, 22:25 #16946

Kopš: 28. Sep 2010

No: Viļāni

Ziņojumi: 2299

Braucu ar: Fiat Multipla

Dažādi sata, ata hdd. lēti.pm

http://www.bildites.lv/images/aa7yn93i6lbakxdxq6gu.jpg
Offline
jonyboy
19. Dec 2012, 02:41 #16947

Kopš: 20. Mar 2010

Ziņojumi: 415

Braucu ar:

tirgojas ljoti laba akustiska gitara.
Offline
gatisbmwtds
19. Dec 2012, 03:25 #16948

Kopš: 31. Oct 2011

Ziņojumi: 308

Braucu ar:

pārdodu augspiediena sukņus restauretus tds .un ve visas detaļas no tds . ir galvas motora tds un 2.4 td galva bez plaisam. ir sparta sure orginala no e 34 28752870
Offline
gatisbmwtds
19. Dec 2012, 03:26 #16949

Kopš: 31. Oct 2011

Ziņojumi: 308

Braucu ar:

PĀRDOD TDS KARTERUS .pārdodu augspiediena sukņus restauretus tds .un ve visas detaļas no tds . ir galvas motora tds un 2.4 td galva bez plaisam. ir sparta sure orginala no e 34 28752870
Offline
gatisbmwtds
19. Dec 2012, 03:28 #16950

Kopš: 31. Oct 2011

Ziņojumi: 308

Braucu ar:

PĀRDOD MOTORU TDS AR MAZU NOBRAUKUMU , NO ANGĻU MAŠINAS , AR LIELU KOMPRESIJU .. IR ACEVISKI GALVA BEZ PLAISAM..
Offline
rencho
19. Dec 2012, 07:10 #16951

Kopš: 23. Mar 2009

No: Sigulda

Ziņojumi: 1469

Braucu ar: X6 F16 , MB W210 E240, BMW Z3, Honda FMX650, Suzuki Bandit 1200S


18 Dec 2012, 21:07:58 Dzhanis rakstīja:

18 Dec 2012, 20:31:13 rencho rakstīja:

18 Dec 2012, 18:29:57 matrixxxx rakstīja:

18 Dec 2012, 16:25:22 rencho rakstīja:
varbūt kādam šķūnī aizķērušās kameras priekš R13 ripuļiem?
Ja ir,tad- Pm

Man domaat, ka ja "shkjuunii aizkjeerushaas", tad vairs nav lietojamas

ar tāda doma iešāvās prātā, bet varbūt līme un ielāps palīdz.
jauna kamera skiet 5Ls max maksaja. jauna ir jauna un nav jachakarejas limet utt. iebrauksi zhigulju veikala zem kalnciema ielas tilta un domaju, ka 99% tur bus

ok, paldies!
Offline
valdic
19. Dec 2012, 08:03 #16952

Kopš: 23. Mar 2009

Ziņojumi: 63

Braucu ar:

Thermo Kid bērnu termoveļa
NIXON pulksteņi

17 Dec 2012, 11:36:15 valdic rakstīja:


Pievedums freeski slēpotājiem:
FULL TILT zābaki

LINE slēpes un nūjas

MARKER stiprinājumi



Un atgādinu par īpašo piedāvājumu BMWPower:

Kā jums patīk tāds darījums - iepērkoties www.chillstylestore.com ievadied kupona kodu 'bmwpower' un momentā saņemsiet 13% atlaidi! Tā ir iespēja tikt, piemēram, pie jauna laba Burton inventāra.

Piegāde Rīgā bez maksas!

Vienīgie produkti, kam atlaide netiek piemērota ir GoPro. Starp citu White Edition kamera pagaidām ir palikusi tikai viena.

Offline
Pacha
19. Dec 2012, 08:32 #16953

Kopš: 27. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 425

Braucu ar: Nemo


17 Dec 2012, 18:46:41 Pacha rakstīja:
Tirgoju Alpine aktīvo subwoofer'u SWD-3000



PM

110ls runājama


UP
Offline
buus
19. Dec 2012, 09:32 #16954

Kopš: 19. Dec 2012

Ziņojumi: 1

Braucu ar:

pardodu visas rezerves dalas no e39 98gada 2.5tds autumats ja ko vajag zvanat 28381733
Offline
filis
19. Dec 2012, 17:25 #16955

Kopš: 14. Aug 2009

Ziņojumi: 92

Braucu ar: muti

Gribu samsung galaxy s2.
Offline
sonx33
19. Dec 2012, 17:27 #16956

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

Stāstat kur iepirkt rezerves daļas berlingo 2005 gada 1.9d, interesē priekša, radiators ar visu rāmi, bampers, labā lampa!

[ Šo ziņu laboja sonx33, 19 Dec 2012, 17:29:42 ]

Offline
ciglins
19. Dec 2012, 17:37 #16957

Kopš: 08. Sep 2010

No: Kuldīga

Ziņojumi: 106

Braucu ar: Bobiku

Vajag Loti steidzami
no 1.8 16v ecotec vai 2.0 16v ecotec 94. gad ar simtec 56 vadiibas bloku,
klokjenes deveejs
Opel astra
Offline
yanjux
19. Dec 2012, 17:37 #16958

Kopš: 02. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4919

Braucu ar: mīkstu jumtu


18 Dec 2012, 11:31:48 yanjux rakstīja:
Varu piedāvāt eglītes uz Ziemassvētkiem
Tepat Latvijas vietējās, no sava meža.
Par cenām sarunāsim.
Dikti aizņemtajiem cilvēkiem varu arī piegādāt par kādu papildus samaksu


Vēl kādam eglīti?
Offline
dex2
19. Dec 2012, 17:57 #16959

Kopš: 15. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 837

Braucu ar: Spices ierīkošana pierīga T.27 555 009


19 Dec 2012, 10:58:16 pudz rakstīja:
Ja kādam ir interese, tad pārnākot ar savu numuru no kāda cita operatora uz tele 2 varu pieslēgt NR 5 tarifu pa 3Ls. neierobežoti zvani uz visiem populārākajiem tīkliem LV ( tele2, bite, amigo, lmt, okarte un lattelecom) neierobežotas sms uz visiem tīkliem plus uz ārzemēm un 500mb nets.
mobīlajam netam arī varu iedot 30% atlaidi un uzdāvināt usb modēmu.
piebraukšu kur vajag un uztaisīšu!

Uz cik ilgu laiku saglabāsies tie 3 lati mēnesī?
Offline
Hazard
19. Dec 2012, 17:58 #16960

Kopš: 07. May 2009

No: Viļaka

Ziņojumi: 853

Braucu ar: e28

Nopirkšu 2GB DDR2 800mhz ramu. PM
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo