Online

Pašreiz BMWPower skatās 204 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Puuchuks
21. Mar 2008, 03:39 #1421

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


19 Mar 2008, 15:46:05 ilze rakstīja:
59 m2 dzīvoklis (3 ist + apsildāma veranda + 2 ieejas) un 250 m2 zeme Spices rajonā. Pirmskara ēka (ēkā 4 dzīvokļi) ar malkas apkuri.
50000 eiras ir laba vai slikta cena, ja pērk???

ja ēka ir laba/normāla, tad ~847eiro par metru ir lēti. ar visu to, ka malkas apkure. jautājums par mājas tehn.stāvokli un kaimiņiem
Offline
ljamons
29. Mar 2008, 12:42 #1422

Kopš: 17. May 2007

Ziņojumi: 55

Braucu ar:

Iespējams ir radusies ideja par savu auto servisu Ogres raj., kā zināms pie mums ar šo pakalpojumu
tad nu mans piedāvājums :

komerczeme Lielvārdē 1600m2, 40m dziļurbums, gāze, elektrība, APU servisam un automazgātuvei, biroja ēkai! Cena 23 000Ls. (pastāv iespēja vēl piepirkt klāt 1900m2-20 000Ls) t. 28392121 vai pm
Offline
Puuchuks
31. Mar 2008, 01:57 #1423

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

Ikšķiles māja joprojām piedāvājumā

par 150k neatdošu (skat komentos), bet kaut ko draudzīgāku par 211k noteikti varam izdomāt
Offline
noels
31. Mar 2008, 11:16 #1424

Kopš: 21. Aug 2002

Ziņojumi: 1921

Braucu ar:

Vajadzētu kādu NĪ spečuku, kas varētu pakonsultēt par komercplatību tirdzniecības/īres cenām un piedāvājumu +/- 100 km ap Rīgu. PM.
Offline
taksists
31. Mar 2008, 15:31 #1425

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza

, vērtētāj! Ir viens dzīvoklis, kuru vajag novērtēt. Bet tā viltīgi - lai pircējam sanāk bankā par lielāku summu.
Vai mūsdienās kas tāds vēl ir iespējams?
PM, plīz.

-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
mexican
31. Mar 2008, 16:39 #1426

Kopš: 06. Jan 2004

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2067

Braucu ar:

Hdšss ar celi pa olām

-----------------
Offline
taksists
31. Mar 2008, 16:44 #1427

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza


31 Mar 2008, 16:39:56 mexican rakstīja:
Hdšss ar celi pa olām

Vajag un viss!

-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
ilze
31. Mar 2008, 16:54 #1428

Kopš: 11. Nov 2004

Ziņojumi: 4879

Braucu ar:

Kur varu uzzināt par izsolēm un cenām atņemtajiem nekustamajiem īpašumiem? Varbūt kāds zina, vai tur tiešām publiski nonāk izdevīgi varianti?

-----------------
Offline
taksists
31. Mar 2008, 16:57 #1429

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza

Ilze:
http://www.lzti.lv/lv/sludinajumi

-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
barracuda
31. Mar 2008, 16:59 #1430

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 11777

Braucu ar:


31 Mar 2008, 15:31:41 taksists rakstīja:
, vērtētāj! Ir viens dzīvoklis, kuru vajag novērtēt. Bet tā viltīgi - lai pircējam sanāk bankā par lielāku summu.
Vai mūsdienās kas tāds vēl ir iespējams?
PM, plīz.


viss taču ir atkarīgs no tā cik saimnieks grib un cik banka domā viņš ir vērts . tur jau tā sāls visa . ja saimnieks grib brangu $ par sūdu tad mūsdienās manuprāt neviens vērtētājs neies riskēt dēļ tāda joka .
Offline
rosigais
31. Mar 2008, 16:59 #1431

Kopš: 05. Sep 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4512

Braucu ar: nekārtību

pārdod dzīvokli kurā paslaik dzīvoju marijas ielā 21 96.6kvm 240k euro.sīkāk PM
Offline
Barny
31. Mar 2008, 17:10 #1432

Kopš: 19. Jan 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1338

Braucu ar:

Vajag telpas īrei Rīgā nelielam servisam..Apm.80m2...
Ir savas iekārtas...
PM
Offline
walder
31. Mar 2008, 17:38 #1433

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


12 Mar 2008, 12:07:24 Puu rakstīja:
tirgoju māju Ikšķilē LINKS
jaunā cena 211kLs, esmu atvērts sarunām un piedāvājumiem


Ja cena nebūtu pilnīgs kosmoss, tad varbūt tev arī izdotos pārdot to māju ātrāk nekā pēc gada...
Offline
kristapz
31. Mar 2008, 17:47 #1434

Kopš: 23. Sep 2002

Ziņojumi: 3658

Braucu ar: .


19 Mar 2008, 15:58:12 mexican rakstīja:

15 Mar 2008, 18:36:19 Zeemax rakstīja:
Ir tagad iespeja zvairities no IIN, ja pardodu zemi ar jaunbuvi? zemes pirkta pirms gada..


Diezvai tava peļņa varētu būt tik liela, ka no tās ceturtā daļa ir nenomaksājami liela, ņemot vērā to, ka cilvēki, kas "iepirkušies" pirms gada, tipiskā gadījumā šobrīd ir zaudētāji.


vari pastaastiit, ar kaadu domu Tu sheit ik pa laikam iemet taas dzeeliigaas pieziimes tas ir diezgan uzkriitoshi
Offline
taksists
31. Mar 2008, 18:38 #1435

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza


31 Mar 2008, 16:59:07 barracuda rakstīja:
viss taču ir atkarīgs no tā cik saimnieks grib un cik banka domā viņš ir vērts . tur jau tā sāls visa . ja saimnieks grib brangu $ par sūdu tad mūsdienās manuprāt neviens vērtētājs neies riskēt dēļ tāda joka .

Tur jau ta lieta, ka nav suds kap rem kvalitativs un ta... Shis tas no reatona, mc2... Parasts dzivoklis. Oridzinal vertejums ~40k lvl bet pircejam vajag ~52k lvl... Ej nu izpipe ka to izdarit
Ja ne, tad bus jaizire

-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
Pauliic
31. Mar 2008, 18:42 #1436

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101

tām izsolēm nebija priekšnosacījums, ka naļikā uzreiz jāsamaksā? un bija jābūt kautkādai dalības maksai?

varbūt kāds zin, cik apmeklētas viņas ir?

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
fuuzels
31. Mar 2008, 18:49 #1437

Kopš: 11. Apr 2007

Ziņojumi: 550

Braucu ar:

Izsole 10% jaiemaksa no sakumcenas un tad vari piedalities, ja nevinne naudu dabuj atpakal. Jasamaksa menesa laika, bet ZG to ipasumu uz sava varda dabusi velak, ta ka atkrit hipoteka uz nosolito ipasumu. Tatad jabut vai nu skaidrai naudai vai citam ipasumam kuru iekilat un velak jau var parnest hipoteku uz nosolito ipasumu.
Spriezot pec rakstiem prese, nevella nesola. Nereti nonak lidz 3. izsolei, kur cena loti salda.
Offline
Q
31. Mar 2008, 19:11 #1438

Kopš: 15. Aug 2005

Ziņojumi: 559

Braucu ar: F25 x3 35d


31 Mar 2008, 18:49:44 fuuzels rakstīja:
Izsole 10% jaiemaksa no sakumcenas un tad vari piedalities, ja nevinne naudu dabuj atpakal. Jasamaksa menesa laika, bet ZG to ipasumu uz sava varda dabusi velak, ta ka atkrit hipoteka uz nosolito ipasumu. Tatad jabut vai nu skaidrai naudai vai citam ipasumam kuru iekilat un velak jau var parnest hipoteku uz nosolito ipasumu.
Spriezot pec rakstiem prese, nevella nesola. Nereti nonak lidz 3. izsolei, kur cena loti salda.


izskatās tikai ļoti saldi.
jābūt gatavam, ka parādnieks kko apstrīd, tad kāposts iesaldēts un tiksi (varbūt arī nē) pie īpašuma tikai tad, kad būsi izgājis visas 3 instances.
Offline
100
31. Mar 2008, 19:14 #1439

Kopš: 27. Jun 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 4543

Braucu ar: ...


31 Mar 2008, 18:49:44 fuuzels rakstīja:
Izsole 10% jaiemaksa no sakumcenas un tad vari piedalities, ja nevinne naudu dabuj atpakal. Jasamaksa menesa laika, bet ZG to ipasumu uz sava varda dabusi velak, ta ka atkrit hipoteka uz nosolito ipasumu. Tatad jabut vai nu skaidrai naudai vai citam ipasumam kuru iekilat un velak jau var parnest hipoteku uz nosolito ipasumu.
Spriezot pec rakstiem prese, nevella nesola. Nereti nonak lidz 3. izsolei, kur cena loti salda.


iipashumtiesiibas un hipoteeku var nokaartot kopaa, un 1 meen ieklauties var.

-----------------
100.
Offline
barracuda
31. Mar 2008, 19:20 #1440

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 11777

Braucu ar:


31 Mar 2008, 18:38:33 taksists rakstīja:

31 Mar 2008, 16:59:07 barracuda rakstīja:
viss taču ir atkarīgs no tā cik saimnieks grib un cik banka domā viņš ir vērts . tur jau tā sāls visa . ja saimnieks grib brangu $ par sūdu tad mūsdienās manuprāt neviens vērtētājs neies riskēt dēļ tāda joka .

Tur jau ta lieta, ka nav suds kap rem kvalitativs un ta... Shis tas no reatona, mc2... Parasts dzivoklis. Oridzinal vertejums ~40k lvl bet pircejam vajag ~52k lvl... Ej nu izpipe ka to izdarit
Ja ne, tad bus jaizire


vai ta vienīgais klients ! . it kā jau ir labāki vērtējumi bet viņi arī maksā ! un tas rezultāts tik un tā nav tik spīdošs kā kādreiz varēja dabūt .
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo