Online

Pašreiz BMWPower skatās 119 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Katwiaf
16. Jul 2012, 13:45 #13221

Kopš: 15. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 472

Braucu ar:

Interese 3, divu dienu biletes uz positivus festivalu.

Tikai zvanit, pa cenu vienosimies.

28450128
Offline
MaarcisM
16. Jul 2012, 13:48 #13222

Kopš: 30. Dec 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1679

Braucu ar:


27 Jun 2012, 08:55:25 MaarcisM rakstīja:
Pārdodu kameras garo kāju ar piesūcekni pie stikla, 10 ls, der jebkuram fotoaparātam


Offline
Jancuks
16. Jul 2012, 16:16 #13223

Kopš: 22. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 2287

Braucu ar:

Pārdod stolycnaja vodka

1Litrs 7.5 Ls

PM

[ Šo ziņu laboja Jancuks, 16 Jul 2012, 16:18:34 ]

Offline
monster89
16. Jul 2012, 16:20 #13224

Kopš: 14. Dec 2011

No: Valmiera

Ziņojumi: 239

Braucu ar: E46, e60

pērku senlaicīgas lietas, porcelāna figūriņas, māla vāzes (latvijas laika), dzintara krelles. piedāvājiet sarunāsim kātikties.
[IMG]null[/IMG]

Offline
Kalnz
16. Jul 2012, 16:42 #13225

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Pērku divas biļetes TIKAI PIEKTDIENAI uz Positivus!
PM
Offline
sonx33
16. Jul 2012, 17:54 #13226

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

Meklēju audi a4 (1999-20010) labo lukturi.
Offline
yanjux
16. Jul 2012, 18:04 #13227

Kopš: 02. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4919

Braucu ar: mīkstu jumtu

Kurš te nodarbojas ar auto atvešanu no vācijas?
interesē atvešana no Eppelheim 'as.
Auto ir bez motora un kārbas, tātad krietni vieglāks par braucošu auto. PM
Offline
LA
16. Jul 2012, 19:46 #13228

Kopš: 20. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 9366

Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV

Daudz US dzelži, ja kas interesē PM

http://classics.pictures.fi/kuvat/Autot/Parts/For+Sale/
Offline
mad_max
16. Jul 2012, 20:23 #13229

Kopš: 27. Dec 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 377

Braucu ar: 1.6l

perku akulamatoru!!!
varbut kads tirgo jaunus pa labaam cenaam??
vai zina kur tadus var iegadaties..
vai arii lietotu-labu un leetu..
prieks e36.
25 455322 mob. vai PM.
Offline
howitzer
16. Jul 2012, 20:38 #13230

Kopš: 09. Jun 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1460

Braucu ar: auto

Pārdodu RECARO firmas sēdekļus, orižināli nāk Ford Escortam, taču bija mega apgreids sēdēšanas ziņā iekš E34.
Sēdekļi ļoti labā stāvoklī, stingri, neizsēdēti. Visi mehānismi dabojas, arī atzveltnes nolokās (domāti kupejām). Ir viens plīsumiņš uz sēdekļa ārējās sānu malas, citādi varētu teikt, ka ideālā stāvoklī.
80ls.
PM, vai 2950-83-82.


[IMG]null[/IMG]
Offline
daticho
16. Jul 2012, 21:20 #13231

Kopš: 11. Jun 2007

No: Zilupe

Ziņojumi: 11432

Braucu ar: FN-15

Pērku 2gb divu dienu biļeti uz Negativus.

PM
Offline
v12_kilr
16. Jul 2012, 21:47 #13232

Kopš: 04. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 417

Braucu ar: E30

Pardodu Subwoferu kaste dinamiks 30 cm (nestrada)
10 Ls

PM

[ Šo ziņu laboja v12_kilr, 16 Jul 2012, 21:49:56 ]

Offline
RS7
16. Jul 2012, 21:49 #13233

Kopš: 20. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 9319

Braucu ar: dīzeļ Teslu


16 Jul 2012, 12:58:10 SA82 rakstīja:

16 Jul 2012, 12:28:09 mutombo rakstīja:
Pērku Richmond cigaretes! PM

Arī labprāt nopirkšu Richmond C
herry 4!


es ar kjirsiti panjemtu
Offline
jungle
16. Jul 2012, 21:57 #13234

Kopš: 17. Oct 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 682

Braucu ar:


16 Jul 2012, 20:23:17 mad_max rakstīja:
perku akulamatoru!!!
varbut kads tirgo jaunus pa labaam cenaam??
vai zina kur tadus var iegadaties..
vai arii lietotu-labu un leetu..
prieks e36.
25 455322 mob. vai PM.

Par labām cenām forumā jaunus aķīšus tirgo lietotājs xjs_4
Offline
Versetti
16. Jul 2012, 22:22 #13235

Kopš: 07. Mar 2011

No: Talsi

Ziņojumi: 396

Braucu ar:

Ir kāds, kas grib notirgot savu Sony PSP ? dodiet visādus variantus, bet par cilvēcīgiem cipariem PM

[ Šo ziņu laboja Versetti, 16 Jul 2012, 22:25:49 ]

Offline
userisbm
16. Jul 2012, 22:36 #13236

Kopš: 25. Mar 2010

Ziņojumi: 515

Braucu ar:

nopirksu dizeli 20-80 litrus pm
Offline
m58
16. Jul 2012, 23:46 #13237

Kopš: 30. Apr 2007

No: Ogre

Ziņojumi: 821

Braucu ar: 135i un G31

PĀRDODU NOKIA e6
Nokia e6, pilns komplekts.Telefons, Lādētājs,Usb,Austiņas,Kaste,Garantija līdz 2014g. 12 maijam. + Bonusa dodu līdzi Orģinālo ādas maciņu,Aizsargplēves ekrānam 7gb,Orģinālo siksniņu,2gb atmiņa,Orģinālu telefona turētāju priekš auto stikla.Pirkts LV paredzēts Baltijas tirgum,bez gļukiem.Eiropas variants pie programu atjaunošanas zaudē latviešu valodu. CENA 140 LS
PM vai 28301029
Offline
kawaracer
17. Jul 2012, 01:46 #13238

Kopš: 04. Feb 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2691

Braucu ar: FXFBS

Jāpāņu auto faniem un ne tikai - piedāvājumā ļoti laba eļļa par labām cenām pa tiešo no pārstāvja!

JX Nippon Oil & Energy



Eļļas

Kontakti


Un, protams, arī eļļas moto faniem, jo īpaši Yamahas un Lorenzo:


[ Šo ziņu laboja kawaracer, 17 Jul 2012, 01:48:00 ]



-----------------
Rezerves daļas un serviss

Offline
Orionz
17. Jul 2012, 02:09 #13239

Kopš: 09. May 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 276

Braucu ar: dažādiem BMW

Tātad ja nu kādam apnicis liet degvielu savā auto un vēlas ļoti ekonomiski pārvietoties pa pilsētu , tad nu varu piedāvāt ļoti labu šosejas velosipēdu.
Ātrumu diezgan zolīdu var sasniegt.
Virsū labas schwalbe riepas , diski taisni , ātrumi slēdzas ideāli , rāmis ražots vācijā, rumbas franču , bremžu klucīši jauni.
Gribu 65Ls (diskutējama)
Atrodas Rīgā
Bildē pedāļi bija noņemti , jo vajadzēja transportēt šo aparātu , pedāļus dodu līdzi.
[URL=http://img.lejup.lv/viewer.php?id=lejuposbzujo1342397731.JPG]
[/URL]
Offline
guntinjs
17. Jul 2012, 08:48 #13240

Kopš: 13. Mar 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 1341

Braucu ar: VOLVO 850

Eļļas:

Eurol Turbosyn 10W40 5L pussintētiska motoreļļa Ls 12,-
Eurol Super Lite 5W-40 5L sintētiska motoreļļa Ls 16,-
Eurol Turbo DI 5W-40 5L sintētiska motoreļļa Ls 18,-
Eurol Optence 5W-30 5L sintētiska motoreļļa Ls 21,-

Mobil Super 2000 10W-40 4 Litri pussintētiska motoreļļa Ls 12,-
MOBIL Super 3000 5W-40 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 17,-
MOBIL 1 Rally Formula 5W-50 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 27,-
MOBIL 1 ESP Formula 5W-30 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 27,-
MOBIL 1 New Life 0W-40 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 32,-

Litri norādīti par iepakojumu.
PM.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo