Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 169 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
ELL
03. Nov 2014, 16:30 #13461

Kopš: 07. Apr 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 1369

Braucu ar: VW T3

Pardod OZ FUTURA R16 4x100 J 9 (laikam) -





Cena - ap 1200eur , Pm vai PN

Offline
kurlis
03. Nov 2014, 17:03 #13462

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:

50eur komplekts, ir visi vāciņi, riepas varu arī nobortēt, ja ir tāda vēlme
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...sks/15/linee.htm

Offline
e36Gints
03. Nov 2014, 18:34 #13463

Kopš: 25. Feb 2013

Ziņojumi: 1015

Braucu ar:

pārdod no e36, der arī citiem modeļiem, attālums starp skrūvēm 5x120

http://www.bmwstylewheels.com/
style 5 r15 četri diski labā stāvoklī ar m+s riepām 4mm no e36 100 eiro
style 6 r15 četri diski labā stāvoklī no e36 50 eiro
style 13 r15 četri diski labā stāvoklī no e36 50 eiro
style 27 r15 četri diski ar braucamām riepām no e36 70 eiro
style 53 r15 četri diski 80e par komplektu.
metāla diski r15 ar m+s riepām 5 mm 70 eiro
metāla diski r15, 4 gab. 35e

bildes e-pastā
26102498
Offline
acha
03. Nov 2014, 20:14 #13464

Kopš: 10. Sep 2007

Ziņojumi: 1385

Braucu ar: e30 touring m60b40, e39 touring m62tub44, velo

Dažādu platumu style72, r18, divus prasās pārkrāsot. No riepām palicis tikai nosaukums.
150€
Offline
ASG
03. Nov 2014, 22:03 #13465

Kopš: 30. Nov 2012

Ziņojumi: 169

Braucu ar:


31 Oct 2014, 02:15:43 ASG rakstīja:

04 Oct 2014, 11:49:47 ASG rakstīja:
Ronal p2.7055.31, r15, 5x120, Ет17, centrs 82, ir gredzeni prieks e39 centriem
60€
ss

50€...

40€

[ Šo ziņu laboja ASG, 03 Nov 2014, 22:03:47 ]

Offline
koni4jo
03. Nov 2014, 22:31 #13466

Kopš: 15. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 4171

Braucu ar: Spāņu Golf un Hūndī...


03 Nov 2014, 22:03:16 ASG rakstīja:

31 Oct 2014, 02:15:43 ASG rakstīja:

04 Oct 2014, 11:49:47 ASG rakstīja:
Ronal p2.7055.31, r15, 5x120, Ет17, centrs 82, ir gredzeni prieks e39 centriem
60€
ss

50€...

40€


Ja nemaldos aizvedot metālā nodot var dabūt pat biki vairāk kā 40, pie tam vēl pasildot ekonomiku samaksājot 10% IIN

[ Šo ziņu laboja koni4jo, 03 Nov 2014, 22:32:21 ]

Offline
ASG
03. Nov 2014, 23:08 #13467

Kopš: 30. Nov 2012

Ziņojumi: 169

Braucu ar:


Ja nemaldos aizvedot metālā nodot var dabūt pat biki vairāk kā 40, pie tam vēl pasildot ekonomiku samaksājot 10% IIN

Da nu nafig, braukt kaut kur, degvielu, laiku teret... =]
Offline
Edzhus
04. Nov 2014, 10:48 #13468

Kopš: 04. Dec 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3842

Braucu ar: 4x5



Pārdodu diskus R19 Style 67! Ar gandrīz jaunām vasaras riepām!

Vai mainu pret citiem diskiem kas der E46 ar vai bez gumijas ar piemaksu uz abām pusēm!

Sīkāk PM!

Bilde klikojama

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=py8b1qwhfx4kampszdt5.jpg]
[/URL]








Offline
RBR
04. Nov 2014, 12:46 #13469

Kopš: 17. Feb 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 265

Braucu ar:

Sveicināti tiek tirgoti e39 m5 stila diski, ar et12 iznesumu, un 245/40 - R18 riepām - Diski teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī, nav metināti, ideāli taisni. ja ir interese droši zvaniet - par cenu vienosimies. 450e 22348022


Offline
blackbmw1
04. Nov 2014, 14:40 #13470

Kopš: 09. May 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 1401

Braucu ar: 3.sēriju

Pērku R16 5x120 bleķiniekus.

PM

[ Šo ziņu laboja blackbmw1, 04 Nov 2014, 20:16:53 ]

Offline
kurlis
04. Nov 2014, 19:35 #13471

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:

Meklēju kādu vai arī kontaktus, kurš metina alumīnija diskus.
Vēlmes ir aptuveni tādas :



Atsaucās PM vai atmet kontaktus.
Paldies!
Offline
malinsaigars
04. Nov 2014, 19:37 #13472

Kopš: 04. Nov 2010

Ziņojumi: 114

Braucu ar: bmw

Man ir DISKI
https://www.google.lv/search?q=dezent+s+r18+8j+...html%3B615%3B461

Varbūt kāds var pateikt kā viņus dabūt uz E39!
Varbūt kāds maina pret tādiem pašiem, tikai tādiem kas der uz e39!
Offline
PASSATizhi
04. Nov 2014, 19:49 #13473

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp


04 Nov 2014, 19:35:35 kurlis rakstīja:
Meklēju kādu vai arī kontaktus, kurš metina alumīnija diskus.
Vēlmes ir aptuveni tādas :

[mg]http://img693.imageshack.us/img693/2415/dsc05498large.jpg[/img]

Atsaucās PM vai atmet kontaktus.
Paldies!
dzīvības apdrošināšanu arī nopērc pie viena
Offline
kurlis
04. Nov 2014, 19:52 #13474

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:


04 Nov 2014, 19:49:00 PASSATizhi rakstīja:

04 Nov 2014, 19:35:35 kurlis rakstīja:
Meklēju kādu vai arī kontaktus, kurš metina alumīnija diskus.
Vēlmes ir aptuveni tādas :

[mg]http://img693.imageshack.us/img693/2415/dsc05498large.jpg[/img]

Atsaucās PM vai atmet kontaktus.
Paldies!
dzīvības apdrošināšanu arī nopērc pie viena


Paldies par ieteikumu
Kurš nākamais?
Offline
VD177
04. Nov 2014, 20:15 #13475

Kopš: 14. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 1344

Braucu ar: Agresīvu sānslīdi


04 Nov 2014, 19:52:04 kurlis rakstīja:

04 Nov 2014, 19:49:00 PASSATizhi rakstīja:

04 Nov 2014, 19:35:35 kurlis rakstīja:
Meklēju kādu vai arī kontaktus, kurš metina alumīnija diskus.
Vēlmes ir aptuveni tādas :

[mg]http://img693.imageshack.us/img693/2415/dsc05498large.jpg[/img]

Atsaucās PM vai atmet kontaktus.
Paldies!
dzīvības apdrošināšanu arī nopērc pie viena


Paldies par ieteikumu
Kurš nākamais?


Offtopic - Bet tas neizmaksās nenormālāko kosmosu?
Offline
bmw318is
04. Nov 2014, 20:24 #13476

Kopš: 29. May 2012

No: Aloja

Ziņojumi: 61

Braucu ar: BMW

Sveiki! Meklēju E39 R16 bleķa diskus. PM
Offline
Edzhus
04. Nov 2014, 20:27 #13477

Kopš: 04. Dec 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3842

Braucu ar: 4x5

Kurli! Kad dabuusi kaadu infu, ta pm man! Gribeetu tieshi shaadus diskus
Offline
-Edm-
04. Nov 2014, 20:43 #13478

Kopš: 19. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 18124

Braucu ar: fenšuj systems.LTR.


04 Nov 2014, 20:27:24 Edzhus rakstīja:
Kurli! Kad dabuusi kaadu infu, ta pm man! Gribeetu tieshi shaadus diskus
puika20 vai kā viņam tur tas niks bija palīdzēs jums priekšapmaksu gan vajadzēs.

-----------------
Offline
DJSTA
04. Nov 2014, 20:45 #13479

Kopš: 15. May 2007

No: Bauska

Ziņojumi: 267

Braucu ar: prieku

Tieši vakar ko šādu iedomājos
nez, es varu uzjautāt vienam metinātājam, bet nu nekāda garantija, jo bieži vien jau mazas plaisas grūti sametināt, burbuļo, vai neizdodas pietiekami izsildīt un paliek trausls, viss atkarīgs no materiāla.
Offline
kurlis
04. Nov 2014, 20:56 #13480

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:

Ļoti daudzi metinātāji noteikti pasūtīs 3 mājas tālāk, jo nav joka lieta. Par cenām aptuveni esmu informēts, tas gan arī +/-, taču daudzmaz skaidrs ir.
Jāiegulda diezgan liels darbs + jāpiemeklē attiecīgie materiāli, tāpēc arī diez ko populāra tā metode nav.
Zinu, ka iekš jenķiem ar to nodarbojas weldcraft.com, tur arī tie diski tiek kārtīgi pielietoti bez problēmām.

Vienkārši ar opcijām 17x10-13j diskiem Latvijā ir kā ir.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo