Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 146 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Darba tirgus

AutorsZiņojums
stucers
03. Feb 2016, 21:04 #16641

Kopš: 11. Jan 2012

Ziņojumi: 1573

Braucu ar:


03 Feb 2016, 21:00:19 968-jk rakstīja:

03 Feb 2016, 20:57:28 stucers rakstīja:

03 Feb 2016, 20:12:27 Turbomen rakstīja:

03 Feb 2016, 18:45:59 Moroz rakstīja:

03 Feb 2016, 16:12:51 AndrisK rakstīja:
Sencis meklē autovadītāja/šofera darbu vēlams pa Baltijas valstīm uz fūrēm,benzīna vedējiem vai busiem. Ir visas kategorijas izńemot autobusu. Darba pieredze ~10 gadi uz fūrēm un 20 gadi uz benzīna vedēja. PM


Tak pilns ss.lv ar darba piedavajumiem uz furem...
P.S. Čoms taisas iet uz Panda Taxi,esot dzirdejis ka tu pelna 1000eur. Kadam bija saskarsme?


Pazistamie panda strada, stradaja, baigi jamauc 24 stundas no vietas ja grib ko nopelnit, vai ari jazin ka stradat.

Ar vienu pandu braucu un parunāju ar šoferieni. Mēnesī nopelna ap 1000eur vai arī ieņēmumi 1000eur. Iedots savs fokuss un brauc kad gribi, galvenais nomaksāt plānu.
Pastrādā no rītiem, ap pusdienas laiku paguļ, pastrādā vakarus. Protams, zelta laiks ir piektdienas un sestdienas. Taksits - tas ir dzīvesveids - hemoroīdi, aptaukošanās, smēķēšana..

Poweristu dzīvesveids. Vēl tik taksi vajag.

Aizmirsu piebilst - šoferi skaitās mikrouzņēmuma darbinieks. Panda ir tikai izkārtne
Offline
Arsmens
03. Feb 2016, 21:06 #16642

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm

"Alga mēnesī" ir fantastisks termins, sevišķi, kad runa ir par taksistiem, fūristiem, bārmeņiem, jūrniekiem un citiem, kuri kalendāra mēnesī var nostrādāt pat 3 ofisnieku darba stundas un citreiz pat brīvās stundas vada uz vietas, jo nav jēgas braukt uz mājām, tā pat tūlīt atpakaļ
Offline
Laoshi
03. Feb 2016, 21:12 #16643

Kopš: 01. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 17948

Braucu ar:

Vecmučāga pensija un uzmestie poweristi arī skaitās pie algas?
Offline
RitvarsE30
03. Feb 2016, 21:17 #16644

Kopš: 04. Oct 2009

Ziņojumi: 1122

Braucu ar: CNG

Kādam ir ko piedāvāt Cēsīs un apkārtnē?
Līdz šim esmu strādājis tikai vienā darbavietā,kur jāskrūvē smagās mašīnas un piekabes. Ir vēlme pamainīt kautko!
Offline
dzuris
03. Feb 2016, 21:24 #16645

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:

Man patik cikstesana par algam. Cik stundas jus menesi nostradajat ja viss ir tik slikti? Es ari gribu lielaku algu un zel skatities uz nodokliem kuri lielakoties ir lielaki par minimalku.. Bet nevaru stipri blaut jo viss ir oficiali un bez melnajam naudam. Kas ir liels pluss pie saslimsanas,atvalinajumiem vai atlaisanas gadijima.. Bet daudziem to laikam neizprast..
Offline
DrumB
03. Feb 2016, 21:26 #16646

Kopš: 02. Jul 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 12185

Braucu ar: 325i

Zem 2k nav alga. Kaut kāds pabalsts
Offline
dzuris
03. Feb 2016, 21:33 #16647

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:


03 Feb 2016, 21:26:08 DrumB rakstīja:
Zem 2k nav alga. Kaut kāds pabalsts


Visiem uz papira 2818,69?
Offline
Marteens
03. Feb 2016, 21:38 #16648

Kopš: 22. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 10829

Braucu ar:

1000eiro taksistam....ok. cik beigas sanak stundas likme? 2eiro??
Offline
stucers
03. Feb 2016, 21:41 #16649

Kopš: 11. Jan 2012

Ziņojumi: 1573

Braucu ar:


03 Feb 2016, 21:17:28 RitvarsE30 rakstīja:
Kādam ir ko piedāvāt Cēsīs un apkārtnē?
Līdz šim esmu strādājis tikai vienā darbavietā,kur jāskrūvē smagās mašīnas un piekabes. Ir vēlme pamainīt kautko!

Ja ir interese varu iedot kontaktus smago auto servisā Juglā.
Offline
Moroz
03. Feb 2016, 21:45 #16650

Kopš: 04. Sep 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 844

Braucu ar: 346zs.


03 Feb 2016, 21:38:42 Marteens rakstīja:
1000eiro taksistam....ok. cik beigas sanak stundas likme? 2eiro??


1000eur normali par to ka jahujari sutkam mašina??? nu hvz...
Offline
Reinholds
03. Feb 2016, 21:47 #16651

Kopš: 07. Dec 2014

Ziņojumi: 453

Braucu ar:

lasu un saprotu ka tsivite suka
Offline
zutis_slidens
03. Feb 2016, 21:47 #16652

Kopš: 15. Jul 2008

No: Aknīste

Ziņojumi: 1062

Braucu ar: roku pa kokli

kāds ir mēģinājis tādu lietu kā maksāt par profesionāli uztaisītu cv? kādas burvestības viņi tur sadara? saliek konkrētajā industrijā īstos atslēgas vārdus, lai automātiskie cv šķirotāji ivēlas tieši manu cv?
Offline
zutis_slidens
03. Feb 2016, 22:03 #16653

Kopš: 15. Jul 2008

No: Aknīste

Ziņojumi: 1062

Braucu ar: roku pa kokli

pie mums uzņēmumi izmanto softus, kas izlasa atbilstošos cv? es vairāk par sūtīšanu uz ārvalstīm
Offline
RitvarsE30
03. Feb 2016, 22:03 #16654

Kopš: 04. Oct 2009

Ziņojumi: 1122

Braucu ar: CNG


03 Feb 2016, 21:41:05 stucers rakstīja:

03 Feb 2016, 21:17:28 RitvarsE30 rakstīja:
Kādam ir ko piedāvāt Cēsīs un apkārtnē?
Līdz šim esmu strādājis tikai vienā darbavietā,kur jāskrūvē smagās mašīnas un piekabes. Ir vēlme pamainīt kautko!

Ja ir interese varu iedot kontaktus smago auto servisā Juglā.

Gribu ko savādāku pamēģināt,kas nav saistīts ar skrūvēšanu.
Offline
Delerium
03. Feb 2016, 23:07 #16655

Kopš: 29. Apr 2004

No: Sigulda

Ziņojumi: 8329

Braucu ar: Alfa Romeo 159, Ford S-max, Saab 900 cabrio


03 Feb 2016, 20:59:23 HoodieBro rakstīja:

01 Feb 2016, 09:19:41 snowy rakstīja:
Un krutajos tad gribi teikt, ka serviss meistaram atdod visu peļņu?

"Krutajos" meistaram tiek kaadi 15%, ko nosmelj klientam, algas ir labas, tikai reekjini pats cik reizes vairaak un aatraak jaastraadaa kaa kruuminiekaa


Nu gan tu zagnul. Cik tad jums stundas likme? 60-70euro?
Man sanaak no 25-50%
Offline
Gi-Unit
04. Feb 2016, 00:20 #16656

Kopš: 09. May 2007

Ziņojumi: 551

Braucu ar: Ferrari

Cilvēks - auto elektrība, meklē darba vietu stabilā un augošā uzņēmumā. Pieredze vairāk kā 8 gadi, atbildība pret darbu un pacietība, lai ņemtos ar visādām drazām. Ir strādāts ar elektro, hibrīda auto, kā arī vairākām, modernām, drošības sistēmām.
Brīvi darbojos ar diagnostikas iekārtām un spēju tās korekti pielietot. Kā plusiņu var minēt padziļinātas A/C zināšanas.

PM
Offline
Turbomen
04. Feb 2016, 08:46 #16657

Kopš: 15. Sep 2009

Ziņojumi: 1063

Braucu ar: ,... ..KTM un ar,lielu smaidu uz sejas , ,, , ,.,, ,..


03 Feb 2016, 21:45:02 Moroz rakstīja:

03 Feb 2016, 21:38:42 Marteens rakstīja:
1000eiro taksistam....ok. cik beigas sanak stundas likme? 2eiro??


1000eur normali par to ka jahujari sutkam mašina??? nu hvz...


ja mauc kadas 80-100 stundas nedela tad kadu 1000 var atstat feniti pa menei
Offline
BigBear
04. Feb 2016, 09:20 #16658

Kopš: 09. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1890

Braucu ar: Glanci


04 Feb 2016, 08:46:56 Turbomen rakstīja:

03 Feb 2016, 21:45:02 Moroz rakstīja:

03 Feb 2016, 21:38:42 Marteens rakstīja:
1000eiro taksistam....ok. cik beigas sanak stundas likme? 2eiro??


1000eur normali par to ka jahujari sutkam mašina??? nu hvz...


ja mauc kadas 80-100 stundas nedela tad kadu 1000 var atstat feniti pa menei


Man čoms baltikā šancē un saka, ka 90 % taxistu spēlējot....
Offline
AAE
04. Feb 2016, 10:18 #16659

Kopš: 01. Jul 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2356

Braucu ar: pirkstu pa rasējumu


03 Feb 2016, 20:11:24 Reinholds rakstīja:
reāli interesē, cik pelna kaut kādi projektu vadītāji, reklāmas speciālisti utt.?

Projektu vadītāji:
-"projektu" vadītāji, kas reāli ir pārdevēji pa telefonu - minimālā + %. Tādi projektu vadītāji, kuriem "projekta" kopsumma ir 1-2 k eur

- projektu vadītāji, kuru projekti ir summā līdz 200-250k pelna pamatalgu 700-1000 eur + % (Vidēji 1-1,5% no projekta summas)

- projektu vadītāji, kuru projekti ir summās virs iepriekš minētā, parasti pelna labu pamatalgu (1-2k eur) + atrunātu %, kas bieži vien ir mainīgs atkarībā no projekta rentabilitātes. % parasti ir tāds, lai pie veiksmīgas projekta realizācijas, % sastādītu ~25-50% no mēnešalgas x projekta realizācijas laiks.
Un šādos projektos reti kad parādās algas izmaksa aploksnē.

Tas tā - no paša pieredzes un pazīstamu projektu vadītāju pieredzes.


Reklāmas speciālisti ir pavisam cits stāsts. Principā ļoti plašs jēdziens. Ir tādi, kas to dara pa minimālo + 250 eur aploksnē, ir tādi, kas to dara par 1k pamatalgu.
Offline
Janchux_g
04. Feb 2016, 10:41 #16660

Kopš: 24. Nov 2003

Ziņojumi: 628

Braucu ar: X5 4.6is

Te jau prasās tad precizēt, kas ir projektu vadītājs? Tas ka kāds sevi tā sauc vai amats tā saucas neko vēl nenozīmē. It īpaši, kā te iepriekš izskanēja, ka projektu vadītājs sēž pie telefona un kautko pārdod.

Projekta vadītājs ir cilvēks, kurš vada kādu procesu. Šim procesam ir sākums un beigas (termiņš). Šī procesa beigās ir jāsasniedz kāds noteikt rezultāts - jāuzbūvē māja, jāievieš jauna IT sistēma, jāpārdod vilcienu lokomotīve. Projektu vadītājs parasti ir kādas projektu komandas vadītājs. Tie var būt gan darbinieki, gan apakšuzņēmēji. Projektu vadītājs šajā procesā ir atbildīgs par termiņu, izmaksām, jeb resursu izlietojumu un kvalitāti.

Es parasti gardi smejos, ja pārdevējs pie telefona sevi sauc par pārdošanas projektu vadītāju. Vienīgais ko viņš vada, tas varētu būt e36 uz mājām, bet tad viņš ir autovadītājs.
Arī visi šie mārketinga un reklāmas projektu vadītāji, lielākoties ir zema līmeņa speciālisti, kuri mēģina realizēt kādas specifiskas aktivitātes savu priekšnieku uzdevumā. Un vienīgais kas tur ir no projektu vadības, ir termiņš.

Un ja tiešām runa ir par projektu vadītājiem, tad kautkādas minimālās algas piesaukšana ir absurds. Neviens projektu vadītājs par šādām algām nestrādā. Es arī nevaru iedomāties uzņēmuma vadītājus vai cita līmeņa vadītāju, kurš uzticētu projekta vadīšanu speciālistam, kurš ir gatavs strādāt par te piesaukto minimālo vai pat 500 EUR algu.
Es pats darbojos IT nozarē un projektu vadītāju algas zem 1K vispār netiek apspriestas. Pēc algas.lv pētījuma, tad IT nozarē vidējā projektu vadītāja alga ir 1400 EUR uz rokas. Kas no manas pieredzes +/- atbilst īstenībai. Ir cilvēki kas saņem pat vairākas reizes vairāk un ir vesels bars, kas saņem nedaudz mazāk.

Ja kāds projektu vadītājs saka ka saņem 500 EUR, tad ir jānoskaidro vai amata nosaukums nav viens no darba vietas piedāvātajiem bonusiem!

[ Šo ziņu laboja Janchux_g, 04 Feb 2016, 10:45:06 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo