Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 176 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
Strazds525
15. Oct 2014, 00:13 #13261

Kopš: 09. Jan 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 370

Braucu ar: X5


Pērk
Oriģinālos x5
Star spoke -style 132
vai
Star spoke -style 87

kā arī melnu ādas elektrisko salonu un melnos griestus bez lūkas
Offline
Kalnz
15. Oct 2014, 09:05 #13262

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Nepieciešams restaurēt vasaras R16 kaltos diskus!

Strūkla, krāsošana u.tml pilns komplekts!

Kur, pie kā?
Offline
e2xd
15. Oct 2014, 11:28 #13263

Kopš: 17. Apr 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 896

Braucu ar: e46 un spirtu



08 Oct 2014, 10:56:15 e2xd rakstīja:
Pārdodu R18 dažāda platuma, diski taisni, ir šur tur skrāpējums, ļoti zolīdi uz jebkura e46, e36
Riepas 225/45 vēl normālā stāvoklī
330 € vai mainu pret diskiem ar plauktu!





Offline
kristapszs
15. Oct 2014, 16:25 #13264

Kopš: 21. Aug 2012

Ziņojumi: 282

Braucu ar: kawasaki , e36, benz

Kāds var lūdzu ieteikt , pie kā lai aizved izvalcēt disku Rīgā ?
Offline
Latvietis96
15. Oct 2014, 16:30 #13265

Kopš: 10. Nov 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 1260

Braucu ar: 538d Msport/540i

Kalnciema ielā
Offline
Dzega
15. Oct 2014, 17:04 #13266

Kopš: 13. May 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 728

Braucu ar: 333 & 3333

Pārdodu BMW style 327 diskus R17 no F10. Virsū Michelin Riepu izmērs 225/55 R17, šo ziemu var nobraukt. Domāju, ka der arī e60.
Cena 300 Eur par komplektu bez diskusijām.



29391615, atsaukties, ka zvana no powera.


-----------------
carcloud.lv
Offline
dzuris
15. Oct 2014, 21:38 #13267

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:

Jautajums par chrysler un bmw disku savienojamibu. Kas kam der vai neder? puikas stasta ka pat blazer no bembjiem var uzlikt.. true or false?
Offline
Gangstar
15. Oct 2014, 21:41 #13268

Kopš: 19. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 508

Braucu ar: e-32 750il, e-28 540touring,e28 525Mpaka


15 Oct 2014, 21:38:18 dzuris rakstīja:
Jautajums par chrysler un bmw disku savienojamibu. Kas kam der vai neder? puikas stasta ka pat blazer no bembjiem var uzlikt.. true or false?
Ja apciemo virpotāju tad var da jeb ko ar pārejas flančiem,kautvai Zapiņam uzlikt spinnerus no Escalade
Offline
majmuni
15. Oct 2014, 21:50 #13269

Kopš: 24. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 647

Braucu ar:


11 Oct 2014, 18:37:01 majmuni rakstīja:

08 Oct 2014, 19:04:45 majmuni rakstīja:

06 Oct 2014, 20:28:23 majmuni rakstīja:
Oridžinal Diski NO E46:

R16. J7 Style 46 . ar cent.vaciņiem,stavoklis -labs.Gumija-svilinašanai. 150 euro.

[URL=http://www.radikal.ru]
[/URL]


Offline
Montana
15. Oct 2014, 21:51 #13270

Kopš: 27. Jan 2008

Ziņojumi: 10736

Braucu ar: Šahs un mats !

tur vēl metinātājs būs jāapciemo
Offline
zhurka
15. Oct 2014, 22:26 #13271

Kopš: 10. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1293

Braucu ar:

Pērku dzelzs diskus r17 priekš bmw

PM ar kontaktiem
Offline
raivx97
15. Oct 2014, 22:30 #13272

Kopš: 13. Jan 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: visu kas ripo

velos nopirkt disku priekš e34 ,simpatskus pa sakarigam cenam
Offline
Karbonaade
16. Oct 2014, 14:01 #13273

Kopš: 23. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 246

Braucu ar: F10-535Dx /KA-992

Tirgoju style 89 diskus 4gb r17.
tel26517243

[ Šo ziņu laboja Karbonaade, 16 Oct 2014, 14:02:57 ]

Offline
Kalnz
16. Oct 2014, 14:40 #13274

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Ir dzelzs diski R16, 5x114,3

100EUR

PM
Offline
6500
16. Oct 2014, 15:19 #13275

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

BMW E60/E61 oem style 135 ar riepam...550€


-----------------
www.hgkracing.com
Offline
rgx
16. Oct 2014, 15:52 #13276

Kopš: 14. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 92

Braucu ar:


23 Sep 2014, 11:42:08 rgx rakstīja:
Style 116 8Jx17 et20 ar labām ziemas riepām 225/50 R17 2 gab. Dunlop Graspic DS-2- 7mm un 2gb Gislaved Soft Frost 3- 7mm.

Cena 500 eur.





8x17 et 47 Style 137 + 225/45 R17 Falken HS 449 Ziemas riepas 6mm470,00 eur





29184673 vai PM.
Offline
svs
16. Oct 2014, 16:21 #13277

Kopš: 15. Jul 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1062

Braucu ar: bmw

pardosu R16 dzelzs diskus no 3er (e36, e46, e9x), diski taisni un normala stavokli, virspuseja rusa virsu tikai vizuali, bija nolikti vienigaja vieta zem nojumes kur udens tek virsu



50eur

PM vai 202-septini=septini-104
Offline
Icikinsh
16. Oct 2014, 18:15 #13278

Kopš: 16. Aug 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1426

Braucu ar: A;B Kategoriju

Vajag normālus un taisnus 4x100 bleķiniekus Civicam! Der R13, R14 vai R15! Lēti un Rīgā! Piedāvājumus PM!
Offline
power_lv
16. Oct 2014, 19:07 #13279

Kopš: 02. May 2007

Ziņojumi: 284

Braucu ar: Gilera sp

pardodu no e90,style156
170 euro.
r17
225/40/17
divas m+s riepas 5mm

[ Šo ziņu laboja power_lv, 16 Oct 2014, 19:11:10 ]

Offline
ChekeMeke
16. Oct 2014, 20:45 #13280

Kopš: 02. Aug 2012

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 675

Braucu ar: E46

Style 135 oem diski, riepas sezonai, piedavajiet savu cenu.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo