| Autors | Ziņojums |
| oskars11 | |
 Kopš: 13. Aug 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 3120
Braucu ar: bbrent.lv
|
07 Sep 2012, 20:21:51 meiris rakstīja:
meklēju 92.gada e34 aizmugurējas durvju moldingu, un priekšējo resti kopā ar līsti.
varbūt kādam ir un apmainīs pret kādu aliņu 
man ir šis lietas, jaunas. |
Offline | |
|
| Archyz | |
 Kopš: 02. Sep 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 594
Braucu ar: smaidu uz lūpām!!!
|
Ir dažas ieejas kartes uz rītdienas RIGA FOOD, Ķīpsalā! 
Kam vajag - rīt zvaniet, būšu uz vietas!
22006679
|
Offline | |
|
| vskb | |
 Kopš: 17. Dec 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 502
Braucu ar: tšviu skaņu zem pārsega
| Uz pardosanu ir e36 2.5tds kondicionieris
suknis-20ls +rullitis un siksna.
radiators-20ls (nekur nesuloja)- netirs
Ventilators -10ls
Slaukas-10ls (viena saluza) + tvertnite
pm .ja kas piedavajiet savas cenas
m52b28 iepludes kollektors un drosele- 5ls
1 baltais kreisais sedana pavarots -2ls
Interese iegadaties
2.5tds bakas sukni.ja dera tad ari no 525tds e34 laikam ar deres |
Offline | |
|
| psih2 | |
 Kopš: 21. Aug 2012
Ziņojumi: 56
Braucu ar:
| PerKu:
m42b18 laba stavokli , ar visu nepieciesamo! lai budu plug&play
e36 touringa adas salonu, vaj varu mainit pret alcantra salonu ar manu piemaksu.
e36 M-spoguljus  |
Offline | |
|
| Urimana | |
Kopš: 07. Sep 2012
Ziņojumi: 1
Braucu ar:
| Te rekur var laimēt Contour jauno kameru. Tipa GoPro, tikai citas firmas. Praktiski identiska pēc saviem parametriem: http://woobox.com/9c4bwx/1tv2zn |
Offline | |
|
| DJSTA | |
 Kopš: 15. May 2007
No: Bauska
Ziņojumi: 267
Braucu ar: prieku
| pārdodu jaunu/nelietotu ksenona komplektu. H7 6000k
30ls,cena runājama. pm 29921716  |
Offline | |
|
| Warz | |
 Kopš: 02. Aug 2007
Ziņojumi: 875
Braucu ar: Dīzeli.
| Velos iegadaties ,bmw e36 sedans, aizmugurejo optiku ka ari miglas... ja kadam ir gali depo PM  [ Šo ziņu laboja Warz, 08 Sep 2012, 03:15:24 ] |
Offline | |
|
| matrixxxx | |
 Kopš: 29. Apr 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 8446
Braucu ar: 106 zirgiem
| Uz tirgu ripo velosipeeds.
Savaacams ziepnniekkalnaa.
Pirmspirkuma diagnostika uz Juusu reekjina 
Ja kautkas siikaak interesee, tad maajaas ar lineaalu varu sameeriit.
Edit, 21.5 raamis un 26 collas riepas(dandzji), ja nekljuudos.
Mana iegaades cena + apkope + saapju nauda par zavalu = 90ls
Buus zjeel ja ziemaa uz balkona sapuus.
LIELA BILDE |
Offline | |
|
|
|
| oskars11 | |
 Kopš: 13. Aug 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 3120
Braucu ar: bbrent.lv
|
08 Sep 2012, 03:14:19 Warz rakstīja:
Velos iegadaties ,bmw e36 sedans, aizmugurejo optiku ka ari miglas... ja kadam ir gali depo PM 
kādu tieši aizmugurejo optiku tev vajag?. miglas ir- 20ls/kompl ar ramišiem[ Šo ziņu laboja oskars11, 08 Sep 2012, 10:00:13 ] |
Offline | |
|
| jim-beam | |
 Kopš: 29. Mar 2009
Ziņojumi: 11096
Braucu ar: veļasmašīnu ~300hp
| kads nezin kur vēl bez i-veikala ir nopirkami šādi velo dubļu sargi
PS: mož kādam šādi vai līdzīgi mētājas stūrī nevajadzīgi, labprāt atbrīvošu. |
Offline | |
|
| KA6PERS | |
Kopš: 14. Aug 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 57
Braucu ar: Audi QUATTRO
| tirgojas visas detalas no E36 1992g 1.8i sedana sudraba krasa... 29979473 |
Offline | |
|
| swT | |
 Kopš: 09. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 41
Braucu ar: Bmw
| Nopirksu no E34 M50b25 cupu ar visu to trubinju kas sprauzas karteri. 
Vel interese no E30 reduktors bez blokja, lielaja korpus ar atiecibu 3.73 vai 3,25.
Deres ari tikai korpus ar vaku...
Ja kadam ir ko piedavat tad PM vai 27765977[ Šo ziņu laboja swT, 08 Sep 2012, 12:19:22 ] |
Offline | |
|
| Gapchugs | |
Kopš: 26. Jul 2011
Ziņojumi: 9
Braucu ar: BMW Z3 roadster '97
| Pārdodu remus gala bunduli, ļoti labs stāvoklis. PM vai 29150473 |
Offline | |
|
kro  | |
 Kopš: 17. Jan 2003
No: Zilupe
Ziņojumi: 3508
Braucu ar: auto
| jauns FPMA-W300 TV/ekrāna sienas stiprinājums. Paredzēts nelieliem ekrāniem.
http://www.lasystems.be/pdf/newstar/157270/fpma-w300.pdf
10 lvl
Lietots radiotelefons Panasonic KX-TG7200FX. Ladējāmās baterijas 2gab. AAA derētu nomainīt.
http://www.scribd.com/doc/25866169/Panasonic-Kxtg7200-User-Manual
10 lvl
29483363 |
Offline | |
|
| RS7 | |
 Kopš: 20. Mar 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 9319
Braucu ar: dīzeļ Teslu
| Pārdodu visas rezerves daļas no SAAB 9000 2,3 Turbo 1994 gads ja kas interesē tad PM vai 25906322
|
Offline | |
|
martinez  | |
 Kopš: 25. Oct 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 29299
Braucu ar: cietu seju
| Kurš te tirgoja degvielas pumpi ar skaitītāju 
Nevaru vairs atrast  |
Offline | |
|
|
|
| nomme | |
Kopš: 25. Sep 2011
No: Ventspils
Ziņojumi: 184
Braucu ar:
| Pērku:
BMW e36 pasažieru puses,priekšējo bremžu disku aizsargu.Galvenais lai nav salauzts,piedāvājumus PM. 
Pārdodu:
1farada TOXIC-1000 kondensatoru ar vadiem.
Pārdodu:
BMW 525,e34,2.5tds,1993.gada,touringa,tumši zaļa pilnīgi visas detaļas. Lēti!!!
Ir visi 4el.logi,lūka,kondicionieris un viss pārējais. Varu nosūtīt foto.
Par cenām vienosimies,iespējama netāla piegāde.Atrodas Ventspilī.
Skype:nomme1234
Tālrunis:29738479[ Šo ziņu laboja nomme, 08 Sep 2012, 21:58:01 ] |
Offline | |
|
| sonx33 | |
 Kopš: 08. Sep 2008
Ziņojumi: 2133
Braucu ar: 320d
|
08 Sep 2012, 22:11:50 7S rakstīja:
Links
Iespējams, ka kādam kafejnīcā, bāra noder. 
Topoši Pisnesmeņi sarosas, var no karutpeļa laķiku izcelt! ) |
Offline | |
|
| Ri | |
 Kopš: 08. Sep 2009
No: Preiļi
Ziņojumi: 1089
Braucu ar: lielu acajno, mazu acajno un miatu
| Pērku vai mainu pret ko garšīgu vienu e34 bleķinieku, nesapistu. Izskatās kaut kā tā
Vai arī varu iemainīt pret e36 bleķinieku, j6.5 un et laikam 40, izskatās šādi
pm  [ Šo ziņu laboja Ri, 09 Sep 2012, 01:21:36 ] |
Offline | |
|
| garsh1 | |
 Kopš: 02. Oct 2009
No: Cēsis
Ziņojumi: 94
Braucu ar: 328i, 330i,
| Mekleeju homemade coilas prieks e36! ja ir ko piedaavaat - PMi welkomeeti!!!! [ Šo ziņu laboja garsh1, 09 Sep 2012, 05:53:21 ] |
Offline | |
|