| Autors | Ziņojums |
| fluffy | |
 Kopš: 09. Jan 2014
Ziņojumi: 90
Braucu ar:
| up
19 Sep 2014, 10:53:35 fluffy rakstīja:
Pardodu Style33 diskus. 130 EUR
Link ss.lv
|
Offline | |
|
| mixxs20 | |
Kopš: 02. Nov 2013
Ziņojumi: 31
Braucu ar:
| Pārdodu bmw e39 diskus ar riepam m+s riepu izmers-195/65/r15
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/....html?1412089560
cena 70 eināri  [ Šo ziņu laboja mixxs20, 30 Sep 2014, 18:06:38 ] |
Offline | |
|
| mx_kanskis | |
 Kopš: 07. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 510
Braucu ar: traktoru pa kartupeļiem
| Nopirkšu diskus R-16 priekš e91/46/36 J7, ideālā gadījumā Styling 154
Der arī citi varianti, galvenais, lai diski taisni!
PM[ Šo ziņu laboja mx_kanskis, 30 Sep 2014, 20:43:03 ] |
Offline | |
|
| EZ402 | |
 Kopš: 27. Jan 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 143
Braucu ar: DUC
| Nopirkšu oriģinālos CSL (style 163) diskus! Replikas un feikus nepiedāvāt!
PM |
Offline | |
|
| garfu | |
 Kopš: 06. Mar 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 677
Braucu ar: 50
|
pārdodu R16 super vieglos style 46 diskus
Bez riepām 130 euro...
PM vai 28881888
|
Offline | |
|
| tuffstuff | |
 Kopš: 25. Mar 2009
No: Valmiera
Ziņojumi: 270
Braucu ar:
| VAJAG E61 R18 DISKUS STEIDZAMI!!! |
Offline | |
|
| bagusts | |
Kopš: 10. Jul 2014
No: Cēsis
Ziņojumi: 7
Braucu ar: mx6
| up
17 Jul 2014, 23:06:30 bagusts rakstīja:
UP 2
14 Jul 2014, 00:44:54 bagusts rakstīja:
UP
10 Jul 2014, 14:58:03 bagusts rakstīja:
pārdodu diskus
4x100 4gb 17" nav sisti, metināti vai saliekti
bez riepām
180 eiro
https://imageshack.com/i/i5643b46j
|
Offline | |
|
| edgarsrivitis | |
Kopš: 02. Sep 2014
Ziņojumi: 6
Braucu ar:
| Kāds var palīdzēt un kur lai atrod BMW emblēmas par saprātīgu cenu??? |
Offline | |
|
|
|
| edgarsrivitis | |
Kopš: 02. Sep 2014
Ziņojumi: 6
Braucu ar:
| Kāds var palīdzēt un kur lai atrod BMW emblēmas par saprātīgu cenu??? |
Offline | |
|
| edgarsrivitis | |
Kopš: 02. Sep 2014
Ziņojumi: 6
Braucu ar:
| Kāds var palīdzēt un kur lai atrod BMW emblēmas par saprātīgu cenu??? |
Offline | |
|
| edgarsrivitis | |
Kopš: 02. Sep 2014
Ziņojumi: 6
Braucu ar:
| Kāds var palīdzēt un kur lai atrod BMW x5 64.5mm emblēmas par saprātīgu cenu??? Paši centriņi man ir. Varbūt kadam ir lieki,nevajadzīgi.[ Šo ziņu laboja edgarsrivitis, 01 Oct 2014, 12:30:53 ] |
Offline | |
|
sergis15  | |
 Kopš: 05. Apr 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 12125
Braucu ar: pikapu
| tāk, ir kāds saits uk vai de, vai kāds cits eiropas ar lielu jaunu/lietotu disku klāstu?
tīkamie diski ir atrasti, tikai ebajā visi mētājas štatos
----------------- Brīvības iela 117, Rīga.
GIANT/LIV, SCOTT velosipēdi, remonts un aksesuāri.
PM-Lūgums whatsapp vai 28610399
|
Offline | |
|
| TwinTurbo | |
 Kopš: 25. Jan 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 214
Braucu ar: E91 204hp
| R15 ar ziemas riepām 195/65
Links |
Offline | |
|
| TwinTurbo | |
 Kopš: 25. Jan 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 214
Braucu ar: E91 204hp
| R15 ar ziemas riepām 195/65
Links |
Offline | |
|
| martinssirants | |
 Kopš: 08. Aug 2013
Ziņojumi: 5097
Braucu ar: uz lohu mugurām
| Kaads var pateikt kur var dabut disku ieksejos gredzenus? Ja nemaldos no 70 uz 57,1. Rial diskiem. |
Offline | |
|
| koni4jo | |
 Kopš: 15. Mar 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 4171
Braucu ar: Spāņu Golf un Hūndī...
|
01 Oct 2014, 20:47:22 martinssirants rakstīja:
Kaads var pateikt kur var dabut disku ieksejos gredzenus? Ja nemaldos no 70 uz 57,1. Rial diskiem.
BAP detaļu bode gandrīz pretī spicei, pirku vēl latos pa 40 saņiem gabalā [ Šo ziņu laboja koni4jo, 01 Oct 2014, 20:49:45 ] |
Offline | |
|
|
|
sergis15  | |
 Kopš: 05. Apr 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 12125
Braucu ar: pikapu
|
01 Oct 2014, 20:48:38 koni4jo rakstīja:
01 Oct 2014, 20:47:22 martinssirants rakstīja:
Kaads var pateikt kur var dabut disku ieksejos gredzenus? Ja nemaldos no 70 uz 57,1. Rial diskiem.
BAP detaļu bode gandrīz pretī spicei, pirku vēl latos pa 40 saņiem gabalā
šķiet, ka šodien pat sanāca tādus rokā turēt 
----------------- Brīvības iela 117, Rīga.
GIANT/LIV, SCOTT velosipēdi, remonts un aksesuāri.
PM-Lūgums whatsapp vai 28610399
|
Offline | |
|
| olins99 | |
 Kopš: 19. May 2009
No: Aizkraukle
Ziņojumi: 16
Braucu ar: E36.325 un e46 330D satan degviela.
| Warbut kaads pa spratigaam naudaam tirgo Style 44 R17 vajag prieksh ziemas...PM.  |
Offline | |
|
| Alduhins | |
 Kopš: 21. Aug 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 157
Braucu ar: BMW
| Uz T4 kaadam ir diski? |
Offline | |
|
| vanags89 | |
 Kopš: 04. Apr 2008
No: Jelgava
Ziņojumi: 457
Braucu ar: W211/ E36
| Pārdodu BMW R17 Style 32 bez riepām 230 eur, disku bildes būs vakarā. Diski labā stāvoklī nav ne metināti, ne locīti! Nākuši no 3.sērijas! |
Offline | |
|