| Autors | Ziņojums |
| yanjux | |
 Kopš: 02. Jul 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 4919
Braucu ar: mīkstu jumtu
| Šorīt arī man neliels pārsteigums kopā ar pirmdienu.
Drusku aplasīja manu auto - diski un m-moldingi.
Moldingi neuztrauc - tikpatkā nevērtīgi, taču diski gan sāpīgs jautājums un tie būs grūti realizējami.
Rondell 0058, R17, vidus krāsots ar īpatnēju krāsu - sudrabs ar perlamutra spīdumiņiem ( kā pareizi to sauc) un pulēti plaukti.
Diskus atpazītu nakts laikā ar vienu aci, tā kā ja kādam piedāvā, redz vai ir kāda cita informācija, esiet tik laipini PM
p.s. tā nav nejaušība - auto ļooooti reti kad atstāju pie mājas.
Bildes:
[ Šo ziņu laboja yanjux, 14 Oct 2025, 11:38:07 ] |
Offline | |
|
| Brugjis | |
 Kopš: 04. May 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 902
Braucu ar: Smukumu no Tukuma
|
R18
Bez riepām.
Cik dosiet?[ Šo ziņu laboja Brugjis, 22 Sep 2014, 10:17:29 ] |
Offline | |
|
El_Camino  | |
 Kopš: 20. Jul 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 1420
Braucu ar: 96' Dodge RAM 5.9
| Interesē dažāda platuma ST32 R18 original stāvoklī, pa sakarīgām naudām
-----------------
|
Offline | |
|
| Shirmis | |
 Kopš: 10. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 86
Braucu ar: Lidmobīli
| Morgen 
Ir pieejama viena dāvanu karte no pkp.lv ar iespēju iegādāties Momo diskus (karte 300,- Eur vērtībā). Pašam šobrīd īsti nav vajadzība pēc diskiem, tāpēc labprāt kādam pa 200,- Eur atdošu Sīkāk visu PM
|
Offline | |
|
| trotilius | |
 Kopš: 03. Apr 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 534
Braucu ar: e46
|
22 Sep 2014, 09:27:47 yanjux rakstīja:
Šorīt arī man neliels pārsteigums kopā ar pirmdienu.
Drusku aplasīja manu auto - diski un m-moldingi.
Moldingi neuztrauc - tikpatkā nevērtīgi, taču diski gan sāpīgs jautājums un tie būs grūti realizējami.
Rondell 0058, R17, vidus krāsots ar īpatnēju krāsu - sudrabs ar perlamutra spīdumiņiem ( kā pareizi to sauc) un pulēti plaukti.
Diskus atpazītu nakts laikā ar vienu aci, tā kā ja kādam piedāvā, redz vai ir kāda cita informācija, esiet tik laipini PM vai 26639513
p.s. tā nav nejaušība - auto ļooooti reti kad atstāju pie mājas.
Bildes:
Kurā rajonā nocēla? |
Offline | |
|
mobbfigga
| |
 Kopš: 07. Dec 2010
Ziņojumi: 869
Braucu ar: E36
| Mežciems, bļad tas tak ir pizdec  [ Šo ziņu laboja mobbfigga, 22 Sep 2014, 12:11:47 ] |
Offline | |
|
| Ch | |
 Kopš: 08. Jan 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4381
Braucu ar: E92 M3, E30 318i, F11 535d
| Gan šeit, gan e36.lv bija vairāki jūzeri, kas lika sludinājumus par to ka pērk tādus diskus. Uzraksti viņiem PM, mazums mosh kādam piedāvā kko tādu. Un uzmet aci leišu lapām 
Imho jābūt loham lai zagtu tādus diskus, realizēt viņus grūti. [ Šo ziņu laboja Ch, 22 Sep 2014, 12:20:36 ] |
Offline | |
|
| kurlis | |
 Kopš: 19. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4243
Braucu ar:
| Varbūt kādu interesē mani Atiwe Keyhole diski, 16 zoll 9j, et13 virsū 195/50 michelin mizas visapkārt, pulēti plaukti + centri, melna disku iekšējā daļa, visi taisni.
Lielie centru vāciņi arī ir.
Cena, teiksim, 700eur vai maiņa pret kādu aizmugures piedziņas auto ar TA līdz pavasarim.
PM |
Offline | |
|
|
|
| kiril726 | |
Kopš: 19. Mar 2014
Ziņojumi: 102
Braucu ar:
|
22 Sep 2014, 09:27:47 yanjux rakstīja:
Šorīt arī man neliels pārsteigums kopā ar pirmdienu.
Drusku aplasīja manu auto - diski un m-moldingi.
Moldingi neuztrauc - tikpatkā nevērtīgi, taču diski gan sāpīgs jautājums un tie būs grūti realizējami.
Rondell 0058, R17, vidus krāsots ar īpatnēju krāsu - sudrabs ar perlamutra spīdumiņiem ( kā pareizi to sauc) un pulēti plaukti.
Diskus atpazītu nakts laikā ar vienu aci, tā kā ja kādam piedāvā, redz vai ir kāda cita informācija, esiet tik laipini PM vai 26639513
p.s. tā nav nejaušība - auto ļooooti reti kad atstāju pie mājas.
Kaut kadas sekretkas uz ripuļiem bija vai vienkaršas skruves? |
Offline | |
|
| 999 | |
Kopš: 29. Aug 2013
Ziņojumi: 150
Braucu ar:
| Pārdod R18 Lazaro Cosmo diskus ļoti labā stāvoklī ar Nankang 225x35 labām riepām (apmēram 8mm vēl)
Skrūvju atstarpes 5x114.3
Komplektā dod "sekretkas" skrūves katram ratam ar atslēgu.
420eur, Cena argumentēti runājama. Var arī atsevišķi tikai riepas vai diskus.
Telefons: 26441 divi deviņi viens
e-pasts: warcheg [at] inbox.lv vai PM [ Šo ziņu laboja 999, 22 Sep 2014, 13:35:25 ] |
Offline | |
|
| mazzais5 | |
Kopš: 01. Aug 2012
No: Valmiera
Ziņojumi: 25
Braucu ar: BMW X5 e70
| Sveiki.
Meklēju priekš X5 R17 diskus. Ziemai galvenais lai nebūtu metināti un būtu vēlams bez riepām.
Paldies. |
Offline | |
|
MAXixt
| |
 Kopš: 18. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 6596
Braucu ar: M6 f13
|
22 Sep 2014, 12:11:33 mobbfigga rakstīja:
Mežciems, bļad tas tak ir pizdec 
Man liekas mezciema\jugla jau sen strada viena banda 2007 pie slimnicas man ari diskus noskruveja no e30.Mekleklet nav jegas tikai laikas zaudesana... |
Offline | |
|
Montana  | |
Kopš: 27. Jan 2008
Ziņojumi: 10736
Braucu ar: Šahs un mats !
|
22 Sep 2014, 12:34:33 kurlis rakstīja:
Varbūt kādu interesē mani Atiwe Keyhole diski, 16 zoll 9j, et13 virsū 195/50 michelin mizas visapkārt, pulēti plaukti + centri, melna disku iekšējā daļa, visi taisni.
Lielie centru vāciņi arī ir.
Cena, teiksim, 700eur vai maiņa pret kādu aizmugures piedziņas auto ar TA līdz pavasarim.
PM
shitaadi diski vienaa shrotaa aiz vecumniekiem pa 90 eur r16 bez vaciniem gan ir. |
Offline | |
|
| kurlis | |
 Kopš: 19. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4243
Braucu ar:
|
22 Sep 2014, 15:30:32 Donciks rakstīja:
22 Sep 2014, 12:34:33 kurlis rakstīja:
Varbūt kādu interesē mani Atiwe Keyhole diski, 16 zoll 9j, et13 virsū 195/50 michelin mizas visapkārt, pulēti plaukti + centri, melna disku iekšējā daļa, visi taisni.
Lielie centru vāciņi arī ir.
Cena, teiksim, 700eur vai maiņa pret kādu aizmugures piedziņas auto ar TA līdz pavasarim.
PM
shitaadi diski vienaa shrotaa aiz vecumniekiem pa 90 eur r16 bez vaciniem gan ir.
noteikti 9j platumā un 5x120  |
Offline | |
|
Montana  | |
Kopš: 27. Jan 2008
Ziņojumi: 10736
Braucu ar: Šahs un mats !
| ļoti iespējams, ka 9j, jo plaukts bija +/- tāds pats, bet 5x120 diez vai ka bija. |
Offline | |
|
| kurlis | |
 Kopš: 19. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4243
Braucu ar:
| Te arī plaukts tāds pats, bet diski 7j 
Nu, katrā ziņā, nav sanācis uziet 9j setu. Pārsvarā ir 5x114,3 vai kas tamlīdzīgs priekš Lazdām. |
Offline | |
|
|
|
| RalfsS | |
 Kopš: 02. Sep 2011
Ziņojumi: 364
Braucu ar: E93
|
21 Sep 2014, 17:34:15 RalfsS rakstīja:
Uz pārdošanu 4gab BBS RG R17. 8j et38
Labā stāvoklī,nav siti,metināti utt.
Diviem diskiem labas 205/40 riepas,diviem nav vispār.
Cena 250eur.
Rīga.
28330256
200eur bez riepām. |
Offline | |
|
| exx89 | |
Kopš: 07. Dec 2011
Ziņojumi: 22
Braucu ar:
| Mekleju diskus r16 5x120 centrs 72.5 priekš e46. PM vai +37126694347 |
Offline | |
|
| andzhi | |
Kopš: 09. Feb 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 825
Braucu ar:
|
22 Sep 2014, 18:06:42 RalfsS rakstīja:
21 Sep 2014, 17:34:15 RalfsS rakstīja:
Uz pārdošanu 4gab BBS RG R17. 8j et38
Labā stāvoklī,nav siti,metināti utt.
Diviem diskiem labas 205/40 riepas,diviem nav vispār.
Cena 250eur.
Rīga.
28330256
200eur bez riepām.
pcd 7x142? |
Offline | |
|
guzlis  | |
 Kopš: 20. Jan 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1583
Braucu ar:
|
22 Sep 2014, 09:27:47 yanjux rakstīja:
Šorīt arī man neliels pārsteigums kopā ar pirmdienu.
Drusku aplasīja manu auto - diski un m-moldingi.
Moldingi neuztrauc - tikpatkā nevērtīgi, taču diski gan sāpīgs jautājums un tie būs grūti realizējami.
Rondell 0058, R17, vidus krāsots ar īpatnēju krāsu - sudrabs ar perlamutra spīdumiņiem ( kā pareizi to sauc) un pulēti plaukti.
Diskus atpazītu nakts laikā ar vienu aci, tā kā ja kādam piedāvā, redz vai ir kāda cita informācija, esiet tik laipini PM vai 26639513
p.s. tā nav nejaušība - auto ļooooti reti kad atstāju pie mājas.
Bildes:
pagaajusho ned. vienaa naktii 3shajaa juglaa 2vas mashiinas (e90 un honda ) atstaaja uz blukjiishiem un veel nedaudz ieprieksh veel vienu uz blukjiem atstaaja. visus rajonaa pie juglas gimnaazijas /supergetto aplasiija
----------------- Autobusu un Mikroautobusu noma
WWW.CHARTERBUS.LV
|
Offline | |
|