Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 105 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
Hellrot
08. Nov 2013, 18:28 #14201

Kopš: 26. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 44

Braucu ar: Z3, Camaro

Pērku e36 apsildāmo sēdekli.
Vajadzīga ir tikai pati apsildāmā uzšparikte kas silda dupsīti un muguru. Pats krēsls var nenākt līdz vai arī būt jebkādā stāvoklī. Izskatīšu visus piedāvājumus.
Offline
kas_es_esmu
08. Nov 2013, 18:29 #14202

Kopš: 08. Nov 2013

Ziņojumi: 1

Braucu ar:

Steidzami vajadzīgs e36 318is m42 izpūtējs. Vajag pirmo daļu aiz zirnekļa vai arī var piedāvāt izpūtēju visā garumā/komplektā p.s. vajadzīgs ar piegādi uz pārdaugavu

[ Šo ziņu laboja kas_es_esmu, 08 Nov 2013, 18:30:50 ]

Offline
vigants
08. Nov 2013, 19:05 #14203

Kopš: 05. Sep 2013

Ziņojumi: 20

Braucu ar:

Steidzami pērku coilas var būt lietotas
Offline
Juraans
08. Nov 2013, 19:10 #14204

Kopš: 17. Jul 2012

Ziņojumi: 371

Braucu ar:


30 Oct 2013, 11:12:27 Juraans rakstīja:
Pērku e46 gridas paklaju, bet sedana, melnā krasa.

Kā arī Samainītu e46 pre facelift nāsis viscaurmelnas pret tādām pašām tikai ar hromētu vidu un melnu rāmi, var būt arī viscaur hromētas! varu arī iepirkt, par normālu cenu!


Aktuāli!!!
Offline
guile
08. Nov 2013, 21:47 #14205

Kopš: 17. Mar 2009

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 1526

Braucu ar: e36 cabrio, e28 double vanos, giant

pērku blokējošo reduktoru ar attiecibu virs 4
vislabaak no e28 vai mainu pret blokejosho no e34
Offline
Rock_Solid
08. Nov 2013, 22:44 #14206

Kopš: 25. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 839

Braucu ar: BMW E34 525i

Ir uz tirdziņu e36/e38/e39 M-Tech 3 stūre ar lenti un AirBag. Stāvoklis 8/10 - 70 Ls. PM



Offline
EFCHAMP
08. Nov 2013, 23:16 #14207

Kopš: 09. Sep 2013

Ziņojumi: 11

Braucu ar: Pārliecību..

Ar steigu Meklēju apšifkas E36 kupejai.. Esmu gatavs ieķert ko labu.. PM vai 26639939 Riga

[ Šo ziņu laboja EFCHAMP, 08 Nov 2013, 23:18:21 ]

Offline
kompressor
08. Nov 2013, 23:48 #14208

Kopš: 24. Apr 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 412

Braucu ar: Duhovnija veco

Vajag E46 Touring labas puses aizmugurejo durvju stiklu. ir kadam? PM ludzu !!!
Offline
Stalwart
09. Nov 2013, 00:32 #14209

Kopš: 09. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 436

Braucu ar: XV1600

Vajag E36 sedanam vadītāja puses slotu. Saliecu atverot haubi

PM, [email protected], 26115112
Offline
e36Gints
09. Nov 2013, 01:26 #14210

Kopš: 25. Feb 2013

Ziņojumi: 1015

Braucu ar:

Tirgojas parking sensori aizmugurējie no e36.

automāt kārbu ar sajūgu no m50b20 vanos motora. ( pārslēdzās labi )

m42b18 is starteris, sajūgs ar kurvi un spararatu, ģenerators, kompis, pravodka un citi sīkumi.

uz detaļām e36 kupeja diamantswarch krāsā. ( nav vairs spārni, haube un brille )

uz jauksanu m43 un m40b18 motors no e36.


getrag karbas 25 Ls
starteri 15 Ls
generatori 15 Ls
stures pastiprinataja sukni 15 Ls
kardani 15 Ls
tievas pusasis 5 Ls gab.
aimugurejas atsperes melnas 10 Ls gab.
priekšējās atsperes no 6cil. 5 Ls gab.
mazie radiatori 20 Ls
reduktori, g masas mērītāji, no m40, m42, m43, m50


lietie diski r15, r16, r17, r18

atrodas čiekurkalnā
pm vai 26102498
Offline
inferno-ex
09. Nov 2013, 02:02 #14211

Kopš: 04. May 2011

Ziņojumi: 1556

Braucu ar:

Tātad, pārdodu detaļas no izbijuša balta E34 525i. Motora, pravodkas un kārbas nav.

Pa lielam ņemot ir:

-Melns komforta ādas salons (ir ok stāvoklī) ar apsildi + ir arī durvju abšuvumi ar ādu un koku.
-Ir rižie un baltie pavoroti priekšā, rižie un tonētie aizgmurē (tb 2 komplekti)
-R15 bleķinieki ar diezgan labām M+S riepām (vel gadu vismaz var nobraukt) + ir arī orģinālā zapaska. Ir arī OEM kalpaki
-Ir visi 4 el. logu pacēlāji (noņemti) + konsole ar 4 pogām.
-Parūsējusi, bet laba izplūde visā garumā ar labu OEM bunduli.
-Pilnais OBC (visi pikseļi strādā) + pārslēgs pie stūres ar OBC pogu + spidometrs
-Atradās arī WEBASTO-benzīno

No sīkumiem palicis praktiski ir pilnīgi viss - visas gumijas, plastmasas, moldingi, paneļi, viduskonsole, pečka, salona griesti, spoguļi (gan pirms gan pēc FL). Tāpat var arī kaut ko no hadenes un piekares noskrūvēt, ja baigi vajag. Bundža metama.

Ja kādam kaut ko vajag - piesakamies PM.
Offline
bmw318is
09. Nov 2013, 08:48 #14212

Kopš: 29. May 2012

No: Aloja

Ziņojumi: 61

Braucu ar: BMW

http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B006DHS7VI/ref=...-4705258-3887608
20ls jauns. nopirktās neistais . Pm rīga

[ Šo ziņu laboja bmw318is, 09 Nov 2013, 08:49:03 ]

Offline
eiriks
09. Nov 2013, 09:32 #14213

Kopš: 31. Jul 2004

Ziņojumi: 491

Braucu ar: Bmw

nopirkšu e46 2003 sedans, aimugurējo numura apgaismoja līsti
Offline
JUZIKS
09. Nov 2013, 10:36 #14214

Kopš: 31. Oct 2011

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 30

Braucu ar: E36/E30

Iegadasos e30 324d kardanu.PM
Offline
e36Gints
09. Nov 2013, 10:48 #14215

Kopš: 25. Feb 2013

Ziņojumi: 1015

Braucu ar:

tirgojas:

ādas saloni no e36 kupejas. pa 50 un 70 Ls.

bildes http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b....html?1382289131

vairāk bildes e-pastā.

pm vai 26102498
Offline
e36powers
09. Nov 2013, 10:57 #14216

Kopš: 11. Dec 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 810

Braucu ar: 192hp

Mekleju facelift purnu. Haube, brilles, usas.
un kreisajs sparns. No E34
Offline
Siipols
09. Nov 2013, 11:04 #14217

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100

Pērku.


07 Nov 2013, 12:31:42 Siipols rakstīja:
Lēnām meklēju e36 reduktoru ar bloķi mazajā korpusā,vai arī lielajā ,ja nāk līdzi viss lai var pārlikt mazā vietā.

Attiecība 3.9 vai vēl īsāks 4,1 utt.

ar nodilušiem frikcijas diskiem neintresē,pērkot tiks izjaukts un pārbaudīts.

PM.


-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
Siipols
09. Nov 2013, 11:07 #14218

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100

Achtung


06 Nov 2013, 09:33:49 Siipols rakstīja:
Varbūt kāds var piedāvāt E36 M3 virsbūvi bez rūsas saēstas grīdas -sliekšņiem.nesistu no visam pusēm utt. pliks kuzavs intresē....


Dokumenti būtu vēlami ,bet var ari bez

Pm. vai 28447454


-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
Siipols
09. Nov 2013, 11:13 #14219

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100


Ir e36 M3 body-kit no šosejā braukuša M3 (ne LV)

pr/pak. bamperis,pr pūstie spārni,pakaļējie pūstie spārni,abi sliekšņi +vēl kaut kādi sikumi.

jaunam komplektam cena ap 2500 zaļie un uz augšu.

mūsu cena 390ls

izskatās šādi,parejas bildes dziļi jameklē. tagad viss ir izjaukts.





-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
Siipols
09. Nov 2013, 11:13 #14220

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100


M moldingi no M3 e36 Caupe oriģinālie,nav ķīna

55ls komplekts

bilde ieskatam




-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo