Online

Pašreiz BMWPower skatās 183 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Margots
04. Apr 2008, 16:51 #1521

Kopš: 19. Sep 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1027

Braucu ar: bmw

Tieši tā dzimtās sētas projektos viss ir slikti pat ļoti. Man kolēģis nopirka, tur tādi brīnumi ir tajā mājā. Es kā projektētājs neieteiktu tajās mājas iegādāties dzīvokli
Offline
Puuchuks
04. Apr 2008, 17:05 #1522

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

Margot, un kurā no jaunajiem projektiem Pārdaugavā tu ieteiktu/neieteiktu
Offline
Murphy
04. Apr 2008, 17:07 #1523

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport

Panorama Plaza
Offline
100
04. Apr 2008, 17:10 #1524

Kopš: 27. Jun 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4543

Braucu ar: ...


04 Apr 2008, 15:45:35 Puu rakstīja:

04 Apr 2008, 15:40:21 NightWing rakstīja:
neredzu nevienu iemeslu, kapeec dziivoklim riigaa ir jaamaksaa kaut tuvu cenai dziivoklim berliinee un liidziigaas vietaas.

un kāpēc ne? kāpēc Berlīnē būtu jābūt dārgāk vai lētāk? neesi pamanījis, ka pasaulē ir dārgākas un lētākas vietas, un tas ne vienmēr ir tieši saistīts ar attiecīgās valsts ekonomisko uzplaukumu vai iedzīvotāju pirktspēju


Berliine cik zinu visa siteema ir savādāka, tur nospiedoshais varaakumus izveeles ireet dziivokli.

-----------------
100.
Offline
Pauliic
04. Apr 2008, 17:11 #1525

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101

ko runā par varavīksnes namiem? pie ulmaņgatves sky'a

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
PG
04. Apr 2008, 17:15 #1526

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

agraak dziivoju mezhparkaa 12st jaunajaa projektaa kokneses prospektaa, kur bija alja marmora/sarkankoka kaapnju telpas un citi prbambasi... tagad dzimtaajaa setaa mezhciemaa... varu teikt ka sienas abaas plaisaa vienaadi un skanjas izolaacija arii ir identiska = 0 citos neesmu dzivojis, bet domaaju ka citur ir liidziigi - visur tiek/ticis maximaali taupiits uz visu imo, ja var atljauties, ta rekonstrueeta pirmskarniece vai staljinka ir the best vieniigi mikrorajonos shvaki ar labaam vecajaam majaam, tik teikaa un agenskalnaa kaut ko var atrast

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
Margots
04. Apr 2008, 17:33 #1527

Kopš: 19. Sep 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1027

Braucu ar: bmw


04 Apr 2008, 17:05:32 Puu rakstīja:
Margot, un kurā no jaunajiem projektiem Pārdaugavā tu ieteiktu/neieteiktu


Neesmu interesējies par jaunajām daudzdzīvokļu mājām Pārdaugavā.

Bet ja man būtu nepieciešamība pārvākties dzīvot uz Pārdaugavu tad apsvērtu divus variantus, kas patīk.
1. Staraja Rusas ielā nesen uzbūvētā māja. Tirgo MG nekustamie īpašumi. Labi plānojumi, iekšējās apdares kvalitāte (super), iebūvēta virtuve jau bija gandrīz visos dzīvokļos, labi izplānots viss bija, kluss rajons, tuvu centram. Nav nekāda saistība ar šo projektu, bet biju atklāšanā - iepatikās.
2.Tad vēl interesants šķiet Bišumuižas projekts, jo nesošās konstrukcijas ir labas - saliekamais dzelzsbetons, gan iekšējā, gan ārējā apdares kvalitāte arī ir ok. Tik kā mīnuss šim projektam, ka pirmo dzīvokļu īpašniekiem būs vēl ilgu laiku jādzīvo būvlaukumā, jo vēl tiek būvētas nākamās mājas.

Ja ir kāds konkrēts objekts vari uzjautāt PM par to, tad caur paziņām un kolēģiem varu šo to mēģināt noskaidrot
Offline
Murphy
04. Apr 2008, 17:53 #1528

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport

Tajā Bišumuižā plānojumi sūdīgi. šausmīgi nepatīk tā mode virtuvi likt dzīvojamā istabā
Offline
KM
04. Apr 2008, 17:57 #1529

Kopš: 28. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 7484

Braucu ar: ///M


04 Apr 2008, 17:11:36 Duke rakstīja:

04 Apr 2008, 16:12:30 KM rakstīja:
biedrs mekle dzivokli ap 60m2 rigas centra. ja kadam ir kas piedavajams par labu cenu,tad drosi PM.
loti liels + ka maksas skaidra, nebus nekadu kreditu doshana/nedoshana!!!

diezgan steidzami!


kāpēc šis posts ir absurds, jo ja meklē tikai 60m2 tad arī $$$ ir ierobežotā daudzumā. Cenu diapazons kurā meklē atvieglotu visu.

jo savādāk - pa 1'000'000EUR varētu piedāvāt arī 93m2 samaksu skaidrā lūdzu

ja nav ko piedavat tad ludzu nekul tuksi salmus

Offline
karro
04. Apr 2008, 18:12 #1530

Kopš: 08. Apr 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4934

Braucu ar: studentu variantu


04 Apr 2008, 17:53:56 Murphy rakstīja:
Tajā Bišumuižā plānojumi sūdīgi. šausmīgi nepatīk tā mode virtuvi likt dzīvojamā istabā


še nu toč - cik cilvēku, tik viedokļu, man tas šķiet simpātisks risinājums
Offline
Murphy
04. Apr 2008, 18:16 #1531

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport


04 Apr 2008, 18:12:42 SWK rakstīja:

04 Apr 2008, 17:53:56 Murphy rakstīja:
Tajā Bišumuižā plānojumi sūdīgi. šausmīgi nepatīk tā mode virtuvi likt dzīvojamā istabā


še nu toč - cik cilvēku, tik viedokļu, man tas šķiet simpātisks risinājums



Ja virtuve ir tikai kā dizaina elements, tad jā, bet ja tur kaut gatavo, tad galīgi garām
Offline
snooze
04. Apr 2008, 18:19 #1532

Kopš: 15. Jun 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 20034

Braucu ar: 2 un 4 riteniem

Murphy, nepiekritu
Offline
Puuchuks
04. Apr 2008, 18:36 #1533

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

man jau 2. dzīvesvietā virtuve ir kopā ar dzīvojamo istabu. ir ļoti ok. ir pietiekami daudz pārējo telpu, tāpēc nejūtu nekādu trūkumu pēc atsevišķas istabas/virtuves. pieņemu, ka 1-istabas dzīvoklī grībētu virtuvi atsevišķi, lai ir vismaz kaut kāda telpa, kur nolīst

nodalītās virtuves lielākais mīnuss - persona (-as), kas ir/darbojas virtuvē, ir nodalīta (-as) no tiem, kas ir viesistabā. īpaši ballītēs tā sanāk nodalīšanās grupās (vieni piedzeras virtuvē, otri - viesistabā )

nodalītās virtuves vienīgais pluss - no viesistabas nav redzami trauku kalni un tik ļoti neizplatās smakas (ja ilgi cep lielu zivi, tad visa māja smirdēs arī ar nodalīto virtuvi un visjaudīgāko nosūcēju)
Offline
Murphy
04. Apr 2008, 18:53 #1534

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport

Man ir sanācis padzīvot gan tā, gan tā. Es tomēr esmu klasiskā varianta piekritējs ar virtuvi un ēdamistabu kopā. Viesistaba lai labāk paliek kā viesistaba, nevis kā liela virtuve.
Offline
ilze
10. Apr 2008, 13:11 #1535

Kopš: 11. Nov 2004

Ziņojumi: 4879

Braucu ar:

Ja kāds tirgo lauku māju 100 km rādiusā no Rīgas (1-5 ha), padodiet ziņu! Vēlams ūdeņu tuvumā!

-----------------
Offline
Puuchuks
10. Apr 2008, 13:15 #1536

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

Ruff taču piedāvā māju pie Bauskas un pie ūdens... vai arī tu gribi 'īstu' lauku māju
Offline
Uldis
10. Apr 2008, 13:15 #1537

Kopš: 20. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 6865

Braucu ar: VW Multivan T5


10 Apr 2008, 13:11:48 ilze rakstīja:
Ja kāds tirgo lauku māju 100 km rādiusā no Rīgas (1-5 ha), padodiet ziņu! Vēlams ūdeņu tuvumā!


MAPO !!!
Offline
ilze
10. Apr 2008, 13:26 #1538

Kopš: 11. Nov 2004

Ziņojumi: 4879

Braucu ar:

Mums vajag IISTU lauku maaju Ziemassveetkiem un Jaanjiem!
Mapo variants labs, bet vai tur tuvumaa ir uudens?

[ Šo ziņu laboja ilze, 10 Apr 2008, 13:27:35 ]



-----------------
Offline
Ruff
10. Apr 2008, 13:29 #1539

Kopš: 23. Jul 2002

Ziņojumi: 14966

Braucu ar: Vogele Super 1800-3

Ilze, tur ar saimnieku ari par cenu var runāt, varbūt tad tā māja sāk šķist īstāka

-----------------
I'm done with 'the winning' because I've already won. (c) C.Sheen
Offline
ilze
10. Apr 2008, 13:33 #1540

Kopš: 11. Nov 2004

Ziņojumi: 4879

Braucu ar:

Ruff: nee, nee! Taa ir dziivojamaa maaja, un par lielu!
mums vajag ar svaigu gaisu un taa. nu tjipa, no seerijas - brauksim ciemos pie vecmaminjas. ))

-----------------
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo