Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 161 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
MPower
18. Feb 2012, 20:47 #1634

Kopš: 03. Jun 2002

Ziņojumi: 214

Braucu ar:


18 Feb 2012, 20:43:36 BMW530 rakstīja:

18 Feb 2012, 20:39:21 HannibalLecter rakstīja:
MPower, bez aizvainojumiem - izlasi!

[IMG]grāmata[/IMG]

Viņš nelasīs.
Viņš klausīs, ko ģedi saka,
vai baidīsies būt ar citu viedokli, kā rokai, kas viņu baro ar putraimiem


mož man vēl izlasīt VVF grāmatu par "vēsturi"?
Offline
kexxx
18. Feb 2012, 20:49 #1635

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14203

Braucu ar:


18 Feb 2012, 20:47:31 MPower rakstīja:

18 Feb 2012, 20:43:36 BMW530 rakstīja:

18 Feb 2012, 20:39:21 HannibalLecter rakstīja:
MPower, bez aizvainojumiem - izlasi!

[IMG]grāmata[/IMG]

Viņš nelasīs.
Viņš klausīs, ko ģedi saka,
vai baidīsies būt ar citu viedokli, kā rokai, kas viņu baro ar putraimiem


mož man vēl izlasīt VVF grāmatu par "vēsturi"?


nee, turpini vien kādos 60-70tajos USSR izdotās šķirstīt...
Offline
mc
18. Feb 2012, 20:51 #1636

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu


18 Feb 2012, 20:49:27 kexxx rakstīja:

18 Feb 2012, 20:47:31 MPower rakstīja:

18 Feb 2012, 20:43:36 BMW530 rakstīja:

18 Feb 2012, 20:39:21 HannibalLecter rakstīja:
MPower, bez aizvainojumiem - izlasi!

[IMG]grāmata[/IMG]

Viņš nelasīs.
Viņš klausīs, ko ģedi saka,
vai baidīsies būt ar citu viedokli, kā rokai, kas viņu baro ar putraimiem


mož man vēl izlasīt VVF grāmatu par "vēsturi"?


nee, turpini vien kādos 60-70tajos USSR izdotās šķirstīt...
iesaku gan lasiit, un jo vairaak, jo labaak. jo vairaak daazhaadu pushu viedokljus izlasiisi jo atraak saaksi pats domaat, nevis kaa aita sekosi tam kas vairaak uz Tevi spiediis!

-----------------


Offline
uldens1
18. Feb 2012, 20:51 #1637

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17343

Braucu ar:


18 Feb 2012, 20:20:34 100 rakstīja:

18 Feb 2012, 20:15:34 mcgh rakstīja:
taa Bimmera "saulju grieshana" bija 3sek parādīja bmw slīpi. Visi bija ar karodzinjiem. ar uzlīmēm. Diemzel engeljacu razhotaaju nesaskatiiju.


kadelj nevareetu sliipi iet taa tjip nacionalitates aptraipishana?
Viņš gribeja teikt ka ar lepnumu stasta par balsošanu,bet uzvedas ka urlas
Offline
tautudeels
18. Feb 2012, 20:52 #1638

Kopš: 11. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1568

Braucu ar: diskotēku

Nav vērts strīdēties un apmētāt ar apvainojumiem cilvēku, kurš visu mūžu ir barots ar meliem un propogandu, jo ar to pašu baroti viņa vecāki. Tur ir ilgi jādiskutē, bet nekas nenotiks, ja viņš pats to nevēlēsies.
Offline
mc
18. Feb 2012, 20:52 #1639

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu


18 Feb 2012, 20:51:41 uldens1 rakstīja:

18 Feb 2012, 20:20:34 100 rakstīja:

18 Feb 2012, 20:15:34 mcgh rakstīja:
taa Bimmera "saulju grieshana" bija 3sek parādīja bmw slīpi. Visi bija ar karodzinjiem. ar uzlīmēm. Diemzel engeljacu razhotaaju nesaskatiiju.


kadelj nevareetu sliipi iet taa tjip nacionalitates aptraipishana?
Viņš gribeja teikt ka ar lepnumu stasta par balsošanu,bet uzvedas ka urlas
mashiiinas sameshana nu jau ir urlu uzvediiba ?

-----------------


Offline
uldens1
18. Feb 2012, 20:54 #1640

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17343

Braucu ar:


18 Feb 2012, 20:52:50 mcgh rakstīja:

18 Feb 2012, 20:51:41 uldens1 rakstīja:

18 Feb 2012, 20:20:34 100 rakstīja:

18 Feb 2012, 20:15:34 mcgh rakstīja:
taa Bimmera "saulju grieshana" bija 3sek parādīja bmw slīpi. Visi bija ar karodzinjiem. ar uzlīmēm. Diemzel engeljacu razhotaaju nesaskatiiju.


kadelj nevareetu sliipi iet taa tjip nacionalitates aptraipishana?
Viņš gribeja teikt ka ar lepnumu stasta par balsošanu,bet uzvedas ka urlas
mashiiinas sameshana nu jau ir urlu uzvediiba ?
ja zimešanas pec tad jā
Offline
mc
18. Feb 2012, 20:55 #1641

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu


18 Feb 2012, 20:54:27 uldens1 rakstīja:

18 Feb 2012, 20:52:50 mcgh rakstīja:

18 Feb 2012, 20:51:41 uldens1 rakstīja:

18 Feb 2012, 20:20:34 100 rakstīja:

18 Feb 2012, 20:15:34 mcgh rakstīja:
taa Bimmera "saulju grieshana" bija 3sek parādīja bmw slīpi. Visi bija ar karodzinjiem. ar uzlīmēm. Diemzel engeljacu razhotaaju nesaskatiiju.


kadelj nevareetu sliipi iet taa tjip nacionalitates aptraipishana?
Viņš gribeja teikt ka ar lepnumu stasta par balsošanu,bet uzvedas ka urlas
mashiiinas sameshana nu jau ir urlu uzvediiba ?
ja zimešanas pec tad jā
un kaa var pa TV noteikt vai zimeejaas vai vnk for fun ?


-----------------


Offline
xjs_4
18. Feb 2012, 20:58 #1642

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

jaa manaas aciis E36 ir nokrities .. tagad zem zaparozeca

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
mc
18. Feb 2012, 20:59 #1643

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu


18 Feb 2012, 20:54:47 Elviss rakstīja:

dēļ tādiem jau priekšstats izveidojās par BMW.
Ja Tu paarkaap aatrumu Tu esi lielaaks urla , jo samest auto sliipi nav aizliegts


ps. var veel paturpinaat sho idiotisko diskusiju, nonaakot pie veel stulbaakiem secinaajumiem. + te lielaakajiem oponetaajiem nemaz nav bmw

-----------------


Offline
JohnyB
18. Feb 2012, 21:00 #1644

Kopš: 18. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1555

Braucu ar:


18 Feb 2012, 20:59:15 mcgh rakstīja:

18 Feb 2012, 20:54:47 Elviss rakstīja:

dēļ tādiem jau priekšstats izveidojās par BMW.
Ja Tu paarkaap aatrumu Tu esi lielaaks urla , jo samest auto sliipi nav aizliegts


ps. var veel paturpinaat sho idiotisko diskusiju, nonaakot pie veel stulbaakiem secinaajumiem. + te lielaakajiem oponetaajiem nemaz nav bmw

domāju šeit par šo tēmu pietiek jau
Offline
Amakatanav
18. Feb 2012, 21:01 #1645

Kopš: 06. Jul 2009

Ziņojumi: 1795

Braucu ar: muti pa ausīm.

+2 Pret.
56. iecirknis, 72.vsk (ķengaragā) bija pilns ar krievvalodīgajiem (kāds pārsteigums ) tā jau likās, ka urlas sāks nākt ar tumsu...
Offline
baigais
18. Feb 2012, 21:03 #1646

Kopš: 31. Mar 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 371

Braucu ar:

+6
Offline
mc
18. Feb 2012, 21:08 #1647

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu

Tu to sizhetu izklausaas neesi redzeejis. Semenes grauzt nav aizliegts, zemee splaut gan

Taatad sizhets iisumaa - max 7 mashiinas, tukshaa laukumaa, 3sekundes paraada ka viens sliipi iet. talaak visi smuki staav ar karodzinjiem. meitene pastaasta ka balsos pret, un visi skaistaa rindinjaa aizbrauc. drausmas ne?
pazemoja bmw


-----------------


Offline
xjs_4
18. Feb 2012, 21:10 #1648

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

neaizstaavi tagad šos klaunus ... kas notiek ar BMW

Cilveeki labaak brauc ar trolejbusu nekaa BMW deelj taadiem

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
Wilde
18. Feb 2012, 21:18 #1649

Kopš: 22. Dec 2009

Ziņojumi: 1465

Braucu ar: top Zustand W220

Mans sencis tikko teica, ka esot Londonā 3,5h stāvējis rindā, lai nobalsotu
Offline
Alzirs
18. Feb 2012, 21:20 #1650

Kopš: 02. Dec 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 363

Braucu ar: E46

Pievienojos pārējiem,nobalsoju PRET. Tiesa sākumā veselības problēmu dēļ nevēlējos,precīzāk nevarēju,doties balsot. Bet, tomēr pa spīti lauztajai plaukstai,temperatūrai 38,5 un sliktai sirds darbībai aizbraucu nobalsot. Vismaz mierīgāk ap sirdi
Offline
mc
18. Feb 2012, 21:21 #1651

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu


18 Feb 2012, 21:20:09 Alzirs rakstīja:
Pievienojos pārējiem,nobalsoju PRET. Tiesa sākumā veselības problēmu dēļ nevēlējos,precīzāk nevarēju,doties balsot. Bet, tomēr pa spīti lauztajai plaukstai,temperatūrai 38,5 un sliktai sirds darbībai aizbraucu nobalsot. Vismaz mierīgāk ap sirdi
Luuk attieksme!

-----------------


Offline
daplis
18. Feb 2012, 21:23 #1652

Kopš: 19. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 46276

Braucu ar:


18 Feb 2012, 21:10:26 xjs_4 rakstīja:
neaizstaavi tagad šos klaunus ... kas notiek ar BMW

Cilveeki labaak brauc ar trolejbusu nekaa BMW deelj taadiem

+1
Offline
JohnyB
18. Feb 2012, 21:24 #1653

Kopš: 18. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1555

Braucu ar:


18 Feb 2012, 21:23:18 daplis rakstīja:

18 Feb 2012, 21:10:26 xjs_4 rakstīja:
neaizstaavi tagad šos klaunus ... kas notiek ar BMW

Cilveeki labaak brauc ar trolejbusu nekaa BMW deelj taadiem

+1


-1
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo