| Autors | Ziņojums |
Puuchuks  | | 03. Mar 2008, 23:32 |
#1341
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| bet, ja man kāds piedāvātu dzīvoklīti turpat blakus tajās pirmskara mājās... piedāvājumu izskatītu ar nopietnu interesi |
Offline | |
|
dz3333  | | 03. Mar 2008, 23:55 |
#1342
|
|
 Kopš: 22. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 992
Braucu ar: The Ultimate Driving Machine
| Vasarnīca Ogrē, pie upes, 37k.Ls, zeme 800m2, būs uz Jāņiem kur desas cept
----------------- IN BMW WE TRUST |
Offline | |
|
| markelis | | 04. Mar 2008, 08:34 |
#1343
|
|
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
2008-03-03 22:39, Jur rakstīja:
Kādus gadus 15 atpakaļ dzīvoju Elvīras 13.
Tobrīd ļoti jauks rajons .
Bet šobrīd laikam visur +- slikti.
es no turienies aizvaacos pirms 10 gadiem, bet nu jut ad rajons bij labs. vislabaakais raksturojums - man paari ielai preteejaas maajas pagrabaa bij eleganta dzertuve kur baara letei priekshaa bij restes un dzeerienus plastmaas glaazees (stikla nedeva) izsniedza pa lodzinju |
Offline | |
|
Puce  | | 04. Mar 2008, 08:49 |
#1344
|
|
 Kopš: 27. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 6431
Braucu ar: BMW 315 e21
| Ventspils ir tuvākā vieta no kurienes var nokļūt Ikaunijā. 
Valkā taču nedzīvos. 
2008-02-26 15:14, Neoo rakstīja:
2008-02-26 15:12, ShofR rakstīja:
Mēklēju labu 2/3 istabu dzīvokli īrēšanai Ventspilī labā vietā!
Prasības: eiroremonts, iebūvētā virtuve, der daļēji mēbelēts utt.
Piedāvājumus lūdzu sūtīt uz PM.
P.S. Garantēju savlaicīgu apmaksu un kārtību!
Paarcelies
----------------- J.K.jr.bad.
|
Offline | |
|
Puce  | | 04. Mar 2008, 08:53 |
#1345
|
|
 Kopš: 27. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 6431
Braucu ar: BMW 315 e21
| Lai būtu pa tēmu:
Meklēju 3/4 istabu dzīvokli. Ne mazāk kā 80kvadrāti. Rajons: VEF’s, Teika, Mežciems, Jugla.
Dārgi varat i nemēģināt piedāvāt. 
----------------- J.K.jr.bad.
|
Offline | |
|
freimo  | | 04. Mar 2008, 09:13 |
#1346
|
|
 Kopš: 26. May 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2411
Braucu ar: F31 M-Sport
|
2008-03-03 22:18, JV rakstīja:
2008-03-03 22:14, freimo rakstīja:
Ja kāds vēlas pārdot dzīvokli Āgenskalnā, vēlams tuvāk Māras dīķim / Āgenskalna tirgum, 60-80 m2, vēlams ne ar pilsētas apkuri, sūtat PM. Tiks izskatīti visi varianti!
Samaksa skaidrā naudā!!!
Pie Botāniskā der?
Priekšroka tiek dota tuvāk Māras dīķim / Āgenskalna tirgum!!! |
Offline | |
|
| markelis | | 04. Mar 2008, 09:19 |
#1347
|
|
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
2008-03-03 23:32, Puu rakstīja:
bet, ja man kāds piedāvātu dzīvoklīti turpat blakus tajās pirmskara mājās... piedāvājumu izskatītu ar nopietnu interesi
elviiras ielaa nav pirmskara maaju. ja tu domaas taads dzeltenaas divstaaviigaas, taas ir celtas 50tajos gados, kautkaadi arminjnieki prieksh seviim ceela. Kaadreiz bij dziivoklis elviiras 3. celts kapitaali tachu neviena siena nav taisna pa ne aptuveni. |
Offline | |
|
| gintars | | 04. Mar 2008, 09:41 |
#1348
|
|
Kopš: 02. Aug 2004
Ziņojumi: 355
Braucu ar: arklu
| Pārdodu dzīvokli - 47 k.v.m., 103.sērija, 4/5.stāvs. Purvciems, Ilūkstes iela, ar mēbelēm.
Cena EUR 80 000.
Tel:26565817
|
Offline | |
|
|
|
| Melvins | | 04. Mar 2008, 09:48 |
#1349
|
|
 Kopš: 31. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 11342
Braucu ar: BMW un Daft Punk.
|
2008-03-04 09:19, markelis rakstīja:
elviiras ielaa nav pirmskara maaju. ja tu domaas taads dzeltenaas divstaaviigaas, taas ir celtas 50tajos gados, kautkaadi arminjnieki prieksh seviim ceela. Kaadreiz bij dziivoklis elviiras 3. celts kapitaali tachu neviena siena nav taisna pa ne aptuveni.
(neesmu redzējis, bet viedoklis ir)
pēc Tava apraksta tie ir 1-mie Staļinnieki (1-mais paveids, pavisam ir 3).
2-stāvīgi, ar koka trepēm uz otro stāvu, jau vidēji Lieliem logiem, augstajiem griestiem, bet vēl pamazām istabām. Otrajam stāvam ir iespēja izbūvēt bēniņus.
labas mājas, ja kas. |
Offline | |
|
| markelis | | 04. Mar 2008, 09:55 |
#1350
|
|
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
2008-03-04 09:48, Melvins rakstīja:
(neesmu redzējis, bet viedoklis ir)
pēc Tava apraksta tie ir 1-mie Staļinnieki (1-mais paveids, pavisam ir 3).
2-stāvīgi, ar koka trepēm uz otro stāvu, jau vidēji Lieliem logiem, augstajiem griestiem, bet vēl pamazām istabām. Otrajam stāvam ir iespēja izbūvēt bēniņus.
labas mājas, ja kas.
es zinu ko tu domaa - nee nav tas gadiijums. divstaaviigas maajas katraa 6 dziivoklji, giesti 2,8 m, beeninji taadi ka tikai cetraapus var paarvietoties. |
Offline | |
|
taksists  | | 04. Mar 2008, 11:20 |
#1351
|
|
 Kopš: 22. Sep 2004
No: Kuldīga
Ziņojumi: 1869
Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza
| Līkas rokas - nevaru atrast infu..
Sakiet, dārgie kungi, bija taču figņa ar īpašuma nodokli par "trešo" nekustamo īpašumu? Jebšu bija tā, ka 3 vēl varēja, bet par 4. jau bija nodoklis
Un cik liels ir tāds nodoklis? Nav k-kas abnormāls?
----------------- Tā nav dzīve, bet stragls.. |
Offline | |
|
| markelis | | 04. Mar 2008, 11:24 |
#1352
|
|
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
2008-03-04 11:20, taksists rakstīja:
Līkas rokas - nevaru atrast infu..
Sakiet, dārgie kungi, bija taču figņa ar īpašuma nodokli par "trešo" nekustamo īpašumu? Jebšu bija tā, ka 3 vēl varēja, bet par 4. jau bija nodoklis
Un cik liels ir tāds nodoklis? Nav k-kas abnormāls?
pie treshaa nekustamaa ipashuma iegaades valsts nodevas procents ir lielaaks, nekaa pirmajiem diviem. ja tas ir tas ko tu domaa. |
Offline | |
|
| JonLee | | 04. Mar 2008, 11:52 |
#1353
|
|
Kopš: 09. Sep 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 108
Braucu ar: BMW 330D
|
2008-03-04 11:20, taksists rakstīja:
Līkas rokas - nevaru atrast infu..
Sakiet, dārgie kungi, bija taču figņa ar īpašuma nodokli par "trešo" nekustamo īpašumu? Jebšu bija tā, ka 3 vēl varēja, bet par 4. jau bija nodoklis
Un cik liels ir tāds nodoklis? Nav k-kas abnormāls?
Ja runa iet par registreshanas nodevaam tad pirmajiem diviem ir 2% no taa kas lielaks kadastra veertiba vai pirkuma ligumaa noraditaa, bet treshajam ir 4%.
Pats var sarekinaat: http://www.zemesgramata.lv/calc/cl_form_1.asp
[ This message was edited by: JonLee on 2008-03-04 11:54 ] |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 04. Mar 2008, 16:30 |
#1354
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
2008-03-04 09:19, markelis rakstīja:
2008-03-03 23:32, Puu rakstīja:
bet, ja man kāds piedāvātu dzīvoklīti turpat blakus tajās pirmskara mājās... piedāvājumu izskatītu ar nopietnu interesi
elviiras ielaa nav pirmskara maaju. ja tu domaas taads dzeltenaas divstaaviigaas, taas ir celtas 50tajos gados, kautkaadi arminjnieki prieksh seviim ceela. Kaadreiz bij dziivoklis elviiras 3. celts kapitaali tachu neviena siena nav taisna pa ne aptuveni.
nr. 9 un 11 nav pirmskara nevaru tagad precīzi atsaukt atmiņā to izskatu, bet kaukā baigi šķiet, ka tās nebija pēckara mājas.
nr. 4 ir pirmskara, bet tā nu tāda |
Offline | |
|
| Fausts | | 04. Mar 2008, 16:40 |
#1355
|
|
Kopš: 30. Nov 2002
Ziņojumi: 2227
Braucu ar: BMW 730 X-drive G11
| bilde salda! [ This message was edited by: Fausts on 2008-03-04 16:40 ] |
Offline | |
|
Murphy  | | 04. Mar 2008, 16:41 |
#1356
|
|
 Kopš: 28. Nov 2003
No: Sigulda
Ziņojumi: 8516
Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport
| Gena, 30 eur kvadrātā?  |
Offline | |
|
|
|
| Raicha | | 04. Mar 2008, 17:12 |
#1357
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
|
2008-03-04 16:41, Murphy rakstīja:
Gena, 30 eur kvadrātā? 
vairaak. tur tak karpas var audzeet |
Offline | |
|
| Lambertino | | 04. Mar 2008, 18:07 |
#1358
|
|
 Kopš: 12. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1162
Braucu ar: braucamo
|
2008-02-26 18:12, Lambertino rakstīja:
Ir iespēja iznomāt tikko izremontētas ofisa telpas bauskas ielā pie salu tilta. Apsargājama teritorija ~100kv/m - 8ls/kv/m Ir paat virtuvīte un dušas darbaholiķiem
Un 1000Kv/m noliktavas 4ls/kv/m
Ja kas PM vai 29241922
vēl pieejamas |
Offline | |
|
| sejejs | | 04. Mar 2008, 21:13 |
#1359
|
|
 Kopš: 12. May 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 6472
Braucu ar: V8 TwinTurbo AR-5900 & Moskvič 412 VS-412 Motormuzejā
|
2008-03-04 16:38, genaadijs rakstīja:

Ūdens apbūves gabali
Nu būs, būs arī Latvijā attīstīta ūdens transporta infrastruktūra. Pirmās iezīmes jau ir.  |
Offline | |
|
| bAT9l | | 04. Mar 2008, 22:47 |
#1360
|
|
Kopš: 29. Jan 2007
Ziņojumi: 376
Braucu ar:
| WANTED 2 istabu dzīvoklis īrēšanai Pļavniekos/Purvciemā 300-350 Ls. Prasības: eiroremonts, iebūvētā virtuve, mēbeles utt.
foto: [email protected]
mob. 29359889
p.s. savlaicīga apmaksa un kārtība garantētas! |
Offline | |
|