Online

Pašreiz BMWPower skatās 177 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
barracuda
02. Apr 2008, 10:43 #1461

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 11777

Braucu ar:


02 Apr 2008, 10:38:06 Puce rakstīja:
super!

gaidam bankrota vilni un tad jau varēs pa normālu cenu dzīvokli atrast


vari arī tagad meklēt, ir dzīvokļi zem tirgus vērtības. par bankrota vilni un citiem - nevajag tik daudz seriālus skatīties ! . mierīgi un lēnām inflācija kāps kamēr nenonāksim pie stabilas eiropas cenas.
Offline
Murphy
02. Apr 2008, 10:44 #1462

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport

Neredzu problēmu dabūt kredītu, ja ir normāla oficiāla alga un papildus ķīla
Offline
Puuchuks
02. Apr 2008, 10:46 #1463

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


02 Apr 2008, 10:44:57 Murphy rakstīja:
Neredzu problēmu dabūt kredītu, ja ir normāla oficiāla alga un papildus ķīla

šodien, jā, nav problēmu.

bet tu domā, ka bankas paliktu tik mierīgas, ja tirgū sāktos histērija ne taču
Offline
Murphy
02. Apr 2008, 10:54 #1464

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport

Pret labiem klientiem attieksmei nevajadzētu mainīties.
Offline
Puce
02. Apr 2008, 10:55 #1465

Kopš: 27. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 6431

Braucu ar: BMW 315 e21

Gaidam gaidam. Ko ieķīlāt būs.
Vispār bija interesanti paskatīties cenas izsoles dzīvokļiem.. ja jau tie neiet pa tādu "smieklīgu" cenu, tad paši spriediet kādai ir jābūt tirgus cenai. Tiesa gan tur pagaidām kaut kādi Maskavijas un citiem mani neinteresējošu rajonu dzīvokļi, bet gan jau nokļūsim arī līdz citiem rajoniem.
Protams, kaut kā lēnā garā čekojam arī sludinājumus. Tā ka ja kāds gribēs pārdot, tad pārdos par tādu cenu par kādu kāds vēlēsies un varēs nopikrt.

-----------------
J.K.jr.bad.

Offline
Bullis
02. Apr 2008, 10:58 #1466

Kopš: 14. Nov 2003

Ziņojumi: 2501

Braucu ar:

Tagad starpbanku likmes procenti ir smuki sakāpuši, patreiz nav tas labākais brīdis ņemt kredītus.
Offline
taksists
02. Apr 2008, 11:00 #1467

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza

Par bankām un labiem klientiem - taisnība.
Lūk, tagad kā reizi, pērku jaunu dzīvokli - viss štokos - piedāvāja krītu ar 0% pirmo iemaksu. Problēma ir tajā, ka nevaru savu iepriekšējo dzīvokli pārdot - dzīvoklis labs, gribētaju gūzma, bet nevienam kredītu nedod - pirmās iemaksas nav, kredītvēsture švaka, ienākumi knapi...
Kā lai tieku no viņa vaļā? Izīrēt? Negribas kaut kā - pirmie īrnieki jau viņu sajās un pēc tam būs vēl tizlāk.. :emo_izdzer_indi:

-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
Puuchuks
02. Apr 2008, 11:00 #1468

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


02 Apr 2008, 10:58:56 Bullis rakstīja:
Tagad starpbanku likmes procenti ir smuki sakāpuši,

man piedāvā +- tos pašus %, ko '06
Offline
Schutzstaffel
02. Apr 2008, 11:01 #1469

Kopš: 16. May 2005

No: Jūrmala

Ziņojumi: 5087

Braucu ar: FR-888, MV Agusta, TF2747BV

buus ko iekjiilaat tad jau tam iekiilaajamam ipashumam arii cena bus smuki kritusies un situaacija bus relativi tada pati.
Offline
Murphy
02. Apr 2008, 11:05 #1470

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport

Es patreizējo i nedomāju pārdot, labāk izīrēt. Nafig man pa kapeikām viņu atdot. Agrāk vai vēlāk tās cenas tomēr pieaugs atkal. Un tikmēr jau būs 2 īpašumi.
Offline
Bullis
02. Apr 2008, 11:06 #1471

Kopš: 14. Nov 2003

Ziņojumi: 2501

Braucu ar:

Man gan sakāpināja, jāraksta iesniegums lai izskata iespēju samazināt procentu likmi!

Puu kāda tev banka ja nav noslēpums?


02 Apr 2008, 11:00:54 Puu rakstīja:

02 Apr 2008, 10:58:56 Bullis rakstīja:
Tagad starpbanku likmes procenti ir smuki sakāpuši,

man piedāvā +- tos pašus %, ko '06
Offline
Puuchuks
02. Apr 2008, 11:20 #1472

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


02 Apr 2008, 11:06:03 Bullis rakstīja:
Puu kāda tev banka ja nav noslēpums?

HB
Offline
barracuda
02. Apr 2008, 11:29 #1473

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 11777

Braucu ar:

taxist - dod īrē : noslēdz labu līgumu (kaut vai ar foto pielikumā, ka telpām ir jāsaglabā iepriekšējais skaistums, ņemot tik vērā dabisko nolietojumu. ), uzraksti pieņemšanas/nodošanas aktu , kurā iekļauj visas vērtības, kuras varētu aizstiept u.t.t. lai nav kā man pēv gada atgriežos un stenderes netīras kā cūku kūtī un oridžinal diski nosperti ! kopš tā laika trauma - nepērku diskus !
Offline
Raicha
02. Apr 2008, 11:33 #1474

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

nokomenteejiet kaads, kas notiek ar komerplatiibaam? ir ljoti salds zemes plekjiitis pie juurmalas shosejas - krediitsaistiibu nav, nekas paardot nespiezh, bet ir speeciiga interese no pirceeja par ciparu, kursh ir par ~15keur mazaaks nekaa man "gribaas" (es esmu sameeriigs savaas veelmees) - ideja ir, ka ja viss paliks tikai sliktaak un kautkaada tirgus atkalaugshupeja paredzama peec 5ciem gadiem, tad mosh man mazliet atlaabt, un tirgot nahnah?

jeb tomeer nelikviditaate, shausmas un briesmas ir vairaak vai mazaak dziivoklju un maarupes purvu un salienas utopiju laucinjaa?
Offline
barracuda
02. Apr 2008, 11:40 #1475

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 11777

Braucu ar:


02 Apr 2008, 11:33:46 Raicha rakstīja:
nokomenteejiet kaads, kas notiek ar komerplatiibaam? ir ljoti salds zemes plekjiitis pie juurmalas shosejas - krediitsaistiibu nav, nekas paardot nespiezh, bet ir speeciiga interese no pirceeja par ciparu, kursh ir par ~15keur mazaaks nekaa man "gribaas" (es esmu sameeriigs savaas veelmees) - ideja ir, ka ja viss paliks tikai sliktaak un kautkaada tirgus atkalaugshupeja paredzama peec 5ciem gadiem, tad mosh man mazliet atlaabt, un tirgot nahnah?

jeb tomeer nelikviditaate, shausmas un briesmas ir vairaak vai mazaak dziivoklju un maarupes purvu un salienas utopiju laucinjaa?



tev nav gadījumā iesauka pokemons ?
Offline
Raicha
02. Apr 2008, 11:43 #1476

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

am. ko es taadu uzrakstiiju
Offline
barracuda
02. Apr 2008, 11:46 #1477

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 11777

Braucu ar:


02 Apr 2008, 11:43:19 Raicha rakstīja:
am. ko es taadu uzrakstiiju


vnk ir tad vēlviens čalis, kurš vismaz pirms k-kāda laika pārdeva zemi tajā krajā ar vārdu Raitis !

par tavu jautājumu - skaties pats cik tev vajag to $ . ja piem tu esi biznesmens tad vari pārdot un ieguldīt to $ attīstībā , bet ja nē , tad lieka iemesla pārdot domājams, ka nav , šobrīd ir neliela krīze visā pasaulē , bet pēc kādiem gadiem viss atpakaļ būs sliedēs un būs ok .
Offline
stuntman
02. Apr 2008, 11:51 #1478

Kopš: 27. Apr 2006

Ziņojumi: 10587

Braucu ar: pumpi uz mežu

Tam īpašumam vērtība tač nekritīs, ko.
Šobrīd vienkārši ir neliels kūlenis apmests, uz skausta piezemēts paies laicinš, viss būs kedā.
Ja nauda nespiež, tad pieturi!
Offline
Raicha
02. Apr 2008, 11:54 #1479

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:


02 Apr 2008, 11:46:21 barracuda rakstīja:

02 Apr 2008, 11:43:19 Raicha rakstīja:
am. ko es taadu uzrakstiiju


vnk ir tad vēlviens čalis, kurš vismaz pirms k-kāda laika pārdeva zemi tajā krajā ar vārdu Raitis !



kaapeec tas raitis ir pokemons? es tachu nezinu, vai tu domaa mani vai kaadu citu, izstaasti situaaciju un kas par huinju bija es gan neesmu aktiivi to gabalu tirgojis un nekaadas neadekvaatas savas darbiibas neatceros, bet ja man ir iesauka pokemons, es gribu par to parunaat

a kaadu komentaaru par jautaajuma buutiibu gan gribeetos dzirdeet - varbuut ari taadaa griezumaa, ka tagad ir jeega paardot biki leetak konkreeto zemi, lai izmantotu izdeviibu iepirkt leetaak dziivokli
Offline
barracuda
02. Apr 2008, 11:56 #1480

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 11777

Braucu ar:

viss kārtībā , viņam reālā iesauka ir pokemons , visi viņu tā sauc , viņš pats sevi arī !
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo