| Autors | Ziņojums |
| Katwiaf | |
 Kopš: 15. Sep 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 472
Braucu ar:
| Interese 3, divu dienu biletes uz positivus festivalu.
Tikai zvanit, pa cenu vienosimies.
28450128 |
Offline | |
|
| MaarcisM | |
 Kopš: 30. Dec 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1679
Braucu ar:
|
27 Jun 2012, 08:55:25 MaarcisM rakstīja:
Pārdodu kameras garo kāju ar piesūcekni pie stikla, 10 ls, der jebkuram fotoaparātam
|
Offline | |
|
Jancuks  | |
 Kopš: 22. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 2287
Braucu ar:
| Pārdod stolycnaja vodka
1Litrs 7.5 Ls
PM
[ Šo ziņu laboja Jancuks, 16 Jul 2012, 16:18:34 ] |
Offline | |
|
| monster89 | |
 Kopš: 14. Dec 2011
No: Valmiera
Ziņojumi: 239
Braucu ar: E46, e60
| pērku senlaicīgas lietas, porcelāna figūriņas, māla vāzes (latvijas laika), dzintara krelles. piedāvājiet sarunāsim kātikties.
[IMG]null[/IMG]
|
Offline | |
|
| Kalnz | |
Kopš: 03. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14366
Braucu ar:
| Pērku divas biļetes TIKAI PIEKTDIENAI uz Positivus!
PM |
Offline | |
|
| sonx33 | |
 Kopš: 08. Sep 2008
Ziņojumi: 2133
Braucu ar: 320d
| Meklēju audi a4 (1999-20010) labo lukturi. |
Offline | |
|
| yanjux | |
 Kopš: 02. Jul 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 4919
Braucu ar: mīkstu jumtu
| Kurš te nodarbojas ar auto atvešanu no vācijas?
interesē atvešana no Eppelheim 'as.
Auto ir bez motora un kārbas, tātad krietni vieglāks par braucošu auto. PM |
Offline | |
|
| LA | |
 Kopš: 20. Feb 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 9366
Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV
| Daudz US dzelži, ja kas interesē PM
http://classics.pictures.fi/kuvat/Autot/Parts/For+Sale/ |
Offline | |
|
|
|
| mad_max | |
 Kopš: 27. Dec 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 377
Braucu ar: 1.6l
| perku akulamatoru!!!
varbut kads tirgo jaunus pa labaam cenaam??
vai zina kur tadus var iegadaties..
vai arii lietotu-labu un leetu..
prieks e36.
25 455322 mob. vai PM. |
Offline | |
|
| howitzer | |
 Kopš: 09. Jun 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 1460
Braucu ar: auto
| Pārdodu RECARO firmas sēdekļus, orižināli nāk Ford Escortam, taču bija mega apgreids sēdēšanas ziņā iekš E34. 
Sēdekļi ļoti labā stāvoklī, stingri, neizsēdēti. Visi mehānismi dabojas, arī atzveltnes nolokās (domāti kupejām). Ir viens plīsumiņš uz sēdekļa ārējās sānu malas, citādi varētu teikt, ka ideālā stāvoklī.
80ls.
PM, vai 2950-83-82. 
[IMG]null[/IMG] |
Offline | |
|
daticho  | |
Kopš: 11. Jun 2007
No: Zilupe
Ziņojumi: 11432
Braucu ar: FN-15
| Pērku 2gb divu dienu biļeti uz Negativus.
PM |
Offline | |
|
| v12_kilr | |
 Kopš: 04. May 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 417
Braucu ar: E30
| Pardodu Subwoferu kaste dinamiks 30 cm (nestrada)
10 Ls
PM[ Šo ziņu laboja v12_kilr, 16 Jul 2012, 21:49:56 ] |
Offline | |
|
| RS7 | |
 Kopš: 20. Mar 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 9319
Braucu ar: dīzeļ Teslu
|
16 Jul 2012, 12:58:10 SA82 rakstīja:
16 Jul 2012, 12:28:09 mutombo rakstīja:
Pērku Richmond cigaretes! PM
Arī labprāt nopirkšu Richmond C
herry 4!
es ar kjirsiti panjemtu |
Offline | |
|
| jungle | |
 Kopš: 17. Oct 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 682
Braucu ar:
|
16 Jul 2012, 20:23:17 mad_max rakstīja:
perku akulamatoru!!!
varbut kads tirgo jaunus pa labaam cenaam??
vai zina kur tadus var iegadaties..
vai arii lietotu-labu un leetu..
prieks e36.
25 455322 mob. vai PM.
Par labām cenām forumā jaunus aķīšus tirgo lietotājs xjs_4 |
Offline | |
|
| Versetti | |
 Kopš: 07. Mar 2011
No: Talsi
Ziņojumi: 396
Braucu ar:
| Ir kāds, kas grib notirgot savu Sony PSP ? dodiet visādus variantus, bet par cilvēcīgiem cipariem PM[ Šo ziņu laboja Versetti, 16 Jul 2012, 22:25:49 ] |
Offline | |
|
| userisbm | |
Kopš: 25. Mar 2010
Ziņojumi: 515
Braucu ar:
| nopirksu dizeli 20-80 litrus pm |
Offline | |
|
|
|
| m58 | |
Kopš: 30. Apr 2007
No: Ogre
Ziņojumi: 821
Braucu ar: 135i un G31
| PĀRDODU NOKIA e6
Nokia e6, pilns komplekts.Telefons, Lādētājs,Usb,Austiņas,Kaste,Garantija līdz 2014g. 12 maijam. + Bonusa dodu līdzi Orģinālo ādas maciņu,Aizsargplēves ekrānam 7gb,Orģinālo siksniņu,2gb atmiņa,Orģinālu telefona turētāju priekš auto stikla.Pirkts LV paredzēts Baltijas tirgum,bez gļukiem.Eiropas variants pie programu atjaunošanas zaudē latviešu valodu. CENA 140 LS
PM vai 28301029 |
Offline | |
|
kawaracer  | |
 Kopš: 04. Feb 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 2691
Braucu ar: FXFBS
| Jāpāņu auto faniem un ne tikai - piedāvājumā ļoti laba eļļa par labām cenām pa tiešo no pārstāvja!
JX Nippon Oil & Energy
Eļļas
Kontakti
Un, protams, arī eļļas moto faniem, jo īpaši Yamahas un Lorenzo:
[ Šo ziņu laboja kawaracer, 17 Jul 2012, 01:48:00 ]
----------------- Rezerves daļas un serviss
|
Offline | |
|
| Orionz | |
Kopš: 09. May 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 276
Braucu ar: dažādiem BMW
| Tātad ja nu kādam apnicis liet degvielu savā auto un vēlas ļoti ekonomiski pārvietoties pa pilsētu , tad nu varu piedāvāt ļoti labu šosejas velosipēdu.
Ātrumu diezgan zolīdu var sasniegt.
Virsū labas schwalbe riepas , diski taisni , ātrumi slēdzas ideāli , rāmis ražots vācijā, rumbas franču , bremžu klucīši jauni.
Gribu 65Ls (diskutējama)
Atrodas Rīgā
Bildē pedāļi bija noņemti , jo vajadzēja transportēt šo aparātu , pedāļus dodu līdzi.
[URL=http://img.lejup.lv/viewer.php?id=lejuposbzujo1342397731.JPG][/URL] |
Offline | |
|
guntinjs  | |
 Kopš: 13. Mar 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 1341
Braucu ar: VOLVO 850
| Eļļas:
Eurol Turbosyn 10W40 5L pussintētiska motoreļļa Ls 12,-
Eurol Super Lite 5W-40 5L sintētiska motoreļļa Ls 16,-
Eurol Turbo DI 5W-40 5L sintētiska motoreļļa Ls 18,-
Eurol Optence 5W-30 5L sintētiska motoreļļa Ls 21,-
Mobil Super 2000 10W-40 4 Litri pussintētiska motoreļļa Ls 12,-
MOBIL Super 3000 5W-40 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 17,-
MOBIL 1 Rally Formula 5W-50 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 27,-
MOBIL 1 ESP Formula 5W-30 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 27,-
MOBIL 1 New Life 0W-40 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 32,-
Litri norādīti par iepakojumu.
PM. |
Offline | |
|