Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 380 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
Automaniaks
18. Feb 2012, 19:56 #1594

Kopš: 19. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2515

Braucu ar: W168

cik mani vecaaki staastija, tad barikaadees runaaja latvieshu valodaa, varbuut tur bija arii kaadi cittautieshi, bet tur neviens neklausijaas ru muuziku un neageteeja krievu valodu
Offline
depo
18. Feb 2012, 19:57 #1595

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu

Londona:

Offline
artys
18. Feb 2012, 19:59 #1596

Kopš: 10. May 2008

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 11258

Braucu ar: E30 cabrio, E53

Jāiekapā absints par uzvaru

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas
Offline
mc
18. Feb 2012, 20:01 #1597

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu

Tikko Tv3 zinjaas poweru un e30.lv raadiija ar karodzinjiem

-----------------


Offline
tomick
18. Feb 2012, 20:01 #1598

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D

kas tas par e36 balsotāju pulciņu TV3 zinās?

Bet vispār pārsteidzoša valsts iestāžu bezdarbība attiecībā uz to židu. Kaut vai sākuši ar VID auditu būtu.
Offline
wilky
18. Feb 2012, 20:01 #1599

Kopš: 06. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 306

Braucu ar: Koijotu

Vispār prieks, ka šodien latvieši ir vienoti.
Ozolam
Dzimtā valoda

[ Šo ziņu laboja wilky, 18 Feb 2012, 20:02:32 ]

Offline
tautudeels
18. Feb 2012, 20:05 #1600

Kopš: 11. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1568

Braucu ar: diskotēku


18 Feb 2012, 20:01:16 tomick rakstīja:
kas tas par e36 balsotāju pulciņu TV3 zinās?

Bet vispār pārsteidzoša valsts iestāžu bezdarbība attiecībā uz to židu. Kaut vai sākuši ar VID auditu būtu.

Var jau viņu paspaidīt, iesēdināt, bet izskatās, ka Krievija to tik vien gaida. Tad būs bļaušana par nacionālšovinismu, represijām pret krieviem, politisko vajāšanu.

Brīnos, ka ar puiku vienkārši nav parunāts kādā klusākā vārtrūmē par dzīvi un tā. Zobi jau 100 punkti viņam nav īstie.

Bet jebkurā gadījumā - Dievs jau viņu ir sodījis ar to neglīto purnu
Offline
viesulis
18. Feb 2012, 20:05 #1601

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo


18 Feb 2012, 20:01:16 tomick rakstīja:
kas tas par e36 balsotāju pulciņu TV3 zinās?

Bet vispār pārsteidzoša valsts iestāžu bezdarbība attiecībā uz to židu. Kaut vai sākuši ar VID auditu būtu.


Es ceru, ka vismaz klusi rok zem tā žīda. Neko daudz par viņu nezinu, apzināti vienmēr visas ziņas par viņu ignorēju.
Taču vakar bija sižets pa tv, kur šis lieloties ar barikāžu aizstāvju nozīmīti
Sekoja intervija, viņš taču ir neaptēsts cirvis kvadrātā. Tipiska marionete, es šokā. Man bija doma, ka aiz tiem zobiem slēpjas kāds evil mastermind
Offline
tomick
18. Feb 2012, 20:06 #1602

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D

960k cilvēki piedalījušies līdz 20.00
Offline
viesulis
18. Feb 2012, 20:07 #1603

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo


18 Feb 2012, 20:05:21 tautudeels rakstīja:
Zobi jau 100 punkti viņam nav īstie.



Ir ir, vai arī zobārstiem ir labs melnais humors
Offline
foobar
18. Feb 2012, 20:07 #1604

Kopš: 04. Jun 2002

Ziņojumi: 6077

Braucu ar: M57TU2D30

Mpower,

Augstākajā Padomē pēc vēlēšanu rezultātiem izveidojās divas frakcijas — uzvarējusī LTF (131 deputāts) un opozicionārā "Līdztiesība" (57 deputāti).

30% iedzīvotāji bija PRET atdalīšanos no PSRS. No ~2 100 000 iedzīvotājiem ~320 000 ir nepilsoņi (15%)?

Manuprāt viss ir 2x godīgāk nekā būtu jābūt?
Offline
tomick
18. Feb 2012, 20:08 #1605

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D


18 Feb 2012, 20:05:21 tautudeels rakstīja:

18 Feb 2012, 20:01:16 tomick rakstīja:
kas tas par e36 balsotāju pulciņu TV3 zinās?

Bet vispār pārsteidzoša valsts iestāžu bezdarbība attiecībā uz to židu. Kaut vai sākuši ar VID auditu būtu.

Var jau viņu paspaidīt, iesēdināt, bet izskatās, ka Krievija to tik vien gaida. Tad būs bļaušana par nacionālšovinismu, represijām pret krieviem, politisko vajāšanu.

Brīnos, ka ar puiku vienkārši nav parunāts kādā klusākā vārtrūmē par dzīvi un tā. Zobi jau 100 punkti viņam nav īstie.

Bet jebkurā gadījumā - Dievs jau viņu ir sodījis ar to neglīto purnu


Sēdināt nedrīkst, tad toča būs revolucionārs gatavs, bet nu VID auditu vajadzētu. Neizskatās ka viņš strādātu algotu darbu, un jautājums no kurienes iztikas līdzekļi.
Offline
mc
18. Feb 2012, 20:08 #1606

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu

muahhahahaha riigaa vienaa iecirknii "neatkariigais noverotaajs" no SC piemaavies un sakavies ar dezhurantu. kultuura

-----------------


Offline
karlsonss
18. Feb 2012, 20:10 #1607

Kopš: 02. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 23038

Braucu ar:

tikko limbazhos baltajaa maajaa iemetu urnaa savu PRET.


kaa erna komisijaa tikusi?
Offline
HannibalLecter
18. Feb 2012, 20:11 #1608

Kopš: 13. Jan 2011

Ziņojumi: 2804

Braucu ar: E61


18 Feb 2012, 20:06:35 tomick rakstīja:
960k cilvēki piedalījušies līdz 20.00

Pieļauju, ka līdz 22:00 citrōnu savāks...izsaku minējumu.
Offline
xjs_4
18. Feb 2012, 20:11 #1609

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2


18 Feb 2012, 20:10:06 Bimmer rakstīja:
TV3 ziņās bembistus ar Latvijas karodziņiem redzējāt, kas baigi stāsta, ka balso PRET un tad kameras priekšā saules griež stāvlaukumā, gāzē kā urāli utt.? Protams, pamatā E36 un E39 ar ķīniešu "angel eyes".


+1 nozeelojami .. ierosinu BMW bildes vietaa saita augšējā kreisajā sturī uzlikt Audi

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
tautudeels
18. Feb 2012, 20:12 #1610

Kopš: 11. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1568

Braucu ar: diskotēku

Par Lindermanu runājot, tantes kūku fabrikā runāja par 20k ls no Krievijas vēstniecības.

Bet ko tad es tur zinu

[ Šo ziņu laboja tautudeels, 18 Feb 2012, 20:13:18 ]

Offline
radiaators
18. Feb 2012, 20:13 #1611

Kopš: 15. Mar 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3687

Braucu ar: F11 525d


18 Feb 2012, 20:10:06 Bimmer rakstīja:
TV3 ziņās bembistus ar Latvijas karodziņiem redzējāt, kas baigi stāsta, ka balso PRET un tad kameras priekšā saules griež stāvlaukumā, gāzē kā urāli utt.? Protams, pamatā E36 un E39 ar ķīniešu "angel eyes".

Man atkal tas sižets likās uzjautrinošs - neredzu nekā tāda lai pret tiem jauniešiem vērstos tik negatīvi...
Offline
karlsonss
18. Feb 2012, 20:13 #1612

Kopš: 02. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 23038

Braucu ar:


18 Feb 2012, 20:12:35 tautudeels rakstīja:
Par Lindermanu runājot, tantes kūku fabrikā runāja par 20k ls no Krievijas vēstniecības.

Bet ko tad es tur zinu


sieva gan neadekvaati smuka
Offline
viesulis
18. Feb 2012, 20:14 #1613

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo


18 Feb 2012, 20:12:35 tautudeels rakstīja:
Par Lindermanu runājot, tantes kūku fabrikā runāja par 20k ls no Krievijas vēstniecības.


Iesauka dvadcatņiks (ausainītim&amerikam) tomēr nav no zila gaisa pagrābta
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo