Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 85 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
Araajz
17. Feb 2012, 15:43 #1334

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


17 Feb 2012, 15:41:51 Yanny rakstīja:
... un Tu būsi sevi pielīdzinājis viņiem. es gan domāju, ka pašlaik no Tavas klavietūras gāžās ārā maximālisms un plika diršana.

tas bij Arājam


ok
Offline
EimZ
17. Feb 2012, 15:44 #1335

Kopš: 09. Jan 2008

No: Daugavpils

Ziņojumi: 3763

Braucu ar:

Visa pamatā iecietība un pacietība.
Priekš sevis esmu atradis perfekti strādājošu formulu- ar personu, kas uz aci vecāka par 40 gadiem, runāju viņam saprotamā valodā, 30-40 gadīgiem- pārsvarā runāju latviski, ja ērtāk, lai atbild krieviski, un ar jaunākiem par 30 runāju latviski. Ir atsevišķi izņēmumi, ar kuriem šo nepraktizēju, bet pa lielam strādā ļoti labi.
Visiem rusofobiem iesaku šo praktizēt, tikai viens solis pretī, bet ir gan pašiem vieglāk, gan apkārtējiem.

-----------------
Paldies par manu ļoti svarīgo viedokli, bez kura šis Visums vienkārši neizdzīvos!™
Offline
stanley
17. Feb 2012, 15:45 #1336

Kopš: 08. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4403

Braucu ar:


17 Feb 2012, 15:38:22 Yanny rakstīja:
Es Tev arī stāstus varētu pastāstīt. katrs var... ko tas pierāda?


Yanny, tas īsti neko ne pierāda, un esmu pinīgi pārliecināts ka tads krievs ka es un tads latvietis ka tu vienmēr viens otra sapratis
Offline
Araajz
17. Feb 2012, 15:46 #1337

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


17 Feb 2012, 15:43:23 stanley rakstīja:
diez vai kaut kads luzers ar veco e39 var man ar kaut-ko palidzet (joks)


tipiski
Offline
logistic
17. Feb 2012, 15:47 #1338

Kopš: 17. Jun 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 810

Braucu ar: 60 km/h


17 Feb 2012, 15:43:23 stanley rakstīja:

diez vai kaut kads luzers ar veco e39 var man ar kaut-ko palidzet (joks)



Pareizi, nav vērts vispār kaut ko gaidīt no kāda, kura auto vērtība nepārsniedz vismaz 10k ls (sarkasms)

[ Šo ziņu laboja logistic, 17 Feb 2012, 15:48:31 ]

Offline
stanley
17. Feb 2012, 15:49 #1339

Kopš: 08. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4403

Braucu ar:


17 Feb 2012, 15:44:24 EimZ rakstīja:
Visa pamatā iecietība un pacietība.
Priekš sevis esmu atradis perfekti strādājošu formulu- ar personu, kas uz aci vecāka par 40 gadiem, runāju viņam saprotamā valodā, 30-40 gadīgiem- pārsvarā runāju latviski, ja ērtāk, lai atbild krieviski, un ar jaunākiem par 30 runāju latviski. Ir atsevišķi izņēmumi, ar kuriem šo nepraktizēju, bet pa lielam strādā ļoti labi.
Visiem rusofobiem iesaku šo praktizēt, tikai viens solis pretī, bet ir gan pašiem vieglāk, gan apkārtējiem.


pilnīgi pareizi dara, krasavchegs
Offline
kaartmens
17. Feb 2012, 15:53 #1340

Kopš: 21. Oct 2004

Ziņojumi: 818

Braucu ar:

Man arī pēc šī bardaka ir mainījusies attieksme pret krievu valodas lietošanu LV. Iepriekš tam nepievērsu tik lielu uzmanību, mēģināju vairāk runāt krieviski, bet tagad pāreju uz krievu valodu tikai tad, ja otrs cilvēks cenšas runāt latviski.
Un vēl, piemēram, ja vajag kādu pakalpojumu vai preci atrast, tad nepērku no krievvalodīgajiem.
Zinu, princips, jā - nav tas labākais dalīt tā cilvēkus, bet "viņi" ar savām darbībām to ir panākuši. Nebūs vairs - "ka tik cilvēks labs".
Domāju, ka daudziem domas un nostāja mainījusies pēc šīm provokācijām un, varbūt, tas nemaz nav slikti!
Offline
Sternwolf
17. Feb 2012, 15:53 #1341

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2260

Braucu ar: izslēgtu DSC

Attieksmi veido attieksme!

Krieviem vairāk derētu pavērtēt savu uzvedību kā jūs šeit ciemos Latvijā uzvedaties!

Tas ka jūs esat liels procents šeit un daudzi arī vel šeit dzimuši jums nedod vel nekādas tiesības būt par šīs zemes saimniekiem.

-----------------
WEB risinājumi
Offline
zZveers
17. Feb 2012, 15:55 #1342

Kopš: 13. Oct 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 2094

Braucu ar: taksi


17 Feb 2012, 15:53:25 kaartmens rakstīja:
bet tagad pāreju uz krievu valodu tikai tad, ja otrs cilvēks cenšas runāt latviski.

YEAH!
Offline
stanley
17. Feb 2012, 15:56 #1343

Kopš: 08. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4403

Braucu ar:


17 Feb 2012, 15:53:25 kaartmens rakstīja:
Man arī pēc šī bardaka ir mainījusies attieksme pret krievu valodas lietošanu LV. Iepriekš tam nepievērsu tik lielu uzmanību, mēģināju vairāk runāt krieviski, bet tagad pāreju uz krievu valodu tikai tad, ja otrs cilvēks cenšas runāt latviski.
Un vēl, piemēram, ja vajag kādu pakalpojumu vai preci atrast, tad nepērku no krievvalodīgajiem.
Zinu, princips, jā - nav tas labākais dalīt tā cilvēkus, bet "viņi" ar savām darbībām to ir panākuši. Nebūs vairs - "ka tik cilvēks labs".
Domāju, ka daudziem domas un nostāja mainījusies pēc šīm provokācijām un, varbūt, tas nemaz nav slikti!


vel viens

Offline
matrixxxx
17. Feb 2012, 15:57 #1344

Kopš: 29. Apr 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 8446

Braucu ar: 106 zirgiem

Teikshu skarbi.
Tie Latvijas pilsonji kuri nobalsos par otru valsts valodu - Latvijai nav vajadziigi.

Un tie, kuri nobalsos par, lai padomaa par visu do jezgu, kura buus ar visaadiem papiiriem.
Offline
stanley
17. Feb 2012, 15:58 #1345

Kopš: 08. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4403

Braucu ar:


17 Feb 2012, 15:53:57 Sternwolf rakstīja:
Attieksmi veido attieksme!

Krieviem vairāk derētu pavērtēt savu uzvedību kā jūs šeit ciemos Latvijā uzvedaties!

Tas ka jūs esat liels procents šeit un daudzi arī vel šeit dzimuši jums nedod vel nekādas tiesības būt par šīs zemes saimniekiem.


Pareizi! tiesibas pierada tikai zemes gramata!!!
Offline
zulus
17. Feb 2012, 16:00 #1346

Kopš: 18. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3342

Braucu ar:

Ir taču visiem alternatīvas - lūdzu, līdz valstij, kur OFICIĀLĀ valoda ir krievu nav taču tāu - kāds te tur? Kāds SPIEŽ mācīties valodu? Ņespiež - bet tad nevajag čīkstēt, ja kaut kur nepaņem darbā dēļ Valsts valodas nezināšanas, vai arī nevajag ķērkt, ja kaut kur veikalā, pa telefonu kāds NESAPROT vai NEATBILD krieviski.
Offline
tautudeels
17. Feb 2012, 16:00 #1347

Kopš: 11. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1568

Braucu ar: diskotēku

Principā mājas Latvijā ir gan krieviem, gan latviešiem. Problēma slēpjas tajos personāžos, kas Latviju joprojām saista ar Krieviju. Par laimi, tas ir ļoti mazs procents. Liela daļa balsotāju ir emocionālie pakaļskrējēji, jo īsti nejūtas kādai pusei piederīgi.
Offline
stanley
17. Feb 2012, 16:02 #1348

Kopš: 08. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4403

Braucu ar:


17 Feb 2012, 15:59:50 Che rakstīja:



Tikai atbalstu šādu attieksmi.
Šodien uzzināju, ka mana ģimenes ārste parakstījās par referendumu, kas nozīmē, ka nobalsos par. Tagad apsveru iespēju mainīt ģimenes ārstu.


Logiskak vispar atteikties no jebkuras arsta pakalpojumus, tapec ka nekadas garantijas nav, ka vina radinieki vai draugi ne balsoja par

[ Šo ziņu laboja stanley, 17 Feb 2012, 16:02:57 ]

Offline
Chainsaw
17. Feb 2012, 16:02 #1349

Kopš: 28. Oct 2006

Ziņojumi: 6565

Braucu ar: trimmeri

es domāju, kad rezultāts būs gandrīz tāds pats kā EE pēc bronzas uralu nekārtībām, nebūs no lielākās daļas puses nekādu valodas maiņu komunicējot... mok tad arī no viņu puses kautkas tomēr mainīsies

[ Šo ziņu laboja Chainsaw, 17 Feb 2012, 16:03:20 ]

Offline
Araajz
17. Feb 2012, 16:02 #1350

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

Diez tāds Stanley ir spējīgs labāk argumentēt kādēļ jābalso "par" nekā tie divi Ruuu un Nilzirgs, jeb tikai māk nomētāt
Offline
envy
17. Feb 2012, 16:04 #1351

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2220

Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S


17 Feb 2012, 15:39:21 Araajz rakstīja:

17 Feb 2012, 15:29:41 stanley rakstīja:
Tapat man nav skaidrs ko domat par tadiem postiem tie powera:

a kas nav skaidrs?

Kā jau teicu, pirms šīs krievu akcijas, es krievus (ne visu protams) respektēju, runāju ar viņiem arī rus, nekādu problēmu, bet tagad es iestāšos pozā, un krievi no manis sagaidīs
Ja jau cilvēks ir tik stulbs, ka tā vietā, lai iemācītos pāris vārdus latviski, balso par otru valodu, lai arī tie pāris vārdi nav jāzina, tad man nav ko teikt Galu galā krievi savu būs panākuši, tagad viņi skaitīsies neaptēstas niecības

http://dl.dropbo x.com/u/29802229/2/naherpashol.jpg" border="0" style="cursor: pointer;" onClick=" getImgSize(this.src);">

atdod Raivim savu pasu un pārgriez vēnas, no tādiem kā Tu toč nav jēgas
Offline
Araajz
17. Feb 2012, 16:07 #1352

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


17 Feb 2012, 16:04:19 AC rakstīja:
atdod Raivim savu pasu un pārgriez vēnas, no tādiem kā Tu toč nav jēgas


Kāpēc man tas jādara jēga atradusies
Offline
envy
17. Feb 2012, 16:09 #1353

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2220

Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S


17 Feb 2012, 16:07:08 Araajz rakstīja:

17 Feb 2012, 16:04:19 AC rakstīja:
atdod Raivim savu pasu un pārgriez vēnas, no tādiem kā Tu toč nav jēgas


Kāpēc man tas jādara jēga atradusies

Tāpēc, ka Tu nespried kā nobriedis mūsdienu cilvēks, taču esi sapotēts ar tādu pašu huiņu, kā tie neizglītotie, kas balsos PAR

[ Šo ziņu laboja AC, 17 Feb 2012, 16:10:43 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo