Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 190 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Darba tirgus

AutorsZiņojums
zabis1
13. Mar 2016, 10:43 #16921

Kopš: 04. May 2014

No: Ķegums

Ziņojumi: 160

Braucu ar: porche


13 Mar 2016, 10:41:14 add rakstīja:

13 Mar 2016, 10:13:00 AVCTOR rakstīja:
Es pateiktu visu,ko par tevi domāju neveiksminiek,bet potenciālo darba ņēmēju priekšā nevelos smērēt rokas

Vai visu saprati puisīt?


Izklausies pēc adekvāta darba devēja


Varbūt, vienkārši kredīts par lielu
Offline
karlsonss
13. Mar 2016, 10:44 #16922

Kopš: 02. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 23038

Braucu ar:


13 Mar 2016, 10:41:14 add rakstīja:

13 Mar 2016, 10:13:00 AVCTOR rakstīja:
Es pateiktu visu,ko par tevi domāju neveiksminiek,bet potenciālo darba ņēmēju priekšā nevelos smērēt rokas

Vai visu saprati puisīt?


Izklausies pēc adekvāta darba devēja



tikpat adekvaats, cik poweraa adekvati ir darba neemeeji
Offline
Taspac
13. Mar 2016, 11:31 #16923

Kopš: 15. Feb 2007

Ziņojumi: 3563

Braucu ar:

Man protams ir vienalga, bet juus, komatu liceeji... Dotajaa gadijumaa vismaz shai vakancei neviens kraveejs nepieteiksies, tikai taapeec ka nav komati salikti.Jautaajums vai sheit vispaar kaads pieteiksies
Offline
Tomzs
13. Mar 2016, 11:33 #16924

Kopš: 06. Jan 2009

No: Liepāja

Ziņojumi: 3579

Braucu ar: VS & 29


13 Mar 2016, 10:13:00 AVCTOR rakstīja:
Es pateiktu visu,ko par tevi domāju neveiksminiek,bet potenciālo darba ņēmēju priekšā nevelos smērēt rokas

Vai visu saprati puisīt?


90.gadā dzimis personāžs citus sauc par puisīšiem un iejūtas biznesa haizivs ampluā.

[ Šo ziņu laboja Tomzs, 13 Mar 2016, 11:33:45 ]

Offline
AVCTOR
13. Mar 2016, 11:38 #16925

Kopš: 11. Mar 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 9

Braucu ar: M550d f10

Edža izrāva vārdu no mutes!! Tieši gribēju tev minēt Raspopovu
Offline
sn
13. Mar 2016, 11:39 #16926

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(


13 Mar 2016, 10:41:14 add rakstīja:

13 Mar 2016, 10:13:00 AVCTOR rakstīja:
Es pateiktu visu,ko par tevi domāju neveiksminiek,bet potenciālo darba ņēmēju priekšā nevelos smērēt rokas

Vai visu saprati puisīt?


Izklausies pēc adekvāta darba devēja
viņš kļūdījās pat nikā, kad reģistrējās šeit, e burtu izlaida

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
RVR
13. Mar 2016, 11:43 #16927

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23063

Braucu ar: RVR


13 Mar 2016, 10:13:00 AVCTOR rakstīja:
Es pateiktu visu,ko par tevi domāju neveiksminiek,bet potenciālo darba ņēmēju priekšā nevelos smērēt rokas

Vai visu saprati puisīt?


Arī šajā tekstā pietrūkst komatu

Offline
AVCTOR
13. Mar 2016, 11:55 #16928

Kopš: 11. Mar 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 9

Braucu ar: M550d f10

Un kur tad trūkst p.stūmēj?
Offline
RVR
13. Mar 2016, 11:58 #16929

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23063

Braucu ar: RVR

Apsaukāties ir bērnišķīgi

Trūkst abos gadījumos pirms uzrunas - pirms "neveiksminiek" un pirms "puisīt"
Offline
Surr
13. Mar 2016, 12:11 #16930

Kopš: 23. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 1837

Braucu ar: Kaskaiš


13 Mar 2016, 11:38:14 AVCTOR rakstīja:
Edža izrāva vārdu no mutes!! Tieši gribēju tev minēt Raspopovu


Uzņēmēja kungs, jums deguns brūns!
Offline
AVCTOR
13. Mar 2016, 12:15 #16931

Kopš: 11. Mar 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 9

Braucu ar: M550d f10

Karoči bezjēdzīgi ar jums te karot,es padodos.

P.s divus vajadzīgos šoferus atradu

[ Šo ziņu laboja AVCTOR, 13 Mar 2016, 12:16:35 ]

Offline
spriditis
13. Mar 2016, 19:58 #16932

Kopš: 17. Mar 2006

No: Valmiera

Ziņojumi: 4141

Braucu ar: ar savu lāpstu blad

Cerams soferi pec tam nerakstis atsauksmes viena cita "laba" topika
Offline
gaazesmird
13. Mar 2016, 21:25 #16933

Kopš: 27. Feb 2016

Ziņojumi: 2843

Braucu ar: ogres statoila soļkja mucu

reaali aatri atrada! tik kruti izdomaats!
Offline
Mikels
13. Mar 2016, 21:59 #16934

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5501

Braucu ar: cieņu


13 Mar 2016, 12:15:50 AVCTOR rakstīja:
Karoči bezjēdzīgi ar jums te karot,es padodos.

P.s divus vajadzīgos šoferus atradu
ieslēdza atpakaļgaitu
Online
kasparitto
15. Mar 2016, 12:34 #16935

Kopš: 11. Apr 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 772

Braucu ar:

Ir šeit kāds, kurš pats vai sieva raksta projektus ES fondiem?

PM
Offline
jancuksz
15. Mar 2016, 16:26 #16936

Kopš: 09. May 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 1687

Braucu ar: ziemas miskasti visu gadu

Ejot prom no darba papildus atlūgumam, ja ir sakrājies neizņemts atvaļinājums, ir jāraksta atsveišķs iesniegums par neizmantota atvaļinājuma naudas izmaksu?
Offline
Mikels
15. Mar 2016, 16:38 #16937

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5501

Braucu ar: cieņu

Kur problēma šīs abas lietas ierkastīt uzteikumā no sērijas lūdzu pārtraukt darba tiesiskās attiecības ar mani no 2016.gada.... un izmaksāt atlīdzību par neizmantotu ikgadējo apmaksāto atvilinājumu par periodu no 20__gada līdz....
Bet nē obligāti tas nav jānorāda, jo darba devējam ir pienākums izmaksāt šo summu pēc darba likuma, nevis pēc tava pieprasījuma.
149.panta 5.daļa-Ikgadējā apmaksātā atvaļinājuma atlīdzināšana naudā nav pieļaujama, izņemot gadījumus, kad darba tiesiskās attiecības tiek izbeigtas un darbinieks ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu nav izmantojis. Darba devējam ir pienākums izmaksāt atlīdzību par visu periodu, par kuru darbinieks nav izmantojis ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu.

[ Šo ziņu laboja Mikels, 15 Mar 2016, 16:41:43 ]

Online
jancuksz
15. Mar 2016, 22:07 #16938

Kopš: 09. May 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 1687

Braucu ar: ziemas miskasti visu gadu

Nu skaidrs, man ar kaut kā likās, ja darba devējs nav svimpis, tad izmaksāt vajadzētu bez papildus iesniegumiem. Uz to arī cerēsim
Offline
stucers
15. Mar 2016, 22:52 #16939

Kopš: 11. Jan 2012

Ziņojumi: 1573

Braucu ar:


15 Mar 2016, 22:07:51 jancuksz rakstīja:
Nu skaidrs, man ar kaut kā likās, ja darba devējs nav svimpis, tad izmaksāt vajadzētu bez papildus iesniegumiem. Uz to arī cerēsim

ja nemaksaas, tad graamatvedei uzliks sodu, taa ka nav ko raustiities
Offline
Grubby
17. Mar 2016, 11:50 #16940

Kopš: 26. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 597

Braucu ar:

Digitālā aģentūra (vieni no lielākajiem Google partneriem LV) savu klientu vajadzībām meklē sadarbības partneri - freelance SEO ekspertu.

Mazums, ja nu kāds zin kādu, kam tas varētu būt aktuāli, nododiet info
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo