Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 148 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
guntinjs
19. Sep 2012, 10:30 #14701

Kopš: 13. Mar 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 1341

Braucu ar: VOLVO 850

Varbuut kaadam meetaajas nevajadziigs siets apmeram 1x1 metrs un ar 10x10 vai nedaudz mazaakaam aciim. Nepieciesama mazdarzinaa melnzemi izsijaat. Riigaa vai Jelgavaa. Piedavajumus PM.
Offline
chalis
19. Sep 2012, 11:02 #14702

Kopš: 10. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 522

Braucu ar: E46 or FF

Vajag gazes iekartu 4. paaudzes priekš 5 podiem var nebut pilnā komplektā. Ar pirdavajumiem pm.

Offline
GirtsL
19. Sep 2012, 11:41 #14703

Kopš: 06. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 143

Braucu ar: LG-96

NOPIRKSU
1) ieksdurvis, velams masivkoka, ar karbas platumu 0.90m augstums 2.2m var ari 2.0m
Der lietotas, galvanais leeti!

2)Interese pieauguso velosipeds, braucama kartiba, prieksroka mountainbaika tipa, leti.
Offline
TD91
19. Sep 2012, 13:44 #14704

Kopš: 20. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2715

Braucu ar: MB

Varbūt kādam monitoru Samsung SyncMaster913v 19"

20ls



PM vai divi84884seši viens
Offline
edzisgars
19. Sep 2012, 14:09 #14705

Kopš: 25. Jan 2012

No: Talsi

Ziņojumi: 37

Braucu ar: BMW


Steidzami pērku matricas portatīvajiem 15.6 LED, 10.1 LED!!
Offline
unregistred
19. Sep 2012, 14:17 #14706

Kopš: 27. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 514

Braucu ar: bme

Daļas no kupejas, pedejais izlaidums 1999g, 318is, melnie griesti, bloķis, pusadas recaro, klimatkontrole, R17, ///M Paka, cenas pm
Pardots salons, miglas, motors, stūre, brille, moldingi, parejas daļas ir piejamas.




Offline
matrixxxx
19. Sep 2012, 14:32 #14707

Kopš: 29. Apr 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 8446

Braucu ar: 106 zirgiem

Vajadziigs velo ar aatrumu paarsleegshanu rumbaa.
Raami sievieshnieka tipa, paareejais pofig.

Neko krutu nevajag, tikai lai faateris var uz copi aizmiities.
Offline
Horacijs_Keins
19. Sep 2012, 16:07 #14708

Kopš: 14. Oct 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2484

Braucu ar:

UK 10 izmērs, Eur 44,5m tikai pašauras, 40 lati


Un

Nike, size 9

[ Šo ziņu laboja Horacijs_Keins, 19 Sep 2012, 16:09:41 ]

Offline
kapustella
19. Sep 2012, 16:27 #14709

Kopš: 28. Jul 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1933

Braucu ar: VW T6 ABT


06 Sep 2012, 09:06:45 kapustella rakstīja:
HUGO BOSS Da Vinci Super 100 Vilnas žakete.

Izmērs 52

Uzvalks palicis neddaudz par šauru tāpēc tirgoju.

Bildes kā veikala









25Ls Āgenskalns 26099606 or PM


Ņemam žaketi pa 15Ls
Offline
cooler11
19. Sep 2012, 16:37 #14710

Kopš: 07. May 2008

Ziņojumi: 332

Braucu ar: 325tds

Pērku h1 3000k-43000k xenona komplektu.
PM!
Offline
KocTuk
19. Sep 2012, 16:56 #14711

Kopš: 28. Feb 2012

Ziņojumi: 116

Braucu ar:

ari nopirktu paris komplektus h1 4300-6000k
Offline
R_BERGS
19. Sep 2012, 17:34 #14712

Kopš: 15. Nov 2007

Ziņojumi: 16585

Braucu ar:

Pārdodu (pilnīgi jaunu) vienu stikla paketi (neveramu) varbūt kādam garažai, šķūnim vai kādam citam objektam noder!

800*2330 mm, no ārpuses-tumši brūns, no iekšpuses-balts cena 65 lisie

pm

[ Šo ziņu laboja HeyTolsty, 19 Sep 2012, 17:34:58 ]



-----------------

Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
Offline
jaaniss00
19. Sep 2012, 18:10 #14713

Kopš: 02. Jun 2008

No: Jelgava

Ziņojumi: 119

Braucu ar: Auto

Pārdod mazlietotu tāfeli 57X87cm ar saliekamu statīvu, kuram ir regulējams augstums un somu.

sludinājums ss.lv
Offline
tomaats
19. Sep 2012, 18:12 #14714

Kopš: 01. Oct 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 502

Braucu ar: GT5


19 Sep 2012, 18:10:01 jaaniss00 rakstīja:
Pārdod mazlietotu tāfeli 57X87cm ar saliekamu statīvu, kuram ir regulējams augstums un somu.

sludinājums ss.lv

pameklē atpakaļ kāds meklēja
Offline
jaaniss00
19. Sep 2012, 18:18 #14715

Kopš: 02. Jun 2008

No: Jelgava

Ziņojumi: 119

Braucu ar: Auto

saka, ka lietotājs czar neeksistē
Offline
TD91
19. Sep 2012, 18:20 #14716

Kopš: 20. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2715

Braucu ar: MB


19 Sep 2012, 18:18:28 jaaniss00 rakstīja:
saka, ka lietotājs czar neeksistē

Eksistē gan!
Czar
Offline
Archa_21
19. Sep 2012, 18:56 #14717

Kopš: 05. Mar 2011

No: Valmiera

Ziņojumi: 363

Braucu ar: Bī Em Dabljū

Kāds Valmieras pusē piedāvā DD par zemākām cenām, nekā DUS?
P.S. Krievu neder, vajg ar garantiju, ka ir tas pats, kas DUS tankos!
Offline
BANDITOS
19. Sep 2012, 19:56 #14718

Kopš: 20. Jan 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 998

Braucu ar: 730D


19 Sep 2012, 18:56:44 Archa_21 rakstīja:
Kāds Valmieras pusē piedāvā DD par zemākām cenām, nekā DUS?
P.S. Krievu neder, vajg ar garantiju, ka ir tas pats, kas DUS tankos!

Valmieras menti tak šādus sludekļus arī liek, katik neesi viens no viņiem

edit: starpcitu poweristi uzmanaties ar šādām darbībām šeit..

[ Šo ziņu laboja BANDITOS, 19 Sep 2012, 19:58:15 ]

Offline
Redline
19. Sep 2012, 20:45 #14719

Kopš: 02. May 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3021

Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.


19 Sep 2012, 18:56:44 Archa_21 rakstīja:
Kāds Valmieras pusē piedāvā DD par zemākām cenām, nekā DUS?
P.S. Krievu neder, vajg ar garantiju, ka ir tas pats, kas DUS tankos!

Nuu Krievijas degviela reizēm ir pat labāka par to Mažeiķu zupu, kas sašķaidīta ar visādām mistiskām piedevām un tirgota par kosmosu.
Offline
jaaniss00
19. Sep 2012, 21:09 #14720

Kopš: 02. Jun 2008

No: Jelgava

Ziņojumi: 119

Braucu ar: Auto


19 Sep 2012, 18:20:06 TD91 rakstīja:

19 Sep 2012, 18:18:28 jaaniss00 rakstīja:
saka, ka lietotājs czar neeksistē

Eksistē gan!
Czar

Pāāldies caur meklētāju, kad atradu, tad iemetās kaut kāds gļuks
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo