| Autors | Ziņojums |
6500  | |
 Kopš: 19. Feb 2007
Ziņojumi: 15715
Braucu ar:
| R17 sliki atlikums 30-60%...cena no 15-20LVL/gab...
----------------- www.hgkracing.com |
Offline | |
|
| dakters | |
Kopš: 13. Jun 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 29
Braucu ar: 330D
| Meklēju videoreģistratoru. Lai var lietot iekš to auto un pagalma apsekošanai. Ja zin kas nodarbojas ar šito, lūdzu, padodiet ziņu. |
Offline | |
|
| rucha | |
 Kopš: 14. Aug 2005
No: Jēkabpils
Ziņojumi: 5348
Braucu ar: QUATTRO
| Kādam nav biļešu paradīzes dāvanu karte uz tirgošanu???  [ Šo ziņu laboja rucha, 23 Jun 2012, 12:19:53 ] |
Offline | |
|
| mozais | |
 Kopš: 14. Mar 2008
No: Cēsis
Ziņojumi: 1674
Braucu ar: e61 525d
| nopirkšu NOKIA E65 labā stāvoklī 
kā arī interesē 5l gāzes balons ar reduktoru vai var piedāvāt reduktoru atsevišķi... vai var dot INFO, kur to visu atrast...  |
Offline | |
|
| Kalnz | |
Kopš: 03. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14366
Braucu ar:
| Pērku motoreļļu, 5.litrus!
10W40
PM |
Offline | |
|
| Kalnz | |
Kopš: 03. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14366
Braucu ar:
| 1) Pārdodu komplektu, oriģinālos audi kaltos diskus.
5x112, Et45. Ar labām M+S riepām 195/65 (~ 5mm) 2+2
Kontakti, bildes
2) Oriģinālie e39 alumīnija diski (dodu līdz centrējošos gredzenus lai var uzlikt e36)
5x120
Noderēs driftam (jo ļoti viegli) gan arī ziemai (jo nerūsē)
Ar labām riepām 195/65 (2x ~ 7mm, 2x ~ 3mm)
Kontakti, bildes
3) Komplekts ar R15, 195/65 riepām
Kontakti, bildes
4) Dzelzs diski 4x100 (Bmw, Opel, Honda u. t. t)
Komplekts dzelzs diski kopā ar vienādām 175/70 riepām ~ 4mm
Kontakti, bildes
PM |
Offline | |
|
| Kalnz | |
Kopš: 03. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14366
Braucu ar:
| Pārdodu
1) ASC no M52B28 10 LVL
2) Droseli no M52B28 10 LVL
3) e36 sedana gumijas paklājiņus 10 LVL
4) e36 sedana priekšējie pagrieziena lukturi (dzeltenie) 5 LVL
5) Televizors Thomson 32WM402, ideālā stāvoklī! 32`, 100Hz, 16:9 Pašizvešana no Juglas! 50 LVL
6) Radaru detektors, A380, links 25 LVL
PM |
Offline | |
|
| Lauriko | |
 Kopš: 25. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4144
Braucu ar: Visādiem VW
| Pa cik Tu to eļļu gribi nopirkt, ja neviens nav pieteicies! 
Man ir ENI pa 3Ls/L[ Šo ziņu laboja Lauriko, 24 Jun 2012, 19:54:40 ] |
Offline | |
|
|
|
| Archa_21 | |
 Kopš: 05. Mar 2011
No: Valmiera
Ziņojumi: 363
Braucu ar: Bī Em Dabljū
|
24 Jun 2012, 19:33:18 Kalnz rakstīja:
Pērku motoreļļu, 5.litrus!
10W40
PM
Ir Mobil 10w40 3Ls/l
Eurol 10w40 2.25Ls/l
ja interesē, PM!
Valmierā! |
Offline | |
|
| Markss | |
 Kopš: 08. Dec 2009
Ziņojumi: 1641
Braucu ar: Rūsas modeli.
| Kāds nenodarbojas ar Stendera ziepju fabrikas (vai cita ražotāja) produkcijas tirdzniecību vai izplatīšanu? PM |
Offline | |
|
| Kalnz | |
Kopš: 03. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14366
Braucu ar:
|
24 Jun 2012, 19:53:58 Lauriko rakstīja:
Pa cik Tu to eļļu gribi nopirkt, ja neviens nav pieteicies! 
Man ir ENI pa 3Ls/L
Vajag LABU eļļu, nevis kautkādus nenosakāmu nosaukumu suslas! |
Offline | |
|
Mar4ello  | |
 Kopš: 13. Feb 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 5721
Braucu ar: Bmw un Vag
| Pārdodu sīčiem riteni ~3.5gv - ~6gv.
Klāt nak vēl papildus riteņi.
Cena 30ls
PM vai 26666182[ Šo ziņu laboja Mar4ello, 24 Jun 2012, 20:54:30 ] |
Offline | |
|
| Archa_21 | |
 Kopš: 05. Mar 2011
No: Valmiera
Ziņojumi: 363
Braucu ar: Bī Em Dabljū
|
21 Jun 2012, 01:14:18 Driver rakstīja:
19 Jun 2012, 16:34:09 peecise28 rakstīja:
18 Jun 2012, 22:45:21 peecise28 rakstīja:
ir viens lieks gps/gsm sekotājs (trackeris), gribu par to Ls 40, drīkst piedāvāt savu cenu 
~gadu neesmu lietojis, tas nozīmē, ka nav vajadzīgs. lietojams laivām, motocikliem un citiem viegli aiztransportējamiem objektiem.
29461208
ups, izrādās tiem nokritusies cena 
Ls 30
paspelejos ar sho konkreto iekartu, savu interesi apmierinaju, tagad tiek dota iespeja nakamajam interesentam sho te pashu mantinju iegut sava ipashuma un parotalaties 
Pa 5Ls ņemu! |
Offline | |
|
| Belluuns | |
 Kopš: 16. Jun 2007
Ziņojumi: 9717
Braucu ar: quattro
| nevienā veikalā nav vairs motoreļļas??? tak nebūs mobils pa latu litrā. kārtējo reizi jābrīnās par te izlasīto |
Offline | |
|
| Lauriko | |
 Kopš: 25. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4144
Braucu ar: Visādiem VW
|
24 Jun 2012, 20:38:00 Kalnz rakstīja:
24 Jun 2012, 19:53:58 Lauriko rakstīja:
Pa cik Tu to eļļu gribi nopirkt, ja neviens nav pieteicies! 
Man ir ENI pa 3Ls/L
Vajag LABU eļļu, nevis kautkādus nenosakāmu nosaukumu suslas!
ENI kaadreiz bij AGIP Un taa nav slikta eļļa! |
Offline | |
|
GT-four  | |
Kopš: 14. Oct 2004
Ziņojumi: 454
Braucu ar: impreza gt jaanu nakts kraasaa : )))
| Varbūt kāds zin, kur var iepirkt krāsainos plastmasas savilcējus???(baltus un melnus zinu kur nopirkt ) |
Offline | |
|
|
|
martinsz  | |
 Kopš: 22. Nov 2003
Ziņojumi: 5905
Braucu ar: kartingu
| Varbūt kādam laukos kādā šķūnītī ir aizķērušās kādas jaunas VAZ rezerves daļas? Interesē bleķi, optika, salona daļas utt.
----------------- ... |
Offline | |
|
| oskars11 | |
 Kopš: 13. Aug 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 3120
Braucu ar: bbrent.lv
|
24 Jun 2012, 20:38:00 Kalnz rakstīja:
24 Jun 2012, 19:53:58 Lauriko rakstīja:
Pa cik Tu to eļļu gribi nopirkt, ja neviens nav pieteicies! 
Man ir ENI pa 3Ls/L
Vajag LABU eļļu, nevis kautkādus nenosakāmu nosaukumu suslas!
 |
Offline | |
|
Mar4ello  | |
 Kopš: 13. Feb 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 5721
Braucu ar: Bmw un Vag
|
24 Jun 2012, 20:38:00 Kalnz rakstīja:
24 Jun 2012, 19:53:58 Lauriko rakstīja:
Pa cik Tu to eļļu gribi nopirkt, ja neviens nav pieteicies! 
Man ir ENI pa 3Ls/L
Vajag LABU eļļu, nevis kautkādus nenosakāmu nosaukumu suslas!
iemācies internetu :
http://www.eni.com/en_IT/products-services/auto...ngine-oils.shtml |
Offline | |
|
Driver  | |
 Kopš: 22. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 31536
Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu
|
24 Jun 2012, 21:06:45 Archa_21 rakstīja:
21 Jun 2012, 01:14:18 Driver rakstīja:
19 Jun 2012, 16:34:09 peecise28 rakstīja:
18 Jun 2012, 22:45:21 peecise28 rakstīja:
ir viens lieks gps/gsm sekotājs (trackeris), gribu par to Ls 40, drīkst piedāvāt savu cenu 
~gadu neesmu lietojis, tas nozīmē, ka nav vajadzīgs. lietojams laivām, motocikliem un citiem viegli aiztransportējamiem objektiem.
29461208
ups, izrādās tiem nokritusies cena 
Ls 30
paspelejos ar sho konkreto iekartu, savu interesi apmierinaju, tagad tiek dota iespeja nakamajam interesentam sho te pashu mantinju iegut sava ipashuma un parotalaties 
Pa 5Ls ņemu!
pasham kauns nav!?
man principa vienalga vai plaukta stav, vai kadam pardoshu, jo gribeju izpetit tai iericei vienu tehnisko risinajumu 
...iespejams ari kadreiz noderes pec sava tiesha pielietojuma 
----------------- diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
|
Offline | |
|