Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 120 viesi un 10 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
e30students
06. Oct 2015, 07:41 #16801

Kopš: 04. Oct 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 47

Braucu ar: e30

Varbūt kādam pēc vasaras ir palikuši pāri

BROCK B2 4x100 r16 interesē 2gb



291-81-069

Also uz PM var piedāvāt r14 nebalonus vai r15 zemprofila ziemenes par limonādi.

[ Šo ziņu laboja e30students, 06 Oct 2015, 07:44:30 ]

Offline
aivis21
06. Oct 2015, 07:49 #16802

Kopš: 22. Aug 2008

No: Jūrmala

Ziņojumi: 353

Braucu ar: 3x AO

2 aluminija vacini no 4x100 r15 style 5 ,
60 eiro PM vai 27447071

[ Šo ziņu laboja aivis21, 06 Oct 2015, 15:57:15 ]

Offline
rihs
06. Oct 2015, 09:25 #16803

Kopš: 14. Feb 2009

Ziņojumi: 197

Braucu ar: BMW 322,5 e36 un HSM 208f


01 Oct 2015, 22:32:33 rihs rakstīja:

24 Sep 2015, 11:51:33 rihs rakstīja:
Pardod stayling 68 dazada platuma bez plaisam sarkana krasa.
Komplekts 4 gab
140e

[IMG][URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ybzftz51iv37p70nef8a.jpg]
[/URL][/IMG]

[IMG][URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=pgkbrlu92qz763dfw8.jpg]
[/URL][/IMG]


vel pieejami
Offline
Archuks
06. Oct 2015, 17:10 #16804

Kopš: 31. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7947

Braucu ar: EVO

Ja kāds meklē savam E36/E46 ziemas diskus, tad lūk divi OEM komplekti piedāvājumā:
R16, 7J, Style 32, diski labi, 2 braucamas, 2 metamas vasarenes, 150 EUR


R16, 7J, Style 45, diski ok, 4x M+S braucamas (centīšos apskatīties tuvākajā laikā, kas tur palicis), 200 EUR


26175814, var sūtīt arī savus cenu piedāvājumus uz PM.
Offline
ganga
06. Oct 2015, 18:13 #16805

Kopš: 19. Dec 2010

Ziņojumi: 142

Braucu ar: vecu volvo

pērku vienu style 32 disku 17x9 J

26172191 vai PM
Offline
barausks
06. Oct 2015, 20:54 #16806

Kopš: 29. Jul 2007

No: Bauska

Ziņojumi: 17

Braucu ar: 525dīzelis

Mainu R19 diskus ar visām riepām pret R18, R17 collu diskiem un riepām.
priekša uniroyal 235/35 8 1/2Jx19 -protektors labs, bet labāk būtu nominīt.
aizmugure dunlop 275/30 9 1/2Jx19 - izcilas.
taisni, nav metināti.
Defekti -mazliet apskrāpētas malas redzams foto.

stāv virsū uz BMW E61. , var būt ar sīkiem defektiem, der arī ziemas.


https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/trunks-wheels/r19/imxgo.html?0.2229812133591622[/IMG]

[ Šo ziņu laboja barausks, 06 Oct 2015, 20:56:30 ]

Offline
glock
06. Oct 2015, 21:30 #16807

Kopš: 30. Mar 2013

Ziņojumi: 183

Braucu ar:

mainu R17 style 68 original M diski, dazada platuma, loti laba stavokli, nav saskrapeti nav sisti, nav metinati.
stav itka MS riepas, 225x45
4mm kaut kur protektors, varu ar viniem samainit varu bez..

Interese ari r17 bet cits zimejums kaut kads
velams ari laba stavokli..

e46
Offline
insurance_broker
07. Oct 2015, 00:17 #16808

Kopš: 06. Oct 2015

Ziņojumi: 36

Braucu ar:

Mekleju bmw 530 F11 xdrive modelim R17 ziemas diskus nesistus un nenobruzatus. Var piedavat ari ar kvalitativam jaunam ziemas riepam komplekta.

Jaunnedel it ka bm auto saksies akcija ziemas diskiem komplektā ar riepam - gribetu salidzinat piedavajumus.
Offline
freeks
07. Oct 2015, 02:58 #16809

Kopš: 16. Jun 2005

No: Salacgrīva

Ziņojumi: 711

Braucu ar: M3


PĀRDODU E46 metāla diskus R17 OEM,diski normālā stāvoklī,riepas paknapas M+S .Diski der visiem e46 modeliem (tai skaita 330) der ari e36 utt Cena par komplektu 120euro. PM vai 22348855

Offline
erwinn
07. Oct 2015, 09:46 #16810

Kopš: 07. Aug 2006

Ziņojumi: 919

Braucu ar:


03 Oct 2015, 16:50:34 erwinn rakstīja:
BBS R14 OEM ar Fulda vasaras riepām. 100eur



80eur
Offline
Jurchixz
07. Oct 2015, 09:54 #16811

Kopš: 17. Mar 2010

Ziņojumi: 247

Braucu ar:

Nopirkšu E46 R17 cīsiņu.
PM
Offline
MM3
07. Oct 2015, 10:49 #16812

Kopš: 28. May 2008

No: Ikšķile

Ziņojumi: 261

Braucu ar: E91 (ikdiena), Lada 2106 (plezīram)


04 Oct 2015, 15:06:06 MM3 rakstīja:

R16 style 155 ar lietotām ziemas riepām 205/55/16
komplekts- 270Eur
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/....html?1443960176

250 Eur
Offline
DKristaps
07. Oct 2015, 11:49 #16813

Kopš: 04. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2933

Braucu ar: Kājām

Ir divi šādi vācini
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=es1bikab5kopbfcha2yj.jpg]
[/URL]
Offline
Sormis
07. Oct 2015, 11:51 #16814

Kopš: 20. Jun 2011

No: Alūksne

Ziņojumi: 1651

Braucu ar: Ziemas sitamo.

Nopirkšu diskus priekš e36 R16 vislabak bleķiniekus priekš zāģiem!!!! Ideala variantā zapaskas cīsiņus, vai kkadus metinātos, nekadai nopietnai braukšanai nevajag, krūmugonkām.
Offline
ozo
07. Oct 2015, 13:07 #16815

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar

Pērku 6sēr. e63 R19 lietos diskus. Agrāk te kaut kas pakal meta.
Offline
Rolish
07. Oct 2015, 14:05 #16816

Kopš: 31. Jul 2012

No: Sigulda

Ziņojumi: 93

Braucu ar: vecu vagonu

Par sakarīgu ciparu nopirkšu R14;R15 uz e30 (4x100) bleķiniekus vai kadus lietos diskus ar labām ziemenēm !
Der varkas arī,galvenais lai labs proķis un tur gaisu !
Pm vai whatsapp 2978189viens
Offline
Jureks
07. Oct 2015, 14:23 #16817

Kopš: 14. May 2007

No: Talsi

Ziņojumi: 3832

Braucu ar: bmw

Varbūt kādam ir lieks..

vajag vienu 15" Style 31 diska centra vāciņu

Offline
AAE
07. Oct 2015, 14:24 #16818

Kopš: 01. Jul 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2356

Braucu ar: pirkstu pa rasējumu

Pērku R15 lietos diskus priekš ziemas.
Skrūves 5x112
Diski priekš VW Passat B5

Skaistumkaraļus nevajag, var būt pēc skata pretīgi.
Bet jābūt taisniem un nemetinātiem, respektīvi, bez tehniskiem defektiem.

Var piedāvāt arī metāla, bet tad vēlams ar disku uzlikām.

Var piedāvāt arī diskus komplektā ar labām ziemas riepām.

Piedāvājumus PM
Offline
Snegovik
07. Oct 2015, 14:27 #16819

Kopš: 30. May 2012

No: Jūrmala

Ziņojumi: 141

Braucu ar: 530D

Jaunu zapasku R16 225/55 Style5 7j nevienam nevajag? Jauna gumija un nebraukts disks. 30 eināri kauguros vai 35 einari Mūkusalas iela 41b, Rīga.
Offline
Pljavejs
07. Oct 2015, 15:58 #16820

Kopš: 19. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1042

Braucu ar:

Aktāli R18 diski priekš E91. Dažāda platuma. Der gan ar, gan bez riepam.

Der style 95, 101, 220, 230, 359 ka arī izskatīšu citus variantus.

PM
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo