Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 182 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
barracuda
04. Apr 2008, 15:24 #1501

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 11777

Braucu ar:


04 Apr 2008, 12:13:09 Puu rakstīja:

02 Apr 2008, 15:58:08 barracuda rakstīja:
Puu tevi pērs !

uzraksti saprotamāk - kurš kuru pērs un kāpēc


tu pērsi stuntu par to, ka viņš tevi neklausa !
Offline
NightWing
04. Apr 2008, 15:28 #1502

Kopš: 27. May 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 848

Braucu ar: 325

kāds ir iemesls lai viņas kāptu? es domāju tās ir mākleru un ieinteresēto personu pasaciņas
Offline
Murphy
04. Apr 2008, 15:33 #1503

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport

Celsies algas, celsies pirktspēja, atkal ieplūdīs ārvalstu investīcijas. Un to drīzāk varēs saukt par cenu stabilizēšanos, jo tādas naglās varkas kā bija līdz šim vairs nebūs. Protams ka tas nebūs tuvākā gada vai 2 laikā.
Offline
Puuchuks
04. Apr 2008, 15:36 #1504

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


04 Apr 2008, 15:28:26 NightWing rakstīja:
kāds ir iemesls lai viņas kāptu? es domāju tās ir mākleru un ieinteresēto personu pasaciņas

Raichas gadījumā - cik vispār ir gabalu pie Jūrm.šosejas ja gabals atrodas daudzmaz pievilcīgā vietā, ar laiku tam parādīsies pircējs.

arī vispārējas krīzes apstākļos atradīsies kāds, kas gribēs jaunu veikalu, noliktavu vai biroju tur uzbliezt
Offline
NightWing
04. Apr 2008, 15:40 #1505

Kopš: 27. May 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 848

Braucu ar: 325

pie shosejaam jaa - komercplatiibas jaa, bet ne jau vispaar nek. iip. un veeljovairaak - ne dziivokljiem, kaa visi izmisushie maakleri meegjina iestaastiit

pats es pat priecaatos ja cenas celtos. notirgotu savu dziivokli muusu metropoles centraa un mauktu uz sidneju, bet nu esmu reaalists, tapeec liekas iluuzijas nav.

neredzu nevienu iemeslu, kapeec dziivoklim riigaa ir jaamaksaa kaut tuvu cenai dziivoklim berliinee un liidziigaas vietaas.

[ Šo ziņu laboja NightWing, 04 Apr 2008, 15:40:42 ]

Offline
Pauliic
04. Apr 2008, 15:42 #1506

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101

nu kā, ir taču izrēķināts, ka dzīvojamā platība Rīgā ir tik cik ir, tāpēc jāperk to kas ir un kamēr dod kredītus

tā teica mana kolēģe nopērkot 2istabu dzīvokli pa 120k eur ..

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
cangals
04. Apr 2008, 15:45 #1507

Kopš: 14. Jan 2008

Ziņojumi: 315

Braucu ar:


04 Apr 2008, 15:36:35 Puu rakstīja:
arī vispārējas krīzes apstākļos atradīsies kāds, kas gribēs jaunu veikalu, noliktavu vai biroju tur uzbliezt


ne šodien. pēc pusgada varbūt.. vietējiem naudas nav un nebūs. ārzemju investīciju fondi gaidīs, kad nupat uzplaukušie krīzes ziediņi uzziedēs pa īstam..

p.s. tikai mans, garāmgājēja viedoklis. vērojot visas valsts cīņu ar kreditoriem/debitoriem.. varat droši oponēt
Offline
Puuchuks
04. Apr 2008, 15:45 #1508

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


04 Apr 2008, 15:40:21 NightWing rakstīja:
neredzu nevienu iemeslu, kapeec dziivoklim riigaa ir jaamaksaa kaut tuvu cenai dziivoklim berliinee un liidziigaas vietaas.

un kāpēc ne? kāpēc Berlīnē būtu jābūt dārgāk vai lētāk? neesi pamanījis, ka pasaulē ir dārgākas un lētākas vietas, un tas ne vienmēr ir tieši saistīts ar attiecīgās valsts ekonomisko uzplaukumu vai iedzīvotāju pirktspēju
Offline
GUGO
04. Apr 2008, 15:47 #1509

Kopš: 28. Jun 2006

Ziņojumi: 604

Braucu ar: ratiem

kaads neizire 1 vai 2 istabu dzivokli riga??? ludzu pm vai 22025579
Offline
Wicked
04. Apr 2008, 15:47 #1510

Kopš: 21. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 14869

Braucu ar: Z3/TeslaM3

MOš kāds var piedāvāt dzīvokli vēlos nopirkt 1istabu . Rīgā. Pārdaugava neder.

-----------------
www.carcare.lv Detailing Store
www.pinole.lv
Offline
cangals
04. Apr 2008, 15:48 #1511

Kopš: 14. Jan 2008

Ziņojumi: 315

Braucu ar:


04 Apr 2008, 15:45:35 Puu rakstīja:

04 Apr 2008, 15:40:21 NightWing rakstīja:
neredzu nevienu iemeslu, kapeec dziivoklim riigaa ir jaamaksaa kaut tuvu cenai dziivoklim berliinee un liidziigaas vietaas.

un kāpēc ne? kāpēc Berlīnē būtu jābūt dārgāk vai lētāk? neesi pamanījis, ka pasaulē ir dārgākas un lētākas vietas, un tas ne vienmēr ir tieši saistīts ar attiecīgās valsts ekonomisko uzplaukumu vai iedzīvotāju pirktspēju


LV ir kupi-prodai valsts. tieši tāpēc notiek tas, kam bij jānotiek. un tieši tāpēc cenas nav adekvātas. rīga nav kūrorts. un nav nekāda intelektuālā megapole.
Offline
Pauliic
04. Apr 2008, 15:48 #1512

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101

uz vasaru tirgosies dzirciemā vienistabas dzīvoklis

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
cangals
04. Apr 2008, 15:59 #1513

Kopš: 14. Jan 2008

Ziņojumi: 315

Braucu ar:

garāmejot dzirdēju godmani izsakāmies, ka varētu samazināt nodokļus ražošanas platībām. pat ja tā notiks, nekur nemanu info, uz ko tieši tas varētu attiekties.. tikai uz zvanu lējējiem un spičku fabrikām? any ideas?
Offline
Barny
04. Apr 2008, 15:59 #1514

Kopš: 19. Jan 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1338

Braucu ar:

Ir pieejami vairāki ~17-19m2 ir arī 25;38;61 un 77m2
lieli izremontēti,iekārtoti dzīvokļi Brīvības ielā...
Sīkāk PM
p.s.tirgo saimnieks...
Offline
Siipols
04. Apr 2008, 16:04 #1515

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100


04 Apr 2008, 15:42:27 Pauliic rakstīja:
nu kā, ir taču izrēķināts, ka dzīvojamā platība Rīgā ir tik cik ir, tāpēc jāperk to kas ir un kamēr dod kredītus

tā teica mana kolēģe nopērkot 2istabu dzīvokli pa 120k eur ..

Ibio māāat!
:

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
NightWing
04. Apr 2008, 16:05 #1516

Kopš: 27. May 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 848

Braucu ar: 325

iemesls taads, ka nevienam iznjemot latvieshus nav un nebuus veelme shitaj supermegapolee dziivot a latvieshi visi taapat brauc un brauks prom. penshas izmirst... tauta saruuk... varbuut vieniigi kaadi krievi izdomaas veel te kko iepirkt. nav neviena sakariiga iemesla, lai cenas celtos.
Offline
KM
04. Apr 2008, 16:12 #1517

Kopš: 28. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 7484

Braucu ar: ///M

biedrs mekle dzivokli ap 60m2 rigas centra. ja kadam ir kas piedavajams par labu cenu,tad drosi PM.
loti liels + ka maksas skaidra, nebus nekadu kreditu doshana/nedoshana!!!

diezgan steidzami!

Offline
karro
04. Apr 2008, 16:17 #1518

Kopš: 08. Apr 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4934

Braucu ar: studentu variantu

btw, kas ir ar šito kantori: http://www.dzimtaseta.lv/
ko jamie iz sevis? ir jēga lūkoties uz jamo piedāvājumiem?
Offline
Puuchuks
04. Apr 2008, 16:24 #1519

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

(labots) es tad atsaucu savu iepriekšējo paziņojumu par balvām

bet, lai vai kā, šajā pārdevējiem saspringtajā laikā ieteiktu skatīties tikai uz pabeigtiem un ekspluatācijā nodotiem projektiem.
nevis puspabeigtu māju kur ellē dibenā pa kreisi

[ Šo ziņu laboja Puu, 04 Apr 2008, 16:53:24 ]

Offline
Murphy
04. Apr 2008, 16:36 #1520

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport

Cik var lasīt par Dzimtās sētas projektiem Nams24 komentāros un citur, tad tur viss slikti
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo