| Autors | Ziņojums |
barracuda  | | 02. Apr 2008, 10:43 |
#1461
|
|
 Kopš: 07. Jun 2007
Ziņojumi: 11777
Braucu ar:
|
02 Apr 2008, 10:38:06 Puce rakstīja:
super!
gaidam bankrota vilni un tad jau varēs pa normālu cenu dzīvokli atrast 
vari arī tagad meklēt, ir dzīvokļi zem tirgus vērtības. par bankrota vilni un citiem - nevajag tik daudz seriālus skatīties ! . mierīgi un lēnām inflācija kāps kamēr nenonāksim pie stabilas eiropas cenas. |
Offline | |
|
Murphy  | | 02. Apr 2008, 10:44 |
#1462
|
|
 Kopš: 28. Nov 2003
No: Sigulda
Ziņojumi: 8516
Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport
| Neredzu problēmu dabūt kredītu, ja ir normāla oficiāla alga un papildus ķīla  |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 02. Apr 2008, 10:46 |
#1463
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
02 Apr 2008, 10:44:57 Murphy rakstīja:
Neredzu problēmu dabūt kredītu, ja ir normāla oficiāla alga un papildus ķīla 
šodien, jā, nav problēmu.
bet tu domā, ka bankas paliktu tik mierīgas, ja tirgū sāktos histērija ne taču |
Offline | |
|
Murphy  | | 02. Apr 2008, 10:54 |
#1464
|
|
 Kopš: 28. Nov 2003
No: Sigulda
Ziņojumi: 8516
Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport
| Pret labiem klientiem attieksmei nevajadzētu mainīties. |
Offline | |
|
Puce  | | 02. Apr 2008, 10:55 |
#1465
|
|
 Kopš: 27. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 6431
Braucu ar: BMW 315 e21
| Gaidam gaidam. Ko ieķīlāt būs.
Vispār bija interesanti paskatīties cenas izsoles dzīvokļiem.. ja jau tie neiet pa tādu "smieklīgu" cenu, tad paši spriediet kādai ir jābūt tirgus cenai. Tiesa gan tur pagaidām kaut kādi Maskavijas un citiem mani neinteresējošu rajonu dzīvokļi, bet gan jau nokļūsim arī līdz citiem rajoniem.
Protams, kaut kā lēnā garā čekojam arī sludinājumus. Tā ka ja kāds gribēs pārdot, tad pārdos par tādu cenu par kādu kāds vēlēsies un varēs nopikrt.
----------------- J.K.jr.bad.
|
Offline | |
|
| Bullis | | 02. Apr 2008, 10:58 |
#1466
|
|
 Kopš: 14. Nov 2003
Ziņojumi: 2501
Braucu ar:
| Tagad starpbanku likmes procenti ir smuki sakāpuši, patreiz nav tas labākais brīdis ņemt kredītus. |
Offline | |
|
taksists  | | 02. Apr 2008, 11:00 |
#1467
|
|
 Kopš: 22. Sep 2004
No: Kuldīga
Ziņojumi: 1869
Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza
| Par bankām un labiem klientiem - taisnība.
Lūk, tagad kā reizi, pērku jaunu dzīvokli - viss štokos - piedāvāja krītu ar 0% pirmo iemaksu. Problēma ir tajā, ka nevaru savu iepriekšējo dzīvokli pārdot - dzīvoklis labs, gribētaju gūzma, bet nevienam kredītu nedod - pirmās iemaksas nav, kredītvēsture švaka, ienākumi knapi...
Kā lai tieku no viņa vaļā? Izīrēt? Negribas kaut kā - pirmie īrnieki jau viņu sajās un pēc tam būs vēl tizlāk.. :emo_izdzer_indi:
----------------- Tā nav dzīve, bet stragls.. |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 02. Apr 2008, 11:00 |
#1468
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
02 Apr 2008, 10:58:56 Bullis rakstīja:
Tagad starpbanku likmes procenti ir smuki sakāpuši,
man piedāvā +- tos pašus %, ko '06  |
Offline | |
|
|
|
| Schutzstaffel | | 02. Apr 2008, 11:01 |
#1469
|
|
 Kopš: 16. May 2005
No: Jūrmala
Ziņojumi: 5087
Braucu ar: FR-888, MV Agusta, TF2747BV
| buus ko iekjiilaat tad jau tam iekiilaajamam ipashumam arii cena bus smuki kritusies un situaacija bus relativi tada pati. |
Offline | |
|
Murphy  | | 02. Apr 2008, 11:05 |
#1470
|
|
 Kopš: 28. Nov 2003
No: Sigulda
Ziņojumi: 8516
Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport
| Es patreizējo i nedomāju pārdot, labāk izīrēt. Nafig man pa kapeikām viņu atdot. Agrāk vai vēlāk tās cenas tomēr pieaugs atkal. Un tikmēr jau būs 2 īpašumi. |
Offline | |
|
| Bullis | | 02. Apr 2008, 11:06 |
#1471
|
|
 Kopš: 14. Nov 2003
Ziņojumi: 2501
Braucu ar:
| Man gan sakāpināja, jāraksta iesniegums lai izskata iespēju samazināt procentu likmi!
Puu kāda tev banka ja nav noslēpums?
02 Apr 2008, 11:00:54 Puu rakstīja:
02 Apr 2008, 10:58:56 Bullis rakstīja:
Tagad starpbanku likmes procenti ir smuki sakāpuši,
man piedāvā +- tos pašus %, ko '06 
|
Offline | |
|
Puuchuks  | | 02. Apr 2008, 11:20 |
#1472
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
02 Apr 2008, 11:06:03 Bullis rakstīja:
Puu kāda tev banka ja nav noslēpums?
HB
|
Offline | |
|
barracuda  | | 02. Apr 2008, 11:29 |
#1473
|
|
 Kopš: 07. Jun 2007
Ziņojumi: 11777
Braucu ar:
| taxist - dod īrē : noslēdz labu līgumu (kaut vai ar foto pielikumā, ka telpām ir jāsaglabā iepriekšējais skaistums, ņemot tik vērā dabisko nolietojumu. ), uzraksti pieņemšanas/nodošanas aktu , kurā iekļauj visas vērtības, kuras varētu aizstiept u.t.t. lai nav kā man pēv gada atgriežos un stenderes netīras kā cūku kūtī un oridžinal diski nosperti ! kopš tā laika trauma - nepērku diskus !  |
Offline | |
|
| Raicha | | 02. Apr 2008, 11:33 |
#1474
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| nokomenteejiet kaads, kas notiek ar komerplatiibaam? ir ljoti salds zemes plekjiitis pie juurmalas shosejas - krediitsaistiibu nav, nekas paardot nespiezh, bet ir speeciiga interese no pirceeja par ciparu, kursh ir par ~15keur mazaaks nekaa man "gribaas" (es esmu sameeriigs savaas veelmees) - ideja ir, ka ja viss paliks tikai sliktaak un kautkaada tirgus atkalaugshupeja paredzama peec 5ciem gadiem, tad mosh man mazliet atlaabt, un tirgot nahnah?
jeb tomeer nelikviditaate, shausmas un briesmas ir vairaak vai mazaak dziivoklju un maarupes purvu un salienas utopiju laucinjaa?
|
Offline | |
|
barracuda  | | 02. Apr 2008, 11:40 |
#1475
|
|
 Kopš: 07. Jun 2007
Ziņojumi: 11777
Braucu ar:
|
02 Apr 2008, 11:33:46 Raicha rakstīja:
nokomenteejiet kaads, kas notiek ar komerplatiibaam? ir ljoti salds zemes plekjiitis pie juurmalas shosejas - krediitsaistiibu nav, nekas paardot nespiezh, bet ir speeciiga interese no pirceeja par ciparu, kursh ir par ~15keur mazaaks nekaa man "gribaas" (es esmu sameeriigs savaas veelmees) - ideja ir, ka ja viss paliks tikai sliktaak un kautkaada tirgus atkalaugshupeja paredzama peec 5ciem gadiem, tad mosh man mazliet atlaabt, un tirgot nahnah?
jeb tomeer nelikviditaate, shausmas un briesmas ir vairaak vai mazaak dziivoklju un maarupes purvu un salienas utopiju laucinjaa?
tev nav gadījumā iesauka pokemons ?  |
Offline | |
|
| Raicha | | 02. Apr 2008, 11:43 |
#1476
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| am. ko es taadu uzrakstiiju  |
Offline | |
|
|
|
barracuda  | | 02. Apr 2008, 11:46 |
#1477
|
|
 Kopš: 07. Jun 2007
Ziņojumi: 11777
Braucu ar:
|
02 Apr 2008, 11:43:19 Raicha rakstīja:
am. ko es taadu uzrakstiiju 
vnk ir tad vēlviens čalis, kurš vismaz pirms k-kāda laika pārdeva zemi tajā krajā ar vārdu Raitis ! 
par tavu jautājumu - skaties pats cik tev vajag to $ . ja piem tu esi biznesmens tad vari pārdot un ieguldīt to $ attīstībā , bet ja nē , tad lieka iemesla pārdot domājams, ka nav , šobrīd ir neliela krīze visā pasaulē , bet pēc kādiem gadiem viss atpakaļ būs sliedēs un būs ok . |
Offline | |
|
stuntman  | | 02. Apr 2008, 11:51 |
#1478
|
|
 Kopš: 27. Apr 2006
Ziņojumi: 10587
Braucu ar: pumpi uz mežu
| Tam īpašumam vērtība tač nekritīs, ko.
Šobrīd vienkārši ir neliels kūlenis apmests, uz skausta piezemēts paies laicinš, viss būs kedā.
Ja nauda nespiež, tad pieturi! |
Offline | |
|
| Raicha | | 02. Apr 2008, 11:54 |
#1479
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
|
02 Apr 2008, 11:46:21 barracuda rakstīja:
02 Apr 2008, 11:43:19 Raicha rakstīja:
am. ko es taadu uzrakstiiju 
vnk ir tad vēlviens čalis, kurš vismaz pirms k-kāda laika pārdeva zemi tajā krajā ar vārdu Raitis ! 
kaapeec tas raitis ir pokemons? es tachu nezinu, vai tu domaa mani vai kaadu citu, izstaasti situaaciju un kas par huinju bija es gan neesmu aktiivi to gabalu tirgojis un nekaadas neadekvaatas savas darbiibas neatceros, bet ja man ir iesauka pokemons, es gribu par to parunaat
a kaadu komentaaru par jautaajuma buutiibu gan gribeetos dzirdeet - varbuut ari taadaa griezumaa, ka tagad ir jeega paardot biki leetak konkreeto zemi, lai izmantotu izdeviibu iepirkt leetaak dziivokli  |
Offline | |
|
barracuda  | | 02. Apr 2008, 11:56 |
#1480
|
|
 Kopš: 07. Jun 2007
Ziņojumi: 11777
Braucu ar:
| viss kārtībā , viņam reālā iesauka ir pokemons , visi viņu tā sauc , viņš pats sevi arī ! |
Offline | |
|