| Autors | Ziņojums |
| chiefcadet | |
Kopš: 25. Sep 2012
Ziņojumi: 993
Braucu ar: buru pa vējam
| Ir 3 komplekti uz tirdziņi
1) R15 5x100 der golf4; golf3 gti; subaru; seat utt ats (made in ger) 85 eur
2) R15 5x100 tiem pašiem modeļiem BBS RJ 100 eur.
Bonusā piemetīšu centrējošos gredzenus priekš subaru
3) R15 4x108 ar ziemas riepām priekš audi b3/b4 u.c. markām 120 eur |
Offline | |
|
| Ridlihs | |
 Kopš: 19. Feb 2011
No: Daugavpils
Ziņojumi: 4671
Braucu ar: gandrīz geļiku
| pārdodu borbet t diskus. R 16, 9j visi, et 13. riepas 3 nokūpināmas, viena lupatās laikam no piecīša, jo uz e36 braucu ar centrējošajiem gredzeniem. plaukts pulēts, vidu gan jau jāpārkrāso, lai pavisam smuki. nu kādi 300 eināri 
Bridgestone Blizzak 195/65 r15 uz e36 metāla diskiem 2 ap 6mm un 2 ap 3 - 4 mm[ Šo ziņu laboja Ridlihs, 10 Oct 2014, 20:07:34 ] |
Offline | |
|
| gaucho | |
 Kopš: 18. Mar 2013
Ziņojumi: 9
Braucu ar:
| pardodu r16 diskus ar normalam ziemenem apm.6mm.staveja uz e39.intrese ari maina pret r17 kas deretu e46 [IMG] https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/bmw/disks/16/VHkAFEtkR1w=.html?1412965541[/IMG] [ Šo ziņu laboja gaucho, 10 Oct 2014, 21:27:14 ] |
Offline | |
|
| zhurka | |
 Kopš: 10. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1293
Braucu ar:
| pērku R17 metāla diskus priekš bmw
PM ar kontaktiem |
Offline | |
|
| kikos | |
 Kopš: 15. May 2002
Ziņojumi: 443
Braucu ar: R1150GS, F07
| Vai kadi no litakiem R16 varetu deret uz X3. Ir man jaunas225/70 r16 riepas no vecas jeep masišinas palikušas.  |
Offline | |
|
| e2xd | |
 Kopš: 17. Apr 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 896
Braucu ar: e46 un spirtu
|
08 Oct 2014, 10:56:15 e2xd rakstīja:
Pārdodu R18 dažāda platuma, diski taisni, ir šur tur skrāpējums, ļoti zolīdi uz jebkura e46, e36
Riepas 225/45 vēl normālā stāvoklī
330 € vai mainu pret diskiem ar plauktu!
|
Offline | |
|
| majmuni | |
 Kopš: 24. May 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 647
Braucu ar:
|
08 Oct 2014, 19:04:45 majmuni rakstīja:
06 Oct 2014, 20:28:23 majmuni rakstīja:
Oridžinal Diski NO E46:
R16. J7 Style 46 . ar cent.vaciņiem,stavoklis -labs.Gumija-svilinašanai. 150 euro.
[URL=http://www.radikal.ru][/URL]
|
Offline | |
|
| ostradamus | |
Kopš: 13. Apr 2014
Ziņojumi: 469
Braucu ar:
| style 5-- 7,5J 15 ar visiem vaciniem un riepam vasaras
80 eiro bildi varu personigi aizsutit ,
nesanak te ielikt |
Offline | |
|
|
|
| dzuris | |
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
|
11 Oct 2014, 21:24:03 makonis7 rakstīja:
e60 style 60.
16. collas.
7.5J, et20
komplekts teicamā stāvoklī.
cena - 175.euro.
Ko tu pipe? Itka redzes problemu nav.
pieverst uzmanibu bildem |
Offline | |
|
crime  | |
 Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9135
Braucu ar: m635csi
| maakoniit, naaksies tevi apbeedinaat, es taadus pashus par 80 eur ar riepaam tirgoju un nevienam tie nahuj nav vajadziigi liekas, ka arii shie ies uz tolmetu par 40 eur  [ Šo ziņu laboja crime, 11 Oct 2014, 21:38:28 ] |
Offline | |
|
| fleix | |
 Kopš: 27. Jun 2006
Ziņojumi: 8379
Braucu ar: 22
| un style 60 nav no e60 |
Offline | |
|
| ralfiks | |
 Kopš: 01. Sep 2013
No: Daugavpils
Ziņojumi: 3251
Braucu ar: MB;f15;LC
| 16collas uz e60 ir 
vispaar jau vareeja 16 uzlikt uz e60 k.kuriem..vai arii 17 bij mazaakie. 
nu ziemaa k.kaa var pieciest kauna sajuutu,bet vasaraa ,kad ieraugi ar 17...shausmas.  [ Šo ziņu laboja ralfiks, 11 Oct 2014, 21:55:16 ] |
Offline | |
|
| kikos | |
 Kopš: 15. May 2002
Ziņojumi: 443
Braucu ar: R1150GS, F07
| Vai uz X3 der vispar kautkas no R16 Sievai iepirku masinu,ir pilnigas nulites riepas uz r16. |
Offline | |
|
| duzis89 | |
 Kopš: 29. Sep 2013
Ziņojumi: 414
Braucu ar: 318i
| Mekleju uz VW dekarativie kalpaki. 4gb. |
Offline | |
|
| dzuris | |
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
|
11 Oct 2014, 21:37:43 crime rakstīja:
maakoniit, naaksies tevi apbeedinaat, es taadus pashus par 80 eur ar riepaam tirgoju un nevienam tie nahuj nav vajadziigi liekas, ka arii shie ies uz tolmetu par 40 eur 
Crime, vai tad tik daudz maz sanak? |
Offline | |
|
| Ch | |
 Kopš: 08. Jan 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4381
Braucu ar: E92 M3, E30 318i, F11 535d
| Pērku BMW Style 136 R16 diskus. 
PM |
Offline | |
|
|
|
Kaross  | |
 Kopš: 21. Oct 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4555
Braucu ar: 540ix G31 B58, Audi 200 20VT, Audi 100 20VT, 344K V8, Ducati Monster, Audi V8 4.2
| Pārdod BMW 535D oriģinālie (5x120) R18 (Styling 123) 8J Et20 lietie diski.
Divas riepas ļoti labas, praktiski jaunas, divas lietotas. 245/40/R18.
Riepas kopā ar diskiem.
480Euro
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/....html?1413103824
[ Šo ziņu laboja Kaross, 12 Oct 2014, 11:52:10 ]
----------------- Individuāls CHIPTUNING, diagnostika un citi nestandarta darbi.
http://www.kaross-chip.lv
http://www.chiptuner.lv
DPF filtri un to problēmas
AdBlue remonts
|
Offline | |
|
| Eisenmann | |
 Kopš: 06. Nov 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 162
Braucu ar: Porsche
| Pārdodu R17 Style23 Contour diskus labā stāvoklī ar riepām. Diski ir oriģinālie BMW. 7J ET41.
Riepas R17 225/45.
Divas Bridgestone Potenza 5.5mm
Divas Marangoni Mythos 4.5mm
[url=http://s1256.photobucket.com/user/kkbrass/media/2014-07-08175448_zpsf5d069c3.jpg.html][/url]
Cena 265 EUR
Atrodas Rīgā, Mārupē. PM vai 26983443.[ Šo ziņu laboja Eisenmann, 12 Oct 2014, 11:54:24 ] |
Offline | |
|
crime  | |
 Kopš: 03. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9135
Braucu ar: m635csi
| dzuri, viens disks ~ 10 kg, alumiinijs ~ 1 eur/kg, 4 diski - 40 eur, nu tas taa provizoriski, iespejams, ka mazliet mazaak vai arii mazliet vairaak  |
Offline | |
|
| Burkaans | |
Kopš: 02. Feb 2013
Ziņojumi: 1343
Braucu ar: E30 M54B30
|
12 Oct 2014, 12:12:13 crime rakstīja:
dzuri, viens disks ~ 10 kg, alumiinijs ~ 1 eur/kg, 4 diski - 40 eur, nu tas taa provizoriski, iespejams, ka mazliet mazaak vai arii mazliet vairaak 
Ja disks sver 10kg, tad man liekas tas ir ļoti sūdīgs disks, neesmu svēris, bet liekas ka ļoti daudz. |
Offline | |
|