Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 89 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
rencho
26. Oct 2012, 13:22 #15701

Kopš: 23. Mar 2009

No: Sigulda

Ziņojumi: 1469

Braucu ar: X6 F16 , MB W210 E240, BMW Z3, Honda FMX650, Suzuki Bandit 1200S

Uz tirdziņu RAM KINGMAX DDR2 512mb 2gab. Cena par abiem- 4 ls.
Offline
brezsh
26. Oct 2012, 13:44 #15702

Kopš: 14. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 301

Braucu ar: m57, cbr 600

Pārdodu jaunu orģinālo bosch gaisa masas mērītāju. 40ls
Der e39 530d, 525d,
e46 330d, 330xd, 318d, 320d,
e38 730d
Cena veikalā - 100+ ls
Offline
jonyboy
26. Oct 2012, 14:13 #15703

Kopš: 20. Mar 2010

Ziņojumi: 415

Braucu ar:

tirgojas m42b18 (1.8is ar 140zs) pa 75ls pilna komplekta ar norautam shalem vai mainu pret labām ziemas r15 vai r16 riepām!
Un tirgojas magjis ar usb aizmugure un aux un w/r ieejam aizmugurē bilde ieskatam(stavoklis ljoti labs)

[ Šo ziņu laboja jonyboy, 26 Oct 2012, 14:25:55 ]

Offline
Jancuks
26. Oct 2012, 14:23 #15704

Kopš: 22. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 2287

Braucu ar:

Pārdod iphone 4s white 16GB ideālā stāvoklī. lietots divus mēnešus bez nevienas skrambas. Ir originalais iepakojums. PIesaistits pie LMT, Amigo, Okarte.




260LVL

28200614 vai PM
Offline
Jancuks
26. Oct 2012, 14:23 #15705

Kopš: 22. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 2287

Braucu ar:

Pārdodu iphone lādētāju + datu kabeli pa 6Ls/gab



Kā arī pārdod R-SIM iphone 4s ar 5.1.1FW atbloķēšanai, darbam jebkurā tīklā. 9.99Ls/gab






PM vai 28200614
Offline
marxxx
26. Oct 2012, 14:33 #15706

Kopš: 28. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 311

Braucu ar:

sovakar braucu uz riigu un buusu liidz svedienai, moz kaadam kaadu linksys wrp400 ruuteri vajag? varu pakert liidz. cena nemainiiga 15ls gab. numurs 26289530...
Offline
RitvarsE30
26. Oct 2012, 15:13 #15707

Kopš: 04. Oct 2009

Ziņojumi: 1122

Braucu ar: CNG

Kādam varbūt šeit interesē tīras lapukoku skaidas? ir kādi 30kubi.
Offline
korozijasmociits
26. Oct 2012, 16:56 #15708

Kopš: 21. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 59

Braucu ar: Touringiem

Pārdošanā divi ādas elkoņbalsti no e36 labā stāvoklī.
Viens melns, otrs krēmkrāsas(tiko pāršūts). Abiem viduskonsoles melnas.
35 Ls gab.

PM vai 26469939
Offline
pecka
26. Oct 2012, 17:34 #15709

Kopš: 08. Jun 2010

No: Liepāja

Ziņojumi: 136

Braucu ar: e39 uz ribalk

Pārdodu m52b28 dzinēju ar aprautu vienu sadaleni, jamaina vanosa sadalene, un tās sēžas! ir vel m52b28 kompis cenas piedāvāt paši! 20205613
Offline
Mednieks
26. Oct 2012, 17:48 #15710

Kopš: 24. Oct 2008

Ziņojumi: 721

Braucu ar: sievietēm

Ir divas biļetes šovakar uz James Bond SkyFall, 20:00 Cinamon.

Man plāni mainijušies un netieku.
Simboliska samaksa
29996821
Offline
Janiis
26. Oct 2012, 18:14 #15711

Kopš: 01. Jun 2008

Ziņojumi: 560

Braucu ar:

Pērku izpūtēja gala bunduli, vēlams ar svilpīti, var jaunu, bet zem veikala cenas, der arī lietots !
Bilde ieskatam
Offline
skuuris
26. Oct 2012, 19:30 #15712

Kopš: 01. Jul 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 121

Braucu ar: TDI


Vajag no šāda diska kalpaciņu kas centrā, steidzami, varbūt kādam mētājas...25522903
Offline
stenders
26. Oct 2012, 20:28 #15713

Kopš: 25. Jul 2007

Ziņojumi: 54

Braucu ar: 2.0 T

Biļetes uz rītdienas motofrīstailu

Ir 3 gb.

Triecien cena 12lvl

Tel 26533325

[ Šo ziņu laboja stenders, 27 Oct 2012, 16:08:14 ]

Offline
LauvaMiks
26. Oct 2012, 21:02 #15714

Kopš: 09. May 2009

No: Limbaži

Ziņojumi: 397

Braucu ar: E46

M60B30 termostats, domāju ka mazu nianses kļūda ir viņā, bet izrādās panelis diršh!.

5ls.
Offline
Norcha999
26. Oct 2012, 23:36 #15715

Kopš: 23. Oct 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 18

Braucu ar: 02’ BMW 320D

Ja kādam ir piedāvājumi par DD labā cenā PM
Offline
rokijs7777
27. Oct 2012, 10:55 #15716

Kopš: 22. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 26

Braucu ar: e36

pārdodu e36 (6cilindru)stock atsperes.
Ziemā noderēs.
Offline
aa9
27. Oct 2012, 12:52 #15717

Kopš: 28. Sep 2012

Ziņojumi: 9

Braucu ar:

Pārdodu Airbrush ar kompresoru. Jauns iepakojumā.
Airbrush: INFINITY solo Nozzle set 0,15mm fine line, cup 2ml, Quick Fix.
Kompresors: Werther TC 108
+ Airbrush Workshop disks
+ kaut kāds puļķis - mini quick coupling 1/8

Cena: !! 50Ls !!
Reālā komplekta cena: 310 EUR



Pārdodu Changers Starter Kit sociālo saules baterijas lādētāju.
INFO: https://www.changers.com/en/shop/eu/products
Cena: 30Ls

null
Offline
mozais
27. Oct 2012, 15:10 #15718

Kopš: 14. Mar 2008

No: Cēsis

Ziņojumi: 1674

Braucu ar: e61 525d

kur var iegadaties - varbut kads tirgo stickerbomb limejamos plakatus?
Offline
Atmars
27. Oct 2012, 15:20 #15719

Kopš: 01. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1389

Braucu ar: e100


25 Oct 2012, 22:24:35 Atmars rakstīja:

23 Oct 2012, 11:08:12 Atmars rakstīja:

05 Oct 2012, 16:06:38 Atmars rakstīja:
UWAGA
Nopirkšu PORTATĪVAJAM monitoru/matricu 15.6` LCD LED HP-Compaq PRESARIO CQ62-A10SY (matricas nr. LP156WH2 (TL)(QB)

Bilde uzmanībai



Offline
TD91
27. Oct 2012, 15:25 #15720

Kopš: 20. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2715

Braucu ar: MB


27 Oct 2012, 15:10:11 mozais rakstīja:
kur var iegadaties - varbut kads tirgo stickerbomb limejamos plakatus?

http://stickershop.lv/uzlimes/
http://stickerbomb.lv/lv/

[ Šo ziņu laboja TD91, 27 Oct 2012, 15:26:39 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo