Online
Pašreiz BMWPower skatās 142 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
| arba | | 15. Apr 2008, 23:41 |
#1601
|
| Kopš: 19. Jun 2007
Ziņojumi: 992
Braucu ar: AR gtv 1975, Macan
|
15 Apr 2008, 22:32:01 Puu rakstīja:
15 Apr 2008, 22:03:58 arba rakstīja:
Blakus māja pārdodas par 180 000 un arī cena vēl ir runājama 
http://www.zalassalas.lv/lat/pardosana/majas/13/
incanti, kāpēc ZS vienai mājai ir nometuši cenu uz 180k - apskaties pārējo māju cenas - 240-270kLs...
Nu nometuši un viss un tāpat neviens nepērk 
| Offline | | |
| Red_Rocket | | 15. Apr 2008, 23:42 |
#1602
|
|  Kopš: 24. Oct 2007
No: Jelgava
Ziņojumi: 4444
Braucu ar: C124 E320
|
15 Apr 2008, 23:40:55 edzulis rakstīja:
Izbraucot no Bauskas uz Vecsaules pusi, lauka vietā normāls ūdens izveidojies un pat gulbjie peldās 
tas diikjis tur katru gadu izveidojaas | Offline | | |
Puce  | | 16. Apr 2008, 08:23 |
#1603
|
|  Kopš: 27. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 6431
Braucu ar: BMW 315 e21
| Nevajag jau nemaz purvu lai ūdens stāvētu. Pilnīgi pietiek ar to, ka ir mālaina zeme. Kāmēr sauss, tikmēr nekādas vainas, a kā ilgāku laiku palīst, tā mānīgais skaistums pārvēršas par žļampu.
Es te tā no savas pieredzes ar Tūjas vasarnīcu. 
----------------- J.K.jr.bad.
| Offline | | |
Pauliic  | | 17. Apr 2008, 07:16 |
#1604
|
|  Kopš: 01. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8774
Braucu ar: 10, 101
|
16 Apr 2008, 08:23:30 Puce rakstīja:
Nevajag jau nemaz purvu lai ūdens stāvētu. Pilnīgi pietiek ar to, ka ir mālaina zeme. Kāmēr sauss, tikmēr nekādas vainas, a kā ilgāku laiku palīst, tā mānīgais skaistums pārvēršas par žļampu.
Es te tā no savas pieredzes ar Tūjas vasarnīcu. 
+1 ar bik tūvāk Rīgai esosu Duntes vasarnīcu 
----------------- http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv | Offline | | |
taksists  | | 21. Apr 2008, 16:51 |
#1605
|
|  Kopš: 22. Sep 2004
No: Kuldīga
Ziņojumi: 1869
Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza
| :wow: ! mana dzīvokļa pārdošanas odiseja beidzot tuvojas nobeigumam! Rīt pie notāra (paldies par ieteiktajiem notāriem!) un tad viss! Tad jāpērk nākamais
Sakiet, lūdzu, kungi, cik ilgā laikā kopš dokumentu iesniegšanas noformējas zemesgrāmata? Jāsaplāno laiks un tā...
Pateicos!
----------------- Tā nav dzīve, bet stragls.. | Offline | | |
BGV  | | 21. Apr 2008, 17:19 |
#1606
|
|  Kopš: 23. Dec 2006
Ziņojumi: 713
Braucu ar: xxx
| 15 dienas no NL iesniegšanas.. un parasti tā arī ir
----------------- Kāpēc, lai es lietu benzīnu kanniņās, lūdzu? | Offline | | |
| KM | | 21. Apr 2008, 17:24 |
#1607
|
|  Kopš: 28. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 7484
Braucu ar: ///M
| ir kadam interese par 1/2 maju Skulte,netalu no juras ,ar mazinu zemiti. cena varetu but ap 45K ls | Offline | | |
Ekimons  | | 21. Apr 2008, 17:30 |
#1608
|
| Kopš: 21. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 13338
Braucu ar:
|
21 Apr 2008, 17:24:40 KM rakstīja:
ir kadam interese par 1/2 maju Skulte,netalu no juras ,ar mazinu zemiti. cena varetu but ap 45K ls
hvz 
| Offline | | |
|
|
Valcha  | | 21. Apr 2008, 17:37 |
#1609
|
|  Kopš: 10. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 21370
Braucu ar: ar ar ar ..
|  | Offline | | |
| Noname | | 21. Apr 2008, 17:47 |
#1610
|
|  Kopš: 17. Feb 2005
No: Baldone
Ziņojumi: 3553
Braucu ar: cauru izpūtēju
|
15 Apr 2008, 22:40:01 stuntman rakstīja:
14 Apr 2008, 14:34:29 Siipols rakstīja:
Nekas nav vienads! 
Rīgas Notaru cenas atšķiras 2 un vairak reizes! ja piemeram Jelgava esmu sledzis tadu ligumu par 55ls,tad Rīgā prasa 200ls
Un Notāra butiba vispar ir neskaidra,neesmu sapratis,kam viņi vajadzigi,jo parasti visur ir kļudas,un viņi par dokumenta saturu neatbild,tik apstiprina parakstu un dokumentu tiesiskumu! 
Vecīt, ir divas atšķirīgas lietas - Tu aizej parakstīt savu līgumu pie notāra, vai iepriekš sazvanies un sarunā, lai Tev sagatavo tādu vai tādu līgumu.
13 Apr 2008, 23:26:08 VLD rakstīja:
Zv. notare Inga Muciņa - Ģertrūdes iela 9 - 7, Rīga LV-1010, tel: +37167275440, fakss: +37167311700.
Jopcik, tieši taisījos to pašu Muciņu ieteikt, jo es pie viņas gāju, kad dzīvokli pirku, un pilnīgi visus papīrus apstiprināju, pat priekšlīgumu, vopšem nolēmu labāk pāris simtus veltīt notāram, nekā ieberzties.
Nu juristi vispār ir tāda interesanta suga. Līdz šim cik ir biju''sas darīšanas ar juristiem, nekad nēsmu bijis apmierināts. 1. gadijums: Pie N.Ī. pirkšanas vajadzēja noslēgt "rokas naudas līgumu" Aizgājām pie notāriem Saules akmenī kautkādā 4 vai 5 stāvā. Pirmo reizi slēdzu tādu līgumu un loģiski ka nezināju tam līgumam jābūt ar notāra parakstu vai nav, tapēc prasu Vai man vispār ir nepieciešams notāra paraksts uz viņa uz ko saņēmu atbildi tā ir maksas informācija 8 ls lūdzu, es prasu vienkārši pasakiet jā vai nē! Atbilde 8 Ls un pateiksim! Nu PZC ne Protams tam līgumam nemaz nevajag nūt ar notāra parakstu, juridisks spēks viņam ir tā kā tā. (sanāk es laikam esmu muļķis ka neprasu naudu par atbildi, kad man prasa par specifiskām lietām ko es pārzinu) 2. gadījums jau pie citā kantorī. Pirkuma līgums. Baigā rinda. Ok! kā sarunāts atnesu visus nepieciešamos papīrus līguma sastādīšanai nedēļu iepriekš. Pirkuma līguma sastādīšana kautkādi 70 - 80 Ls + paraksti protams. Pēc nedēļas ierodamies norunātajā laikā uz parakstīšanu, bet izrādās ka kāda 1.5 stunda vēl jāpagaida. Nu lab, visādi gadās, bet patiesi pārsteigts biju kad līguma sastādītāja palūdza mūs pašus klāt pie sastādīšanas lai ātrāk iet, jo nekas nebija vispār sākts darīt, par ko protams notāram tika veltīti nevisai glaimojoši vārdi par to kantori. 3. Gadījums Hipotēkas noņemšana/uzlikšana zemesgrāmatai. Arī to es dariju pirmo reizi un nezināju kam tur jābūt, kam ne. Arī kā iepriekš dokumenti tika aiznesti ieprieks "pārbaudei" (šoreiz 2 dienas) Jau cititā kantorī notārs apstiprina vis itkā ok, bet zemesgrāmatā atsviež atpakaļ. Izrādās Bankā kur to hipotēkas nostiprinājuma lūgumu man izsniedza bija izslīdējusi viena lapa, kā rezultātā es notariāli apstiprināju tikai savu vārdu un uzvārdu kā arī kautkādus skrebelējumus uz trešās lapas. Nācās patērēt lieki laiku un protams maksāt vēlreiz. Domāju ka notāram jau vajadzēja redzēt ko viņš pats paraksta.[ Šo ziņu laboja Noname, 21 Apr 2008, 17:49:43 ] | Offline | | |
| Martini22 | | 21. Apr 2008, 18:09 |
#1611
|
|  Kopš: 28. Apr 2003
Ziņojumi: 717
Braucu ar: AA4070
| Piedāvājums:
1. Jūrmalas gatve (Imanta) 3400 kv.m. atļauts celt daudzstāvu māju no 13 - 17 stāviem;
2. Drustu iela (Bieriņi) 2400 kv.m. privmāju celtniecībai;
3. Lielupes iela (Bolderāja) 1550 kv.m. pretī Jahtu klubam privātmāju celtniecībai;
4. Jaunciema 4.līnija (Jaunciems) 3500 kv.m. uz paugura privātmājas celtniecībai;
5. Imantas 3.līnija 3334 kv.m. (Imanta) privātmāju celtniecībai;
6. Vēja iela (Torņkalns) 790 kv.m. sabiedriskā apbūve;
7. Parādes iela (Bolderāja) Dzīvojamās apbūves teritorijas līdz 5 stāviem 2850 kv.m;
8. Lemešu iela (Bolderāja) Dzīvojamās apbūves teritorijas līdz 5 stāviem 1300 kv.m.;
9. Dzelzceļa iela (Bieriņi) 743 kv.m. privātmāju celtniecībai;
10. Apguldes iela (Bieriņi) 890 kv.m. privātmāju celtniecībai. Uz ielas ievilkta gāze, ūdens, centrālā kanalizācija;
11. Gramzdas iela 1.1 ha (netālu no lidostas);
12. Hāpsalas iela 9 stāvu apbūve 1000 kv.m;
13. Jaunciema 6. šķērslīnija 600 kv.m. privātmāju celtniecība;
14. Dzintara iela (Buļļi) 2100 kv.m. privātmāju celtniecība.
Sīkāk PM. | Offline | | |
| Raicha | | 22. Apr 2008, 09:38 |
#1612
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| Vai kādam ir pieredze ar nekustamā īpašuma prikšanu un hipotekārā kredīta saņemšanu Anglijā? Kādas suņu kaku takas tur jāizstaigā lai tas notiktu, vismaz trīs vārdos – lai rodas priekšstats
p.s. jājāā, baucu lasīt sēnes
moš kāds zina, kur griezties ar tml. jautājumu? karoce, any comment on this would be a lot of help, baigi maz poņas par tēmu | Offline | | |
depo  | | 22. Apr 2008, 09:42 |
#1613
|
|  Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
|
22 Apr 2008, 09:38:41 Raicha rakstīja:
Vai kādam ir pieredze ar nekustamā īpašuma prikšanu un hipotekārā kredīta saņemšanu Anglijā? Kādas suņu kaku takas tur jāizstaigā lai tas notiktu, vismaz trīs vārdos – lai rodas priekšstats
p.s. jājāā, baucu lasīt sēnes
moš kāds zina, kur griezties ar tml. jautājumu? karoce, any comment on this would be a lot of help, baigi maz poņas par tēmu
Varu tev ieteikt vienu - londonaa panjem krievu aviizi London Info, PULS UK vai Russian London. Tur ir PILNS ar krievu kantoriem kas visu kaarto,izdara un paliidz +dabuu tev izzinjas kaadas vajag 
Pats tu to neizdariisi - baigi sarezhgjiiti un chakars liidz baltaam peliiteem.[ Šo ziņu laboja depo, 22 Apr 2008, 09:43:18 ] | Offline | | |
| Raicha | | 22. Apr 2008, 09:50 |
#1614
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| es neesmu nemaz tik tizls, kaa vareetu likties
bet jautaajums jau nav par tehniksaam nianseem, bet konceptuaalaam lietaam, ja kaads zin - kaa vinji tur skataas uz "aarzemju investoriem", kaadus obligaatos pirmaas iemaksas procentus nosaka vinju pretinflaacijas plaans, kuraa piekrastee mazaak nigeru dziivo utt | Offline | | |
depo  | | 22. Apr 2008, 09:54 |
#1615
|
|  Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
|
22 Apr 2008, 09:50:22 Raicha rakstīja:
es neesmu nemaz tik tizls, kaa vareetu likties
bet jautaajums jau nav par tehniksaam nianseem, bet konceptuaalaam lietaam, ja kaads zin - kaa vinji tur skataas uz "aarzemju investoriem", kaadus obligaatos pirmaas iemaksas procentus nosaka vinju pretinflaacijas plaans, kuraa piekrastee mazaak nigeru dziivo utt
es jau neteicu ka esi tizls,es vnk tev gribu dot padomu lai tu nenopisies liiks un beigaas iebrauc auzaas.vieglaak ir noriikot kantori kas tavaa vietaa visu izbiida un izdara,tu sanjem atsleegas tikai.
vinjiem ir pajaat kas njem krediitu,vai vieteejais vai aarzemnieks.Skataas uz krediitveesturi un ienaakumiem.
Ja tev ir normaala krediitveesture un permanent job tad dabuusi easy.
Pirmaa iemaksa nav obligaata-peec izveeles.Ja tev ir,maksaa,ja nav - tad vnk buus vairaak jaamaksaa % un ikmeenesha maksaajums lielaaks. | Offline | | |
| Raicha | | 22. Apr 2008, 09:58 |
#1616
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| permanent job ar norm. ienaakumiem ir, krediitveesture - vieniigaa kas ir, ir nopuvis audi diizelis liizingaa, diez vai vinji ljoti taps iespaidoti no taa
| Offline | | |
|
|
depo  | | 22. Apr 2008, 10:01 |
#1617
|
|  Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
|
22 Apr 2008, 09:58:01 Raicha rakstīja:
permanent job ar norm. ienaakumiem ir, krediitveesture - vieniigaa kas ir, ir nopuvis audi diizelis liizingaa, diez vai vinji ljoti taps iespaidoti no taa
bet neaizmirsi ka banka dod tikai kretiidu pret summu kas ir vienaada ar tavaam 5 gada algaam.
respektiivi ja sanjem 30k gadaa tad maaju iedos tikai pa 150k.Var protams parunaat ar shefu lai uzraksta ka sanjem 45 
Krediitveesture drusku citaadaakaa skatiijumaa - vai vinja tev ir tiira,nekaadu paraadu nav/nav bijushi,regulaari maksaajumi, vai tev bankaas ir krediitkartes(tas vairo tev uzticiibu,jo tev uzticaas bankas).
Un veel - iesaku uzraadiit ka esi preceejies.Tas noraada uz stabilitaati un lai skan arii smiekliigi,tas speelee lielu lomu krediita njemshanaa. | Offline | | |
| Raicha | | 22. Apr 2008, 10:06 |
#1618
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| 5caam gada algaam es ceru, ka tad ir iepseejam aizdoties pie vinjiem ar izzinju no SIA "pisvinjuzirgs" ka es straadaaju arii tur un pelnu daudz?
krediitveesture tiira, preceejies neesmu. varu aizvest paraadiit kaadu smuku sosku un pateikt ka liigava | Offline | | |
depo  | | 22. Apr 2008, 10:08 |
#1619
|
|  Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
|
22 Apr 2008, 10:06:08 Raicha rakstīja:
5caam gada algaam es ceru, ka tad ir iepseejam aizdoties pie vinjiem ar izzinju no SIA "pisvinjuzirgs" ka es straadaaju arii tur un pelnu daudz?
krediitveesture tiira, preceejies neesmu. varu aizvest paraadiit kaadu smuku sosku un pateikt ka liigava
Krediitu tev dos ja tev ir permanent job.Attieciigi tev ir liigums ar darba deveeju kur ir noraadiita tava gada alga.To pareizini ar 5 un zinaasi cik tev banka iedos.
Protams kad saaksi kaartot papiirus jau tad vajadzees veel izzinju no darba deveeja aiznest ka pelni tos XXk gadaa.
Tas pofig ka neesi,galvenais pasaki ka esi.Vinji to nepaarbauda,bet kaa kjeksiiti atziimee.[ Šo ziņu laboja depo, 22 Apr 2008, 10:08:20 ] | Offline | | |
| Raicha | | 22. Apr 2008, 10:16 |
#1620
|
|  Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| ok, ievirze skaidra - vismaz tagad zinu, kaa reekjinaat pirkuma summu! | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|