Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 85 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
sais
24. Oct 2012, 20:54 #15661

Kopš: 18. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 357

Braucu ar: F10

Pārdod E46 sedana (no 98-2001g. ) oriģinālo aizmugurējo lukturu komplektu 4gab.(sarkanie ar baltu). Perfektā stāvoklī, kā jauni.
Varu aizgādāt līdz Rīgai.
Poweristiem -50Ls

lukturi
Offline
H1tman
24. Oct 2012, 21:13 #15662

Kopš: 12. Aug 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 885

Braucu ar: 9911

ir uz tirgošanu aizdedzes sveces un svecvadi
Pm vai 22007474

ir arī sveces gāzes iekārtām.
Offline
mavericks
24. Oct 2012, 21:23 #15663

Kopš: 24. Feb 2007

Ziņojumi: 399

Braucu ar:

Biju manījis te kādreiz, ka kāds no poweristiem tirgojas ar sadzīves tehnikām. Lūgums atsaukties, interesē trauku mazgājamā mašīna
Offline
vamis
24. Oct 2012, 22:05 #15664

Kopš: 24. Jun 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 101

Braucu ar: E93


24 Oct 2012, 11:38:40 Purcha rakstīja:

23 Oct 2012, 18:16:16 ozo rakstīja:
Pērku sadzīves tehniku:
Iebūvējamo ledusskapi
Iebūvējamo plīti un virsmu (elektrisku)
Iebūvējamo tvaiku nosūcēju


Zem interneta veikala cenām, ja laba cena, čeku nevajg.


arī interesē tas viss + vēl daži Samsung TV un kinozāle.


Arii interesee tas pats
Offline
Arturiks
24. Oct 2012, 22:06 #15665

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Veči jūs garantija neinteresē?
Offline
jims
24. Oct 2012, 23:37 #15666

Kopš: 20. Jul 2003

No: Viļāni

Ziņojumi: 1441

Braucu ar: izslēgtu DTC

R15 alumiinija diski (melnie) ar vasaras riepam virsuu prieks e34/e39 derees ari e36/e46.40Ls
Offline
tankists69
24. Oct 2012, 23:54 #15667

Kopš: 16. Nov 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 71

Braucu ar: KTM DUKE 2

Pārdodu:

Pirkts 02.10.2012.
Lietots 2 nedēļas
320GB
Procesors Cell Processor
Operatīvā atmiņa 256
Videosistema 256 MB GDDR3 VRAM
Pults komplekta 1
HDMI +
Bluetooth +
Tīkla karte +
WiFi +
Karšu lasītājs +
USB interfeiss +
Izmēri 290x65x290
Svars 3.2
2 spēles

140Ls

Offline
ValtersB
25. Oct 2012, 00:41 #15668

Kopš: 08. Feb 2008

Ziņojumi: 1

Braucu ar:

Pārdodu 2 priekšējos Bilstein B6 sporta amīšus no BMW E21, (laikam var ielikt arī E30, jo otrādāk cilvēki ir likuši...)
Līdzi dodu abas stoikas no E21
Amīšiem veikta apkope- izmazgāti, bukses iesmērētas ar litija smērvielu, gatavi lietošanai,
štoki labi, nav tecējuši, amīši stingri
cena 50Ls par abiem
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=7q7bi0lt5zweflawiy.jpg]
[/URL]
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=icbmot6btp6xz2xqlbu6.jpg]
[/URL]


Amīši atrodas Līvānos, bet ir iespējams sarunāt piegādi uz Rīgu

Rakstat vai zvanat 29520355

[ Šo ziņu laboja ValtersB, 25 Oct 2012, 00:43:33 ]

Offline
vskb
25. Oct 2012, 01:41 #15669

Kopš: 17. Dec 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 502

Braucu ar: tšviu skaņu zem pārsega

Pardodas 325 tds kondicionieris.
radiators.suknis.ventilators.slaukas.
PM ar cenam
Offline
jonyboy
25. Oct 2012, 02:14 #15670

Kopš: 20. Mar 2010

Ziņojumi: 415

Braucu ar:

Perku e36 plauktiem ekscentriskas plauktu bukses!
Offline
KauperX
25. Oct 2012, 09:48 #15671

Kopš: 11. Jan 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 95

Braucu ar:

Pārdodu e36 sedana haubes 2as, ļoti lētas, varu piegādāt.
Kreisās puses bezlēcu lukturi ar pavarotu 5Ls

Pērku: labās puses vai visa komplekta M3 moldingus (durvju un mazo, spārna)

29737950
Offline
brainiac
25. Oct 2012, 11:22 #15672

Kopš: 23. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 235

Braucu ar: E91

Pārdodu!!! Ļoti mazlietos, izskatās kā jauns!
Linksys SRW2008P
10-Port 10/100/1000 Gigabit Switc
with WebView and Power over Ethernet
1000Mbps
Piedāvājumus ar cenām PM

http://failiem.lv/u/mjwhdko
Offline
-Andzha
25. Oct 2012, 11:28 #15673

Kopš: 07. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 40

Braucu ar:

Ir nedaudz apbružāta un bez aizmugurējā baterijas vāciņa Nokia E65

Pašsavākšana Pļavniekos. Cena 5ls



[ Šo ziņu laboja -Andzha, 25 Oct 2012, 11:30:41 ]

Offline
KA6PERS
25. Oct 2012, 11:28 #15674

Kopš: 14. Aug 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 57

Braucu ar: Audi QUATTRO

steidzami peerku E-30 logu tiiriitaaju motoriti- mehanismu riigaa.... 29979473
Offline
Agris13
25. Oct 2012, 14:40 #15675

Kopš: 01. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 195

Braucu ar:

Pērku steidzami

* BMW e30 2.4TD automāta radiatoru
* BMW e36 compact vai z3 aizmugurējo tiltu priekš e30 ar diska bremzēm un var bez reduktora
* BMW e36 sedana labās puses M moldingu (1. bildē)
* BMW Style24 disku ar BMW MOTORSPORT uzrakstiem ar platumu 8,5J (vienu vai divus(2.bildē))

PM vai 29961716

1.

2.

[ Šo ziņu laboja Agris13, 25 Oct 2012, 14:42:30 ]

Offline
Major_auzas
25. Oct 2012, 14:49 #15676

Kopš: 02. May 2008

Ziņojumi: 575

Braucu ar: S8


Pardodu Becker indianapolis BE7968 ar gps antenu un navigacijas cd. Viss labi. 140 ls Bilde ieskatam

[ Šo ziņu laboja Major_auzas, 25 Oct 2012, 14:49:39 ]

Offline
stanley
25. Oct 2012, 14:52 #15677

Kopš: 08. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4403

Braucu ar:

gribu pardot diskus
R19 m5/m6/e60
http://www.ss.lv/msg/ru/transport/spare-parts/b...ks/19/cdoef.html

cenu piedavajiet
Offline
ar2
25. Oct 2012, 15:05 #15678

Kopš: 27. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 70

Braucu ar: v6

Piedāvājat oriģinālas Beats by dre in ear austiņas, kopijas nepiedāvāt.

PM vai sms uz 29409363
Offline
guntinjs
25. Oct 2012, 15:29 #15679

Kopš: 13. Mar 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 1341

Braucu ar: VOLVO 850

Eļļas:

Eurol Turbosyn 10W40 5L pussintētiska motoreļļa Ls 13,-
Eurol Super Lite 5W-40 5L sintētiska motoreļļa Ls 17,-
Eurol Turbo DI 5W-40 5L sintētiska motoreļļa Ls 19,-
Eurol Optence 5W-30 5L sintētiska motoreļļa Ls 22,-

Mobil Super 2000 10W-40 4 Litri pussintētiska motoreļļa Ls 12,-
MOBIL Super 3000 5W-40 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 17,-
MOBIL 1 Rally Formula 5W-50 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 27,-
MOBIL 1 ESP Formula 5W-30 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 27,-
MOBIL 1 New Life 0W-40 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 31,-

PM.
Offline
SmallDeree
25. Oct 2012, 16:15 #15680

Kopš: 26. May 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 93

Braucu ar: Escort xr3i- RS2000, MK1 Caddy, Husqvarna

Pērku maz lietotu Just5, vēlams melnu vai tumšu....
PM..
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo