| Autors | Ziņojums |
barracuda  | | 04. Apr 2008, 15:24 |
#1501
|
|
 Kopš: 07. Jun 2007
Ziņojumi: 11777
Braucu ar:
|
04 Apr 2008, 12:13:09 Puu rakstīja:
02 Apr 2008, 15:58:08 barracuda rakstīja:
Puu tevi pērs ! 
uzraksti saprotamāk - kurš kuru pērs un kāpēc 
tu pērsi stuntu par to, ka viņš tevi neklausa ! |
Offline | |
|
| NightWing | | 04. Apr 2008, 15:28 |
#1502
|
|
 Kopš: 27. May 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 848
Braucu ar: 325
| kāds ir iemesls lai viņas kāptu? es domāju tās ir mākleru un ieinteresēto personu pasaciņas  |
Offline | |
|
Murphy  | | 04. Apr 2008, 15:33 |
#1503
|
|
 Kopš: 28. Nov 2003
No: Sigulda
Ziņojumi: 8516
Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport
| Celsies algas, celsies pirktspēja, atkal ieplūdīs ārvalstu investīcijas. Un to drīzāk varēs saukt par cenu stabilizēšanos, jo tādas naglās varkas kā bija līdz šim vairs nebūs. Protams ka tas nebūs tuvākā gada vai 2 laikā. |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 04. Apr 2008, 15:36 |
#1504
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
04 Apr 2008, 15:28:26 NightWing rakstīja:
kāds ir iemesls lai viņas kāptu? es domāju tās ir mākleru un ieinteresēto personu pasaciņas 
Raichas gadījumā - cik vispār ir gabalu pie Jūrm.šosejas ja gabals atrodas daudzmaz pievilcīgā vietā, ar laiku tam parādīsies pircējs.
arī vispārējas krīzes apstākļos atradīsies kāds, kas gribēs jaunu veikalu, noliktavu vai biroju tur uzbliezt |
Offline | |
|
| NightWing | | 04. Apr 2008, 15:40 |
#1505
|
|
 Kopš: 27. May 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 848
Braucu ar: 325
| pie shosejaam jaa - komercplatiibas jaa, bet ne jau vispaar nek. iip. un veeljovairaak - ne dziivokljiem, kaa visi izmisushie maakleri meegjina iestaastiit 
pats es pat priecaatos ja cenas celtos. notirgotu savu dziivokli muusu metropoles centraa un mauktu uz sidneju, bet nu esmu reaalists, tapeec liekas iluuzijas nav.
neredzu nevienu iemeslu, kapeec dziivoklim riigaa ir jaamaksaa kaut tuvu cenai dziivoklim berliinee un liidziigaas vietaas.[ Šo ziņu laboja NightWing, 04 Apr 2008, 15:40:42 ] |
Offline | |
|
Pauliic  | | 04. Apr 2008, 15:42 |
#1506
|
|
 Kopš: 01. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8774
Braucu ar: 10, 101
| nu kā, ir taču izrēķināts, ka dzīvojamā platība Rīgā ir tik cik ir, tāpēc jāperk to kas ir un kamēr dod kredītus 
tā teica mana kolēģe nopērkot 2istabu dzīvokli pa 120k eur ..
----------------- http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv |
Offline | |
|
| cangals | | 04. Apr 2008, 15:45 |
#1507
|
|
 Kopš: 14. Jan 2008
Ziņojumi: 315
Braucu ar:
|
04 Apr 2008, 15:36:35 Puu rakstīja:
arī vispārējas krīzes apstākļos atradīsies kāds, kas gribēs jaunu veikalu, noliktavu vai biroju tur uzbliezt
ne šodien. pēc pusgada varbūt.. vietējiem naudas nav un nebūs. ārzemju investīciju fondi gaidīs, kad nupat uzplaukušie krīzes ziediņi uzziedēs pa īstam..
p.s. tikai mans, garāmgājēja viedoklis. vērojot visas valsts cīņu ar kreditoriem/debitoriem.. varat droši oponēt  |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 04. Apr 2008, 15:45 |
#1508
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
04 Apr 2008, 15:40:21 NightWing rakstīja:
neredzu nevienu iemeslu, kapeec dziivoklim riigaa ir jaamaksaa kaut tuvu cenai dziivoklim berliinee un liidziigaas vietaas.
un kāpēc ne? kāpēc Berlīnē būtu jābūt dārgāk vai lētāk? neesi pamanījis, ka pasaulē ir dārgākas un lētākas vietas, un tas ne vienmēr ir tieši saistīts ar attiecīgās valsts ekonomisko uzplaukumu vai iedzīvotāju pirktspēju  |
Offline | |
|
|
|
| GUGO | | 04. Apr 2008, 15:47 |
#1509
|
|
Kopš: 28. Jun 2006
Ziņojumi: 604
Braucu ar: ratiem
| kaads neizire 1 vai 2 istabu dzivokli riga??? ludzu pm vai 22025579 |
Offline | |
|
Wicked  | | 04. Apr 2008, 15:47 |
#1510
|
|
 Kopš: 21. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 14869
Braucu ar: Z3/TeslaM3
| MOš kāds var piedāvāt dzīvokli vēlos nopirkt 1istabu . Rīgā. Pārdaugava neder.
----------------- www.carcare.lv Detailing Store
www.pinole.lv |
Offline | |
|
| cangals | | 04. Apr 2008, 15:48 |
#1511
|
|
 Kopš: 14. Jan 2008
Ziņojumi: 315
Braucu ar:
|
04 Apr 2008, 15:45:35 Puu rakstīja:
04 Apr 2008, 15:40:21 NightWing rakstīja:
neredzu nevienu iemeslu, kapeec dziivoklim riigaa ir jaamaksaa kaut tuvu cenai dziivoklim berliinee un liidziigaas vietaas.
un kāpēc ne? kāpēc Berlīnē būtu jābūt dārgāk vai lētāk? neesi pamanījis, ka pasaulē ir dārgākas un lētākas vietas, un tas ne vienmēr ir tieši saistīts ar attiecīgās valsts ekonomisko uzplaukumu vai iedzīvotāju pirktspēju 
LV ir kupi-prodai valsts. tieši tāpēc notiek tas, kam bij jānotiek. un tieši tāpēc cenas nav adekvātas. rīga nav kūrorts. un nav nekāda intelektuālā megapole. |
Offline | |
|
Pauliic  | | 04. Apr 2008, 15:48 |
#1512
|
|
 Kopš: 01. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8774
Braucu ar: 10, 101
| uz vasaru tirgosies dzirciemā vienistabas dzīvoklis 
----------------- http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv |
Offline | |
|
| cangals | | 04. Apr 2008, 15:59 |
#1513
|
|
 Kopš: 14. Jan 2008
Ziņojumi: 315
Braucu ar:
| garāmejot dzirdēju godmani izsakāmies, ka varētu samazināt nodokļus ražošanas platībām. pat ja tā notiks, nekur nemanu info, uz ko tieši tas varētu attiekties.. tikai uz zvanu lējējiem un spičku fabrikām? any ideas? |
Offline | |
|
| Barny | | 04. Apr 2008, 15:59 |
#1514
|
|
 Kopš: 19. Jan 2007
No: Jūrmala
Ziņojumi: 1338
Braucu ar:
| Ir pieejami vairāki ~17-19m2 ir arī 25;38;61 un 77m2
lieli izremontēti,iekārtoti dzīvokļi Brīvības ielā...
Sīkāk PM
p.s.tirgo saimnieks... |
Offline | |
|
Siipols  | | 04. Apr 2008, 16:04 |
#1515
|
|
 Kopš: 23. Mar 2005
No: Zilupe
Ziņojumi: 11992
Braucu ar: Jawasaki ZX1100
|
04 Apr 2008, 15:42:27 Pauliic rakstīja:
nu kā, ir taču izrēķināts, ka dzīvojamā platība Rīgā ir tik cik ir, tāpēc jāperk to kas ir un kamēr dod kredītus 
tā teica mana kolēģe nopērkot 2istabu dzīvokli pa 120k eur ..
Ibio māāat!
:
----------------- Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga |
Offline | |
|
| NightWing | | 04. Apr 2008, 16:05 |
#1516
|
|
 Kopš: 27. May 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 848
Braucu ar: 325
| iemesls taads, ka nevienam iznjemot latvieshus nav un nebuus veelme shitaj supermegapolee dziivot a latvieshi visi taapat brauc un brauks prom. penshas izmirst... tauta saruuk... varbuut vieniigi kaadi krievi izdomaas veel te kko iepirkt. nav neviena sakariiga iemesla, lai cenas celtos. |
Offline | |
|
|
|
| KM | | 04. Apr 2008, 16:12 |
#1517
|
|
 Kopš: 28. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 7484
Braucu ar: ///M
| biedrs mekle dzivokli ap 60m2 rigas centra. ja kadam ir kas piedavajams par labu cenu,tad drosi PM.
loti liels + ka maksas skaidra, nebus nekadu kreditu doshana/nedoshana!!!
diezgan steidzami!
|
Offline | |
|
karro  | | 04. Apr 2008, 16:17 |
#1518
|
|
 Kopš: 08. Apr 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 4934
Braucu ar: studentu variantu
| btw, kas ir ar šito kantori: http://www.dzimtaseta.lv/
ko jamie iz sevis? ir jēga lūkoties uz jamo piedāvājumiem?  |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 04. Apr 2008, 16:24 |
#1519
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| (labots) es tad atsaucu savu iepriekšējo paziņojumu par balvām 
bet, lai vai kā, šajā pārdevējiem saspringtajā laikā ieteiktu skatīties tikai uz pabeigtiem un ekspluatācijā nodotiem projektiem.
nevis puspabeigtu māju kur ellē dibenā pa kreisi[ Šo ziņu laboja Puu, 04 Apr 2008, 16:53:24 ] |
Offline | |
|
Murphy  | | 04. Apr 2008, 16:36 |
#1520
|
|
 Kopš: 28. Nov 2003
No: Sigulda
Ziņojumi: 8516
Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport
| Cik var lasīt par Dzimtās sētas projektiem Nams24 komentāros un citur, tad tur viss slikti |
Offline | |
|