Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 187 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
oskars11
07. Sep 2012, 21:50 #14361

Kopš: 13. Aug 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 3120

Braucu ar: bbrent.lv


07 Sep 2012, 20:21:51 meiris rakstīja:
meklēju 92.gada e34 aizmugurējas durvju moldingu, un priekšējo resti kopā ar līsti.

varbūt kādam ir un apmainīs pret kādu aliņu



man ir šis lietas, jaunas.
Offline
Archyz
07. Sep 2012, 22:44 #14362

Kopš: 02. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 594

Braucu ar: smaidu uz lūpām!!!


Ir dažas ieejas kartes uz rītdienas RIGA FOOD, Ķīpsalā!
Kam vajag - rīt zvaniet, būšu uz vietas!
22006679
Offline
vskb
07. Sep 2012, 22:48 #14363

Kopš: 17. Dec 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 502

Braucu ar: tšviu skaņu zem pārsega

Uz pardosanu ir e36 2.5tds kondicionieris
suknis-20ls +rullitis un siksna.
radiators-20ls (nekur nesuloja)- netirs
Ventilators -10ls
Slaukas-10ls (viena saluza) + tvertnite
pm .ja kas piedavajiet savas cenas

m52b28 iepludes kollektors un drosele- 5ls
1 baltais kreisais sedana pavarots -2ls

Interese iegadaties
2.5tds bakas sukni.ja dera tad ari no 525tds e34 laikam ar deres
Offline
psih2
07. Sep 2012, 22:59 #14364

Kopš: 21. Aug 2012

Ziņojumi: 56

Braucu ar:

PerKu:

m42b18 laba stavokli , ar visu nepieciesamo! lai budu plug&play


e36 touringa adas salonu, vaj varu mainit pret alcantra salonu ar manu piemaksu.


e36 M-spoguljus
Offline
Urimana
07. Sep 2012, 23:12 #14365

Kopš: 07. Sep 2012

Ziņojumi: 1

Braucu ar:

Te rekur var laimēt Contour jauno kameru. Tipa GoPro, tikai citas firmas. Praktiski identiska pēc saviem parametriem: http://woobox.com/9c4bwx/1tv2zn
Offline
DJSTA
08. Sep 2012, 02:30 #14366

Kopš: 15. May 2007

No: Bauska

Ziņojumi: 267

Braucu ar: prieku

pārdodu jaunu/nelietotu ksenona komplektu. H7 6000k
30ls,cena runājama. pm 29921716
Offline
Warz
08. Sep 2012, 03:14 #14367

Kopš: 02. Aug 2007

Ziņojumi: 875

Braucu ar: Dīzeli.

Velos iegadaties ,bmw e36 sedans, aizmugurejo optiku ka ari miglas... ja kadam ir gali depo PM

[ Šo ziņu laboja Warz, 08 Sep 2012, 03:15:24 ]

Offline
matrixxxx
08. Sep 2012, 09:17 #14368

Kopš: 29. Apr 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 8446

Braucu ar: 106 zirgiem

Uz tirgu ripo velosipeeds.
Savaacams ziepnniekkalnaa.
Pirmspirkuma diagnostika uz Juusu reekjina
Ja kautkas siikaak interesee, tad maajaas ar lineaalu varu sameeriit.
Edit, 21.5 raamis un 26 collas riepas(dandzji), ja nekljuudos.
Mana iegaades cena + apkope + saapju nauda par zavalu = 90ls
Buus zjeel ja ziemaa uz balkona sapuus.



LIELA BILDE
Offline
oskars11
08. Sep 2012, 10:00 #14369

Kopš: 13. Aug 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 3120

Braucu ar: bbrent.lv


08 Sep 2012, 03:14:19 Warz rakstīja:
Velos iegadaties ,bmw e36 sedans, aizmugurejo optiku ka ari miglas... ja kadam ir gali depo PM


kādu tieši aizmugurejo optiku tev vajag?. miglas ir- 20ls/kompl ar ramišiem

[ Šo ziņu laboja oskars11, 08 Sep 2012, 10:00:13 ]

Offline
jim-beam
08. Sep 2012, 10:33 #14370

Kopš: 29. Mar 2009

Ziņojumi: 11096

Braucu ar: veļasmašīnu ~300hp

kads nezin kur vēl bez i-veikala ir nopirkami šādi velo dubļu sargi


PS: mož kādam šādi vai līdzīgi mētājas stūrī nevajadzīgi, labprāt atbrīvošu.
Offline
KA6PERS
08. Sep 2012, 11:35 #14371

Kopš: 14. Aug 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 57

Braucu ar: Audi QUATTRO

tirgojas visas detalas no E36 1992g 1.8i sedana sudraba krasa... 29979473
Offline
swT
08. Sep 2012, 12:19 #14372

Kopš: 09. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 41

Braucu ar: Bmw

Nopirksu no E34 M50b25 cupu ar visu to trubinju kas sprauzas karteri.
Vel interese no E30 reduktors bez blokja, lielaja korpus ar atiecibu 3.73 vai 3,25.
Deres ari tikai korpus ar vaku...

Ja kadam ir ko piedavat tad PM vai 27765977

[ Šo ziņu laboja swT, 08 Sep 2012, 12:19:22 ]

Offline
Gapchugs
08. Sep 2012, 13:19 #14373

Kopš: 26. Jul 2011

Ziņojumi: 9

Braucu ar: BMW Z3 roadster '97

Pārdodu remus gala bunduli, ļoti labs stāvoklis. PM vai 29150473
Offline
kro
08. Sep 2012, 18:30 #14374

Kopš: 17. Jan 2003

No: Zilupe

Ziņojumi: 3508

Braucu ar: auto

jauns FPMA-W300 TV/ekrāna sienas stiprinājums. Paredzēts nelieliem ekrāniem.
http://www.lasystems.be/pdf/newstar/157270/fpma-w300.pdf
10 lvl

Lietots radiotelefons Panasonic KX-TG7200FX. Ladējāmās baterijas 2gab. AAA derētu nomainīt.
http://www.scribd.com/doc/25866169/Panasonic-Kxtg7200-User-Manual
10 lvl

29483363
Offline
RS7
08. Sep 2012, 21:05 #14375

Kopš: 20. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 9319

Braucu ar: dīzeļ Teslu

Pārdodu visas rezerves daļas no SAAB 9000 2,3 Turbo 1994 gads ja kas interesē tad PM vai 25906322


Offline
martinez
08. Sep 2012, 21:36 #14376

Kopš: 25. Oct 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 29299

Braucu ar: cietu seju

Kurš te tirgoja degvielas pumpi ar skaitītāju
Nevaru vairs atrast
Offline
nomme
08. Sep 2012, 21:55 #14377

Kopš: 25. Sep 2011

No: Ventspils

Ziņojumi: 184

Braucu ar:

Pērku:
BMW e36 pasažieru puses,priekšējo bremžu disku aizsargu.Galvenais lai nav salauzts,piedāvājumus PM.

Pārdodu:
1farada TOXIC-1000 kondensatoru ar vadiem.

Pārdodu:
BMW 525,e34,2.5tds,1993.gada,touringa,tumši zaļa pilnīgi visas detaļas. Lēti!!!
Ir visi 4el.logi,lūka,kondicionieris un viss pārējais. Varu nosūtīt foto.
Par cenām vienosimies,iespējama netāla piegāde.Atrodas Ventspilī.

Skype:nomme1234
Tālrunis:29738479

[ Šo ziņu laboja nomme, 08 Sep 2012, 21:58:01 ]

Offline
sonx33
08. Sep 2012, 23:13 #14378

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d


08 Sep 2012, 22:11:50 7S rakstīja:


Links

Iespējams, ka kādam kafejnīcā, bāra noder.

Topoši Pisnesmeņi sarosas, var no karutpeļa laķiku izcelt! )
Offline
Ri
09. Sep 2012, 01:20 #14379

Kopš: 08. Sep 2009

No: Preiļi

Ziņojumi: 1089

Braucu ar: lielu acajno, mazu acajno un miatu

Pērku vai mainu pret ko garšīgu vienu e34 bleķinieku, nesapistu. Izskatās kaut kā tā

Vai arī varu iemainīt pret e36 bleķinieku, j6.5 un et laikam 40, izskatās šādi

pm

[ Šo ziņu laboja Ri, 09 Sep 2012, 01:21:36 ]

Offline
garsh1
09. Sep 2012, 05:50 #14380

Kopš: 02. Oct 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 94

Braucu ar: 328i, 330i,

Mekleeju homemade coilas prieks e36! ja ir ko piedaavaat - PMi welkomeeti!!!!

[ Šo ziņu laboja garsh1, 09 Sep 2012, 05:53:21 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo