Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 149 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Fasteners
14. Dec 2012, 23:07 #16841

Kopš: 30. Sep 2008

Ziņojumi: 857

Braucu ar: nāsi pa pulveri

Pērku GSM moduli mājas apsardzei
PM

[ Šo ziņu laboja Fasteners, 14 Dec 2012, 23:07:54 ]

Offline
martinjsh
15. Dec 2012, 00:18 #16842

Kopš: 13. Jan 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 791

Braucu ar: mazlitrāžzas e38


14 Dec 2012, 22:26:28 Belluuns rakstīja:

14 Dec 2012, 20:00:16 martinjsh rakstīja:

14 Dec 2012, 15:01:29 vanags89 rakstīja:
Pērku jūras konteinerus divus 6m vai vienu 12m garu, cenā virs 500ls nepiedāvāt.
tiko divus tdus atdevam pa 400ls


metalomā nevar vairāk dabūt par viņiem?

katru 400ls
turklat griezt,transportēt un vel 10% valstij,neizklausas izdevīgi
Offline
ozo
15. Dec 2012, 10:39 #16843

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar



4gb, jaunas.
3gb 900mm
1gb 1200mm
20ls 4gb, pa vienai nepārdodu, šovakar varu aizvest.
PM, 2942644.3
Offline
Pusplests
15. Dec 2012, 12:40 #16844

Kopš: 09. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 287

Braucu ar: Das auto

Līdz pirmdienai kafijas pupiņas "La Messicana" 1kg
10 paku cena 45ls. Tuvojās ziemassvētki, sagādā dāvanas saviem radiem, draugiem, kolēģiem!
Bezmaksas piegāde Rīgā!
Interesentiem PM ar nummuru!
Offline
f3ster
15. Dec 2012, 12:42 #16845

Kopš: 16. Sep 2012

Ziņojumi: 15

Braucu ar: ragavām...

tiek meklēts screen glass lens priekš Samsung Galaxy S3!! !!!
Offline
janzi
15. Dec 2012, 13:24 #16846

Kopš: 30. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1548

Braucu ar: D Power

Apsveicu! Stikliņu, cik zinu, neapņemas taisit nevins meistars. Tikai kopā ar displeju 110Ls
Offline
RaiviS4
15. Dec 2012, 13:50 #16847

Kopš: 04. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 107

Braucu ar: 2.7TT

Nopirkšu telvizoru pēc iespējas lētāku un labāku!
Piedāvājumus pm!
Offline
Saabpower
15. Dec 2012, 13:53 #16848

Kopš: 14. Sep 2008

Ziņojumi: 1807

Braucu ar: Honda Accord

Pērku telefonu just5 lētāk kā veikalā un stipru magnētus.
PM.

[ Šo ziņu laboja Saabpower, 15 Dec 2012, 16:17:30 ]

Offline
valdic
15. Dec 2012, 15:10 #16849

Kopš: 23. Mar 2009

Ziņojumi: 63

Braucu ar:



Kā jums patīk tāds darījums - iepērkoties www.chillstylestore.com ievadied kupona kodu 'bmwpower' un momentā saņemsiet 13% atlaidi! Tā ir iespēja tikt, piemēram, pie jauna laba Burton inventāra.

Piegāde Rīgā bez maksas!

Vienīdie produkti, kam atlaide netiek piemērota ir GoPro. Starp citu White Edition kamera pagaidām ir palikusi tikai viena.

BURTON 2013 kolekcija

GoPro HERO 3 un aksesuāri

ANON brilles

RED ķiveres

[ Šo ziņu laboja valdic, 15 Dec 2012, 15:11:56 ]

Offline
akrobaac
15. Dec 2012, 15:11 #16850

Kopš: 10. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 404

Braucu ar: e90

Vajag vienu šādu atmiņas moduli! PM

[ Šo ziņu laboja akrobaac, 15 Dec 2012, 15:12:23 ]



-----------------
Intīmpreču interneta veikals - LoveYou.lv
Offline
f3ster
15. Dec 2012, 15:18 #16851

Kopš: 16. Sep 2012

Ziņojumi: 15

Braucu ar: ragavām...


15 Dec 2012, 13:24:28 janzi rakstīja:
Apsveicu! Stikliņu, cik zinu, neapņemas taisit nevins meistars. Tikai kopā ar displeju 110Ls


mainīšu pats, vajag tikai stikliņu
Offline
Marteens
15. Dec 2012, 15:51 #16852

Kopš: 22. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 10829

Braucu ar:


15 Dec 2012, 15:18:39 f3ster rakstīja:

15 Dec 2012, 13:24:28 janzi rakstīja:
Apsveicu! Stikliņu, cik zinu, neapņemas taisit nevins meistars. Tikai kopā ar displeju 110Ls


mainīšu pats, vajag tikai stikliņu


youtubē spēks Pēc tam pastāsti kā sanāca,lai gan zaudēt tā pat nav ko.
Offline
Say10
15. Dec 2012, 16:03 #16853

Kopš: 26. Jan 2009

No: Dobele

Ziņojumi: 506

Braucu ar: E30, E90

Ir pieejams ļoti mazlietots Xerox 700p 17'' LCD monitors, PM
Offline
DSSD
15. Dec 2012, 16:07 #16854

Kopš: 23. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1085

Braucu ar: E36

Meklēju 5x112 flančus, apmēram 0,5-1cm biezus. 4 gab
Offline
mee
15. Dec 2012, 16:07 #16855

Kopš: 24. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 144

Braucu ar: E36 V8 STREET LEGAL


15 Dec 2012, 12:42:25 f3ster rakstīja:
tiek meklēts screen glass lens priekš Samsung Galaxy S3!! !!!


ja sanak atrast padod zinu, the same problema
Offline
f3ster
15. Dec 2012, 16:33 #16856

Kopš: 16. Sep 2012

Ziņojumi: 15

Braucu ar: ragavām...


15 Dec 2012, 16:07:53 mee rakstīja:

15 Dec 2012, 12:42:25 f3ster rakstīja:
tiek meklēts screen glass lens priekš Samsung Galaxy S3!! !!!


ja sanak atrast padod zinu, the same problema


ja līdz pirmdienai neatrodu, pasūtu ebayā
Offline
KauperX
15. Dec 2012, 16:46 #16857

Kopš: 11. Jan 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 95

Braucu ar:

kas tas ir? man ir plaisa virsējā slānī ekrāna. tas ir tas glass un cik ebay maksā?
Offline
Bubi
15. Dec 2012, 16:52 #16858

Kopš: 14. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 934

Braucu ar: Volvo

Skatos ka diezgan biezi viņi plaisā. Man kolēģis arī sūtīja no eBaya, tikai jau kādas 3 nedēļas gaida.
Offline
KristsK
15. Dec 2012, 17:19 #16859

Kopš: 22. Aug 2005

No: Ikšķile

Ziņojumi: 2753

Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv

Dāvana Ziemassvētkiem... 8Ls (Bez bantes)

[ Šo ziņu laboja KristsK, 15 Dec 2012, 17:23:39 ]



-----------------
METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit

Offline
KristsK
15. Dec 2012, 17:35 #16860

Kopš: 22. Aug 2005

No: Ikšķile

Ziņojumi: 2753

Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv


15 Dec 2012, 16:07:53 mee rakstīja:

15 Dec 2012, 12:42:25 f3ster rakstīja:
tiek meklēts screen glass lens priekš Samsung Galaxy S3!! !!!


ja sanak atrast padod zinu, the same problema


Kā tas gadās - pats no sevis?

-----------------
METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo